Kategorijos
Uncategorized

Kaip išsirinkti televizorių namams

 

Televizija yra geriausias pramogų centras visai šeimai. O kad įrenginys teiktų tik malonumą, o ne dirginimą ir galvos skausmą, svarbu išsiaiškinti, kaip išsirinkti tinkamą televizorių ir į ką reikia atsižvelgti perkant.

Iš šio straipsnio sužinosite, kokį televizorių geriau rinktis: buvo atsižvelgta į specialisto nuomonę dėl pagrindinių atrankos kriterijų, matricų ypatybių, išmaniųjų parinkčių svarbos ir tam tikrų prekių ženklų programėlių pirkimo privalumų.


Šios medžiagos jus sudomins: geriausi . televizoriai, geriausi „Samsung“ televizoriai.

Kaip išsirinkti gerą televizorių

Ateinančiais metais minimalios malonaus televizijos žiūrėjimo charakteristikos yra šios:

  • Ekrano įstrižainė nuo 32 colių kambariams ir nuo 22 colių virtuvei;
  • Full HD ir aukštesnė raiška;
  • IPS, OLED, QLED tipo matricos;
  • Šlavimo dažnis nuo 100 Hz.

Dabar atidžiau pažvelkime į kiekvieną iš mūsų sąrašo elementų.

Įstrižainė atspindi ekrano matmenis. Žinoma, didelių televizorių tendencijos nepastebėti sunku, tačiau norint patogiai naudotis, svarbu žinoti, kokio dydžio televizorių pasirinkti. Per mažas ekranas privers prisimerkti ir spoksoti į vaizdą, o per didelis neleis uždengti viso paveikslo, todėl žiūrėdami būsite priversti nuolat judinti akis. Atsižvelgiant į tai, kad televizoriai, kurių įstrižainė didesnė nei 100 colių, jau buvo oficialiai pristatyti, pirkėjo pasirinkimas yra gana didelis.


Optimalus akių atstumas nuo ekrano yra 4 įstrižainės. Tai yra, jei įsigijote 32 colių (81 cm) modelį, jį bus saugu ir patogu žiūrėti iš 3–3,5 metro atstumo. Jei neteisingai skaičiuosi su įstrižaine, tai net du filmus iš eilės žiūrėdami, jau nekalbant apie užsitęsusius filmų maratonus, atsiras tik akių nuovargis ir galvos skausmas.


Jei jus domina vaizdo kokybė, jums reikia didelės raiškos įrenginio. Šis indikatorius rodo paveikslėlį sudarančių taškų skaičių, o kuo daugiau taškų, tuo vaizdas detalesnis. Yra ryšys tarp įstrižainės augimo ir raiškos augimo, todėl 32 colių Full HD modeliams užteks raiškos, o 50 colių – bent 4K.

Šiuolaikinių TV matricų tipų skirtumai yra nereikšmingi, bet jie yra. Jei mėgstate natūralias spalvas, pirmenybę teikite IPS ekranui, o mėgstantiems sodrų vaizdą tiks OLED ir QLED matricos. Tuo pačiu metu visi dabartiniai pokyčiai savininkui suteiks pakankamai žiūrėjimo kampų, patogų vaizdo ryškumą ir daugybę nustatymų, kad atitiktų jo pageidavimus.

Pastaraisiais metais ypač populiarūs išlenkti televizoriaus ekranai. Iš tiesų, jie atrodo stilingai interjere ir atrodo futuristiškai, tačiau šeimos žiūrėjimui geriau likti įprastame tinkamos įstrižainės plokščiame ekrane.


Kaip išsirinkti išmanųjį televizorių

Kalbant apie tai, kaip išsirinkti televizorių etais, negalima nepaisyti ir išmaniųjų įrenginių kategorijos. Iš anksto įdiegta operacinė sistema tokiems modeliams suteikia intelektualumo. Išmanusis televizorius savo esme yra panašus į planšetinį kompiuterį, tik turi didesnį ekraną.

Skirtingai nuo įprastų, nors ir modernių modelių, su išmaniuoju televizoriumi galite:

✅ Prisijunkite prie interneto ir linksminkitės internete;
✅ Įrenginio atmintyje įdiegti programas ir žaidimus;
✅ Žiūrėkite kokybišką turinį internetiniuose kino teatruose;
✅ Naudokitės socialinių tinklų programomis, momentiniais pasiuntiniais, forumais ir kt.

Norint naudotis visomis tokio televizoriaus funkcijomis, jam reikia suteikti prieigą prie interneto per „Wi-Fi“ arba naudojant LAN kabelį. Atminkite, kad jei planuojate naudoti aukštos kokybės didelės raiškos turinį, prieiga prie tinklo turi būti greita ir stabili.


Jei abejojate, ar jums reikia papildomų parinkčių, nusipirkite įprastą televizorių be operacinės sistemos. Visada galite užsisakyti išmanųjį priedėlį ir lengvai jį prijungti, bet kurį modelį paversdami išmaniuoju.

Be to, perkant priedėlį + TV paketą kainuos pigiau nei panašaus išmaniojo televizoriaus. O po poros metų pasenusį priedėlį pakeisti dabartiniu modeliu bus pigiau nei pirkti naują išmanųjį televizorių.


Šiuolaikiniai išmaniųjų televizorių modeliai tarpusavyje skiriasi operacinės sistemos meniu patogumu, našumu (galimybe dirbti su sudėtingais žaidimais ar programomis) ir įmontuotomis programomis. Pasirinkimų ir funkcijų rinkinys bus standartinis bet kurioje operacinėje sistemoje, tačiau, pavyzdžiui, „Samsung“ pasiūlys paprastesnį ir praktiškesnį meniu, o LG išmanųjį televizorių dar teks susitvarkyti.

Procesoriaus galia lemia komfortą dirbant su programomis, ypač jei norite žaisti mėgstamus mobiliuosius žaidimus dideliame ekrane. AT…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *