Geriausias elektroninis termometras – reitingai ir nuomonės 2021 m. Balandžio mėn

Geriausias elektroninis termometras yra „Microlife NC 150“. Pasitikėję, kad tai geros kokybės įranga, įgijome perskaitę daug vartotojų atsiliepimų. Verta paminėti, kad tai bekontaktis modelis, o tai reiškia, kad temperatūrą matuoti yra labai lengva, be to, laikomasi tinkamų higienos taisyklių. Tai ypač svarbu mažų vaikų tėvams. Įrenginys prisimena iki paskutinių 30 matavimų, o tai leidžia palyginti atskirus rezultatus jų netaupant. Prietaisas turi apšviestą ekraną. Jame pateikta informacija yra įskaitoma. Net jei matuojame vaiko temperatūrą naktį, mums nereikia įjungti šviesos ir taip sužadinti vaikus. Matavimo laikas yra tik 1 sekundė. Tai taip pat verta dėmesio „Vitammy Sky“ kaktos ir ausies termometras, tinkantis kūno temperatūrai, taip pat aplinkos ir skysčio temperatūrai tikrinti. Produktas veikia su AAA baterijomis ir prisimena paskutinius 30 matavimų su data ir laiku. Gautas rezultatas bus perskaitytas LCD ekrane, kuris užsidegs tinkama spalva ir skleis atitinkamą garsą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį elektrinį termometrą pirkti?

Pirkinių vadovas

Elektroninis termometras yra daiktas, kurio negalima praleisti iš namų pirmosios pagalbos rinkinio. Jo dėka mes galime patikrinti savo kūno temperatūrą per kelias sekundes. Nenuostabu, kad tai nuolat tobulinamas įrenginys ir sunku sekti visas naujienas. Šio tipo produktų privalumas yra ne tik greitas matavimas, bet ir tai, kad juose nėra kenksmingų medžiagų, tokių kaip gyvsidabris. Siekdami palengvinti pirkimą, sukūrėme šį vadovą. Jo dėka sužinosite kokį elektroninį termometrą pasirinkti.

Nekontaktinis, standartinis ar zondas – kuris elektroninis termometras yra geriausias?

Yra trys pagrindiniai elektroninių termometrų tipai. Tai nekontaktiniai, standartiniai ir zondo modeliai. Norėdami pasirinkti tinkamą šeimos modelį, turite žinoti kiekvieno tipo ypatybes.

Nekontaktiniai termometrai:Jie matuoja temperatūrą infraraudonaisiais spinduliais. Dėl to galime tikėtis labai tikslių rezultatų. Kad matavimas būtų tikslus, prietaisą turime priartinti iki kelių centimetrų. Tai idealus pasirinkimas mažų vaikų tėvams, nes rezultatą gausime per kelias sekundes. Toks termometras taip pat gali būti naudojamas vandens temperatūrai matuoti. Dėl savo pranašumų šiuo metu jis tampa vienu iš populiariausių termometrų tipų rinkoje.

Standartiniai termometrai: Jie veikia kaip gyvsidabrio modeliai, o jų matavimo laikas yra šiek tiek ilgesnis. Tai trunka apie 2-3 minutes. Galime pasirinkti tris matavimo vietas – burną, pažastį ar išangę. Paskutinė vieta suteiks mums tiksliausią rezultatą.

Su zondu

Tokiuose įtaisuose matavimas atliekamas zondo su jutikliu dėka. Dažniausiai zondas įkišamas į ausį. Ši įranga veikia su baterijomis, todėl turime nepamiršti turėti atsarginių baterijų, kurias galėsite pakeisti. Tai suteiks mums tikslų rezultatą per 10–90 sekundžių.

Matavimo tikslumas

Elektroninis termometras yra tikslesnis nei jo gyvsidabrio ar alkoholio atitikmuo. Jis gali rodyti temperatūrą 0,1 laipsnio Celsijaus tikslumu.Nenuostabu, kad tai vis dažnesnis pasirinkimas tiek namuose, tiek gydytojų kabinetuose.

Higiena

Nekontaktiniam elektroniniam termometrui nereikia kontakto su kūnu. Pakanka priartinti ją prie kaktos arba įkišti zondą į ausį neliečiant kūno ir rezultatą gausime per akimirką. Pagyvenusiems žmonėms, kurių kaktoje yra gilių raukšlių, turėtume pabandyti išmatuoti temperatūrą prie akies ar miego arterijos. Tam mums reikia lygios, be plaukų dėmės. Plaukai gali žymiai paveikti rezultatą. Raukšlės veikia taip pat. Skirtingai nei gyvsidabrio ar alkoholio termometras, mums jo nereikia dėti po pažastimi. Todėl ji idealiai tinka kaip ligoninės įranga, kurioje išbandoma daugybė žmonių. Arba galite pasirinkti standartinį modelį, kurį lengvai dezinfekuosite.

Laikas

Pasirinkę elektroninį termometrą, sutaupysite laiko matavimui atlikti. Nuo to momento, kai jį padėsite ant kaktos, užtruks tik kelias sekundes, kol prietaisas parodys rezultatą. Tas pats pasakytina apie modelius su zondu. Gyvsidabrio termometre esame priversti palaukti kelias minutes, todėl per šį laiką liga gali pablogėti, o temperatūros matavimas gali būti tik laiko švaistymas.

Ekranas

Geriausia įsigyti modelį su dideliu ir aiškiu ekranu. Skaičiai turėtų būti pakankamai dideli, kad neturėtume problemų juos skaityti. Taip pat bus geras sprendimas įsigyti įrenginį, kuriame yra mygtukai. Dėl to mums bus lengviau valdyti patį įrenginį ir jo ekraną.

Dizainas

Dauguma elektroninių termometrų yra paprastos išvaizdos. Tačiau jei norime paskatinti savo kūdikį matuoti temperatūrą, rasime ir spalvingų gaminių. Kai kurie gamintojai sugalvojo gaminti spenelio formos elektroninius termometrus. Tokiu būdu vaikas nebijos naujojo prietaiso, o mes galėsime laisvai matuoti jo temperatūrą.

Papildomi sprendimai

Verta pasirinkti modelį su vandeniui nelaidžiu dėklu. Jei jis netyčia nukris į vandenį, jis nebus pažeistas. Savo ruožtu matuoti temperatūrą naktį palengvins produktas su ekranu su apšvietimu. Alergiškiems žmonėms yra galimybė įsigyti elektroninį termometrą su hipoalerginiu antgaliu. Šiuo atveju nikelis pakeičiamas auksu.

Funkcijos

Daugelis elektroninių termometrų buvo pagaminti taip, kad jie taip pat galėtų išmatuoti skysčių, tokių kaip pienas ir vanduo, temperatūrą. Ši parinktis tikrai pravers, kai namuose turėsime mažą vaiką. Matavimo atmintis yra ne mažiau svarbi funkcija. Tai leidžia mums prisiminti keletą paskutinių rezultatų, kad galėtume įžvelgti ligos eigą. Išimtis yra ovuliacijos termometrai, kurie prisimena iki kelių dešimčių matavimų. Šio tipo gaminiai taip pat turi matavimo pabaigos signalą, kuris bus įjungtas, kai prietaisas baigs matuoti. Daugelyje prietaisų taip pat yra automatinio išjungimo funkcija, kurios dėka sutaupysime baterijas.

Patvirtinimai

Turėtume gauti modelį, kuriame būtų visi reikalingi patvirtinimai. Tada galime būti tikri, kad mūsų naudojamas produktas yra saugus mūsų sveikatai. Vienas iš svarbiausių sertifikatų yra higieninis PZH (Nacionalinis higienos institutas). Toks prietaisas nekelia grėsmės aplinkai, o svarbiausia – mūsų sveikatai.

Elektroniniai termometrai geromis kainomis.

Standartiniai termometrai paprastai kainuoja maždaug 10 zlotų. Tačiau jei norite įsigyti nekontaktinį tipą, turite atsižvelgti į maždaug 100 PLN ar net 300 PLN kainą. Savo ruožtu termometras su pažastų zondu kainuoja apie 20 PLN.

Geriausi elektroniniai termometrai 2021 m

Kai vaikas serga arba pats nesijaučiate gerai ir norite nustatyti savo temperatūrą, verta investuoti į elektroninį termometrą. Šis prietaisas leidžia greitai ir saugiai patikrinti, ar kūno temperatūra yra padidėjusi. Parduotuvėse galite rasti daugybę produktų. Pirkdami turėtumėte vadovautis įrangos paskirtimi ir matavimo tikslumu. Mūsų elektroninių termometrų reitingas siekia pristatyti jums įdomiausius rinkoje esančius modelius.

Mūsų rekomendacijos

„Microlife NC 150“

Mūsų reitingas atidaromas su „Microlife NC 150“ modeliu. Šis prietaisas tikrina jūsų kūno temperatūrą. Termometras skirtas naudoti bet kokio amžiaus žmonėms, tiek vaikams, tiek suaugusiems. Be to, jis gali išmatuoti nurodytų objektų ir aplinkos temperatūrą.

Šio termometro gamybai naudojamos konstrukcijos ir medžiagos yra aukštos kokybės. IR spindulius naudojanti technologija leidžia matuoti bekontaktę temperatūrą. Be to, šis modelis turi ergonomišką formą, kuri užtikrina jo patogų valdymą.

Šio gaminio atliekamas temperatūros matavimas yra labai tikslus, o matavimo laikas yra trumpas. Be to, šis modelis taip pat nurodo datą ir laiką. Ši informacija rodoma dideliame apšviestame ekrane.

Kiekvieną kartą įjungus prietaisą jis tikrina, ar visos funkcijos veikia ir ar nėra temperatūros nuokrypio. Be to, prietaisas prisimena 30 ankstesnių matavimų su data ir laiku. Dėl to vartotojas gali patikrinti, kaip progresuoja jo liga.

Tai geriausias elektroninis termometras džiaugiasi teigiama vartotojų nuomone. Vartotojai sako, kad tai labai tiksli ir tiksli įranga.

„Microlife NC 150“ yra labai geras elektroninis termometras iki 100 PLN. Tai bekontaktis modelis. Gaminyje yra apšviestas ekranas.

Privalumai

Vidinė atmintis:

Prietaisas saugo iki paskutinių 30 matavimų. Svarbu tai, kad informacija apie rezultatus pateikiama su data ir laiku. Tai leidžia geriau kontroliuoti artimųjų sveikatą.

Kliniškai išbandyta:

Modelis buvo kliniškai išbandytas. Atliktas tyrimas patvirtino, kad įranga yra patikima ir jos naudojimas nekelia grėsmės mūsų sveikatai.

Apšviestas ekranas:

Ant termometro korpuso yra ekranas. Jis yra apšviestas, todėl rezultatus lengva skaityti, neatsižvelgiant į apšvietimo sąlygas. Todėl miego metu galime laisvai matuoti vaiko temperatūrą ir mums nereikia įjungti lempos, kad galėtume perskaityti rezultatus.

Universalumas:

Įrangos pagalba galime išmatuoti ne tik kūno, bet ir pieno butelyje, vonios vandenyje ar aplinkoje esančią temperatūrą.

Matavimo laikas:

Remiantis gamintojo patikinimu, matavimas trunka tik 1 sekundę. Todėl mes galime greitai sužinoti, ar mūsų vaikas serga, ir prireikus imtis atitinkamų veiksmų.

Trūkumai

Kartais tai padidina rezultatus:

Atskirose apžvalgose galite perskaityti, kad kartais įranga pervertina matavimo rezultatus.

„Vitammy“ dangaus kaktos ir ausų termometras

Reitinge pateikiamas „Vitammy Sky“ termometras, tinkamas matuoti kūno, aplinkos ir skysčio temperatūrą. Mums nereikia daryti pertraukos tarp programų, nes produktas persijungia labai greitai. Mes gausime patikimą rezultatą per …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *