urnos ertmės drėkintuvai .

Norint išlaikyti burnos ertmės sveikatą, reikia tinkamai prižiūrėti dantis ir dantenas, o tai patogiausia padaryti drėkintuvu. Tai specialus prietaisas, kuris pašalina maisto likučius ir apnašas dantų šepetėliui nepasiekiamose vietose. Ištyrėme pagrindinius atrankos kriterijus ir atrinkome geriausius burnos drėkintuvus: . pagrįstas 2021 m. modelių analize. Dar kartą išnagrinėjome naudotojų atsiliepimus ir atnaujinome įvertinimą: pašalinome pasenusius modelius ir įtraukėme įrenginius su aukštu patikimumo įvertinimu.


    Kurį burnos drėkintuvą geriau pasirinkti

    Tinkama burnos ertmės priežiūra ir higiena – tai dantų problemų ir virškinamojo trakto ligų prevencija. Tačiau prieš pasirenkant, kokį dantų drėkintuvą geriau pirkti, visada turėtumėte pasikonsultuoti su savo odontologu. Laistyti nerekomenduojama sergant periodontitu, kraujuojančiomis dantenomis ir kitomis burnos ertmės ligomis, todėl svarbu įsitikinti, ar nėra kontraindikacijų.

    Kas yra burnos drėkintuvas

    Irigatorius yra burnos priežiūros prietaisas. Veikimo principas – vanduo tiekiamas slėgiu, o ne tik kiek įmanoma išvalo. net ir sunkiai pasiekiamas vietas, bet ir masažuoja dantenas bei gerina kraujotaką.

    Į prietaiso rezervuarą galima pilti vandens ar žolelių nuovirų. Purkštukų ir režimų įvairovė leidžia gauti maksimalią naudą dantų ir dantenų sveikatai.

    Dantų irigatorius rekomenduojamas šiais atvejais:

    • ėduonies ir periodonto ligų prevencija;
    • halitozės pašalinimas;
    • vainikėlių, protezų, implantų ir breketų priežiūra;
    • išlaikyti dantų sveikatą nėštumo ir žindymo laikotarpiu, taip pat esant sumažėjusiam imunitetui ir rūkant;
    • lėtinis perikoronitas.

    Jei turite problemų su dantimis ir dantenomis. nedelsdami naudokite dantų drėkintuvą, nelaukdami, kol padėtis pablogės.


    Kurį drėkintuvą geriau pirkti namams

    Norėdami įsigyti geriausią burnos drėkintuvą, atkreipkite dėmesį į šiuos parametrus:

    Veikimo principas. Prietaisas gali būti:

    • impulsyvus – sukurti ploną srovę, kuri praeina net į sunkiai pasiekiamas vietas;
    • monojetas – prisijungti tiesiai prie vandentiekio ir turėti savo filtravimo sistemą – kapsulę su antibakterinėmis medžiagomis;
    • mikroburbulas – sumaišykite oro burbuliukus su vandeniu, kad kuo daugiau pašalintumėte bakterijas;
    • ultragarsinis – turėti smūginę bangą, kad pagerintų veikimą ir pašalintų maisto likučius nekeičiant vandens slėgio;
    • vadovas – dirbti iš mažo siurblio, kuris sudaro vandens srovę.

    Prietaiso tipas. Drėkintuvai taip pat gali būti stacionarūs arba nešiojami. Pirmieji dideli, juos nepatogu nešiotis su savimi. Nešiojamas – kompaktiškas, puikiai tinka kelionėms ir neužima daug vietos vonios kambaryje.

    Mityba. Dantų valymui yra maitinimo ir baterijų drėkintuvai.Pirmieji yra galingesni ir turi daugiau funkcijų. Įkraunami modeliai yra kompaktiški ir labai tylūs. Vidutinis akumuliatoriaus veikimo laikas yra apie 25 minutes. Yra modelių, kurie veikia nuo vieno įkrovimo iki 60 minučių, tačiau dėl talpios baterijos jie turi daugiau matmenų.

    reaktyvinis slėgis turi įtakos apdorojimo efektyvumui burnos ertmė. Nešiojamųjų parinkčių minimalus indikatorius turėtų būti nuo 300 kPa, o tinklo parinkčių – 400–1000 kPa. Patogu, kai galima reguliuoti slėgį.

    Bako tūris – turi įtakos ne tik patogumui, bet ir darbo kokybei. Jei bakas per mažas, jį reikia pildyti kas 30 sekundžių, todėl geriau rinktis modelius su dideliu vandens baku. Stacionariems modeliams optimalus rezervuaro tūris yra 600–1000 ml, nešiojamiems modeliams – 120–250 ml.

    Slėgio reguliavimas maksimaliam patogumui. Ši funkcija ypač svarbi vaikams, kuriems draudžiama naudoti per galingą purkštuką. Kontroliuodami spaudimą galite palaipsniui pripratinti dantis ir dantenas prie spaudimo, pašalinti apnašas net ir sunkiai pasiekiamose vietose. Sklandus reguliavimas leidžia pasirinkti optimalų režimą jautrioms dantenoms. Jei reguliavimas yra laipsniškas, perjungimas vyksta staigiau.

    Režimai ir jų skaičius. Standartinė parinktis yra 3-4 darbo režimai. Tačiau brangiuose modeliuose gali būti 6–7. Esant breketams ar implantams, kokybiškam valymui geriau rinktis dantų drėkintuvą su daugybe režimų.

    Keičiami purkštukai. Jei turite breketų ar dantenų problemų, jums reikia specialių tvirtinimo detalių. Rinkinyje gali būti nuo vieno iki dešimties purkštukų skirtingoms sritims. .

    Pulsavimo dažnis – Smagu, kad galima tai reguliuoti. Indikatorius gali svyruoti nuo 900 iki 3000 dūžių per minutę.

    Nepertraukiamo naudojimo laikas – tinka nešiojamiems modeliams ir priklauso nuo akumuliatoriaus talpos. Ličio jonų baterijos yra patvaresnės ir ilgiau tarnauja…

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *