„Whirlpool“ dažniausiai pakraunamos skalbimo mašinos – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Balandžio mėn

Jei norite pasirinkti geros kokybės skalbimo mašiną iš viršaus, turite tiksliai žinoti, ką siūlo skirtingi gamintojai. Vienas iš lyderių gaminant tokio tipo įrangą yra „Whirlpool“ prekės ženklas. Būtent šios įmonės prietaisai buvo įtraukti į mūsų parengtą reitingą. Viršutinė skalbimo mašina pateko į sąrašo viršų „Whirlpool AWE 60110“. Jo pranašumai dažnai yra prieinami. Lengvas valdymas taip pat pasirodo esąs didelis privalumas. Modelis turi daug naudingų funkcijų. Dažniausiai vartotojai naudojasi atidėto starto galimybe. Galimybė pasirinkti vieną iš daugelio skalbimo programų leidžia greitai pasirinkti įrangos nustatymus ir taip pradėti skalbti. Produktas rekomenduojamas mažiems butams. Į reitingą įtraukėme ir kitų prietaisų aprašymus. Tarp jų antroje vietoje atsidūrė viršutinės pakrovimo skalbimo mašina „Whirlpool TDLR 60120“. Jame yra jutikliai, kurie automatiškai pritaiko modelio nustatymus pagal skalbinių kiekį ir drabužių tipą. Tai reiškia didelį įrangos efektyvumą. Įmontuotas variklis užtikrina tylų darbą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią „Whirlpool“ viršutinio krovimo mašiną turėtumėte pasirinkti?

Šiuolaikinius namus be skalbimo mašinos sunku įsivaizduoti. Tai yra viena iš pagrindinių įrangos dalių. Todėl gali atrodyti, kad tokio įrenginio pirkimas yra paprastas dalykas. Niekas negali būti blogiau. Šiuo metu rinkoje pilna įvairių modelių, todėl išsirinkti geriausią yra gana sunku. Todėl norėtume pakviesti jus perskaityti mūsų vadovą. Sužinosite, į ką atkreipti dėmesį renkantis naują įrangą. Be to, straipsnio pabaigoje rasite trijų geriausių „Whirlpool“ viršutinių poveržlių reitingą.

Amerikiečių prekės ženklas „Whirlpool“ savo veiklą pradėjo daugiau nei prieš 100 metų. Nuo tada ji tapo viena iš pirmaujančių buitinių prietaisų pramonės gamintojų pasaulyje. Savo klientams tai žinoma dėl naujųjų technologijų naudojimo ir patvarios įrangos konstrukcijos. Šiuo metu „Whirlpool“ siūlo virtuvės prietaisus, šaldytuvus ir skalbimo mašinas.

Svarstydami apie skalbimo mašinos įsigijimą, pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į jos energijos klasę, kuri pažymėta raidėmis nuo A iki D. Kai mes matome ant prietaiso įspaudą „A +++“, tai reiškia, kad būtent modelis sunaudoja mažiausiai energijos. Panašiai ir D energijos klasė yra mažiausia, o tai rodo, kad tai yra brangiausia eksploatuojama įranga. Nors iš pradžių gali atrodyti, kad efektyviausiai energiją vartojantys produktai yra didelės išlaidos, jie greitai atsigaus. Dėl mažo energijos suvartojimo jūsų sąskaitos bus gana mažos.

Kitas parametras, į kurį reikėtų atsižvelgti, yra vandens suvartojimas per plovimą. Kad jus dominanti skalbimo mašina nebūtų per brangi prižiūrėti, siūlome įsigyti prietaisą, kurio vertė bus maždaug 9000 litrų vandens per metus. Nurodyta suma taikoma keturių asmenų šeimai, kuri metus skalbia 200 kartų 60 laipsnių šilumos temperatūroje.

Taip pat verta atidžiau pažvelgti į skalbimo metu skleidžiamą triukšmą. Kad mašinos veikimas netrukdytų jums ir likusiam namų ūkiui, verta įsigyti įrangą, kurios garsas normaliu režimu neviršija 50 dB, o verpimo metu – 70 dB.

„Whirlpool“ populiariausios mašinos – reitingas

„Whirlpool AWE 60110“

„AWE 60110“ modelis yra labai moderni ir efektyvi „Whirlpool“ viršutinio skalbimo mašina. Dėl labai gerų parametrų šis produktas garantuos jums efektyvų skalbimą. Jame yra net 18 skalbimo programų, todėl joje galite skalbti visų tipų audinius.

Ši geriausia 2021 m. „Whirlpool“ skalbimo mašina yra A + energijos klasė. Dėl to šį modelį yra labai pigu valdyti. Maža to, mažas energijos suvartojimas taip pat turi labai teigiamą poveikį aplinkai.

Prietaisas gali laikyti 6 kg skalbinių, todėl jis tinka šeimai. Mašinos gręžimo greitis yra 1 000 apsisukimų per 1 minutę, todėl dėvėdami drabužius iš skalbimo mašinos, jūsų lašai nesumažės.

Skalbimo mašinos keliamas triukšmo lygis darbo metu neviršija 76 dB. Todėl tai netrukdys jums, kaip ir kitiems namų ūkio nariams.

Labai įdomi programa, vertinama vartotojų, yra „Super Quick Wash“ galimybė. Tai leidžia per mažiau nei 15 minučių išskalbti iki 3 kg drabužių 30 ° C temperatūroje. Vartotojų atsiliepimai apie šį įrenginį yra labai glostantys. Daugelis jų įvertino jo našumą ir pajėgumą.

„AWE 60110“ modelis yra gera „Whirlpool“ skalbimo mašina, pakraunama iš viršaus iki 900 PLN. Įrangos matmenys: plotis – 40 cm, aukštis – 90 cm ir gylis – 60 cm. Įrenginio energijos klasė yra A +.

Privalumai

Neregių perdanga:

Skalbimo mašinoje yra specialus aklųjų priedas. Jo dėka prietaisą gali naudoti visi, net ir žmonės, turintys rimtų regėjimo problemų.

Pradėjimo vėlavimas:

Modelyje yra paleidimo uždelsimo funkcija, leidžianti pritaikyti įrangą mūsų kasdieniam ritmui. Įrenginius galime nustatyti taip, kad ką tik išplauti skalbiniai mūsų lauktų iškart po darbo.

Įvairios skalbimo programos:

Vartotojas gali naudoti vieną iš 18 skalbimo programų. Kiekvienas iš jų skirtas skirtingo tipo nešvarumams ar audinio tipams.

Puikiai tinka mažiems kambariams:

Įranga puikiai tinka mažoms erdvėms ir tuo pačiu turi didelę apkrovą (6 kg). Mažų butų savininkai gali nuspręsti jį įsigyti.

Dizainas:

Modelis yra paprasto dizaino, todėl jo derinimas prie vonios dekoro nėra sunki užduotis.

Trūkumai

Blogas atsparumas rūdims:

Perskaičius kai kurias apžvalgas galite padaryti išvadą, kad modelis turi per mažai atsparumą rūdims.

„Whirlpool TDLR 60120“

Viršutinė skalbimo mašina „Whirlpool TDLR 60120“ yra labai moderni ir efektyvi įranga. Dėl savo parametrų tai padės sutaupyti elektros energijos sąnaudas.

Aukštą modelio kainą lemia jo labai aukšta energinė klasė – A +++. Tačiau žinokite, kad tai yra gera investicija, kuri padės sutaupyti pinigų ateityje. Veikdamas prietaisas sunaudoja labai mažai elektros energijos, todėl jūsų sąskaitos bus sumažintos. Be to, toks sprendimas yra ekologiškas.

Skalbimo mašinoje telpa iki 6 kg drabužių, todėl ji tinka šeimai. Toks pakavimas reiškia, kad norint susitvarkyti su visais nešvariais audiniais, nereikės daryti dviejų skalbimų vienu metu.

Per metus įranga sunaudoja tik 8500 litrų vandens, o energija – 150 kWh. Tada tai yra labai efektyvus produktas, kurio naudojimas leis sumažinti sąskaitas. Vartotojų atsiliepimai apie šią skalbimo mašiną yra labai teigiami. Daugelis žmonių tai įvertino dėl energijos vartojimo efektyvumo ir mažo vandens suvartojimo.

Viršutinio pakrovimo skalbimo mašina „Whirlpool TDLR 60120“ priskiriama A +++ energijos klasei. Modelio matmenys yra šie: 40 cm x 60 cm x 90 cm. Įranga vienu metu gali talpinti 6 kg drabužių.

Privalumai

Variklis:

Įrenginyje yra „SENSE Inverter“ bangos variklis, pasižymintis dideliu patvarumu ir efektyvumu. Prietaisas eksploatacijos metu nesukelia per didelio triukšmo, o tai gali sukelti nemalonumų namų ūkio nariams ar kaimynams.

Jutikliai:

Modelis turi „Sixth Sense“ jutiklius, kurie automatiškai pritaiko skalbimo mašinos nustatymus pagal skalbinių kiekį ir jo rūšį. Todėl esame tikri, kad drabužiai bus visiškai švarūs, o skalbdami neišeikvosime vandens ar energijos.

Apsauga nuo potvynių:

Naudoti įrangą yra visiškai saugu. Mes galime įjungti skalbimo mašiną ir palikti ją be priežiūros. Modelis turi gerai išvystytą apsaugos nuo potvynių sistemą.

Tėvų užraktas:

Galite būti tikri, kad jūsų vaikas nepakeis skalbimo mašinos nustatymų ir netyčia neįsijungs. Viskas dėl tėvų užrakto.

Trūkumai

Audinių minkštiklio paėmimo problema:

Kai kuriais atvejais atsitinka taip, kad po kurio laiko įranga susiduria su minkštiklio surinkimo problema.

„Whirlpool TDLR60213“

TDLR60213 modelis yra rekomenduojama „Whirlpool“ skalbimo mašina su viršutine pakrovimo sistema už gerą kainą. Dėl savo parametrų jis leidžia vartotojui daug sutaupyti. Skalbimo mašinos bendra talpa yra 6 kg. Dėl to jis tinka šeimoms. Dėl šios keliamosios galios nereikia jaudintis, kad kai kurie nešvarūs drabužiai netiks, ir teks skalbti dar vieną skalbimą.

Didžiausias modelio privalumas yra aukšta energijos klasė – A +++. Dėl to prietaiso veikimas yra labai pigus, o tai leis sumažinti elektros sąnaudas. Be to, ši įranga yra labai draugiška aplinkai.

Skalbinių skalbimo greitis yra 1200 apsisukimų per 1 minutę. Šis greitis užtikrina, kad jūsų skalbiniai neišskris iš skalbimo mašinos. Kitas pateikto gaminio privalumas yra žemas triukšmo lygis, kuris įprastai dirbant yra 59 dB, o verpimo metu – 76 dB. Nuomonės apie šį prietaisą yra labai glostančios. Daugelis žmonių įvertino žemą modelio kainą ir aukštą jo energijos klasę.

„Whirlpool TDLR60213“ skalbimo mašinos energijos klasė yra A +++. Modelio matmenys yra: 60 cm x 40 cm. Prietaiso keliamoji galia yra 6 kg.

Privalumai

Putų kiekio kontrolė:

Įranga automatiškai kontroliuoja putų kiekį. Esant per dideliam jo kiekiui, pradedamas papildomas skalavimas, kuris užtikrina, kad ant drabužių neliktų ploviklių, galinčių sukelti odos alergiją.

Šeštojo pojūčio technologija:

„Sixth Sense“ technologijos dėka neturime jaudintis, kad prietaisas sunaudos per daug energijos ar vandens, kad pašalintų nešvarumus (automatinis skalbinių nustatymų pritaikymas).

Užblokuoti priešlaikinį durų atidarymą:

Modelyje yra užraktas nuo priešlaikinio durų atidarymo, kuris efektyviai apsaugo nuo vonios užtvindymo. Tai naudinga funkcija, jei mūsų namuose gyvena maži vaikai.

Trūkumai

Darbinis tūris:

Turite būti pasirengę, kad centrifuguojant prietaisas sukels daug triukšmo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *