Garsiakalbio stulpelis. 2021 m. Liepos mėn. Apžvalgos ir apžvalgos

Garsiakalbio stulpelis – pirkimo vadovas, eiliškumas ir testas

Garsiakalbis yra geras pasirinkimas grojant muziką ir garsus iš filmų ir TV laidų „Heco Aurora 700“. Modelis leidžia pagilinti bosą, o dėl aukštos kokybės akustinių savybių kiekvienas garsas įgauna gylį ir aiškumą. Kolona taip pat yra elegantiška, todėl ji gerai atrodo kambaryje. Du žemų dažnių garsiakalbiai užtikrina aukštos kokybės garsą visais dažniais. Stulpelis suteikia nepaprastą patirtį klausantis muzikos Tonsil Altus 300. Dėka tweeterio naudojimo, kiekviena dainos detalė yra gerai pateikta ir pabrėžta. Dėka aukštų dinaminių savybių ir šiek tiek paaštrinto vidutinio dažnio garso, modelis taip pat puikiai tinka namų vakarėliams ir nedideliems renginiams.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

14 geriausių garsiakalbių. Nuomonės 2021 m

Nesvarbu, ar grojate muziką sau, ar vakarėliuose ar susirinkimuose, jums reikės gero garsiakalbių rinkinio. Dėl tinkamų parametrų kiekvienas kūrinys skambės garsiai ir aiškiai. Jei ieškote geriausios įrangos, mūsų garsiakalbių reitingas padės jums pasirinkti jūsų namų modelį. Geriausių rinkoje esančių prietaisų palyginimas palengvins sprendimų priėmimą ir palengvins produkto parametrų palyginimą.

Grindiniai garsiakalbiai

1. „Heco Aurora 700“ grindų kolona

Jei norite gauti aukštos kokybės savo dainų garsą, apsvarstykite galimybę įsigyti „Heco Aurora 700“ grindų garsiakalbį. Prietaisas turi 3 krypčių dizainą, kurį sudaro 170 mm vidutinio dažnio tvarkyklė, du 170 mm žemų dažnių garsiakalbiai ir aukštų dažnių garsiakalbis su kupolu. su kupolu. 28 mm skersmens šilkas. Juose yra popieriaus kūgių, kurie užtikrina aukštą efektyvumą ir aiškų garsą. Ant grindų stovintys garsiakalbiai leidžia įvertinti kiekvieną kūrinio garsą.

„Aurora 700“ modelio muzikinė galia yra 300 W, o nominali galia – 200 W. Tai reiškia, kad įranga suteikia aukštą garso kokybę, stiprų garsą ir išraiškingus tonus kiekvienoje dainoje. Dažnio atsakas, t. Y. Atkuriamų dažnių diapazonas be kokybės pablogėjimo, šiame modelyje yra 25 – 42 500 Hz. „Aurora 700“ garsiakalbio efektyvumas yra 92 dB, o tai reiškia, kad įranga skamba garsiai ir aiškiai.

Kad įsitikintumėte „Aurora 700“ kokybe, pakanka išbandyti garsiakalbius. Vartotojai, nusprendę įsigyti įrangą, yra patenkinti savo pasirinkimu dėl garso, gaunamo iš garsiakalbių, kokybės.

Lenkiški garsiakalbiai

2. „Tonsil Altus 300“ grindų garsiakalbiai

Kiekviena muzikos rūšis unikaliai skambės „Tonsil Altus 300“ grindų lentelėje. Įranga suteikia garsui šiek tiek aštresnį toną, kuris pabrėžia atskiras dainų dalis. Nominali „Altus 300“ modelio galia yra 150 W, o muzikos galia – 300 W. Dėl šios priežasties įranga garsiai ir garsiai groja visą muziką. Todėl jis gerai tinka ne tik klausantis dainų namuose, bet ir mažiems vakarėliams bei susitikimams su draugais. Dažnio atsakas, t. Y. Dažnių diapazonas, kurį galima atkurti stulpelyje, yra 30–18 000 Hz.

Lenkiški „Tonsil“ garsiakalbiai susideda iš trijų garsiakalbių: 9 cm skersmens garsinių garsiakalbių, dinamiškų vidutinio diapazono 18 cm ir 30 cm skersmens garsiakalbių. Ferofluido naudojimas, dažnai naudojamas scenos įrangoje, kurio efektyvumas yra 91 dB. užtikrina aukštą atkuriamo garso kokybę ir garsumą.

Vartotojai pabrėžia, kad „Altus 300“ modelis yra geras garsiakalbis. Tai tinka tiek individualiam muzikos klausymuisi, tiek kaip socialinių susibūrimų įranga. Modelio pranašumas yra efektyvūs ferofluido garsiakalbiai ir aukštos dinaminės savybės.

Tonziliniai garsiakalbiai

3. „Tonsil Maestro III“ grindų kolona

Didelė galia ir neįprastas dizainas yra derinys, kurį rasite „Tonsil Maestro III“ grindų stende. Tai yra trijų krypčių įranga su sustiprintu bosu. Modelio maksimali (muzikos) galia yra 200 W, o vardinė galia – 100 W. Garsiakalbio varža, leidžianti suderinti stiprintuvo tipą su įranga, yra 6 omai.

„Tonsil“ garsiakalbiai yra vieni dažniausiai naudotojų pasirinktų dėl aukštos garso kokybės. „Maestro III“ modelyje naudojamas patobulintas krosoveris, kuris kartu su trimis aukštų dažnių garsiakalbiais, žemųjų dažnių garsiakalbiais ir vidutinio diapazono tvarkyklėmis su fazių ekvalaizeriu suteikia išraiškingus garsus ir aukštos kokybės garsą. Patobulintas bosas nedominuoja, tačiau grojamoms dainoms suteikia gilumo. „Maestro III“ įrangos efektyvumas yra 91 dB, todėl garsiakalbis skamba garsiai, net turint mažos galios stiprintuvą.

„Tonsil“ modelio privalumas yra aukšta garso kokybė ir patobulintas bosas, kuris pabrėžia garsą, tačiau jame nedominuoja. Nuomonė apie „Maestro III“ garsiakalbius yra teigiama, vartotojai vertina produktą kaip efektyvius garsiakalbius su fazės korektoriumi, kuris pagerina garsą.

Siaurieji garsiakalbiai

4. „Paradigm Monitor SE 6000F“ grindinis garsiakalbis

Aukštą garso kokybę užtikrina „Paradigm Monitor SE 6000F“ grindų stovas. Gamintojas įrangai gaminti naudojo šiuolaikines technologijas, kurių dėka kiekvienos dainos garsas yra aiškus. „Monitor SE“ stulpelyje, be kita ko, rasite polimerinius kūgius su apverstais dangteliais ir S-PAL diskoteką, kuris atkuria net labai aukštus dažnius. Kiekvienas dainos garsas ir detalė yra aiškiai girdima dėl PPA lęšių, kurie išlygina ir blokuoja nefazinius dažnius.

Trijų krypčių garsiakalbių dizainą sudaro aukštų dažnių garsiakalbiai, vidutinės klasės ir žemų dažnių garsiakalbiai. Aukštų dažnių garsiakalbyje yra ferofluido, leidžiančio pasiekti garso kokybę, panašią į scenos įrangos. „Monitor SE“ modelio vardinė galia yra 100 W, o dažnio atsakas yra 53 Hz – 21 000 Hz. Visos įrangos efektyvumas siekia 93 dB, o tai užtikrina garsų ir aiškų garsą.

Korpuso dizainas reiškia, kad siauri garsiakalbiai tiks bet kuriame kambaryje. Vartotojai rekomenduoja „Monitor SE 6000F“ modelį dėl aiškaus ir neiškreipto garso bei didelio efektyvumo. Garsiakalbio privalumas yra ir PPA lęšių naudojimas, blokuojantis nepageidaujamus dažnius.

Knygų lentynų garsiakalbiai

5. „Sony SA-Z9R“ garsiakalbiai

Tarp geriausios muzikos atkūrimo įrangos negalima praleisti „Sony SA-Z9R“ garsiakalbių. Tai yra belaidžiai įrenginiai, kuriuos galima pastatyti ant spintelės ar grindų arba pakabinti ant sienos, todėl jie neužima vietos. Didžiausia ir vardinė garsiakalbio galia yra 100 W, todėl jie puikiai tinka mažoms patalpoms, skirtoms klausytis muzikos ar žiūrėti filmus. Pagrindinio įrenginio matmenys yra 10 cm pločio, 15,5 cm aukščio ir 10 cm gylio.

„Sony“ knygų lentynų garsiakalbiuose yra „S-Master“ stiprintuvas, kuris užtikrina garsų garsą. Jo išėjimo galia yra 50 W, garsiakalbiai sunaudoja 11 W galią, todėl jie yra ekonomiški. „SA-Z9R“ modelyje yra budėjimo režimas, kuris įsijungia po 20 minučių, todėl garsiakalbiai sunaudoja tik 0,5 W energijos.

Vartotojai komentaruose nurodo, kad „Sony“ produktas yra geri garsiakalbiai iki 1000 zlotų, kurie teikia aukštos kokybės garsą. Jų pranašumas yra mažas dydis ir galimybė laisvai nustatyti įrangą tiek ant stalviršio, tiek ant sienos.

Balti garsiakalbiai

6. Pylon Audio PEARL 20 grindų garsiakalbiai

Elegantiški „Pylon Audio PEARL 20“ garsiakalbiai ant grindų gerai atrodys bet kurioje patalpoje. Geros kokybės vidutinės klasės garsiakalbiai užtikrina aiškų ir aiškų garsą. Patobulintas keitiklis sumažina harmoninius iškraipymus ir pašalina nefazinius garsus. Kūginė diafragma „Pylon“ kolonose, pagaminta iš stiklo pynės, suteikia aiškų garsą. Produktas buvo patobulintas visomis detalėmis, todėl visi takelio tonai ir detalės buvo aiškiai girdimi.

Baltųjų „PEARL 20“ garsiakalbių dažnio atsakas yra 38 – 20 000 Hz, vardinė galia – 50 W, o didžiausia – 80 W. Jie puikiai tinka individualiai klausytis muzikos namuose. Įrangos efektyvumas yra 86 dB, o tai užtikrina gerą garso kokybę kiekviename gyvenamajame kambaryje. „Pylon“ grindų kolonėlėse yra žemų dažnių garsiakalbis ir garsiakalbių garsiakalbis su žiedu, kurie sumažina difrakcijos efektus. Todėl iš įrangos sklindantis garsas yra dinamiškas, šiltos spalvos.

Vartotojai, pateikę nuomonę apie PEARL 20 modelį, sutinka, kad tai geras ir pigus garsiakalbis. Gamintojas teikia aukštą kokybę už mažą kainą. Modelio privalumas yra rafinuoti garsiakalbiai ir trukdžių slopinimo sistemos.

JBL garsiakalbiai

7. JBL HDI-3600 grindų garsiakalbis

Kiekvienas melomanas svajoja apie aukštos kokybės garso aparatūrą. Tai taip pat yra grindų garsiakalbis JBL HDI-3600. Jame sumontuota HDI bangolaidžio technologija, kuri pagerina garso kokybę. Tai užtikrina gerą vidutinio ir aukšto dažnio garsų atlikimą, sumažinant iškraipymus. Kiekvienas takelis skamba švariai ir dinamiškai. Prie aukštos garso kokybės prisideda ir JBL kompanijos patentuotas suspaudimo keitiklis.

Garsiakalbiai yra ne tik efektyvūs, bet ir estetiški. Visi tvirtinimo elementai yra paslėpti korpuse, o išlenkta forma suteikia jiems šiuolaikišką charakterį. HDI-3600 yra aprūpinti 165 mm skersmens žemo ir vidutinio dažnio keitikliais. Įrangos jautrumas yra 90 dB, todėl ji gerai veikia ne tik namuose, bet ir nedideliuose vakarėliuose, taip pat po atviru dangumi. Garsas iš garsiakalbių yra stiprus ir aiškus. JBL garsiakalbių dažnio atsakas yra nuo 38 iki 30 000 Hz.

Skaitomi stulpelius įsigijusių vartotojų komentarai …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *