Geros „Amica“ indukcinės lentos – reitingai ir nuomonės 2021 m. Balandžio mėn

Daugelis vartotojų renkasi „Amica“ indukcines kaitlentes. Jei jūs taip pat galvojate apie šio prekės ženklo įrangos pirkimą, bet nežinote, ką pasirinkti, patekote į reikiamą vietą. Savo svetainėje mes paskelbėme reitingą su išsamiais prietaisų, kuriuos dažniausiai rekomenduoja vartotojai, aprašymais. Galite būti tikri, kad į sąrašą įtraukti produktai atitinka vartotojų lūkesčius. Paaiškėjo, kad tai geriausia indukcinė kaitlentė Amica PIE6541SU. Vienas iš svarbiausių įrangos privalumų yra greitas šildymas. Tai įmanoma dėl „Booster“ funkcijos. Puiki pagalba ruošiant įvairius patiekalus yra 3 paruoštos darbo programos. Naudojimo saugumą užtikrina vaikų spyna. Nesijaudinkite, kad jūsų vaikas pats paleis įrangą, o tai gali sukelti nemalonių pasekmių. Modelis turi paprastą, tačiau patrauklią išvaizdą. Kitas produktas, sulaukęs daug teigiamų atsiliepimų, yra „Amica PI3510U“. Ši indukcinė kaitlentė pagaminta iš geros kokybės medžiagų. Prietaisas turi liekamosios šilumos indikatorių, kuris yra didelis privalumas.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią „Amica“ indukcinę kaitlentę pasirinkti?

Vis daugiau žmonių nusprendžia įsigyti indukcinę kaitlentę, nes ji siūlo daug greičiau paruošti patiekalus. Be to, ši įranga veikia tik ant paviršiaus po puodu, o ne ant viso viryklės paviršiaus. Dėl to prietaisą naudoti yra daug pigiau nei tradicinių sprendimų atveju. Šiame vadove sužinosite, kokios funkcijos turėtų turėti geriausias „Amica“ indukcines kaitlentes. Be to, straipsnio pabaigoje pateikėme nedidelį palyginimą su trimis rekomenduotinais modeliais.

Lenkijos įmonė „Amica“ yra žinoma dėl buitinės technikos gamybos ir platinimo. Prekės ženklo pasiūla yra labai įvairi, nes ji apima didelių matmenų prietaisus, tokius kaip šaldytuvai ir skalbimo mašinos, taip pat mažus buitinius prietaisus. Įvairaus asortimento dėka beveik kiekvienas vartotojas ras kažką sau. Verta pridurti, kad visi modeliai buvo sukurti naudojant naujausias technologijas ir pasižymi dideliu energijos vartojimo efektyvumu.

Pirkdami indukcinę kaitlentę, būtinai atkreipkite dėmesį į virimo zonų skaičių. Šį skaičių turėtų padiktuoti jūsų poreikiai ir virtuvės dydis. Jei gyvenate vienas ir gaminate maistą tik sau, vieno ar dviejų degiklių prietaisai visiškai atitiks jūsų poreikius. Tačiau jei ruošiate kelių patiekalų vakarienes visai šeimai, verta apsvarstyti galimybę įsigyti kuo didesnį prietaisą – keturių degiklių. Jei jūsų virtuvė dekoruota moderniu stiliumi, verta pasidomėti siūlomų modelių formomis. Atminkite, kad nereikia rinktis tradicinės kvadratinės plytelės. Neseniai prietaisas, kuris atrodo kaip anakardžio riešutas, yra labai populiarus tarp klientų.

Kitas svarbus klausimas yra įrenginio valdymas. Jei jus domina geriausia „Amica“ indukcinė kaitlentė 2021 m., Patariame rinktis intuityvią įrangą su jutikline sistema. Tai palengvins produkto naudojimą. Šiuolaikiškesnius įrenginius valdo spalvotas LCD ekranas. Tai suteikia jums daugiau galimybių kontroliuoti paruoštus patiekalus. Verta investuoti į modelį, kuris mus informuoja ne tik apie temperatūrą, bet ir apie kepimo laiką.

„Amica“ indukcinės kaitlentės – reitingas

Amica PIE6541SU

Verta rekomenduoti ir dažnai vartotojų pasirinktą modelį – keturių degiklių „Amica PIE6541SU“ indukcinė kaitlentė. Dėl naujausių technologijų naudojimo pateiktą produktą labai lengva naudoti. Verta pridurti, kad tai energiją taupantis prietaisas, nes eksploatuojant šildomas tik visas puodo paviršius, o ne visas paviršius.

Didelis modelio privalumas yra sklandus šildymo galios reguliavimas, kuris atliekamas slenkant pirštu ant specialios juostos – slankiklio. Be to, ši įranga suteikia galimybę savarankiškai pasirinkti vieną iš devynių galios lygių, laiko nustatytą virimo valdymą ir vaiko užraktą. Be to, speciali „Booster“ funkcija leidžia trumpam padidinti galią, kad patiekalas būtų paruoštas greičiau.

Vartotojų nuomonė apie pateiktą produktą yra labai glostanti. Daugelis žmonių įvertino „Bridge“ funkciją, leidžiančią sujungti virimo zonas paruošiant patiekalą dideliame puode. Be to, kaitlentėje buvo numatyta pauzės parinktis, t. Y. Nedelsiant sustabdyti darbą. Tai leidžia be streso atsiliepti į telefoną arba atidaryti paštininko duris.

Indukcinės kaitlentės „Amica PIE6541SU“ matmenys yra šie: aukštis – 5,5 cm, plotis – 57,6 cm ir gylis – 51,8 cm. Produktas sveria 10,5 kg. Bendra galia yra 7400 W.

Privalumai

Greitas įkaitimas:

Pateiktas prietaisas turi „Booster“ funkciją, kurios dėka galima žymiai sutrumpinti orkaitės įkaitimo laiką. Tai pasirodo naudinga, ypač kai neturime per daug laiko maistui ruošti.

3 darbo programos:

Įrangoje yra 3 paruoštos darbo programos, kurių dėka galite lengvai paruošti duotą patiekalą. Sviestui ištirpinti tinka 42 laipsnių C. temperatūra (nebijant jo deginti), 70 laipsnių C. leidžia laipsniškai kaitinti sriubas ir padažus, o 94 laipsnių C. temperatūra idealiai tinka virti makaronams ar ryžiams.

Blokada:

Jei turite vaikų, jus tikrai domina užrakto funkcija. Jums nereikia jaudintis, kad jūsų vaikas netyčia įjungs įrangą ir susižalos.

Laikmatis:

Įdomus sprendimas yra laikmačio funkcija. Jums nebereikia stovėti virš viryklės ir kartkartėmis tikrinti, ar paruošti makaronai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nustatyti tinkamą temperatūrą ir pasirinkti gamintojo rekomenduojamą kepimo laiką.

Valymas:

Dėl lygaus paviršiaus orkaitę lengva valyti.

Trūkumai

Pirštų atspaudai:

Vartotojai pabrėžia, kad ant prietaiso galima pamatyti kiekvieną, net ir mažiausią, pirštų atspaudą.

„Amica PI3510U“

Jei jūsų virtuvės erdvė yra ribota, rekomenduojame modelį PI3510U. Tai aukštos klasės, labai efektyvi ir energiją taupanti „Amica“ indukcinė kaitlentė už gerą kainą. Produkto matmenys: aukštis – 4,8 cm, plotis – 30 cm ir gylis – 52 cm. Įranga pagaminta iš aukštos kokybės stiklo, atsparaus smūgiams ir smūgiams. Tai garantuoja aukštą paviršiaus stiprumą.

Modelio privalumas yra paprastas valdymas, kuris atliekamas per jutiklinį skydelį. Tai taip pat leidžia pasirinkti vieną iš devynių galios lygių ir tiksliai užprogramuoti kepimo laiką. Dėl tokių sprendimų kaitlentės veikimas yra labai intuityvus. Verta pridurti, kad jis turi specialų užraktą, kuris neleidžia vaikams netyčia paleisti prietaiso. Naudingas priedas yra „Booster“ funkcija, leidžianti laikinai padidinti šildymo galią. Tai leis jums paruošti patiekalą greičiau, neprarandant maistinių medžiagų.

Daugelis vartotojų įvertino prietaisus už galimybę savarankiškai nustatyti puodo dydį. Ši funkcija užtikrina, kad šildomas tik paviršius po puodu, o ne visa kaitlentė. Todėl energijos sąnaudos yra mažesnės.

PI3510U modelis yra labai gera „Amica“ indukcinė kaitlentė iki 1000 PLN. Modelio matmenys: plotis – 30 cm, o gylis – 52 cm. Prietaiso galia yra 3700 W.

Privalumai

Šilumos palaikymas:

Jei jūsų šeima vėluoja pavakarieniauti, jums nereikia jaudintis, kad maistas atvės. Viskas dėka palaikymo šiluma funkcijos.

Keptuvės dydžio atpažinimas:

Pateikta indukcinė kaitlentė automatiškai atpažįsta keptuvės dydį ir prie jo pritaiko kaitinimo paviršių. Tai leidžia mums taupyti energiją.

Kokybė:

Prietaiso gamybai buvo naudojamos geros kokybės medžiagos. Indukcinė kaitlentė yra labai atspari įbrėžimams, todėl įranga ilgą laiką atrodo kaip nauja.

Likusios šilumos indikatorius:

Modelyje yra likutinės šilumos indikatorius. Todėl jūs žinote, kai prietaisas yra šiltas, o tai sumažina jūsų rankų nudegimų riziką.

Trūkumai

Ne visiems:

Dėl to, kad įrangoje yra tik 2 virimo zonos, ji greičiausiai neatitiks daug gaminančių žmonių lūkesčių.

„Amica PI6144S4WSU“

Mūsų sąrašas nebūtų išsamus be „Amica PI6144S4WSU“ indukcinės kaitlentės. Šis modelis turėjo būti įtrauktas į mūsų reitingą, nes jis yra tvirtas, funkcionalus ir gražiai atrodo. Reikšmingas pranašumas yra tas, kad vartotojas gali sujungti atskiras virimo zonas, o tai leidžia maistą ruošti ir labai dideliuose patiekaluose.

Pateiktos indukcinės kaitlentės matmenys yra: plotis – 57,6 cm, gylis – 51,8 cm ir aukštis – 5,5 cm. Bendra galia yra 7400 W. Modelis yra baltos spalvos. „ProBaby“ sistema apsaugo nuo atsitiktinio prietaiso įjungimo, o tai ypač svarbu mažų vaikų tėvams. Verta paminėti, kad įranga turi laikmačio, laikmačio ir pauzės funkciją.

Perskaitę atsiliepimus apie „Amica PI6144S4WSU“, galite padaryti išvadą, kad tai yra modelis, kurį verta rekomenduoti. Daugelis interneto vartotojų, turėjusių galimybę išbandyti įrenginį, tikina, kad jis yra funkcionalus ir neabejotinai pateisins mėgstančių gaminti žmonių lūkesčius. Modelis yra patvarus ir saugus naudoti.

Indukcinės kaitlentės „Amica PI6144S4WSU“ matmenys yra tokie: plotis – 57,6 cm, gylis – 51,8 cm ir aukštis – 5,5 cm. Modelio galia siekia 7400 W.

Privalumai

Virimo zonų dydis:

Prietaisas turi „Bridge“ funkciją, leidžiančią sujungti virimo zonas, kad būtų galima paruošti patiekalą, pvz., Didelėje keptuvėje.

Pauzė:

Jei mums reikia kuriam laikui išjungti įrangą ir tuo pačiu metu nenorime prarasti nustatymų, galime naudoti pauzės funkciją. Tai labai naudingas sprendimas. Tai leidžia lengvai grįžti į nustatymus ir tęsti maisto ruošimą.

Saugumas:

Indukcinę kaitlentę naudoti yra saugu. Tam, be kita ko, daro įtaką įjungimo blokatorius, kuris užtikrina, kad mūsų vaikas netyčia neįsijungtų orkaitės.

Trūkumai

Paslauga:

Interneto vartotojų grupė teigia, kad valdymo pultas nėra įskaitomas, todėl iš pradžių įrenginio veikimas atrodo sudėtingas.

Kiti jus dominantys straipsniai:

„Amica“ indukcinė kaitlentė

»Naršykite ankstesnių metų produktus

Šie produktai …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *