Geri Remington plaukų žoliapjovės – reitingai ir apžvalgos – 2021 m. Birželio mėn

Remington HC 5150 Alpha yra plaukų kirpimo mašina, užėmusi pirmąją vietą mūsų reitinge. Ji susilaukė palankiausių komentarų ir dabar yra labai populiari tarp vyrų. Tai yra akumuliatoriumi maitinamas įrenginys, kuris įkraunant akumuliatorių gali veikti belaidžiu režimu 30 minučių. Prietaiso galvutę galima lengvai nuplauti tekančiu vandeniu. Kirpimo mašina tinka ne tik sausiems, bet ir drėgniems plaukams kirpti. Modelio pranašumas yra ir tai, kad jis turi akumuliatoriaus įkrovos indikatorių, todėl nereikia stebėtis, kada galime jį atjungti nuo įkroviklio. Tarp minėto prekės ženklo įrangos ji taip pat nusipelno dėmesio „Remington HC5600 Pro Power“. Tai taip pat skustuvas, turintis maitinimo tinklą ir baterijos energiją. Jame sumontuoti patvarūs peiliai, kurie nėra linkę į bukus ir koroziją. Prietaisas turi greitą įkrovimo funkciją, todėl jums nereikia laukti kelių valandų, kol baigsite kirpti barzdą ar plaukus. Be to, įranga turi neslidžią rankeną, kuri neleidžia jai išslysti iš rankos.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

„Remington“ kirpimo mašinėlės – reitingas

Remington HC 5150 Alpha

HC 5150 Alpha modelis yra Geriausias „Remington“ plaukų kirpėjas 2021 mkuris tinka tiek sausam, tiek šlapiam darbui. Šis profesionalus prietaisas garantuoja beveik identišką efektą, kokį galime gauti kirpykloje.

Tai aukštos klasės belaidis plaukų kirpimo mašina, galinti nepertraukiamai dirbti 30 minučių. Šis modelis turi tiek akumuliatorių, tiek maitinimo šaltinį, todėl jį galite naudoti namuose ir toli nuo namų be prieigos.

Tik vienas darbo greičio lygis kompensuoja net 15 pjovimo ilgių. Dėl to galite pasirinkti jus dominantį plaukų ilgį, svyruojantį nuo 3 mm iki 32 mm.

Profesionalų pjovimą užtikrina 2 savaime aštrūs peiliai. Be to, šis modelis turi specialią „Pro Power“ funkciją, kuri užtikrina gerą pjovimo kokybę. Vartotojų atsiliepimai apie šį modelį yra labai teigiami. Daugelis žmonių pasirinko šį prietaisą dėl jo universalumo, nes jis tinka visų tipų plaukams.

Įranga „Remington HC 5150 Alpha“ maitina daugkartinio įkrovimo baterija. Tai geras „Remington“ plaukų žoliapjovė, skirta 75 PLN, turinti 15 kirpimo ilgio nustatymų (maksimalus – 42 mm, o mažiausias – 3 mm).

Privalumai

Skalbiama po tekančiu vandeniu: Prietaiso galvutę galima plauti tekančiu vandeniu, todėl joje esančius plaukus atsikratyti yra labai paprasta.

Ilgas baterijos veikimo laikas: Akumuliatoriaus veikimo laikas po įkrovimo yra 30 minučių. To tikrai pakanka norint tinkamai apkarpyti ir suformuoti veido plaukus.

„Pro“ variklis: Šis modelis aprūpintas „Pro Power“ varikliu, kuris garantuoja dvigubą pjovimo greitį, išlaikant tikslumą.

Drėgnų plaukų kirpimui: Prietaiso pagalba galima kirpti ne tik sausus, bet ir šlapius plaukus, o tai padidina jų praktiškumą.

Baterijos lygio indikatorius: Ant skustuvo korpuso yra akumuliatoriaus lygio indikatorius, todėl tiksliai žinome, kada galime jį atjungti nuo įkroviklio.

Trūkumai

Tai veikia per garsiai: Ponai, įranga yra per garsi, o jos skleidžiami garsai erzina.

„Remington HC5600 Pro Power“

„Remington HC5600 Pro Power“ yra aukštos kokybės plaukų kirpimo mašina, kuri padės patiems pasidaryti pjūvį. Šis belaidis prietaisas garantuoja efektyvų kirpimą. Jam būdinga labai gera darbo kokybė, todėl šio modelio pirkimas yra gera investicija į ateitį.

Didelis pateikto gaminio pranašumas yra tikslus pjovimas, kuris įmanomas titano, savaime galandančių ašmenų dėka. Be to, įrenginyje yra du spygliai su ilgio reguliavimu.

Produktas tinka tiek galvos plaukams, tiek vyrų veido plaukams. Veido plaukus modeliuoti galima dėl perdangos ir specialios šukos. Be to, skustuvą laikyti švarų yra gana paprasta, tiesiog baigus darbą, tiesiog jį nuplaukite tekančiu vandeniu. Norėdami tai padaryti, paprasčiausiai praplatinkite peilius, jų neišardydami.

Viena iš pagrindinių skustuvo savybių yra patvari konstrukcija. Įrenginio gamyboje naudojama plastikinė medžiaga yra atspari smūgiams ir kritimams. Vartotojų atsiliepimai apie šią įrangą yra labai teigiami. Daugelis vartotojų mano, kad tai yra geriausia „Remington“ kirpimo mašina už gerą kainą.

Mašina „Remington HC5600 Pro Power“ leidžia kirpti plaukus nuo 3 mm iki 42 mm ilgio. Prietaisą maitina daugkartinio įkrovimo baterija.

Privalumai

Tvirti peiliai: Skutimosi peiliukai atsparūs bukoms ir pažeidimams. Jie padengiami titano danga, kad dar labiau padidintų jų ilgaamžiškumą.

Greito įkrovimo funkcija: Jei skutimosi metu išsikrovė įrangos akumuliatorius, galite naudoti greito įkrovimo funkciją. Po 10 minučių galėsime baigti barzdos formavimą.

Neslystanti rankena: Nereikėtų bijoti, kad dėl kritimo ant grindų įranga netyčia išslystų iš rankos ir būtų sugadinta. Skustuvo rankena buvo padengta neslidžių savybių medžiaga.

Galimas USB įkrovimas: Norėdami įkrauti kirpimo mašiną, galite prijungti jį prie kompiuterio, pavyzdžiui, naudodami USB laidą. Tai yra patogus variantas, kai neturime galimybės naudotis elektra.

Trūkumai

Darbinis tūris: Prietaisas sukelia gana didelį triukšmą, dėl kurio kirpimas nėra labai patogus.

Remington HC5200

Vyrams, kurie savo veido plaukų išvaizdai teikia didelę reikšmę, prietaisas neabejotinai patiks Remington HC5200. Jame yra akumuliatorius ir maitinimo šaltinis, o tai reiškia, kad įkrovę akumuliatorių (tai trunka 16 valandų), jūs taip pat galite naudoti įrangą tose vietose, kur nėra prieigos prie elektros. Kirpimo mašinoje yra 15 pjovimo ilgio nustatymų, mažiausias – 3 mm, maksimalus – 42 mm.

Išlaikyti įrangą švarią nėra sunku. Ašmenis galima plauti tekančiu vandeniu, todėl lengviau atsikratyti plaukelių. Skustuvas turi LED indikatorių, kad žinotumėte, kada jį galima atjungti nuo įkroviklio. Be to, prietaisas yra patogus ir naudojimo metu neslysta iš jūsų rankos.

Remiantis pristatytą modelį įsigijusių vyrų komentarais, tai tyli mašina. Įranga pelnė daugelio vyrų pripažinimą, nes yra lengva ir leidžia tiksliai apkarpyti barzdą ar ūsus. Be to, įrenginyje yra tvirtos mentės su „Advanced Steel“ danga, kurios yra ypač patvarios. Galite tinkamai jais pasirūpinti naudodamiesi aliejumi, esančiu komplekte.

„Remington HC5200“ yra įrenginys, turintis maitinimo tinklą ir įkraunamą maitinimo šaltinį. Kirpimo mašinoje yra 15 pjovimo ilgio nustatymų, nuo 3 iki 42 mm.

Privalumai

Naudojimo patogumas: Įranga yra patogi naudoti, kuriai įtaką daro, be kita ko gerai formos rankena. Verta pabrėžti, kad prietaisą galima plauti tekančiu vandeniu, nerizikuojant sugesti. Be to, skustuvas eksploatacijos metu nesukuria per didelio triukšmo.

Naudingumas: Modelis išsiskiria praktiškumu. Dėl maitinimo būdo galime jį naudoti bet kur. Įranga bus naudinga ne tik namuose, bet ir atostogų kelionės metu. Su jo pagalba jūs netgi galite nusiskusti kempinge ar kempinge.

Plieniniai peiliai: Skutimosi peiliukai pagaminti iš nerūdijančio plieno ir padengti pažangiuoju plienu. Tai apsaugo juos nuo korozijos.

Trūkumai

Nėra greito įkrovimo funkcijos: Norint pilnai įkrauti akumuliatorių, reikia 16 valandų. Įranga neturi greito įkrovimo funkcijos ir, jei prieš jas išmesdami nebaigėme kirpti plaukų ar barzdos, turime būti kantrūs.

Kokius plaukų kirpimo mašinas „Remington“ turėčiau pasirinkti?

Pirkinių vadovas

Deja, nuolatinis lankymasis kirpykloje kainuoja daug ir mes turime tai iš anksto suplanuoti. Dėl šios priežasties verta investuoti į savo skustuvą, kurį galime naudoti bet kuriuo metu. Tinkamo modelio pirkimas leis jums gauti mėgstamą plaukų ilgį, taip pat šukuoseną. Norėdami padėti jums pasirinkti aukštos kokybės modelį, pateikiame šį vadovą. Jo pabaigoje mes įtraukėme trumpą sąrašą, kur jie atsidūrė geriausi „Remington“ kirpimo mašinėlės.

Žmonėms, kurie mėgsta investuoti į kūno, plaukų ir veido priežiūros produktus, „Remington“ pristatyti nereikia. Tai visame pasaulyje žinoma įmonė, kurios gaminius renkasi profesionalai ir kirpėjų mėgėjai. Dėka tokių prietaisų, kurie sausai skutasi, ar depiliacijos su šviesa prietaisų įvedimo į bendrą apyvartą, įmonės pavadinimas tapo modernumo ir novatoriškų sprendimų sinonimu. Verta pridurti, kad „Remington“ specializuojasi tiek moterims, tiek vyrams skirtų prietaisų gamyboje. Dėl to abi lytys gali pasirūpinti higiena ir mėgautis elegantiška išvaizda. Kaip sako vartotojai, įsigytas įrenginys tarnaus metus.

Prieš einant apsipirkti, verta pasvarstyti, ar mėgėjiškas, ar profesionalus skustuvas jums bus tinkamesnis. Tarp jų yra daug skirtumų, todėl sprendimas turi būti kruopščiai apgalvotas. Pagrindinis dalykas, kuris išskiria šiuos du modelius, yra jų kaina. Deja, profesionalūs prietaisai yra brangesni dėl didesnio patvarumo, galingumo ir tikslumo. Jie taip pat yra efektyvesni. Tačiau jei esate vienintelis skustuvo vartotojas ir jį naudosite retkarčiais, mėgėjų modelis bus geresnis pirkinys. Pasirinkus sutaupysite pinigų.

Verta pagalvoti, koks maitinimo šaltinis turėtų būti jus dominančiame skustuve. Pirmasis rinkoje esantis tipas yra tinklo įrenginiai, į kuriuos elektros energija perduodama kabeliu. Tokių prietaisų pranašumas yra jų efektyvumas, nes tol, kol jie yra prijungti prie lizdo, jie gali būti be …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *