Pieno putotojas. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Balandžio mėn

Pieno putotojas – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testas

Ar jums patinka gerti kavą su putomis, bet jūs neturite noro ar galimybių kasdien išeiti į kavinę? Nesijaudinkite, skanų ir aromatingą gėrimą galite paruošti patys namuose, naudodami pieno putojimą. Mes ypač rekomenduojame įrenginį „Severin SM 9688“kuriuose yra indukcinė sistema. Ši įranga turi putojimo ir kaitinimo funkciją, todėl kartu su ja galite paruošti ir karštą šokoladą. Produktas yra mažas ir neužima daug vietos ant stalviršio, be to, jis atrodo estetiškai. Putplastį lengva naudoti, o nuimamą pieno indą galima plauti indaplovėje (jis pagamintas iš nerūdijančio plieno). Mūsų parengtame reitinge taip pat yra keletas kitų, vienodai praktiškų prietaisų. Pavyzdys yra antros vietos modelis „Sencor SMF 2021WH“. Įranga yra galinga ir turi skaidrų indo dangtį, todėl galite greitai patikrinti, ar putos yra paruoštos. Papildomas gaminio privalumas yra tai, kad jis turi termiškai izoliuotą korpusą, kuris apsaugo nuo rankų nudegimų.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokį pieno putotoją pirkti?

Skani kava su putomis yra ne tik puikus būdas gražiai pradėti dieną, bet ir puikus pasiūlymas susitikti su artimaisiais. Taip patiekiamas gėrimas ne tik atrodo geriau, bet ir skanesnis. Kita vertus, kava su šaltu, neputotu pienu savo skoniu nesužavima. Gomurį palepins tik tas, kurio pienas sušildytas, o po to – putotas, lengvai pagardintas specialiais prieskoniais ir galiausiai užpiltas pabarstukais. Daugumoje espreso kavos aparatų yra putplasčio, tačiau jūs neturite pirkti viso aparato, kad tik putotumėte pieną. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nusipirkti tinkamus priedus. Šiame vadove mes jums pasakysime kokį pieno putotoją pasirinkti.

Tipai

Rinkoje yra įvairių rūšių putų. Tarp jų rasite: elektrinį, atšaldytą pieną, indukcinius, rankinius ir stūmoklinius modelius. Žemiau pateikiame svarbiausias kiekvieno tipo ypatybes. Dėl mūsų surinktų tam tikro tipo privalumų ir trūkumų jūs lengvai priimsite sprendimą kuris pieno putotojas yra geriausias tik tau. Turite žinoti, kad tobulo putojimo priemonės nėra. Kiekvienas iš mūsų turi skirtingus poreikius, vieni pieną plaka kiekvieną dieną, kiti tai daro labai retai. Kažkam svarbesnė kaina, o kitiems – įrenginio talpa ir funkcionalumas.

Elektrinis – kai sutelkiate dėmesį į funkcionalumą

Elektriniai laidiniai modeliai yra labai populiarūs prietaisai, kurie, deja, kainuoja iki kelių šimtų zlotų. Tokiuose įtaisuose yra šildymo pagalvėlė ir įvairūs galiniai antgaliai. Norint putoti pieną, nereikia jo iš anksto kaitinti puode. Taigi, jūs turite mažiau valyti, o putų paruošimas užtrunka mažiau laiko. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai supilti bet kokio tipo pieną į indą ir tada paleisti prietaisą. Būtent tokie modeliai laikomi geriausiu pasiūlymu rinkoje. Deja, daugeliui jų kaina yra per didelė.

Pirkdami tokį įrenginį, verta atkreipti dėmesį į jo galią. Paprastai tai yra apie 500 W. Tokio putplasčio talpa taip pat yra svarbi. Jei jis yra per mažas, pvz., 150 ml, sunku kalbėti apie funkcionalumą. Populiariausi yra maždaug 500 ml talpos modeliai, tačiau rinkoje taip pat siūlomi šiek tiek didesni prietaisai, kurie puikiai tiks šeimos susitikimui didesnėje grupėje.

Belaidis – mobilesnis

Kitas tipas yra belaidis modelis, maitinamas baterijomis. Toks įtaisas yra mažiau efektyvus nei laidinio tipo ir paprastai jo maksimali talpa yra 300 ml. Nepaisant to, tai yra įdomus pasiūlymas. Jei esate kavos mėgėjas ir neįsivaizduojate dienos be mėgstamo gėrimo su putotu pienu, tokia įranga jums yra pasiūlymas. Galite pasiimti bet kur. Tačiau nepamirškite reguliariai jį įkrauti.

Indukcija

Jie leidžia putoti indukciniu būdu pašildytą pieną. Tokie prietaisai laikomi labai efektyviais, nors jų minusas yra palyginti mažas pajėgumas. Dauguma jų leidžia putoti daugiausiai 150–250 ml pieno.

Rankinis – pigus, bet ar praktiškas?

Tokie modeliai paprastai veikia su baterijomis. Šie prietaisai yra maži ir nebrangūs, nors daug kas priklauso nuo gamintojo ir našumo. Kuo geriau, tuo daugiau kainuos. Tokio produkto trūkumas yra tas, kad prieš tai patys turime kaitinti pieną puode. Kartu reikia pažymėti, kad jis vienu metu nesugeba putoti per daug pieno.

Rinkdamiesi tokį gaminį, patikrinkite jo korpusą ir ar jį galima plauti tekančiu vandeniu. Taip pat turite žinoti, kad tokio tipo prietaisų atveju svarbu tinkamai pašildyti pieną. Jo negalima virti. Baristai rekomenduoja pieną išplakti iki 60–65 laipsnių šilumos. Taigi, jei norite nusipirkti rankinį putojimą, iškart investuokite į virtuvės termometrą.

Stūmoklis

Jie susideda iš sandaraus indo su dangčiu ir stūmiklio – stūmoklio, pajudinto rankomis. Tokie įtaisai turi specialią struktūrą, kuri palengvina pilti putotą pieną. Alternatyva tokiai įrangai yra rankinis kavos ir arbatos infuzijos aparatas. Tačiau reikia atsiminti, kad tokie modeliai nėra labai griežti, todėl vienu metu galite putoti nedidelį pieno kiekį.

Šaltas putojimas

Šis sprendimas skirtas žmonėms, norintiems kuo labiau sumažinti savo darbą ruošiant kavą. Šie modeliai turi skirtingus galus, dėl kurių galite putoti šaltą pieną. Tačiau tokia įranga negarantuos jums sklandžios kapos, puikiai tinkančios kapučinos. Kita vertus, jis puikiai tiks ruošiant įvairių rūšių ledines kavas ir ledų desertus. Renkantis tokį įrenginį, verta patikrinti, kokius patarimus jis turi, nes tai turės didelę įtaką jo funkcionalumui.

Vykdymas

Nesvarbu, ar pasirinksite elektrinę, rankinę, stūmoklinę ar šaltojo putojimo įrangą, bus svarbu produkto kokybė. Renkantis prastą įrangą, turite atsižvelgti į aukštą jos gedimų lygį.

Pieno putotojai geromis kainomis

Tokių prietaisų kainų diapazonas yra gana didelis. Rankinių modelių kainos prasideda nuo 5 PLN už elementą ir galiausiai siekia 50-70 PLN. Laidiniai ir belaidžiai elektros prietaisai yra brangiausi, nes jie kainuoja iki 400 zlotų. Geras stūmoklio modelis kainuoja apie 80–100 PLN, o indukcinis modelis – apie 150–200 PLN. Iš esmės, kiekvienas kavos aparatų gamintojas užsiima putų gamyba.

5 geriausi pieno putotojai. Nuomonės 2021 m

Ar turite eiti į kavinę, jei norite gerti kavą su putomis? O gal namuose galėtume priimti svečius su tokia skania ir patrauklia kava? Pakanka nusipirkti pieno putojimą, kad namuose būtų galima mėgautis putomis. Norėdami išsirinkti geriausiai mūsų poreikius atitinkantį, paruošėme pieno putotojų reitingą.

1. „Severin SM 9688“ indukcinis pieno putotojas

„Severin SM 9688“ putplastis turi apytiksliai 500 W. Galia. Įrenginyje yra nuimamas plieninis indas, tinkamas plauti indaplovėje. Įranga taip pat turi indukcinę sistemą, kurios dėka galime išvengti pieno deginimo. Modelis tikrai bus naudingas ne tik ruošiant kavą su putomis, bet ir karštą šokoladą.

Į indą galime pilti ne daugiau kaip 700 ml pieno. Produktas turi juodą, blizgantį korpusą, todėl jis stilingai atrodo ant virtuvės stalviršio. Rinkinyje yra putplasčio ir kaitinimo perdangos kartu su magnetiniu skyriumi, kuriame jas reikėtų laikyti. Putplastis leidžia be pakopų reguliuoti pieno temperatūrą.

Remiantis vartotojų atsiliepimais, įranga leidžia greitai paruošti pienišką, purią putą, kurios dėka kava skanesnė. „Severin SM 9688“ modelyje yra apsauga nuo perkaitimo, todėl nėra rizikos, kad dėl intensyvaus naudojimo jis suges. Papildomas putotojo privalumas yra tas, kad pieno indą galima bet kokiu būdu pastatyti ant pagrindo (tai leidžia 360 laipsnių sistema).

„Severin SM 9688“ yra su 700 ml pieno talpa. Prietaiso galia yra apie 500 W. Tai įranga su indukcine sistema.

Privalumai

Nedegina pieno:

Kadangi prietaisas turi indukcinę sistemą, rizika deginti pieną sumažėja iki minimumo.

Plauti indaplovėje:

Nuimamą indą galima be baimės plauti indaplovėje. Jis pagamintas iš nerūdijančio plieno, todėl atsparus korozijai, įbrėžimams ir kitiems mechaniniams pažeidimams.

360 laipsnių sistema:

Dėl 360 laipsnių sistemos naudojimo konteinerį bet kokiu būdu galime pastatyti ant pagrindo. Vartotojai sako, kad tai padidina naudojimo patogumą.

Praktiškumas:

Putojančio aparato pagalba galime paruošti ne tik purią kavą ar kakavos putą, bet ir skanų, karštą šokoladą. Prietaisas yra praktiškas ir tikrai bus naudingas bet kurioje virtuvėje.

Automatinis jungiklis:

Jei prastovos laikas ilgesnis, modelis išsijungia ir tai neleidžia jam perkaisti.

Trūkumai

Per garsus darbas:

Kai kurių vartotojų teigimu, įranga veikia per garsiai, todėl, pavyzdžiui, ruošdami kavą pusryčiams, galime pažadinti kitus namų ūkio narius.

2. „Sencor“ pieno putotojas SMF 2021 WH

2. „SENCOR SMF 2021WH“„Sencor SMF 2021WH“ yra įrenginys, kurį galima įsigyti šiek tiek daugiau nei už 100 PLN. Jis taip pat maitinamas iš tinklo ir jo matmenys yra 17 x 13 x 20,5 cm. Jis turi tris darbo režimus: pieno putojimas kaitinant ne aukštesnėje kaip 68 laipsnių temperatūroje, putojimą be kaitinimo ir kaitinimą iki tos pačios temperatūros neputojant.

Indikatoriaus lemputė informuos mus apie įrenginio būseną: raudonas indikatorius – budėjimo režimas, mėlynas indikatorius – darbo režimas. Pieno tara yra su nelipnia danga, kad pienas nesudegtų. Šis prietaisas taip pat yra bevielis, su centrine 360 ​​laipsnių jungtimi.

Visa tai yra pagaminta iš balto plastiko, su skaidriu dangteliu, kad būtų lengva sekti procesą. Išorinis apvalkalas yra termiškai izoliuotas, todėl paruoštas šiltas pienas išlaiko …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *