Geros nagų frezavimo mašinos 40W – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Balandžio mėn

Kiekviename profesionaliame grožio salone yra nagų frezavimas ir odelių valiklis. Jei ieškote kruopščiai pagamintos frezavimo staklės, kuriose yra daug frezų, tada geriausias pasirinkimas modelis Nagų meistras. Vartotojai vertina tai, kad medžiaga, iš kurios pagaminta įranga, ilgai neperkaito. Variklis, nepaisant 40 W galios, yra tylus ir pasižymi veikimu be gedimų. Prietaisą galima valdyti rankenėle, kurios pedalas yra komplekte. Antroji rekomenduojama frezavimo mašina yra Pažadėta 4030 SX2, kuriam būdinga galimybė išsaugoti nustatymus ir didelis LCD ekranas. Rankena yra viena lengviausių rinkoje – ji sveria tik 95 g, o eksploatacijos metu dėl novatoriškos galvos technologijos nejaučiate jokių vibracijų. Rinkinyje yra dulkių maišeliai, kurie padidina higieną ir darbo patogumą. Aprašytas modelis atrodo profesionaliai ir gerai dera su kitais įrangos elementais.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

40 W nagų frezavimo staklės – reitingas

Nagų meistras

Frezavimo staklės „Nail Master“ yra profesionaliam naudojimui skirtas prietaisas, kurio galia siekia 40 W, todėl puikiai tiks manikiūrui.

Pateikto modelio pranašumas yra didelis pjovėjų skaičius rinkinyje. Kai kurie iš jų pagaminti iš sukepinto karbido, kiti – iš keramikos, o likę – iš veltinio ir akmens. Galva gali būti pasukta į abi puses, o tai žymiai pagerina ir pagreitina darbą (kryptis keičiama paspaudus mygtuką). 50 000 – 35 000 apsisukimų per minutę diapazonas reiškia, kad prietaisas gali apdoroti net labai sausą ir išsausėjusią odą arba storu hibridinio manikiūro sluoksniu.

Vartotojai noriai renkasi šį modelį dėl didelio rinkinio elementų skaičiaus – jų yra 82. Saugumui teigiamą įtaką daro anti-perkrautos sistema ir tai, kad medžiaga neleidžia deginti rankų net ilgą laiką dirbti su prietaisu. Įranga gali būti valdoma pedalu.

Profesionaliam naudojimui sukurta frezavimo mašina „Nail Master“ turi 40 W variklį. Ji gali padaryti iki 35 000 apsisukimų per minutę ir veikti dviem kryptimis: dešinė arba kairė.

Pažadėta 4030 SX2

Jei ieškote ramaus įrenginio, „Promed 4030 SX“ frezavimo staklės turėtų atitikti jūsų lūkesčius. Modelio pranašumas yra lengvas rankenos svoris (95 g), kuris labai palengvina ilgą darbą, reikalaujant tikslaus judesio.

Vienas iš priedų yra dulkių maišelis, užfiksuojantis nagų apdorojimo liekanas. Tai žymiai padidina higieną ir darbo patogumą. Didelis, lengvai skaitomas ekranas leidžia lengvai perskaityti dabartinius nustatymus ir juos pakeisti. Taip pat galite išsaugoti 3 nustatymus. Sukimosi greitis yra reguliuojamas ir gali būti nuo 2000 iki 30 000 aps / min. Galva sukasi dviem kryptimis, kurias galime pakeisti.

Prietaiso veikimas yra intuityvus, tai patvirtina pirkėjų nuomonė. Aiškios instrukcijos leidžia valyti frezavimo stakles patiems. 40 W rankenos galia leidžia greitai ir efektyviai dirbti. Komplekte nėra kojų valdymo, tačiau galite jį nusipirkti ir prijungti prie įrenginio.

„Promed 4030 SX2“ yra frezavimo staklės, užtikrinančios patogų darbą dėl labai mažo rankenos svorio (mažiau nei 100 g). Prietaisas sugeria dulkes tiesiai iš nagų ir odos, o tada jas filtruoja 99% efektyvumu.

Clavier 40W

„Clavier“ modelis yra 40 W nagų frezavimo mašina už gerą kainą, leidžianti reguliuoti greitį naudojant rankenėlę nuo 0 iki 35 000 apsisukimų per minutę. Galva čia pakeičiama „Twist lock“ sistemoje – vienu mygtuku.
„Clavier“ modelis yra 40 W nagų frezavimo mašina už gerą kainą, leidžianti reguliuoti greitį naudojant rankenėlę nuo 0 iki 35 000 apsisukimų per minutę. Galva čia pakeičiama „Twist lock“ sistemoje – vienu mygtuku.

Komplekte yra pedalas, leidžiantis jį įjungti ir išjungti nenaudojant rankų. Tvirtų pjaustytuvų rinkinys leidžia jums padaryti profesionalų manikiūrą. Jie buvo pagaminti iš kilnių medžiagų, tokių kaip deimantas. Prietaiso rankena sukurta taip, kad patikimai gulėtų rankoje ir neperkaistų.

Žmonės, kurie naudojasi frezavimo staklėmis, pabrėžia prietaiso pranašumą, kuris yra jo išvaizda – įranga yra maža ir elegantiška. Ant pagrindo yra speciali vieta rankenai, todėl ją padėti yra patogu ir saugu. Apdorojimas, atliktas su pateikta frezavimo mašina, yra patogus tiek klientui, tiek asmeniui, kuris dirba su prietaisu.

„Clavier 40W“ yra gera nagų frezavimo mašina iki 150 PLN su 40 W varikliu ir „Twist-lock“ galvute, leidžiančia greitai pakeisti pjaustytuvus.

Kokią 40W nagų frezavimo mašiną pasirinkti?

Nagų frezavimo staklės yra viena iš pagrindinių įrangos, kuria aprūpinti dauguma grožio salonų. Šie praktiniai prietaisai leidžia greitai paruošti rankas ir kojas tolesnėms priežiūros procedūroms. Rinkoje yra daug frezavimo staklių ir sunku išsirinkti modelį, kuris iškart pateisintų jūsų lūkesčius. Savo pirkimo vadove aprašėme 40W modelių, kurie yra vieni populiariausių rinkoje, ypatybes.

Skiriame kišeninių ir stacionarių frezavimo staklių modelius. Pastarieji yra labiausiai paplitę profesionaliuose grožio ir kosmetologijos salonuose. Jie yra apsaugoti nuo perkaitimo ir dažnai gali būti valdomi pedalais – norint pasirinkti optimalų slėgį ir galią. Kišeniniai prietaisai yra tinkami naudoti namuose. Kai kuriuos iš jų maitina baterijos, likusi dalis yra akumuliatorių modeliai. Tai taip pat praktiškas sprendimas žmonėms, keliaujantiems dažnai arba norintiems patobulinti savo įgūdžius manikiūro ir pedikiūro srityje.

Peržiūrėję mūsų rinkoje esančią įrangą, galime pasakyti, kad geriausios 40 W nagų frezavimo mašinos puikiai tinka manikiūrui ir pedikiūrui. Sukimosi greitis yra svarbus parametras – tai judesių skaičius per minutę. Optimalus skaičius yra 20000. Taip pat atkreipkite dėmesį į sukimo momentą Niutono metrais. Šiuo atveju pasirinkite 3 – 5 mNm vertę, nes tai yra pakankama frezos jėga. Kitas klausimas yra galvos pakeitimo būdas – geriausia 40 W nagų frezavimo mašina, kurią pirkėjai nurodė 2021 m., Yra su sukama fiksavimo galvute, leidžiančia ją pakeisti vienu judesiu.

Pasak pirkėjų, gera 40 W nagų frezavimo mašina turi formą, kuri gerai ir tvirtai telpa rankoje. Tai yra svarbi savybė, ypač žmonėms, kurie ilgai dirba su frezavimo staklėmis. Taip pat svarbu, kad prietaisas nešildytų – tai žymiai apsunkina darbą, o kartais net ir neįmanomą. Jei jums rūpi jūsų įrangos universalumas, pasirinkite tą, kuriame yra platus patarimų rinkinys. Jie turėtų suteikti galimybę atlikti ir manikiūrą, ir pedikiūrą, ir, jei įmanoma, nuvalyti beširdį epidermį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *