Įtaisai naujiems metams: patikrintos dovanos visiems

Prieš Naujuosius būna malonių darbų ir nelabai. Pakabinti girliandą ir puošti eglutę – smagu. Tačiau ieškoti dovanų ir stengtis įtikti artimiesiems nėra taip smagu. Mygadget atskuba į pagalbą ir pasako kokią programėlę padovanoti naujiems 2023 metams ❤️

Surinkome tobulas kalėdines dovanas. Jie idealūs, nes ištyrėme kiekvieną įtaisą viduje ir išorėjetodėl nemalonūs netikėtumai nenaudingų dovanų ar neveikiančių prietaisų pavidalu neįtraukiami.

  Šios medžiagos gali jus sudominti: kaip grąžinti nekokybišką programėlę ir programėles, kurios padės pabusti ryte.


  Nebrangūs dalykėliai naujiems metams

  Šioje skiltyje buvo pasirinktos dovanos, kurių kaina yra apie 2 tūkst. Ne niekučiai, o tikrai naudingi daiktai: ausinės, maitinimo bankas, vaflinė.

  Sony WI-C310 belaidės ausinės

  Kam dovanoti: melomanui nuo 8 iki 80 metų =)

  Kaina: 2000Lt


  Sony WI-C310 belaidės ausinės
  Šios ausinės jums neiškrenta iš ausų.

  Nenuostabu, kad pasirinkome Sony WI-C310 – jos užėmė pirmąją vietą geriausių nebrangių belaidžių ausinių reitinge. Jie turi gerą garsą irth garso izoliacija. Žinoma, kai kurie brangesni modeliai skamba geriau, tačiau ne visi tai pastebės. Ausinės tiks mėgstantiems klausytis muzikos metro ➡️ Aplinkos garsai nepramuš per muziką. O mėgstantiems valyti skambant muzikai ➡️ Ant kaklo esanti viela neleis ausinėms iškristi iš ausų. Sony WI-C310 užtenka 12-13 valandų darbui.
  Vaflinė Kitfort KT-1641

  Dovana: meilužis žiurkėnas paruošti skanius pusryčius.

  Kaina: 1200Lt


  Vaflinė Kitfort KT-1641
  Mini vaflinė, skirta mini vafliams

  Vaflinė Kitfort KT-1641 apytiksl. iškepa keturis mažus vaflius per 5 minutes. Nelipnios dangos dėka tešla nelips prie paviršiaus. Šis vaflinis lygintuvas lengvai tiks net mažoje virtuvėje. Kitfort KT-1641 turi šildymo indikatorių, iki visiškos laimės, trūksta tik nuimamų plokštelių. Šį modelį pasirinkome ne veltui: jis užėmė antrąją vietą tarp nebrangių vaflinių lygintuvų.
  Xiaomi Redmi Power Bank greitas įkrovimas

  Dovana: keliautojui

  Kaina: 2300Lt


  Xiaomi Redmi Power Bank greitas įkrovimas
  Maitinimo bankas yra didelis ir sunkus, bet galingas

  „Xiaomi Redmi“ yra 20 000 mAh talpos maitinimo bankas Galima krauti du įrenginius vienu metupavyzdžiui, išmanusis telefonas ir ausinės. Taip pat galite įkrauti maitinimo bloką ir tuo pačiu iš jo įkrauti savo išmanųjį telefoną. Talpos pakanka, pavyzdžiui, išmanųjį telefoną ir belaides ausines tris kartus įkrauti kelyje. Šio modelio dar nėra mūsų reitinguose, tačiau tai, kad šis maitinimo bankas yra geras, patvirtina „Yandex.Market“ ir mano asmeninė patirtis. =) Yra tik viena rekomendacija: jei perkate baltą power banką, jam reikia dangtelio. Arba lengviau iš karto nusipirkti juodos spalvos modelį.
  Programėlės moterims

  Pasirinkome virtuvinę mašiną ir langų valiklį – jie nuims dalį vargo namuose. Taip pat kavos virimo aparatas, nes ryto pradžia su kava yra geras ženklas. Tikėtina, kad šias dovanas labiau vertins moterys. Bet tai nėra tikslu, vadovaukitės artimųjų skoniais. =)

  Planetinis maišytuvas Wollmer T1000

  Kam padovanoti: konditerui ar mėgėjui kepti pyragus, picas, pyragus

  Kaina: 〜28 000


  Planetinis maišytuvas Wollmer T1000
  Wollmer planetinis maišytuvas standartiškai

  Wollmer T1000 yra asistentas virtuvėje. Planetinis maišytuvas padės plakti tešlą blynams, minkyti tešlą picai ar biskvitui. Wollmer T1000 turi 6 greičius, o didelis dubuo – 6,5 litro. Pasirinkome Wollmer T1000, o ne kitus virtuvės pagalbininkus, nes peržiūrėjome jį savo geriausių virtuvės mašinų reitinge, kur jis užėmė pirmąją vietą.


  Kavos virimo aparatas REDMOND RCM-CBM1514

  Dovana: kavos mylėtojui

  Kaina: 〜11 500


  Kavos virimo aparatas REDMOND RCM-CBM1514
  Redmondas moka gaminti kapučino su putomis

  Iš reitingo, kuriame jis užėmė pirmąją vietą, pasirinkome šį karobų kavos virimo aparatą. REDMOND RCM-CBM1514 ruošia kavą ir putoja pieną. Tai daro puikiai: vos pora minučių ir karšta kava su puta, kaip kavinėje, paruošta….

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *