Nagų žirklės. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Balandžio mėn

Geros nagų žirklės turi turėti aštrius, tvirtus ašmenis, geriausia, kuriuos galima dezinfekuoti. Produkto pasirinkimą turėtų diktuoti mūsų pačių poreikiai. Tačiau mes žinome dažniausiai pasitaikančius vartotojų poreikius ir išanalizavę rinką išsirinkome įdomiausias parduotuvėse esančias prekes. Ypatingo dėmesio sulaukiantis modelis yra Pervardytas BD-0209. Tai žinomos kompanijos „Renomed“, kuri jau 30 metų specializuojasi chirurginių instrumentų gamyboje, pasiūlymas. Pateiktas gaminys pagamintas iš grūdinto, rankomis šlifuoto ir aštraus nerūdijančio plieno. Todėl tai suteikia mums darbo tikslumą. Jei tokio tipo nėra arba jis jums nepatinka, atkreipkite dėmesį į nagų žirkles „Victorinox“ 8.1681.09. Tai yra įranga iš nerūdijančio plieno, atspari pažeidimams, kurią galima sterilizuoti. Jei norite sužinoti šio produkto savybes, kviečiame perskaityti likusį mūsų straipsnį.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokias nagų žirkles pirkti?

Pirkinių vadovas

Kad galėtumėte džiaugtis gražiomis rankomis ir kojomis, pirmiausia turite tinkamai prižiūrėti nagus. Žirklės mums tikrai padės tai padaryti, kurių dėka galime greitai ir lengvai nupjauti išsikišusius ar įaugusius nagus. Be to, atsikratysime erzinančių odų. Parduotuvėse rasite daug įvairių įrenginių, skirtų šiam tikslui, todėl mes parengėme vadovą, kuris jums pasakys kokias nagų žirkles pasirinkti.

Tipai

Prieš pirkdami tokį įrankį, turėtumėte atidžiai apsvarstyti nagų žirklių tipus. Visų pirma, mes galime juos atskirti dėl rankenų profiliavimo. Tarp jų mes išskiriame žirkles:

kairiarankiams – yra skirti žmonėms, naudojantiems kairę ranką, todėl jie buvo profiliuoti, kad būtų užtikrintas patogumas kirpiant nagus.

dešiniarankiams – yra skirti žmonėms, naudojantiems dešinę ranką. Jų kontūrinės rankenos užtikrina patogumą kirpiant nagus.

kietiems nagams – yra skirti žmonėms, turintiems storus ir kietus nagus. Toks prietaisas yra šiek tiek didesnis ir tikrai aštresnis, palyginti su įprastais modeliais.

Universalus – klasikinis modelis, kuris buvo kontūruotas, kad būtų užtikrintas patogumas tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams. Jie gali tvarkyti daugelio tipų nagus.

Ašmenys – kokios nagų žirklės yra geriausios?

Nusprendus pirkti tokią įrangą, verta gerai pažvelgti į tam tikro modelio ašmenis. Tarp parduotuvėse esančių modelių išskiriame prietaisus su ašmenimis:

Paprasta – skirtas daugeliui nagų tipų. Puikiai tinka sulyginti ilgį ir iškirpti išsikišusias odeles.

Sulankstytas – skirta įaugusiems nagams pašalinti. Tik lenktų ašmenų pagalba galime juos neskausmingai atsikratyti, nepaveikdami savo odos. Be to, jie taip pat puikiai tiks reguliariai išlyginant nago ilgį ir pašalinant odeles.

Dydis

Renkantis nagų žirkles, verta atkreipti dėmesį į jų dydį, kuris lemia naudojimo patogumą. Nors dauguma šios rūšies įrangos neviršija 8 cm ilgio, verta pirkti šiek tiek didesnius, bent 9 cm, modelius. Tai suteiks mums patogumo naudotis bet kokiu kampu. Kita vertus, tai yra prietaisas, kuris yra patogus. Todėl daugelis gamintojų orientuojasi į mažą dydį. Tai reiškia, kad tokias žirkles galime pasiimti visur, nesijaudindami dėl savo bagažo vietos ar svorio.

Pakuotė

Šio tipo nagų žirklės turėtų būti laikomos kosmetikos maišelyje arba specialiame dėkle. Jų pabaiga yra labai aštri, todėl jie gali būti pavojingi, ypač mažiems vaikams. Todėl verta rinktis modelius, kurie turi specialią pakuotę įrangai laikyti rinkinyje, arba laikyti specialiame kosmetikos krepšyje.

Vykdymas

Šios nagų žirklės yra pagamintos iš nerūdijančio arba chirurginio plieno, užtikrinančios daugelio metų naudojimą. Be to, prietaisas greitai nenuobodžiauja ir yra atsparus visų rūšių mechaniniams pažeidimams. Be to, mes neturime jaudintis, kad žirklių ašmenys dėl didesnio pasipriešinimo, pvz., Kietų nagų, sulenks priešinga kryptimi.

Dizainas

Prietaisas, kuris yra nagų žirklės, pirmiausia turi būti sterilus. Štai kodėl dauguma rinkoje esančių modelių neturi jokių dekoracijų, o dizainas pagrįstas įdomia ausų forma, kuri, be to, daro įtaką naudojimo patogumui. Nepaisant to, kai kurie gamintojai siūlo madingų spalvų ir raštų tipus, pavyzdžiui, taškus, juostas ar gėles.

Nustatyti

Prieš nusprendžiant įsigyti konkretų modelį, verta patikrinti, ar jis nėra įtrauktas į didesnį nagų įrankių rinkinį. Tai padės jums sutaupyti pinigų, be to, jūs įgysite daugiau įrankių savo rankoms ir kojoms prižiūrėti. Tokiame rinkinyje galite rasti atskiras odelių žirkles, universalias ir kietas nagų žirkles. Be to, dažnai yra dildė, odelių pjaustytuvas, kirpimo mašinėlės ir daugelis kitų gaminių. Dauguma jų yra supakuoti į elegantišką dėklą, kuris užtikrins saugų jų laikymą.

Valymas

Pirkdami tokio tipo prietaisus, verta prisiminti apie tinkamą jo sterilizavimą. Po kiekvieno naudojimo žirkles reikia nuvalyti drėgnu ir sausu skudurėliu. Svarbu, kad po kiekvieno naudojimo jis būtų sausas, kad išvengtume bet kokio bakterijų nusėdimo, užteršimo ar net rūdžių. Tai labai svarbu, nes šio tipo žirklės liečiasi su mūsų oda, o atsitiktinai susižalojus ir netinkamai prižiūrint įrangą, gali atsirasti užteršimas.

„Soft Touch“ rankenos

Kai kurie modeliai turi specialias rankenas, pagrįstas „Soft Touch“ technologija. Jie yra padengti specialia danga, užtikrinančia naudojimo patogumą. Paprastai tokio tipo įranga yra pagaminta iš nerūdijančio plieno, nėra labai maloni liesti ir sukelia diskomfortą ilgai laikius žirkles. Todėl verta rinktis tipą, kurio rankenos malonios liesti.

Nagų žirklės geromis kainomis

Universalieji įrenginiai yra pigiausi ir kainuoja apie 20 PLN. Dažyti paviršiai yra daug brangesni. Brangiausios žirklės tikrai yra skirtos kietiems nagams. Jų pirkimo kaina gali siekti 100 PLN.

Geriausios nagų žirklės 2021 m

Rankų ir kojų priežiūra apima: nagų kirpimas. Įprasti kirpimo mašinėlės neleidžia mums kirpti į odą įaugusių nagų. Jie taip pat nesugeba suteikti gražios formos nagams ir nagams. Štai kodėl mes pasiruošėme nagų žirklių reitingas geriausių tokio tipo produktų, kuriuos galima įsigyti Lenkijos rinkoje.

Mūsų rekomendacijos

Pervardytas BD-0209

Geriausios nagų žirklės yra Renomed BD-0209. Tai yra „Renomed“ pasiūlymas, kuris siūlo aukštos kokybės produktus, parduodamus visame pasaulyje.

Jau 30 metų ji specializuojasi chirurginių instrumentų, kurie turi būti pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, gamyboje.

Nėra kitaip ir su šiomis žirklėmis, skirtomis nagams pjauti. Jie pagaminti iš grūdinto, rankomis šlifuoto ir aštraus nerūdijančio plieno. Produktą galima sterilizuoti ir dezinfekuoti, ir toks gydymas neturės įtakos jo patvarumui.

Šis modelis buvo įvertintas už patrauklią kainą. Be to, šios žirklės yra aštrios ir turi šiek tiek kampuotus peilius, kad būtų galima tiksliau.

„Renomed BD-0209“ nagų žirklės yra gerai žinomo ir įvertinto prekės ženklo produktas, siūlantis chirurginius instrumentus. Taigi galite būti tikri, kad investuodami į šį modelį gausite žirkles, kurios jums tarnaus labai ilgai.

Privalumai

Medžiaga:

Šis gaminys pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Tai grūdintas ir rankomis šlifuotas nerūdijantis plienas. Jam būdingas didelis aštrumas.

Sterilizavimo ir dezinfekavimo galimybė:

Produktą galima be baimės sterilizuoti ir dezinfekuoti, taip užtikrinant higieną ir saugą. Verta pridurti, kad toks gydymas nepažeidžia žirklių paviršiaus.

Kaina:

Tai yra geras modelis už labai patrauklią kainą.

Darbo tikslumas:

Šios žirklės yra aštrios ir šiek tiek sulenktos ašmenimis, o tai leidžia tiksliai nupjauti nagus, įskaitant išaugusius.

Pastatas:

Šis produktas turi geros formos peilius ir yra labai patogus. Dirbti su juo mums bus patogu.

„Victorinox“ 8.1681.09

„Victorinox 8.1681.09“ nagų žirklės yra antrasis mūsų pasiūlymas. Tai produktas iš labai tvirto nerūdijančio plieno, todėl jį galima sterilizuoti esant aukštai temperatūrai.

Be to, juo galite lengvai nupjauti minkštus, šlapius nagus. Be to, jis turi išlenktas ašmenis, todėl taip pat tiks pjauti įaugusius nagus. Bendri žirklių matmenys yra 93 mm x 45 mm x 5 mm. Produktas laikomas labai kietu.

Tai nėra pigiausias, bet tikrai labai stiprus. Be to, vartotojai pabrėžia, kad jis yra labai tikslus ir puikiai susidoroja net su įaugusiais nagais.

Nagų žirklės „Victorinox 8.1681.09“ pagamintos iš nerūdijančio plieno. Jo matmenys yra 93 mm x 45 mm x 5 mm. Jis vertinamas dėl tvirto meistriškumo.

Privalumai

Nerūdijantis plienas:

Pateiktas gaminys pagamintas iš labai tvirto nerūdijančio plieno, atsparaus pažeidimams, korozijai ir gali būti sterilizuojamas nebijant prarasti kokybę.

Sulenkti peiliai:

Žirklės turi išlenktas ašmenis, todėl labai gerai išpjauna įaugusius nagus.

Tvirtumas:

Vartotojai patvirtina, kad tai yra ypač tvirtas pasiūlymas. Žirklės yra tvirtos, atsparios pažeidimams ir įbrėžimams.

Tikslumas:

Taip pat buvo įvertinti tikslūs peiliai. Darbas su šiomis žirklėmis yra labai patogus.

Plaukų šepetys NK12 10

Kitas produktas yra nagų / odelių žirklės Plaukų šepetys NK12 10. Šis modelis yra visiškai pagamintas iš nerūdijančio plieno, todėl jį galima sterilizuoti ir dezinfekuoti, taip pat naudoti maudantis (vandeniu minkštus nagus lengviau pjauti).

Puikiai …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *