Wollmer M905: mėsmalės su metalinėmis pavaromis išardymas ir bandymas


Elektrinė mėsmalė Wollmer M905 startavo galingai ir per trumpą laiką tapo viena iš rinkos lyderių. Skaitytojai retkarčiais komentaruose paklausė mūsų nuomonės apie tai. Diena, kai šis modelis bus po mūsų apžvalgos mikroskopu, buvo tik laiko klausimas. Apsvarstysime visus M905 privalumus ir trūkumus, o tuo pačiu pamatysime, kuo jis išsiskiria iš konkurentų.

  Universali mėsmalė namams
  Lietas metalinis korpusas atrodo geriau nei plastikinis, yra lengviau valomas ir greičiau vėsta
  Pavarų dėžės viduje esantys metaliniai krumpliaračiai tarnaus ilgiau nei plastikiniai ir atlaikys dideles apkrovas
  Kaltinis pjautuvo formos peilis efektyviau pjauna venas ir mėsą dėl didesnio sąlyčio su gaminiu ploto
  Du greičiai padės teisingai sumalti įvairių rūšių gaminius. Patogu naudojant priedus-daržovių pjaustytuvus
  Plati mėsmalės anga ir didelė galia užtikrina aukštą maltos mėsos produktyvumą
  Wollmer.com | 17900 ₽ | Į parduotuvę
  Yandex.Market | 17900 ₽ | Į parduotuvę
  OZONAS | 17900 ₽ | Į parduotuvę
  Wollmer M905 X-Power

  Įranga Wollmer M905

  Pagal gerą tradiciją pradėkime Wollmer M905 mėsmalės apžvalgą su visu komplektu. Juk tai pirmas dalykas, į kurį atkreipiame dėmesį rinkdamiesi mėsmalę, ir pirmiausia pamatome ją išpakuodami.

  pagrindinė konfigūracija Wollmer M905

  Wollmer M905 yra trijų konfigūracijų: bazinės, profi ir profi+. Jie skiriasi vienas nuo kito tik purkštukų skaičiumi. Eikime iš eilės ir pakalbėkime apie kiekvieną.

  Pagrindinėje mūsų laukia:

  • Mėsmalės korpusas
  • 3 grotelės maltai mėsai 3, 5 ir 8 mm
  • 2 pjautuvo formos nerūdijančio plieno peiliai
  • Stūmiklis
  • Varžtas
  • Kaklas
  • Padėklas
  • Padėklo dangtis
  • Antgaliai kebbe ir dešroms
  • Grotelių valymo priedas
  Mėsmalė su pagrindiniu priedų komplektu

  Profi, be to, kas išdėstyta aukščiau, pridedama:

  • 3 daržovių pjaustyklės, skirtos tarkuoti, smulkinti ir trinti
  Mėsmalė su profi priedų komplektu

  Į visą „Profi+“ paketą įeina visa tai, kas išdėstyta aukščiau, ir:

  • Pomidorų sulčiaspaudė
  Mėsmalė su profi+ priedų komplektu

  Rinkinys yra daugiau nei vertas bet kurios modernios namų mėsmalės. Pagrindiniai purkštukų elementai yra pritvirtinti prie mėsmalės metalu su metalu. Jis mažiau dėvisi ir paprastai atrodo patikimesnis nei plastikas.

  Pirmas dalykas, kurį pastebėjome, buvo peiliai. Pirma, jų forma ir galandimas. Dėl didesnio sąlyčio su gaminiu ploto pjautuvo formos peiliai mėsą pjausto daug geriau nei kryžminiai. Antra, medžiaga, iš kurios pagamintas peilis. Tvirtas, svarus – aiškiai ne aliuminio lydinys. Atsižvelgiant į tai, kad M905 yra su dviem iš jų, to turėtų pakakti visam jo tarnavimo laikui, nes tokius peilius galima pagaląsti, o pati pjovimo briauna eksploatacijos metu praktiškai nesišlifuoja.

  Atskirai noriu pakalbėti apie daržovių pjaustytuvus. Dauguma mano turėtų ar matytų mėsmalių turi daug mažesnius būgnus ir yra pagaminti iš minkštesnio metalo. Wollmer atidžiai nagrinėjo vartotojo patogumo klausimą, ką galėjome patikrinti asmeniniu pavyzdžiu. Ir visko priežastis yra ConicalShape. Technologija, pagal kurią buvo sukurtas šis antgalis. Visa paslaptis yra purkštukų būgnų forma, kuri leidžia išlaikyti gatavo produkto tikslumą prie išėjimo, atsižvelgiant į didelį mėsmalės greitį.

  Mėsmalės išvaizda

  Lietinis Wollmer M905 elektrinės mėsmalės korpusas pastebimai išskiria jį iš ilgos eilės mėsmalių su plastikiniu arba hibridiniu (metalas + plastikas) korpusu. Metalas eksploatacijos metu yra stabilesnis ir geriau apsaugo mėsmalės vidų. Štai kodėl aukščiausios kokybės gamintojai dažniausiai renkasi šią medžiagą. Tačiau net ir vidutiniame kainų segmente yra modelių su metaliniu korpusu. Matinis paviršius lengvai valomas, nepalieka pirštų atspaudų, o smulkios vandens dėmės nepalieka pastebimų žymių ant korpuso.

  Lietinis korpusas Wollmer M905

  Pereikime prie kaklo ir kitų purkštukų tvirtinimo prie kūno. Nėra priešpilinių tvirtinimo varžtų, kuriuos reikia įsukti rankomis, arba plastikinių laikiklių, kuriuos taip mėgsta šiuolaikiniai gamintojai. M905 naudojamas metalinis segtukas, kuris, mūsų pastebėjimais, yra daug patikimesnis už skląsčius ir patogesnis už varžtą.

  Korpuso viršuje yra sukamasis jungiklis. Pagal asmeninius pastebėjimus – patogesnis dalykas nei mygtukai ar perjungimo jungiklis. Visų pirma dėl to, kad mėsmalę ir atvirkštinę funkciją galite įjungti/išjungti nežiūrėdami be rizikos netyčia padaryti ką nors ne taip. Norėdami paremti sukamųjų jungiklių patogumo idėją, paimkime pavyzdį iš automobilių pramonės, kur gamintojai…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *