Geri stalo žaidimai paaugliams – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Liepos mėn

Slaptosios policijos maištininkas yra geriausias 2021 metų paauglių stalo žaidimas. Iš kur mes tai žinome? Ši išvada mums kilo po to, kai išsamiai išanalizavome vartotojų pateiktas nuomones. Minėtame žaidime nėra sudėtingų taisyklių, todėl jūs galite juos išmokti labai greitai. Žaidime dalyvaujantys žmonės yra suskirstyti į dvi komandas, kurioms vadovauja žvalgybos vadovai. Tikslas yra kuo greičiau susisiekti su savo agentais, vengiant priklausančių priešininkų komandai. Žaidime dalyvauja mažiausiai du žmonės, o vidutinė vieno rato trukmė yra 15 minučių. Šis žaidimas dažnai rekomenduojamas tiek paaugliams, tiek suaugusiems. Galite įtraukti į žaidimą visą šeimą ir įdomiai praleisti laiką. Apie žaidimą taip pat galima rasti daug teigiamų atsiliepimų Trefl Egotodėl ji užima antrą vietą reitinge. Taisyklės yra paprastos, žaidėjai turi teisingai atsakyti į klausimus, pateiktus ant kortų (iš viso jų yra daugiau nei 400). Tai gera proga geriau pažinti artimuosius ir draugus.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Stalo žaidimai paaugliams – reitingas

Slaptosios policijos maištininkas

Slaptosios policijos maištininkas yra žaidimas, kurio negalima praleisti nė viename vakarėlyje. Jis sukurtas taip, kad pagyvintų net ir pačią nejaukiausią kompaniją. Produktas tinka vyresniems nei 14 metų žmonėms. Visi gaminio komponentai yra gerai pagaminti.

Žaidimo pradžioje žaidėjai pasidalijo į dvi komandas ir išsirenka kapitonus. Kiekvienas kolektyvas turi nupiešti kelis žodžius. Kapitonai turi paraginti savo komandą taip, kad ji kuo greičiau atspėtų slaptažodžius ir laimėtų. Žaidimas leidžia lavinti savo strateginius ir socialinius įgūdžius. Žaisti pateiktą žaidimą yra geras būdas suburti nepažįstamus žmones į grupę.

Šiame geros kainos paaugliams skirtame stalo žaidime yra daugybė vienetų ir kortelių, todėl jis yra labai įdomus. Dėl to, kad yra smėlio laikrodis, mes galime kontroliuoti laiką. Žaidimo taisyklės yra gana paprastos, todėl po kelių minučių galite laisvai žaisti su visa pakuote.

„Slaptas maištininkas“ yra geras stalo žaidimas paaugliams iki 50 PLN. Mažiausias žaidėjų skaičius yra 2, o vidutinė žaidimo trukmė yra apie 15 minučių.

Privalumai

Lengvos taisyklės: Kadangi žaidimo taisyklės nėra sudėtingos, jas lengva įsiminti. Žaidime dalyvaujantys žmonės yra suskirstyti į dvi komandas, o kiekvienai iš jų vadovauja žvalgybos vadovas.

Ne tik paaugliams: Žaidimas toks įdomus, kad jame dalyvauja ne tik paaugliai, bet ir suaugusieji.

Galimybė pristatyti savo taisykles: Kai po kurio laiko žaidimas nusibosta, galime šiek tiek pakoreguoti pagrindines taisykles, kad jis taptų patrauklesnis.

Daug juoko ir emocijų: Žmonės, nusprendę įsigyti žaidimą, tvirtina, kad jis teikia daug juoko ir kitų teigiamų emocijų.

Galimybė žaisti didesnėje grupėje: Niekas netrukdo įtraukti daugiau nei 6 žmones, o tai reiškia, kad galite žaisti labai didelėje grupėje.

Trūkumai

Ilgas pasiruošimo žaidimui laikas: Kai kurie vartotojai skundžiasi, kad ilgai pasiruošti kitam etapui užtrunka.

Trefl Ego

„Trefl Ego“ yra žaidimas, kuris padės geriau pažinti save ir savo daiktus. Jūs taip pat turite galimybę sužinoti, ką tiksliai jūsų grupės žmonės galvoja apie jus. Perskaičius klausimą, kiekvienas žaidėjas stato žetonus priešais save už teisingą atsakymą. Laimi tas asmuo, kuris turi daugiausiai žetonų.

Žaidime yra net 220 kortelių. Tai reiškia, kad galime žaisti kelis žaidimus. Dėl unikalių klausimų žaidimo metu reikia pažinti save ir kitus. Rinkinyje yra žetonai, lenta ir instrukcijos, kurios yra labai aiškiai parašytos. Produktas tinka žmonėms nuo 14 metų. Visi elementai yra raudoni ir juodi, todėl žaidimas atrodo elegantiškas ir paslaptingas.

Kalbant apie pasirodymą, kortos yra pakankamai storos ir nesulaužys. Lustai pagaminti iš geros kokybės plastiko. Paaugliams patinka žaidimo forma ir tai, kad jie geriau pažįsta savo bendraamžius.

Šeimos žaidimas „Trefl Ego“ suteikia galimybę žaisti 2 – 6 žmones. Vidutinis žaidimo laikas yra 60 minučių.

Privalumai

Gražaus laiko garantija: Žaidimo dėka galite įdomiai praleisti laiką su šeima ar draugais, tuo pačiu sustiprinti ryšius ir geriau pažinti vienas kitą. Smagu yra atsakyti į klausimus.

Greitai išmokstamos taisyklės: Specialiai atliktas stalo žaidimų testas paaugliams parodė, kad pakanka perskaityti instrukcijas žaidėjams, kad visi išmoktų taisykles.

220 kortelių su klausimais: Rinkinyje yra 220 dvipusių klausimų kortelių, todėl nėra rizikos, kad jos bus kartojamos dažnai. Mes galime be baimės sužaisti kelis raundus.

Geras vakarėlių žaidimas: Žaidimas rekomenduojamas vakarėliams, jis suteikia daug juoko ir greitai pakelia nuotaiką. Žaidimo metu niekam neturėtų būti nuobodu.

Trūkumai

Dėžutė per didelė: Apima instrukcijas, klausimų korteles ir žetonus. Daugelis pirkėjų mano, kad dėžutė, į kurią supakuoti minėti daiktai, yra per didelė ir todėl nėra patogi.

„Galaktos“ sostų žaidimas

„Sostų žaidimas„ Galakta “- tai žaidimas, įkvėptas populiarių knygų serijų ir serijos„ Sostų žaidimas “. Kiekvienas žaidėjas yra vieno namo vadovas. Žaidimo tikslas yra išsikovoti Westeros sostą. Žaidimui reikalingi strateginio ir loginio mąstymo įgūdžiai. Tai tikrai taip pat paskatins vaizduotę ir privers dalyvius greitai spręsti problemas.

Žaidimas skirtas vyresniems nei 14 metų žmonėms. Žaidėjų skaičius ribojamas iki 3. Vienas žaidimas trunka 180 minučių, todėl turime rezervuoti dar šiek tiek laiko. Siužetas yra gana sudėtingas. Kiekviename žingsnyje yra intrigų, paktų ir problemų, dėl kurių neįmanoma gauti sosto. Žaidimas sukelia labai priklausomybę ir tikrai sugers žaidėjus valandomis.

Dėžutėje yra daugybė elementų, kurie buvo labai gerai paruošti. Žaidėjams patinka dėmesys detalėms ir tai, kad atskiri elementai atrodo labai gerai. Interneto vartotojai taip pat mano, kad produktas yra gerai pagamintas.

„Galakta Game of Thrones“ produktas yra strateginis ir ekonominis žaidimas, skirtas ne mažiau kaip 3, daugiausia 6 žmonėms. Numatomas žaidimo laikas yra apie 180 minučių.

Privalumai

Sostų žaidimų mėgėjams: Šis žaidimas neabejotinai patiks knygų mėgėjams ir „Game of Thrones“ serijai. Žaidime dalyvaujantys žmonės tampa vienos iš penkių šeimų lyderiais, jų tikslas yra įgyti valdžią Westerose.

Ugdo gebėjimą planuoti strategiją: Norėdami būti pergalingi, turite atidžiai planuoti savo strategiją ir reaguoti į priešininkų judesius. Neretai yra neišvengiama sudaryti, pavyzdžiui, laikinas sąjungas su konfliktuojančia šeima.

Neleidžia nuobodžiauti: Daugelis žmonių sako, kad žaidimas yra labai įdomus ir įdomus. Žaidėjai nesiskundžia nuoboduliu dėl greitai vykstančių įvykių.

Trūkumai

Per daug reikalaujantis: Yra nuomonių, kad žaidimas yra per daug reikalaujantis, o gerai apgalvota strategija ne visada įmanoma per tokį trumpą laiką. Be to, kartais tarp žaidėjų kyla ginčai.

Kokį stalo žaidimą paaugliams pasirinkti?

Jauniems žmonėms nėra lengva įtikti. Jie nori greitai tapti suaugusiais ir greitai susipažinti su aplinkiniu pasauliu ir iš jo reikalauja daug – ypač kai kalbama apie įvairias programėles ar dalykus, susijusius su pramogomis. Viena populiariausių veiklų yra stalo žaidimų žaidimai, kurie paverčia popietę malonia. Verta paskatinti jauną žmogų leisti laiką tokiu būdu, nes sėdėti prie kompiuterio yra nesveika. Norite nustebinti paauglį įdomiu žaidimu? Perskaitykite mūsų vadovą ir išsirinkite geriausią.

Geriausias 2021 m. Paauglių stalo žaidimas yra tvirtas įpakavimas, kortelės ir dar daugiau. Atidžiai patikrinkite, ar lenta yra gerai pagaminta ir pakankamai stora, kad atlaikytų visus žaidimus.

Rinkoje yra daugybė stalo žaidimų rūšių. Populiariausi yra mūšis, t. Y. Armijos sukūrimas ir priešo nugalėjimas, ir partiniai, kuriems paprastai reikia daug žaidėjų. Pasirinkite žaidimą atsižvelgdami į savo charakterį ir asmenines nuostatas. Labai gera idėja pasirinkti žaidimą, kuris paklydusiam paaugliui leistų geriau pažinti save ir savo draugų ratą. Jaunimo tarpe populiarūs žaidimai su kortelėmis, užpildytomis klausimais, kurie gali būti skirti jiems patiems ar draugams. Šio tipo žaidimai paaugliams ne tik leidžia gerai praleisti laiką, bet ir leidžia jiems vystytis viduje ir visuomenėje.

Prieš pasirinkdami tinkamą žaidimą, reikia atsižvelgti į keletą aspektų. Vienas jų – žaidėjų skaičius. Jei žmogus turi daug draugų, verta rinktis žaidimą, leidžiantį daugeliui žaidėjų prisijungti prie žaidimo. Taip pat patikrinkite, ar žaidime yra daugiau nei vienas kauliukas, nes daugiau jų tikrai bus patogiau žaidžiant draugiją. Tačiau verta rinktis žaidimus, kurie mums suteikia galimybę žaisti mažesnėje grupėje.

Geriausi paauglių stalo žaidimai turi įdomią siužetą. Kuo istorija komplikuotesnė, tuo didesnė tikimybė dominti jauną žmogų. Labai ilgi žaidimai ir sudėtingos taisyklės tikrai padarys jaunimą įdomia patirtimi ir alternatyva kompiuteriniams žaidimams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *