Geriausias nuolatinis gerbėjas – reitingai ir nuomonės 2021 m. Balandžio mėn

Stovo ventiliatorius – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testas

Stovintis ventiliatorius yra prietaisas, ypač vasarą, kai neturime oro kondicionieriaus. Kadangi susidomėjimas įsigyti tokio tipo įrenginius vis dar yra didelis, nusprendėme į juos pasidomėti ir pasirinkti modelį, kurį dažniausiai perka klientai. Pastebėjome, kad populiariausias yra gerbėjas „Sencor SFN 5040 BL“. Jis yra tikrai modernios formos, jį galima valdyti naudojant pridedamą nuotolinio valdymo pultą arba naudojant jutiklinį valdymo skydelį. Šis modelis turi tris labai tylius ventiliatorius ir kiekvienam atskirą greičio valdymo funkciją. Mes taip pat turime tris darbo režimus: standartinį, natūralų ir naktinį. Ventiliatorius yra lengvas, lengvai perkeliamas į bet kurią vietą, taip pat užima mažai vietos dėl kompaktiško dizaino. Jei dėl kokių nors priežasčių šis modelis jums netinka arba jo nėra, apsvarstykite galimybę įsigyti ventiliatorių „Ravanson WT-1040“. Jis taip pat pasižymi aukštais veikimo parametrais ir puikiai tinka namų ir biuro patalpoms.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokį pjedestalo ventiliatorių pirkti?

Atėjus vasarai dažnai svarstome galimybę įsigyti tinkamą ventiliatorių, kuris palengvins mus, kai lauke karšta, o namuose tvanku. Tačiau nedaugelis žino, kad toks prietaisas gali būti naudingas ir žiemą. Stebėtinai tinkamas ventiliatorius gali palaikyti mūsų šildymo sistemą šaltaisiais mėnesiais. Taip yra dėl gana statiško judančio oro įvedimo.

Kaip žinote, šiltas oras sklinda aukštyn, taip stumdamas šaltą orą link kambario apačios. Todėl ne visada galime pajusti šildymo poveikį. O jei gyvename, pavyzdžiui, daugiabutyje, kuriame yra aukštos patalpos, tokia padėtis gali papildomai sukelti dideles išlaidas šildymui. Užvedę ventiliatorių, judame šaltą ir šiltą orą, todėl išlyginame kambario temperatūrą.

Kaip ir kiekvieno pirkimo atveju, turėtume apsvarstyti galimybę pasirinkti tinkamą įrangą. Tai suteikia mums garantiją, kad įsigiję įrenginį vis tiek būsime patenkinti nauju įsigijimu ir, dar svarbiau, tarnausime metus. Deja, gamintojai nepalengvina pasirinkimo, rinkoje yra įvairių modelių, kurių parametrai ir dydžiai yra skirtingi. Savo vadove aprašysime keletą įrenginio funkcijų, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį prieš pirkdami, kad atsakytumėte į klausimą, koks yra geriausias nuolatinis gerbėjas, atsakyk „mano“.

Optimali galia

Kuo didesnė prietaiso galia, tuo daugiau elektros energijos jis sunaudos. Tačiau kuo didesnė prijungta apkrova, tuo didesnis prietaiso stiprumas. Be to, jo galia priklausys nuo įrangos dydžio. Stovinčių ventiliatorių galia paprastai yra nuo 15 iki 150 W, nors dažniausiai galime rasti tokių, kurių galia yra 30 – 50 W. Renkantis tinkamą modelį, turėtume atsižvelgti į kambario, kuriame ketiname naudoti, dydį. tai. Jei tai nešiojamas ventiliatorius, apsvarstykime, koks yra didžiausias kambarys, kuriame jis gali veikti.

Jei turime mažą butą, tuomet gali nereikėti pirkti stovinčio ventiliatoriaus su dideliu galingumu. Mes negalėsime išnaudoti visos jo galios, todėl prietaisą su tokiais parametrais įsigyti gali pasirodyti brangiau. Tačiau jei patalpos, kuriose planuojame įrengti tokį ventiliatorių, yra didelės, tuomet įsigijus 15 – 30 W įrenginį laukiami rezultatai neduos. Tokiu atveju įrangos įjungimas gali būti nepastebėtas.

Ventiliatoriaus efektyvumas

Tai parametras, kuris leis mums lengvai palyginti skirtingų modelių efektyvumą. Ventiliatorių našumas nurodomas kubiniais metrais per valandą arba minutę. Ne kiekvienoje internetinėje parduotuvėje pateikiama tokia informacija, tačiau jos verta ieškoti. Įrenginio galimybės neapsiriboja prijungtos apkrovos dydžiu. Galime rasti du ventiliatorius, turinčius vienodą vatų kiekį, tačiau skirtingą efektyvumą.

Taip yra dėl skirtingų technologinių sprendimų, kuriuos naudoja gamintojai. Ypač jei nusprendėte įsigyti brangesnį modelį, turėtumėte surinkti kuo daugiau informacijos apie šią įrangą. Rinkoje yra daugybė gerbėjų, siūlančių skirtingą efektyvumą. Rasime modelius, kurių talpa yra 500 m3 / val., Ir tuos, kurių rezultatas yra 2000 m3 / val.

Žinoma, didesnio efektyvumo prietaisai gali dirbti didesnėse patalpose, jie taip pat turi didesnį diapazoną. Tačiau jei ketiname įsigyti mažą stalo ventiliatorių, gali pakakti 300 m3 / val. Efektyvumo.

Darbo apimtis

Ventiliatoriai dažniausiai naudojami patalpose. Mes dažnai dirbame ar ilsimės, pvz., Žiūrėdami televizorių. Būna ir taip, kad karštais vasaros vakarais miegodami įjungiame visą naktį veikiantį prietaisą. Štai kodėl taip svarbu, kad ventiliatoriaus veikimas netrukdytų mūsų kasdieniam gyvenimui.

Kai kuriems žmonėms garsus prietaiso veikimas gali sukelti net galvos skausmą. Net biure nupirktas modelis neturėtų būti per garsus, nors jis gali veikti garsiau nei buitinis gerbėjas. Taip yra todėl, kad dirbdami patys keliame triukšmą, o vakarais nusiraminame, ruošdamiesi naktiniam poilsiui.

Ši vertė pateikiama decibelais (dB). Pagal universalią skalę prietaisai, generuojantys nuo 35 iki 45 decibelų, laikomi prastai girdimais, tačiau, jei miegodami planuojame naudoti ventiliatorių, toks prietaisas neturėtų generuoti daugiau kaip 25 dB, ši vertė yra panaši į intensyvumą švelniai krintančio lietaus. Kai kurie gamintojai į savo prietaisus įdiegia specialų naktinį režimą, kuris leis mėgautis miegu gerai vėdinamame miegamajame.

Ventiliatoriaus tipas

Nors jie yra išvardyti kaip viena produktų grupė: „nuolatiniai ventiliatoriai“, yra keletas subkategorijų. Galime rasti vadinamąjį tradiciniai ventiliatoriai, t. y. ventiliatoriai, pagaminti iš plastiko arba lengvo metalo ir turintys sraigtą. Šio tipo modeliai paprastai yra mažesni, juos galima lengvai pastatyti ant stalo ar stalo. Kitas variantas yra stulpeliniai ventiliatoriai, kurie yra didesni.

Šio tipo prietaisai dedami ant grindų. Jie taip pat turi daugiau nei vieną sraigtą. Tokia struktūra daro juos efektyvesnius. Tačiau reikia atsiminti, kad tai baldas, o ne pats ventiliatorius, nes jų aukštis gali siekti iki 120 cm. Cirkuliaciniai siurbliai yra novatoriški tarp stovinčių gerbėjų. Juose nėra sumontuoti sraigtai ir jie aušina orą vibruodami. Jie yra saugiausi iš galimų modelių, deja, jie yra ir brangiausi.

Funkcionalumas

Visi jie stovintys gerbėjai geromis kainomis turėtų būti funkcionalus. Tai reiškia, kad jie turėtų turėti funkcijas, kurios palengvins jų naudojimą. Verta įsigyti įrangą, turinčią daugiau nei vieną oro greitį. Oro srautą galėsime reguliuoti atsižvelgiant į vyraujančias oro sąlygas. Automatinis svyravimas taip pat gali pasirodyti neįkainojamas.

Tai sukelia automatinį galvos judėjimą, kuris praplečia ventiliatoriaus veikimo lauką. Tačiau jei mums reikia įrenginio vėdinimui miegamajame, pravers modelis, kuriame jau yra minėtas naktinis režimas. Pamiršę išjungti elektros įrangą namuose, turėtume apsvarstyti galimybę įsigyti ventiliatorių su programuotoju. Galėsime nustatyti aušinimo laiką, o jam pasibaigus, įrenginys automatiškai išsijungs.

Tinginiems žmonėms neįkainojamas nuotolinio valdymo pultas, kuriuo mes galime perjungti aušinimo greitį iš sofos, įjungti ar išjungti prietaisą. Aukščiausios klasės modeliuose taip pat galime rasti jonizacijos, aromaterapijos ar natūralaus vėjo imitavimo funkcijas.

Prietaiso išvaizda

Kai bandome atsakyti į klausimą kurį stovintį ventiliatorių pasirinkti atsakymas yra: malonu. Perkamo modelio išvaizda yra tuo svarbiau, kuo didesnis ir mažiau mobilus ventiliatorius perkate. Jei mūsų pasirinkimas atitiko mažą stalo įrenginį, kurį lengva pasiimti ir perkelti į kitą vietą, jo išvaizda mums nebus tokia įžeidžianti.

Taip yra todėl, kad kai nenaudojame, galime lengvai jį įdėti į drabužių spintą ar stalą. Tačiau kolonų ventiliatoriai yra nuo 40 iki 120 cm aukščio. Perkelti tokio dydžio įrenginį yra iššūkis, jau nekalbant apie vietą jo saugojimui. Todėl svarbu, kad pasirinktas modelis atitiktų interjero dizainą ir jį papildytų.

5 geriausi grindų ventiliatoriai. Nuomonės 2021 m

Geriausias gerbėjas yra tas, kuris atitinka mūsų lūkesčius. Tačiau, jei jaučiatės pasimetęs turimų produktų labirinte, perskaitykite mūsų reitingą. Pabandysime pasiūlyti, kokį įrenginį pasirinkti.

1. Nešiojamas ventiliatorių „Sencor SFN 5040 BL“

3. „Sencor SFN 5040 BL“Kitas gerbėjas mūsų reitinge yra „Sencor SFN 5040 BL“. Prietaiso matmenys yra 29,5 x 29,5 x 111 cm, o jo galia yra 90 W. Nepaisant dydžio, ventiliatorius sveria mažiau nei 5 kg. Įranga maitinama iš tinklo. Šis modelis turi tris atskirus ventiliatorius. Kiekvienas iš jų gali dirbti trimis skirtingais greičiais. Taigi mes galime sukurti iki 7 skirtingų derinių.

Be to, šis modelis turi 3 darbo režimus: standartinį, ekologišką ir naktinį. O maksimalus oro srautas per ventiliatorių yra 28,12 m3 / min. Ventiliatoriuje yra jutiklinis valdymo skydelis su LED ekranu. Įrenginį taip pat galima valdyti naudojant pridedamą nuotolinio valdymo pultą.

Gamintojas šį modelį aprūpino laikmačiu, kurio diapazonas yra nuo pusvalandžio iki 7,5 valandos. Prietaiso ekrane rodomas laikas, likęs iki darbo pabaigos. Patikrinkime, ar nuomonė apie šiuos nuolatinius sirgalius yra teigiama. Dauguma vartotojų yra patenkinti šio produkto įsigijimu. Jie rodo, kad ventiliatorius turi kelias funkcijas. Jis taip pat yra efektyvus ir, visų pirma, turi gražią išvaizdą.

Tarp geriausių …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *