Geriausias virtuvės maišytuvas – reitingas ir apžvalgos 2023 m. sausio mėn

Kaip keičiasi drabužių mados, keičiasi ir skirtingos interjero dizaino tendencijos. Dėl to įėję į virtuvę iš karto atpažinsite, kada ji buvo įrengta. 2023 metais populiariausias virtuvės maišytuvas pasirodė modelis Portfelis ARK 938. Tai buvo įmanoma dėl patrauklios kainos, gražaus dizaino ir funkcionalių gamintojo naudojamų sprendimų. Nerūdijančio plieno virtuvės maišytuvas yra pakankamai aukštas, kad galėtumėte lengvai padėti po juo virdulį, kad užpildytumėte jį vandeniu, arba išplauti aukštą puodą kriauklėje. Šis modelis turi vieną svirtį prie pagrindo su keramine galvute, kuri reguliuoja vandens srovės stiprumą ir jos temperatūrą. Ilgame snapelyje yra nuosėdų šalinimo aeratorius. Dėl to žymiai sumažėja kalkių nuosėdų susidarymas. Prie šio stovinčio maišytuvo gamintojas prideda visas reikalingas lanksčias jungtis, reikalingas jam sumontuoti ant kriauklės. Tačiau jei šis modelis jums nepatinka, rekomenduojame antrą geriausią įrangą, kuri sulaukė ne mažiau aukštų klientų įvertinimų. tai yra Grohe Eurosmart Cosmopolitan DN15 32843. Galbūt ši baterija tiks jums?

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį virtuvės maišytuvą pirkti?

Pirkimo vadovas

Virtuvinių maišytuvų pasiūla rinkoje itin gausi. O virtuvės maišytuvo tipo pasirinkimas svarbus, nes tai vienas dažniausiai naudojamų virtuvės įrangos elementų. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą bateriją su visomis būtinomis funkcijomis ir funkcionalumu. Tinkamai parinktas modelis garantuos naudojimo komfortą. Taigi, jei jūs tiesiog klausiate savęs: koks yra geriausias virtuvės maišytuvastada šis straipsnis skirtas jums. Žemiau pateiksime įvairių virtuvinių maišytuvų ir jų funkcionalumo aprašymą. Toks mini vadovas apima pigius virtuvinius maišytuvus ir šiek tiek brangesnius ir padės visiems virtuvės tvarkytojams išsirinkti šį elementą.

Maišytuvai su viena ir dviem rankenomis

Tai yra pagrindinis parametras. Vienos svirties virtuvinis maišytuvas yra toks, kuriame turime vieną rankenėlę vandens srovei atidaryti ir temperatūrai pasirinkti. Priklausomai nuo rankenos pasvirimo laipsnio nuo 0 lygio reguliuojame vandens srovės stiprumą, o pakreipdami į šonus, parenkame vandens temperatūrą maišydami šaltą ir karštą vandenį. Šie nustatymai reguliuojami naudojant maišytuvo viduje paslėptą plastikinę arba keramikinę galvutę. Dviejų rankenų maišytuvas turi dvi rankenėles vandeniui maišyti. Kiekvienas iš jų atskirai reguliuoja vandens srauto intensyvumą.

Sieninis arba krašto virtuvės maišytuvas

Tiesą sakant, net patys geriausi sieniniai virtuvės maišytuvai tampa nebereikalingi. Jie vis dar naudojami senose instaliacijose, kai virtuvės remonto metu nemodernizuojame senos vandens instaliacijos. Toks akumuliatorius turi būti sumontuotas prieš visiškai užbaigiant sienų apdailą, t.y. prieš klojant plyteles. Vertikalus maišytuvas yra tas, kuris dedamas ant kriauklės krašto arba į stalviršyje padarytą skylę. Šiuolaikiniai statūs virtuvės maišytuvai prie vandens sistemos jungiami lanksčiais vamzdžiais, esančiais po kriaukle.

snapelis

Kitas punktas, kai mes svarstome kurį virtuvės maišytuvą pasirinkti, yra jos snapelis. Jis turi būti pritaikytas prie kriauklės formos ir dydžio, kad vandens srovė kristų ant jos kameros vidurio. Kad taip būtų, turime atsižvelgti ne tik į snapelio diapazoną, bet ir į jo pasvirimo kampą. Luitas su dideliu kampu ir ilga rankena yra naudingesnis nei trumpas snapelis, kai norime po juo padėti puodą, kad jis prisipildytų vandens. Bet ir su tokiu snapelio išdėstymu iš jo ištekantis vanduo labiau taškysis. Todėl reikia gerai apgalvoti snapelio ilgį ir kampą, kad rastumėte optimalų sprendimą jūsų kriauklei.

Turėdami dviejų kamerų kriauklę, turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti pasukamąjį maišytuvą, kurį būtų galima vienodai patogiai naudoti kiekviename dubenyje. Toks maišytuvas bus šiek tiek brangesnis nei su stacionariu snapeliu, tačiau tik virtuvinis maišytuvas su lanksčiu snapeliu gali suteikti tikrą komfortą naudojant didelę kriauklę. Lankstus snapelis taip pat leidžia nukreipti vandens srovę už kriauklės – pavyzdžiui, į netoliese esantį indą. Tai labai praktiška ir patogu.

Kitokia kategorija bus sulankstomas virtuvinis maišytuvas, kurio nenaudojamą galime „pakloti“ palei kriaukle. Jis dažniausiai naudojamas kaip virtuvės maišytuvas po langu, nes baigus darbus lango kontūruose nesimatys.

Kitas sprendimas gali būti ištraukiamas snapelis. Tai labai dažni virtuvės maišytuvai geromis kainomis, naudinga, kai reikia pripilti vandens, pavyzdžiui, ant grindų stovintį kibirą. Tam nereikia, kad vartotojas, traukdamas jį iš kriauklės, gimnastikuotų su pilnu kibiru vandens. Tokiame snapelyje paprastai yra po kriaukle paslėptas kabelis, kurio ilgis nuo 100 iki 150 cm. Ant žarnos pritvirtintas svoris leidžia lengvai paslėpti ją akumuliatoriuje. Ant snapelio rankenos yra mygtukas vandens srovei perjungti iš paprasto į dušą. Kai kurie tokio tipo maišytuvai turi ir „eko“ jungiklį, kuris turi vandens srove užraktą. Vanduo tokiame maišyne teka ekonomiška srove, o paspaudus mygtuką galima paleisti visą srovę.

Taip pat sutaupys geras ir pigus virtuvės maišytuvas su aeratoriumi, arba aeratoriumi. Jo dėka iš čiaupo ištekantis vanduo yra aeruojamas ir taip padidėja jo tūris, o tai reiškia, kad sunaudojama mažiau vandens. Aeratorius gali būti pagamintas iš metalo, silikono ar plastiko tinklelio. Silikono tinkleliai yra daug lengviau nuvalomi kalkių nuosėdomis nei kiti.

Papildomos virtuvės maišytuvų funkcijos

Termostatiniai maišytuvai suteikia didelį komfortą ir taupo. Jie palaiko pastovią vandens temperatūrą, nepaisant jos svyravimų vandens tiekimo sistemoje. Atitinkamomis rankenėlėmis nustatoma tiek temperatūra, tiek vandens srauto intensyvumas, o tada vienu mygtuku pradedamas vandens tekėjimas. Tuo pačiu metu baterija turi temperatūros fiksatorių ir negali būti nustatyta aukštesnė nei 38 laipsnių Celsijaus, kad apsaugotų vartotoją nuo nudegimų.

Kitas sprendimas bus akumuliatorius su šildytuvu. Yra tokia baterija įmontuotas vandens šildytuvas po kriaukle. Pačiame maišytuve vienoje pusėje yra karšto ir šalto vandens maišytuvas, kitoje – karšto vandens vožtuvas. Iš tokio maišytuvo galime semti šalto, karšto ir verdančio vandens.

Vis dažniau gamintojai aprūpina baterijas įdomiais sprendimais. Vienas iš jų – virtuvinis maišytuvas su vandens filtru. Dėl šio sprendimo galėsite mėgautis švariu ir skaniu vandeniu tiesiai iš čiaupo. Filtrų sistema, kurią sudaro anglies ir keramikos filtrai, yra kompaktiška ir telpa po kriaukle. Tuo pačiu metu rinkoje yra ir baterijų su filtravimo funkcija. Kai norime naudoti filtruotą vandenį, persijungiame į filtravimo režimą ir iš čiaupo gauname geriamąjį vandenį be jokių priemaišų. Tai trijų krypčių virtuvinis maišytuvas, kuriame galima pajungti filtrą ir naudoti filtruotą vandenį, kai norime jį naudoti.

Šiuolaikiškiausi maišytuvai turi ne tik vandens filtrus, bet ir įmontuotus dezinfekcinės priemonės dozatorius, arba apšvietimą, pagal spalvą informuojantį apie vandens temperatūrą. Liečiamas virtuvės maišytuvas taip pat yra įdomus sprendimas, palengvinantis efektyvų vandens išpylimą.

Išorinis akumuliatoriaus korpusas

Svarbus akumuliatoriaus klausimas taip pat yra medžiaga, iš kurios jis pagamintas. Dažniausiai renkamės dangas iš chromo arba nerūdijančio plieno, abi yra atsparios įbrėžimams ir abi suteikia gražaus blizgesio efektą. Taip pat dažnai pasirenkamas varinis virtuvės maišytuvas, o granitinės dangos, kurios taip pat yra atsparios įbrėžimams, tampa vis dažnesnės. Brangiausia iš dangų, naudojamų gaminant virtuvinius maišytuvus, yra keraminė. Tai patvariausias iš išvardytų.

Be tradicinių medžiagų ir spalvų, rinkoje galima rasti ir vis įdomesnių raštų bei spalvų. Pavyzdžiui, retro virtuvės maišytuvas – nesunkiai galime įsigyti Viktorijos laikų stiliaus maišytuvą. Taip pat dažnai ieškomas auksinis ar platininis virtuvės maišytuvas. Taip pat dažnai pasirenkamas juodas virtuvės maišytuvas. Šiuolaikinio dizaino galima įsigyti patrauklių pastelinių spalvų. Akumuliatorių, kurį turėtumėte pasirinkti, turėtų lemti jūsų skonis, funkcionalumo poreikiai, taip pat virtuvės dekoras.

Santrauka

Apibendrinant surinktą informaciją, norėdami išsirinkti sau tinkamą virtuvės maišytuvą, pirmiausia turite atpažinti savo poreikius. Ar kriauklė bus vienos ar dviejų kamerų, koks turėtų būti snapelio atstumas iki mūsų kameros? Verta pagalvoti, ar užtenka fiksuoto snapelio, ar geriau naudoti kilnojamąjį ar net ištraukiamą snapelį? Išanalizuokime, kokiai veiklai bus naudojama kriauklė, kokius didelius indus turime ir kiek minimalaus tarpo reikia tarp snapelio ir kriauklės dugno, kad lengvai išplautume ten padėtus indus? Taip pat pravartu perskaityti pasirinktų virtuvinių maišytuvų testą, kuriame bus išsamiai aprašyti pasirinkto modelio privalumai ir trūkumai.

Be abejo, pigiausias sprendimas bus chromuotas maišytuvas su fiksuotu snapeliu, tačiau galbūt priimant sprendimą biudžetas nėra svarbiausias dalykas. Jei tai jūsų neriboja, ieškokite tokio maišytuvo varianto, kuris atitiktų jūsų virtuvės dizainą, o tuo pačiu atitiktų visus numanomus funkcinius reikalavimus.

Jei negalime apsispręsti dėl konkretaus modelio, verta nueiti į stacionarią parduotuvę ir patikrinti, kokį virtuvės maišytuvą galima įsigyti iš Castorama, Leroy Merlin, Bricomarche ar OBI. „Ikea“ ir „Lidl“ skiltyje „virtuvės maišytuvas“ taip pat turi daug prekių. Radus tinkamą modelį verta pasitikrinti pasirinkto virtuvės maišytuvo kainas Allegro ir kitose internetinėse parduotuvėse, kad išsirinkti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *