Geriausi . lygintuvai

Kalnas išlygintų dalykų gali lengvai sukelti depresiją. Jei turite gerą lygintuvą, monotoniška veikla taps daug smagesnė ir greitesnė. Mes parengėme geriausių lygintuvų sąrašą, kuris padės lengvai susidoroti su džiovinimo reikalais.


  etų geriausių lygintuvų

  Mūsų vertinimu, beveik visi modeliai turi garo tiekimo ir vertikalios garo funkciją. Tačiau nepainiokite jų su garo generatoriais ar garintuvais – tai atskiros buitinės technikos kategorijos, kelis kartus brangesnės nei lygintuvai.

  Kad padėtume įsigyti gerą lygintuvą savo namams ir nepermokėti, pasirinkome patikimų prekių ženklų modelius su geromis apžvalgomis, taip pat atlikome išsamią techninių charakteristikų analizę pagal žemiau pateiktus kriterijus.

  Šios technikos negalima įtraukti į ilginamąjį laidą ir štai kodėl

  Galia

  Nustato, kaip greitai lygintuvas įkaista ir kaip gerai pašalina raukšles. Šiuolaikiniai geros kokybės lygintuvai gali turėti nuo 500 iki 3000 vatų:

  • iki 1500 W kompaktiškiems kelių modeliams, kurie nėra skirti nuolatiniam darbui;
  • 1500-2500 W – vidutinė galia namų modeliams, kurie gali dirbti kasdien lyginant;
  • 2500-3000 W – galingi modeliai su stipriu garų srautu, galintys susidoroti net su tankiais audiniais ir stipriomis raukšlėmis.

  pado medžiaga

  Šis parametras turi įtakos lygintuvo naudojimo patogumui ir trukmei, lemia, kokia bus rezultato kokybė. Geras padas lengvai slysta, nesibraižo nuo sagų ar kitų elementų, tolygiai įkaista ir negadina audinio.

  Padas gali būti pagamintas iš įvairių medžiagų:

 • Keramika – populiariausias pasirinkimas dėl mažos kainos. Lengvai slysta per audinį, gerai išlaiko šilumą ir be problemų valo. Nelipnus paviršius pašalina audinių pažeidimo riziką. Tačiau gryniausia keramika yra trapi medžiaga, padas lengvai įtrūks nukritus. Todėl jis derinamas su kitomis medžiagomis, pavyzdžiui, dažnai randamas metalo keramikos padas, kuris išlaiko visus privalumus, bet tuo pačiu yra tvirtesnis. Geriausioseležies įmonės gamina keraminius padus.
 • Nerūdijantis plienas – geriausia lygintuvo pado danga, kuri yra labai patvari ir atspari korozijai. Lengvai slysta paviršiumi. Greitai įšyla ir ilgai neatšąla, bet apsunkina lygintuvą. Nerūdijantis plienas dažnai derinamas su kitomis medžiagomis: chromas pagerina atsparumą korozijai, titanas – stiprumą, safyro danga – ilgina tarnavimo laiką.
 • teflonas – greitai įkaista, lengvai slysta ant audinio. Puikiai veikia žemoje temperatūroje, todėl geriausiai tinka gležniems daiktams. Bet tokia danga yra labai trapi, net ir dėl nedidelio įbrėžimo lygintuvas gali nustoti normaliai lyginti.
 • Titanas – brangiausia medžiaga, todėl mažai gamintojų ją naudoja. Nebraižo, nedidina lygintuvo svorio, nelimpa prie audinio. Tačiau toks padas sušils ilgai, į tai reikia atsižvelgti renkantis. Tačiau tokią dangą turi tik geriausi patikimumo lygintuvai.
 • Aliuminis – greitai įšyla ir lygiai taip pat greitai atvėsta. Viena vertus, tai yra gerai, tačiau yra rizika, kad audinys perdegs. Todėl prieš pradedant darbą būtina nustatyti norimą režimą ir įsitikinti, kad nustatyta norima temperatūra. Ši medžiaga neapsunkina lygintuvo, tačiau lengvai subraižo.
 • garo galia

  Drėkinimas garais ir garų stiprintuvas – kuo didesni šie parametrai, tuo lengviau lygintuvas susidoroja su raukšlėmis ir stipriomis raukšlėmis. Mažiausias garų tiekimas geram rezultatui yra 30 g/min.

  vandens rezervuaras

  Kuo didesnis indas, tuo rečiau reikia įpilti vandens. Tačiau nepamirškite, kad didelis bakas padidina lygintuvo svorį. Kitas niuansas, į kurį reikia atsižvelgti, yra vandens lygio valdymo patogumas. Tamsioje talpykloje sunkiau pamatyti, kiek skysčio yra viduje, nei šviesiame.

  Svoris

  Atrodo, kad kuo lengvesnis lygintuvas, tuo geriau. Tačiau tai galioja tik kelių modeliams, kur svarbus kompaktiškumas. Naudojimui namuose geriau rinktis 1,5-2 kg sveriančius lygintuvus, nes kuo prietaisas lengvesnis, tuo labiau teks spausti sunkiai išlygintas vietas.

  Papildomos funkcijos

  Jei jums reikia nusipirkti gerą lygintuvą, atkreipkite dėmesį į papildomų galimybių buvimą:

  purslų Ant lygintuvo snapelio yra anga vandens tiekimui. Taigi galite sušlapinti tam tikras vietas, kurias sunku išlyginti.
  valymo sistema gali būti strypo formos nuo kalkių kaupimosi arba kasetės vandeniui minkštinti. Prailgina prietaiso tarnavimo laiką ir palaiko garų išėjimo galią.
  automatinis išjungimas lygintuvas automatiškai išsijungia horizontalioje arba vertikalioje padėtyje. Išjungimo greitis skiriasi priklausomai nuo modelio.
  apsaugos nuo lašėjimo sistema arba funkcija…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *