Išmanusis laikrodis Galaxy Watch 3 yra Samsung naujovė. Jie daug ką perėmė iš kito „Galaxy Watch Active 2“ modelio, kuris priklauso kitai bendrovės linijai. Išsiaiškinkime, kokie yra pagrindiniai modelių skirtumai ir ar verta permokėti už naują produktą.
Turinys
Dizainas
Ekranas
Spektaklis
Jutikliai ir papildomos funkcijos
autonomija
Dizainas
Pagrindinis dizaino skirtumas yra tai, kad „Galaxy Watch 3“ yra besisukantis rėmelis su dideliais išsikišusiais valdymo mygtukais ir mechaniniu rėmu. Šis sprendimas daro laikrodį masyvesnį, tačiau taupo vartotojus nuo tam tikrų nepatogumų, tokių kaip neteisingas jutiklio veikimas ar nepageidaujami lustai. Be to, šis dizainas turėtų patikti „klasikos“ gerbėjams.
„Galaxy Watch Active 2“ dizainas yra mažesnis ir tvarkingesnis. Visi mechaniniai valdikliai pakeisti jutikliu. Tai patogu, nes jutiklinis valdymas yra funkcionalesnis nei mechaninis. Tačiau drėgnomis rankomis su jutikliniu benzeliu bendrauti nėra labai patogu, be to, laikrodžio korpusą lengviau sugadinti. Kadangi „Active 2“ buvo sukurtas aktyviems žmonėms, tai yra „Samsung“ neapsižiūrėjimas.
Taip pat žiūrėkite: Geriausių 2020 m. išmaniųjų laikrodžių : Xiaomi vs Samsung ir Huawei
Jei jums patinka kompaktiškas ir smulkus dizainas, o jūsų rankos nelabai prakaituoja mankštos metu, Galaxy Watch Active 2 yra geriausias sprendimas. Mėgstantiems aktyvų sportą geriau tiks Galaxy Watch 3.
Ekranas
Abu modeliai yra pagrįsti Super AMOLED plokštėmis, kurių skiriamoji geba yra 360*360 pikselių. Kalbant apie ekraną, skirtumų nėra: abiem atvejais suteikiamas priimtinas ryškumas patogiam naudojimui tiesioginiuose saulės spinduliuose, puikus spalvų atkūrimas, patogus valdymas lietimu.
„Watch 3“ ekrano dydis yra 1,4 colio, o „Watch Active 2“ – 1,2 colio. Apsauginėje dangoje yra skirtumų: Watch 3 turi Gorilla Glass DX, Watch Active 2 – Gorilla Glass 4. Kalbant apie atsparumą smūgiams ir apsaugą nuo nepageidaujamų įbrėžimų, Galaxy Watch 3 turi nedidelį pranašumą dėl rėmelio, tačiau Kasdien naudojant tai nėra taip pastebima.
[elementor-template id=»5816″]
Spektaklis
Nuo to priklauso sklandus operacinės sistemos ir programų sąsajos veikimas. Bendram įrenginių veikimui įtakos turi: procesoriaus dažnis, procesoriaus branduolių skaičius, RAM ir vidinė atmintis, naudojama operacinė sistema.
Taip pat žiūrėkite: Samsung Galaxy Watch Active 2 apžvalga
Abu įrenginius maitina dviejų branduolių „Exynos 9110“ procesorius, kurio taktinis dažnis yra 1,15 GHz. „Galaxy Watch 3“ turi 1 GB RAM ir 8 GB vidinės atminties. „Watch Active 2“ gali pasigirti tik 768 MB RAM ir 4 GB vidinės atminties. Tačiau yra versija su LTE moduliu, kurioje RAM dydis padidinamas iki 1,5 GB. „Galaxy Watch 3“ yra šiek tiek greitesnis dėl daugiau RAM, be to, jame galite įdiegti daugiau programų, nes jame taip pat yra daugiau vidinės atminties.
Naujovė veikia „Samsung Tizen“ 5.5 versijos operacinėje sistemoje. „Watch Active 2“ oficialiai veikia „Tizen“ 4.0 versijoje, tačiau vartotojai gali lengvai atnaujinti į naujausią versiją. Tai rekomenduojama norint išvengti programų suderinamumo problemų.
Jutikliai ir papildomos funkcijos
Galimų funkcijų sąrašas priklauso nuo išmaniuosiuose laikrodžiuose įmontuotų jutiklių. Apskritai, abiejų modelių jutiklių „įdarymas“ yra vienodas: yra GPS, optiniai širdies ritmo jutikliai, akselerometras, giroskopas, barometras, aplinkos šviesos jutiklis ir EKG jutiklis. Pastarasis, deja, kol kas neveikia tinkamai dėl programinės įrangos savybių. Kūrėjai žada greitai išspręsti problemas. Be to, „Galaxy Watch 3“ turi galimybę išmatuoti deguonies prisotinimo lygį kraujyje.
Iš įdomių dalykų abiejuose modeliuose galime paminėti bekontakčio mokėjimo sistemą „Samsung Pay“. Kitu atveju išmaniesiems laikrodžiams viskas yra standartinė: yra keli sporto režimai, miego kokybės sekimas, žingsnių, kalorijų, nuvažiuoto atstumo skaitikliai, skambučių/žinučių pranešimai ir galimybė greitai į juos atsakyti. Be to, jie žada įdiegti programinę įrangą, skirtą kraujospūdžiui ir deguonies kiekiui kraujyje sekti.
autonomija
Laikrodžio akumuliatoriaus veikimo laikas gali skirtis priklausomai nuo akumuliatoriaus talpos, ekrano dydžio, komponentų galios ir papildomų funkcijų. Abiejų modelių akumuliatoriaus talpa yra vienoda: 247 arba 340 mAh išplėstinėse versijose. Gamintojas žada, kad „Galaxy Watch 3“ bus naudojamas 1–3 dienas, o „Watch Active 2“ – 3–4 dienas.
Minimalioje konfigūracijoje naujojo „Galaxy Watch 3“ kaina prasideda nuo 399 USD. „Watch Active 2“ panašioje pakuotėje galima įsigyti už 279 USD.
Taip pat žiūrėkite: „Huawei Watch GT 2“ išmaniojo laikrodžio apžvalga
Abu variantai paprastai turi panašius …