LED žibintuvėliai. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Balandžio mėn

LED žibintuvėlis – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testavimas

Įrenginiai, turintys LED technologiją, yra vieni iš patvariausių tokio tipo. Tai taikoma ir mažiems žibintuvėliams, kuriuos visada galite laikyti šalia. Su mūsų vadovu išsirinksite jums tinkamiausią modelį ir pamatysite, į ką reikėtų atkreipti dėmesį priimant sprendimus. Pabaigoje pateiktas reitingas parodys skirtumus tarp atskirų savo klasės atstovų, pelniusių vartotojų pripažinimą. Produktas buvo pirmasis sąraše „Mactronic Black Eye MX532L-RC“. Jis buvo pagamintas iš patvaraus aliuminio, kuris padidina jo atsparumą pažeidimams ir verčia jį ilgai tarnauti savininkui. Prietaisas veikia 5 skirtingais režimais, nes yra 420 liumenų šviesos srauto CREE Q5 LED. Siekdamas padidinti jo naudojimo patogumą, gamintojas jį aprūpino baterija, leidžiančia ją bet kada įkrauti. Antrasis modelis yra „Varta“ 1W 3AAA 18700kuris išsiskiria patikimumu. Jis atsparus drėgmei, mechaniniams pažeidimams ir net krenta iš didelio aukščio (iki 9 metrų). Įranga maitinama 3 AA baterijomis, jų maksimalus veikimo laikas yra 40 valandų. Žibintuvėlis gali pasirinkti du apšvietimo režimus, ty aukštą ir žemą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kurį LED žibintuvėlį pirkti?

Žibintuvėlis yra labai naudinga programėlė, kurią vartotojai naudoja daugelį metų. Kai kurie iš mūsų nekreipia didelio dėmesio į prietaiso kokybę, nes jį naudojame retai. Tačiau žmonėms, kurie, pavyzdžiui, dirba naktį ir rūpinasi stipria šviesa, šios mažos įrangos parametrai vaidina nepaprastai svarbų vaidmenį. Atsižvelgiant į vartotojų nuomonę, programėlės su LED lemputėmis yra nepaprastai geras produktas. Jie sukuria šiltą ir stiprią šviesą, kuri žymiai praplečia regėjimo lauką naktį. Be to, jie taupo energiją, o tai padidina baterijų ar akumuliatorių veikimą. Dėl visų šių pranašumų parduotuvėse yra vis daugiau tokio tipo prietaisų. Taigi mums dažnai kyla problemų sprendžiant, kokį LED žibintuvėlį pasirinkti, kad jis visiškai atitiktų mūsų lūkesčius. Šiame vadove išvardytos svarbiausios geros kokybės produkto savybės.

Šviesa

Pagrindinė žibintuvėlio užduotis yra apšviesti tam tikrą plotą. Dėl šios priežasties pirmiausia turėtumėte pagalvoti apie tai, kuris šviesos srautas jums yra geriausias. Prietaiso galia nurodoma liumenais. Silpniausi žibintuvėlių modeliai sukuria apšvietimą 20 liumenų lygyje. Tai yra pakankama vertė skaityti knygas ar ieškoti pamestų daiktų rūsyje. Tačiau jei jums rūpi efektyvesnė įranga, ieškokite šiek tiek galingesnio modelio. Parduotuvėse yra programėlių, kurių galia viršija 7500 liumenų. Tokius žibintuvėlius dažniausiai naudoja profesionalai, dirbantys naktimis atviroje vietoje, kur gatvių apšvietimas yra menkas. Reikėtų pažymėti, kad kuo galingesnis prietaisas, tuo didesnis jo veikimo diapazonas. Brangūs modeliai gali apšviesti net kelių metrų ilgio juostą.

Sijos tipas

Priklausomai nuo lempučių skaičiaus ir korpuso tipo, žibintuvėlis gali generuoti įvairių tipų šviesą. Paprastai tariant, mes juos skirstome į prožektorius ir taškinius įtaisus. Pirmasis modelis buvo sukurtas taip, kad maksimaliai apšviestų mus supančią teritoriją. Puikiai tinka persekiojimui ar darbui didelėje vietovėje. Žmonės, kurie daug vaikšto ir kuriems reikalinga jų šviesinimo įranga, turėtų sutelkti dėmesį į prožektorius. Jie sukuria ilgą šviesos pluoštą, kuris padės mums atpažinti kelią ir greitai pastebėti įvairius pavojus, pvz., Žievę ar pomiškį.

Darbo laikas

Ant pakuotės arba naudojimo instrukcijoje rasite informacijos, kiek laiko žibintuvėlis veikia įkrautą bateriją. Priklausomai nuo įrangos, prietaisas gali generuoti silpnesnę šviesą arba, priešingu atveju, išlaikyti vieną energijos lygį, kai baigiasi akumuliatoriaus galiojimo laikas, kad išsikrovęs jis visiškai išsijungtų.

Kodėl programėlės veikimo laikas mums turėtų būti svarbus? Jei žibintuvėlis yra vienas iš svarbiausių jūsų darbo instrumentų, turite būti tikri, kad jį bus galima naudoti tam tikrą valandų skaičių. Be to, žinodami įrenginio galimybes, galėsite pasiruošti galimam jo išsikrovimui, pasiimdami su savimi reikiamą kiekį baterijų ar akumuliatorių.

Pasipriešinimas

Geriausias LED žibintuvėlis turėtų būti atsparus įvairių tipų kritimams ir smūgiams. Ėjimas takais nuo infrastruktūros sutemus gali būti gana pavojingas, todėl verta pasirūpinti patvarios įrangos pasirinkimu. Labai dažnai nutinka žibintuvėlis arba atsitrenkiame į kietą daiktą. Subtilus plastikas ir plonas stiklas beveik akimirksniu lūžta, todėl rinkdamiesi prietaisą patikrinkite, ar visos medžiagos yra tvirtos ir nesideformuoja, spaudžiant pirštą.

Daugeliui aukščiausios klasės produktų atliekami specialūs bandymai, kurie nustato jų patvarumą. Dažniausiai bandoma šešis kartus numesti žibintuvėlį iš skirtingo aukščio. Jei numetęs prietaisas sugenda, pvz., Nuo 5 m, informacija apie jį bus pateikta ant pakuotės ar vartotojo vadove.

Neperšlampamas

Žmonės, kurie dažnai naudoja žibintuvėlį lauke ir negali sau leisti jo paslėpti per stiprią liūtį, rekomenduojame rinktis vandeniui atsparią įrangą. Saugumo laipsnis nustatomas naudojant IPX sistemą.

Atsparumas vandeniui nuo 4 iki 6 IPX leidžia naudoti programėlę drėgnomis sąlygomis. Tokį prietaisą galime saugiai ištraukti lietaus metu ar eidami palei jūrą.

Šiek tiek galingesni 7 „IPX“ žibintuvėliai leis nerti į 1 m gylį maks. 0,5 val. Tačiau jei norite plaukioti ilgai, pvz., 4 val. 2 m po vandens paviršiumi, pasirinkite įrangą, kurios atsparumo vandeniui lygis yra 8 IPX.

Galia

Šiuo metu rinkoje yra žibintuvėlių, maitinamų iš baterijų ar įkraunamų baterijų. Kokį tipą pasirinksite, pirmiausia turėtų priklausyti nuo jūsų pageidavimų. Jei daugiausia dėmesio skiriate kiek įmanoma mažesniam bagažui, nepasiimdami atsarginių priedų, pagalvokite apie akumuliatoriaus įtaisą. Tokio tipo įrangą prie elektros energijos prijungiame naudodami įkroviklį ir po kelių valandų vėl galime ją naudoti. Tai atleis jus nuo pareigos savo kuprinėje nešiotis papildomus energijos rezervuarus. Taip pat atminkite, kad panaudotas baterijas reikia išmesti į atitinkamą talpyklą. Todėl akumuliatoriaus įtaisas yra geras sprendimas, pavyzdžiui, žygeiviams, kurie kelias dienas ir naktis praleidžia kalnuose. Tokiu atveju geriau elektrą naudoti pastogėse ar kituose prie tinklo prijungtuose taškuose.

Tačiau jei norite, kad žibintuvėlis vis dar būtų paruoštas naudoti, pagalvokite apie prietaiso su keičiamomis baterijomis pirkimą. Vienas didžiausių gaminio privalumų yra tas, kad išsikrovus pakanka pakeisti bateriją nauja negaištant laiko įkrovimui. Tai yra svarbi savybė, pavyzdžiui, medžiotojams ar žmonėms, dirbantiems tik naktį. Jie negali sau leisti kelių valandų pertraukos dėl nepakankamo apšvietimo.

Medžiaga

Daugelis žibintuvėlių yra pagaminti iš plastiko. Šis sprendimas yra labai naudingas žmonėms, kuriems reikalinga kasdienio naudojimo įranga. Tačiau lengva ir gana patvari medžiaga taip pat susidoros su sunkiomis sąlygomis keliaujant ar einant. Deja, jis pasižymi gana mažu atsparumu vandeniui, todėl planuojant žygį per lietų verta atkreipti dėmesį į šiek tiek patvaresnes medžiagas.

Aliuminis yra medžiaga, kurią vertina reiklūs vartotojai. Metalinis korpusas yra ypač tvirtas ir atsparus įvairių tipų kritimams ar smūgiams. Be to, jis atrodo nepaprastai elegantiškas ir tikrai sužavės kitus naktinės ekspedicijos narius.

Likimas

LED žibintuvėliai taip pat gaminami žmonėms, užsiimantiems įvairiomis sporto šakomis. Priklausomai nuo priedų, juos galima naudoti lipant ar važiuojant dviračiu.

Vertindami patogumą, vartotojai dažnai nusprendžia įsigyti programėles, pritvirtintas prie dangtelio arba pritvirtintas prie specialių dirželių. Toks sprendimas tikrai pagerins judėjimo patogumą sutemus.

Medžioklės prietaisai yra dar viena žibintuvėlių rūšis. Juose yra specialūs tvirtinimo elementai, suderinami su šautuvo apimtimi. Sumontavę įrangą, medžiotojai gali daug tiksliau nukreipti šūvius.

LED žibintuvėliai geromis kainomis

LED žibintuvėlių kainos skiriasi priklausomai nuo gaminio prekės ženklo ir jo parametrų. Pigiausius modelius galite įsigyti už mažiau nei 50 PLN. Tačiau jei ieškote profesionalaus sprendimo, turite būti pasirengę išleisti iki 5000 PLN.

5 geriausi LED žibintuvėliai. Nuomonės 2021 m

Jei norite sužinoti, kurie modeliai yra populiarūs tarp vartotojų ir kodėl jie nori juos pasiekti, peržiūrėkite mūsų tekstą. Jame rasite LED žibintuvėlių reitingą, kurio dėka tikrai rasite ką nors sau.

1. „Mactronic“ įkraunamas žibintuvėlis L Mx532L Rc

Modelis pagamintas iš geros kokybės orlaivio aliuminio, todėl produktas yra labai patvarus. Vartotojas jį naudos daugelį metų, nesijaudindamas dėl greito pakeitimo poreikio.

Tai yra įkraunamas prietaisas – jį galima prijungti prie 230 V kintamosios srovės ir 12 C nuolatinės srovės įkroviklio, leidžiančio greitai pristatyti reikiamą energiją. Pirkėjui nereikės jaudintis dėl nuolatinio akumuliatoriaus keitimo, o tai sutaupys ir pinigų, ir laiko.

Gamintojas prideda elegantišką dėžutę prie rinkinio, kuris leidžia patogiai laikyti. Nepaisant to, kad įrangoje yra tik baltas filtras, skleidžiantis šviesą, galima nusipirkti papildomą 4 spalvų filtrų rinkinį – be baltų, taip pat raudonų, žalių ir …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *