Geri plaukų lakai vyrams

Jei esate vyras ir svajojate apie tinkamą šukuoseną, mūsų parengtas reitingas tikrai jus domins. Mes įtraukėme dažniausiai vartotojų pasirinktų produktų aprašymus. Pasak interneto vartotojų, geriausias plaukų purškalas vyrams yra „Schwarzkopf Professional Osis +“. Tai efektyvi kosmetika, užtikrinanti, kad viena pakuotė tarnaus ilgą laiką. Taigi nereikės dažnai leisti pinigų stiliaus gaminiams. Svarbus lako privalumas yra tas, kad jis nelimpa plaukų, todėl garantuoja natūralų galvos poveikį. Tinkamai parinkti ingredientai tinkamai apsaugo plaukus nuo neigiamos besikeičiančių oro sąlygų įtakos. Lakas sutvirtinamas iki kelių valandų, o tai užtikrina, kad jūsų šukuosena gerai atrodys visą dieną. „Wella Professionals Men“ nematoma kontrolė yra kosmetika, kuri užėmė antrą vietą reitinge. Šis plaukų lakas vyrams turi malonų kvapą. Dėl to, kad produktas tinka visų tipų plaukams, jis laikomas universaliu.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokius vyriškus plaukų lakus reikėtų rinktis?

Plaukų lakas leidžia greitai ir efektyviai ištaisyti šukuoseną. Nors dauguma parduotuvėse esančių produktų yra skirti daugiausia moterims, vis dažniau atskiros kosmetikos linijos kuriamos tik vyrams. Būna, kad džentelmenams kyla problemų ieškant tinkamų dažų. Jei tai tinka ir jums, žiūrėkite mūsų vadovą. Pateikėme patarimų, kaip palengvinti pirkimą. Straipsnio pabaigoje yra trijų kosmetikos gaminių, turinčių tvirtą laikymą, reitingas.

Ieškodami tobulo plaukų lako, pirmiausia atkreipkite dėmesį į pakuotės talpą. Tai ypač svarbu, kai tokius produktus naudojame kiekvieną dieną. Pasirinkę tinkamą kosmetiką išvengsime per dažnai apsipirkti. Paprastai lakai yra tiekiami pakuotėse, kurių talpa yra nuo 250 ml iki maždaug 500 ml. Jie tarnaus gana ilgai, net ir reguliariai naudojant.

Plaukus fiksuojančios kosmetikos atveju kvapas vaidina svarbų vaidmenį ir kokį poveikį jis daro sruogoms. Ponai mano, kad geriausias 2021 m. Vyrų plaukų lakas turėtų kvepėti subtiliai, nes tik tada jie gali jaustis laisvai ir patogiai. Pernelyg moteriškas aromatas gali veiksmingai atgrasyti žmones nuo produkto siekimo. Galime rinktis matinę ir blizgančią kosmetiką. Vyrų atveju pirmajai grupei priklausantys lakai veikia geriau, nes jais galima diskretiškai sutvarkyti šukuoseną. Tačiau daug kas priklauso nuo mūsų skonio.

Svarbu, kad pasirinktas produktas neapsunkintų plaukų. Priešingu atveju galime gauti vadinamąjį šalmo efektas. Kartais plaukai atrodo riebaluoti, kai purškiami netinkamu plaukų laku (net jei mes juos nuplautume prieš šukuoseną). Taip yra ne tik dėl netinkamos kosmetikos naudojimo, bet ir dėl neteisingo pritaikymo. Nepamirškite, kad purškalas turi būti purškiamas tolygiai, maždaug 30 cm atstumu. Tada šukuosena tikrai atrodys gerai, o vakare galėsime kruopščiai nuvalyti laką nuo sruogų.

Daugelis vartotojų teigia, kad geriausi plaukų lakai vyrams suteikia tinkamą sulaikymo lygį. Kuris kosmetikos gaminys mūsų atveju labai priklauso nuo mūsų pačių pageidavimų. Jei norime subtilaus efekto, tinka vidutinio sulaikymo lygio produktas. Tačiau jei norime išvengti žalos šukuosenai dėl vėjo, drėgmės ir kitų nepalankių išorinių veiksnių, turėtume naudoti laką su „itin stipriais“ ženklais. Tada mums nereikės jaudintis, kad staigus orų pasikeitimas turės neigiamos įtakos mūsų išvaizdai.

Plaukų lakai vyrams – reitingas

„Schwarzkopf Osis“ etiketės sesija stipri

„Schwarzkopf Osis Label Session Strong“ plaukų lakas yra 300 ml talpos. Jis skirtas vyrams, kurie nori labai stiprios šukuosenos. Produktas turi greitai džiūstančią formulę, o tai reiškia, kad jis nepalieka negražiai atrodančių žymių ant plaukų ir nelimpa sruogų.

Pateikta kosmetikos priemonė yra lengvos miglos formos su subtiliu kvapu. Plaukų lakas neapsunkina šukuosenos, todėl ją galima lengvai iššukuoti. Su jo pagalba plaukai visada atrodo puikiai, nepaisant oro sąlygų. Be to, produktas pernelyg nešviečia sruogų, kurios gali atrodyti nenatūraliai.

Pasak vartotojų, lakas yra efektyvus ir ilgai išlieka, net reguliariai naudojant. Kosmetika taip pat giriama už lengvą pritaikymą. Verta pridurti, kad, nepaisant stipraus poveikio, tai neturi neigiamos įtakos plaukų būklei.

„Schwarzkopf Professional Osis +“ – tai plaukų lakas vyrams, turintiems labai stiprų laikymąsi. Kosmetikos pakuotė yra 300 ml.

Privalumai

Neklijuoja plaukų:

Kaip patvirtina teigiama interneto vartotojų nuomonė, pateiktas plaukų lakas nesulipina sruogų, dėl to šukuosena atrodo natūraliai. Produktų, turinčių tvirtą fiksaciją, atveju tai yra labai didelis pranašumas.

Patvarumas:

Jei šukuosime rytais, galime būti tikri, kad jie visą dieną atrodys nepriekaištingai, nepaisant oro sąlygų lauke.

Apsaugo plaukus nuo išorinių veiksnių:

Gamintojas užtikrina, kad kosmetika ne tik padės sušukuoti šukuoseną, bet ir apsaugo plaukus nuo neigiamos išorinių veiksnių įtakos. Viskas dėl tinkamai parinktos kompozicijos.

Neperdžiovina:

Naudojant „Schwarzkopf Professional Osis +“, nereikia jaudintis, kad plaukai bus per sausi.

Spektaklis:

Atsižvelgiant į tai, kad priemonė garantuoja labai stiprų laikymąsi, plaukų stiliui pakanka naudoti nedidelį kiekį kosmetikos. Todėl viena pakuotė gali trukti kelis mėnesius.

Trūkumai

Džiūsta per greitai:

Vartotojai pabrėžia, kad lakas džiūsta labai greitai, o tai gali pasirodyti netinkama žmonėms, neturintiems šukuosenos stiliaus patirties.

„Wella Sp Men“ nematoma kontrolė

„Wella Sp Men Invisible Control“ yra matinis plaukų lakas. Dėl šios priežasties šukuosena atrodo natūraliai ir tuo pačiu išlieka fiksuota visą dieną. Produktas turi vyrišką, subtilų kvapą ir yra 300 ml pakuotėje.

Plaukų lakas tinka normaliems, taip pat šiek tiek sausiems ar riebiems plaukams. Kadangi tai neapkrauna šukuosenos, nėra jokios rizikos, kad ji sukibs sruogas. Produktas yra nepaprastai efektyvus, todėl purškiami plaukai puikiai atrodo ilgai. Mes galime būti tikri, kad tam nepaveiks vėjas ar netikėti krituliai.

Perskaičius nuomones apie kosmetiką „Wella“, galima daryti išvadą, kad ji yra labai populiari tarp vartotojų. Ponai vertina produktą už jo efektyvumą ir lengvą pritaikymą. Lakas reikia purkšti iš maždaug 25 cm atstumo ant sausų, jau padėtų plaukų. Tokiu būdu galima išvengti neišvaizdžiai atrodančio šalmo poveikio ant galvos.

„Wella Professionals Men Invisible Control“ plaukų lakas vyrams tiekiamas 300 ml talpos indelyje. Kosmetika turi matinę dangą.

Privalumai

Kvapas:

Produktas turi malonų, vyrišką kvapą, kuris palaiko plaukus gaivius. Reikėtų pabrėžti, kad kvapas nedirgina, o tai užtikrina, kad jis patiks daugeliui vyrų.

Visiems plaukų tipams:

„Wella Professionals Men Invisible Control“ nagų lakas tinka visų tipų plaukams. Nepaisant to, ar turite plonas, ar atvirkščiai – storas ir tankias sruogas, šis produktas pateisins jūsų lūkesčius.

Matinė danga:

Lakas garantuoja matinį paviršių, kurio dėka šukuosena atrodo natūraliai. Plaukai neblizga, o tai gali neatrodyti pernelyg estetiška ir tvarkinga.

Lengvai nusiplauna:

Vartotojai vertina tai, kad kosmetiką galima lengvai nuplauti nuo plaukų. Taigi jums nereikia praleisti per daug laiko maudantis, kad pašalintumėte likusius plaukų lakus.

Trūkumai

Patvarumas:

Asmenys sako, kad po kelių valandų šukuosena praranda savo pirminę išvaizdą, o tai rodo, kad kosmetika nėra labai patvari.

„L’Oreal Professionnel Infinium Strong“

Ieškote pigaus plaukų lako vyrams? Jei taip, jūs patekote į reikiamą vietą. Pristatome „L’Oreal Professionnel Infinium Strong“. Tai kosmetikos priemonė, uždaryta 300 ml pakuotėje. Kaip sako vartotojai, produktas yra efektyvus, todėl mums nereikia kaskart leisti pinigų, kad įsigytume kitą pakuotę.

Verta paminėti, kad lakas turi subtilų, universalų kvapą. Dėl šios priežasties kosmetiką naudoja ne tik vyrai, bet ir moterys. Produktas nesausina plaukų, todėl net reguliariai naudojant plaukų laką jis atrodo maitinamas ir spinduliuojantis. Kitas gaminio privalumas yra tas, kad jis nesulipina sruogų. Net jei plaukus tepsime kosmetikos priemonėmis, galėsime jas laisvai šukuoti, kad suteiktų natūralesnę išvaizdą.

Internete paskelbtos nuomonės apie „L’Oreal Professionnel Infinium Strong“ rodo, kad tai produktas, kurį verta rekomenduoti. Lakas lengvai tepamas – visa tai dėka patogios pakuotės ir sklandaus aplikatoriaus. Produktas maloniai kvepia ir nedirgina galvos odos.

„L’Oreal Professionnel Infinium Strong“ yra geras plaukų lakas vyrams iki 25 PLN. Produktas parduodamas 300 ml pakuotėje.

Privalumai

Likimas:

Verta pabrėžti, kad pristatoma kosmetika bus tinkama ne tik vyrams, bet ir moterims. Jis turi universalų, subtilų aromatą, kuris tinka abiem lytims.

Nesveria plaukų:

Jei nenorite, kad plaukai sukibtų, rinkitės „L ‘Oreal Professionnel Infinium Strong“. Lakas nesulipina sruogų, todėl atrodo natūraliai.

Patogi pakuotė:

Daugelis žmonių pabrėžia, kad lakas yra uždarytas patogioje pakuotėje. Aplikatorius veikia sklandžiai, todėl lengva purkšti kosmetiką ant plaukų.

Trūkumai

Netinka ilgesniems plaukams:

Kai kurie vartotojai siūlo, kad …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *