Xperia 1 yra ilgiausias išmanusis telefonas

Rusijoje „Sony“ neseniai pristatė naują flagmaną telefoną „Xperia 1“, kuris nuo pirmtakų skiriasi ilgiausiu ekranu. Mūsų straipsnyje mes išsamiau apsvarstysime telefono savybes ir pabandysime išsiaiškinti, kodėl „Sony“ padarė tokį ilgą ekraną!

Ilgamečiai „Sony“ gerbėjai iš pradžių gali stebėtis, kodėl kompanija toliau nekuria gerai žinomos „XZ“ serijos, o pasirenka naują pavadinimą: „Xperia 1“.

X1 sujungia daugybę naujovių įvairiose plėtros srityse. Be to, 6,5 colio Xperia 1 vis dar yra gana siauras (72 mm), bet labai ilgas. Jo aukštis siekia 167 mm.

Pagrindiniai bruožai:

„Sony“ pirmą kartą įdiegė 4K HDR OLED skydelį. Pirmasis tokio tipo, sukurtas naudojant BRAVIA TV ekrano technologiją. 4K paprastai reiškia 16:9 formatą, kurio skiriamoji geba yra 3 840 x 2 160 pikselių. Tai netrukdo „Sony“ vadinti X1 3840 x 1644 4K raiška.

Kraštinių santykis 21:9 žiūrėti filmus ir patogiai dirbti su dviem programomis vienu metu. Sony konkurentas LG jau bandė panašų bandymą su BL40 prieš dešimt metų, tačiau bandymai buvo nesėkmingi.

Kamera aprūpinta trigubu „Sony Alpha“ moduliu. Tai leidžia kurti aukštos kokybės nuotraukas esant silpnam apšvietimui.

Cinema Pro – Šis režimas leis filmuoti pagal Holivudo kino standartus.

Po Xperia 1 gaubtu yra viršus ir galingas Qualcomm procesorius, Snapdragon 855, veikia iki 2,8 GHz taktiniu dažniu. Jis palaiko 6 GB RAM ir 128 GB vidinės atminties. Visą tą laiką našumas yra aukščiausios klasės: net sudėtingos programos, tokios kaip 4K vaizdo įrašymas ir redagavimas, taip pat kelių užduočių atlikimas ar sudėtingi žaidimai, nėra problema. Operacinė sistema Android 9 (Pie).

Gorilla Glass 6 stiklinis korpusas apsaugo išmanųjį telefoną nuo įbrėžimų ir drėgmės. Tačiau apskritai dėklas (juodas, baltas, pilkas ar violetinis) atrodo gana stilingai, tačiau tuo pačiu neslysta rankoje ir nepalieka pirštų atspaudų.

Akumuliatoriaus talpa yra 3330 mAh. Telefonas gali būti įkraunamas per USB-C ir užtrunka tik 126 minutes su pridedamu 18 vatų maitinimo bloku. Belaidis įkrovimas neįmanomas.

Su plačia spalvų erdve ir 203:1 šaškių lentos kontrastu „Xperia 1“ siūlo naują patirtį filmuojant ir žiūrėti vaizdo įrašus bei atveria daugiau galimybių kurti kokybišką turinį. Galite mėgautis HDR filmais „Netflix“ arba „Youtube“ spalvomis, nes „Xperia 1“ apima 100 % atitinkamos DCI-P3 spalvų erdvės.

Galinėje „Xperia 1“ pusėje yra triguba fotoaparato sąranka su plačiakampiu, priartinimu ir itin plataus kampo objektyvu, kurių kiekvienas fotografuoja 12 megapikselių raiška. Priartinantis objektyvas užtikrina 2x optinį priartinimą ir optinį vaizdo stabilizavimą, o plataus kampo kamera gali įrašyti itin sulėtintą vaizdo įrašą iki 960 kadrų per sekundę Full HD raiška 3 sekundes ir iki 120 kadrų per sekundę greičiu nuo 5 sekundžių.

Portreto režimu yra daug galimybių pagerinti nuotraukos kokybę. Naudodami itin plataus kampo kadrus, galite nustatyti automatinį iškraipymo korekciją.

„Xperia 1“ taip pat yra su nauja „Cinema Pro“ programa, kuri leidžia pasukti 4K HDR vaizdo įrašą 21:9 santykiu ir reguliuoti įvairius nustatymus, tokius kaip spalvų gylis, ekspozicijos laikas, fokusavimo taškas ir įvairūs filtrai.

Be jokios abejonės, „Xperia 1“ siūlo galingą ekraną ir puikų našumą, taip pat leidžia filmuoti aukštos kokybės vaizdo ir nuotraukų turinį.
Tai viskas! Sėkmės ir gero apsipirkimo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *