„Acer Nitro“ ausinių apžvalga: žaidimų ausinės, skirtos ne tik žaidimams

Nitro yra „Acer“ žaidimų linija. Jame yra viskas, kas skirta žaidimams, nuo nešiojamojo kompiuterio iki pelės kilimėlio. Mūsų apžvalgoje pasirodė nebrangios Nitro Headset NHW820 ausinės. Trumpai tariant, įrenginys pasirodė bent jau įdomus.


Turinys

Techninės specifikacijos

Pakuotė ir įranga

Garso ir garso izoliacija

Techninės specifikacijos

Ausinių dizainas Viršutinė
Dinaminis galvos dydis 50 mm
Varža 21 omas
Garso slėgio lygis 100 dB
Dažnio atsakas (min.) 20 Hz
Dažnio atsakas (maks.) 20 kHz
Sąsaja Mini lizdas (3,5 mm)
Triukšmo slopinimas pasyvus
Svoris 256 g
Mikrofonų gamybos technologija Visakryptis
Mikrofono dizainas Kranas

Pakuotė ir įranga

„Nitro“ ausinės supakuotos gana paprastai. Įprasta kartoninė dėžutė papuošta ryškia spauda. Viduje, be paties prietaiso, yra tik truputis celofano ir pora popierinių knygelių. Jokio ypatingo nurodymo nereikia, čia viskas aišku be žodžių.


Įrenginys atrodo kuklus, bet stilingas ir, kaip retai pasitaiko tarp žaidimų įrenginių, ne per pretenzingas. Laimei, nebuvo kvailo foninio apšvietimo ir kitų nesąmonių – juk biudžetiniai modeliai irgi turi savų privalumų. Tiesa, dizaine negalite ieškoti aukščiausios kokybės medžiagų. Iš esmės tai matinis plastikas, kurį malonu liesti. Kabelis gana patogaus ilgio, lankstus, bet pynimo jis negavo. Galvos juostelė viduje yra metalinė, tačiau prie galvos priglunda minkštas įklotas, padengtas oda.

Ausinės patogiai sėdi net ant mano didelės galvos, nespaudžia ir nespaudžia. Prietaisas labai lengvas (tik 256 gramai), ausų pagalvėlės minkštos kaip ir galvos lankelis. Vienintelė bėda: per 30 laipsnių karščio anomalią Sankt Peterburgo vasarą ausis negailestingai prakaituoja. Bet iš principo su tokiu garsu ir už tokius pinigus galite ištverti.


Garso ir garso izoliacija

Prijungiu ausines prie kompiuterio. Tam naudojamas kombinuotas 3,5 mm lizdas. Su mano nešiojamuoju kompiuteriu ar dauguma išmaniųjų telefonų problemų nekils, tačiau jei jūsų įranga neturi tinkamo įvesties, reikalingas adapteris. Trūksta komplekte. Na, bet su garsu viskas gerai.

50 mm garsiakalbiai skleidžia griežtą ir sultingą garsą, kuriam, deja, vietomis trūksta skaidrumo. Atrodo, kad neužtenka viršutinio vidurio, todėl džiazo kompozicijos praranda klavišus ir neperkrautas gitaras. Greiti solo susilieja, jiems trūksta detalių. Pagrindinis dėmesys skiriamas viduriniam ir viršutiniam bosui: bosinė gitara paprastai uždengia antklodę. Nepasakysiu, kad tai blogai, bet ekstremaliems muzikos stiliams garsas per švelnus. Tačiau Nitro ausinės puikiai tinka hip-hopui, funk ar EDM. Su kinu irgi problemų nekyla, nors muzika, foniniai garsai ir kitoks triukšmas kai kuriose scenose girdimas geriau nei dialogai.


Vis dėlto ausinės yra sukurtos specialiai žaidimams. Girdisi, kaip po kojomis ošia žolė ar šniokščia asfaltas, o padėtis mūsų nenuvylė.

Sulankstomas mikrofono tipas „kranas“ gerai paima balsą. Mike’as yra įvairiakryptis, bet atviras tik iš vienos pusės, o pašalinis triukšmas beveik nepraeina. Garsas, žinoma, nėra puikus, bet pokalbiuose su juo tikrai nekils problemų, o vokalą reikia įrašyti per kitus įrenginius.

Ausinės užtikrina gerą pasyvią garso izoliaciją. Tiesa, tik pačiam vartotojui – bet aplinkiniai greičiausiai bus išgirsti. Tačiau pagrindinis dalykas čia yra savininko garsas ir patogumas, ir tai yra tvarkinga.


Oficialioje „Acer“ internetinėje „Nitro“ ausinių parduotuvėje jie prašo 3 490 rublių, tačiau kitų pardavėjų programėlę galite rasti už 3 190 rublių. Už tokią kainą aš asmeniškai negalėčiau pareikšti rimtų pretenzijų įtaisui. Puikios universalios ausinės kiekvienai dienai, tinkančios ir muzikai, ir filmams, ir bendravimui. Tačiau jo stiprioji pusė, žinoma, yra žaidimai.
Aš pasirinkau jums straipsnius, kurie gali jus sudominti:

Geriausiosaidinės ausinės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *