Geriausias kačių repeleris

Išsamiai išanalizavę pirkimo tendencijas, taip pat internete išsakytas vartotojų nuomones, mes galėjome išrinkti geriausius kačių repelentus. Tokio tipo produktai turėtų būti veiksmingi ir tuo pat metu saugūs gyvūnams, ko mes taip pat nepamiršome rinkdamiesi. Paaiškėjo, kad šiandien populiariausias modelis yra „Safety First Led II“ 280 101kuris skleidžia augintinius dirginančius ultragarsus. Kadangi prietaisą maitina baterijos, jį galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Įranga efektyviai išgąsdins ne tik kates, bet ir šunis bei graužikus. Be to, jis nėra girdimas žmonėms ir nekenkia naminiams gyvūnėliams, todėl jį gali įdiegti ir žmonės, kuriems rūpi aplinka. Antroji vieta priklauso gaminiui Super Benek 350ml. Tai purškiamas repelentas, turintis nemalonų kvapą. Ja galite efektyviai atgrasyti kates nuo tam tikrų vietų namuose ar aplink jų lankymo ir teršimo. Produkto pranašumai yra paprastas naudojimas, efektyvumas ir didelis pajėgumas.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Antras pasirinkimas

Privalumai

Produktas labai efektyviai atbaido kates. Jo kvapas tik dirgina katės šnerves, todėl net ir naudojant patalpose jis niekaip nekenkia žmonėms. Žmonėms preparato kvapas yra maloniai gaivus ir citrusinis. 350 ml talpa yra ilgaamžė.

Trūkumai

Būna, kad mažos katės tampa atsparios produkto kvapui ir joms nustoja būti tokios nemalonios, kaip turėtų. Tada jūs turite ieškoti kitos priemonės.

Santrauka

Purškalas atbaido kates, tačiau jis greitai išgaruoja ir jo tepimas turi būti kartojamas gana dažnai, kad katė prisimintų, kur neleidžiama. Butelis yra nedidelis, todėl jį galima pastatyti arti tos vietos, kurioje jis bus naudojamas greitai naudoti.

Kokį kačių repelentą pirkti?

Pirkinių vadovas

Svetimų kačių atsiradimo kieme problema kamuoja vis daugiau žmonių. Gatvėse aiškiai pastebima, kad benamių gyvūnų skaičius nuolat didėja. Alkani ir išsigandę keturkojai bando rasti prieglobstį namų ūkiuose. Iš pažiūros sveikos katės dažnai turi įvairių rūšių žmonių gyvybei pavojingų ligų, tokių kaip toksoplazmozė ar pasiutligė. Taigi, jei norite apsaugoti savo šeimą nuo labai rimtos rizikos prarasti sveikatą, turėtumėte apsvarstyti, kokį kačių repelentą pasirinkti, kad tai būtų geriausias sprendimas kovojant su nekviestais svečiais. Prietaisas taip pat bus labai naudingas, jei norite išmokyti savo augintinį nesibraižyti baldų ar užuolaidų. Tinkamai parinktas preparatas yra funkcionalus ir naudingas būdas mokyti ir drausminti gyvūną.

Tipas – kuris kačių repelentas yra geriausias?

Šiuo metu rinkoje yra keletas tipų kačių repelentų. Priklausomai nuo to, kokį tikslą norime pasiekti naudodami tokio tipo tirpalą, galime pasirinkti kvapą purškiantį purškiklį arba prietaisą, generuojantį ultragarsą.

Pirmasis variantas skirtas išoriniam ir vidiniam naudojimui. Parduotuvėje siūlomi tiek automatiniai, tiek rankiniai gaminiai. Jų veikimas labai panašus. Kartkartėmis turėtumėte apipurkšti tam tikrą paviršių medžiaga, kad ji įgytų specifinį kvapą. Šis kvapas labai dirgina gyvūnus. Kačiukas pajus nemalonų, kartaus skonio burnoje ir subraižytą gerklės skausmą. Tačiau visi šie negalavimai yra visiškai saugūs jo sveikatai. Be diskomforto, gyvūnui nebus jokio šalutinio poveikio. Šios rūšies gaminiai dažniausiai naudojami baldams ir kitiems daiktams, kuriuos gali sunaikinti mūsų augintinis, purkšti. Priėjęs, pavyzdžiui, prie aerozoliu purškiamos sofos, berniuką automatiškai išgąsdins būdingas kvapas. Be to, jis išmoks nepriartėti prie tam tikrų vietų, nes patekęs į tam tikrą plotą, pavyzdžiui, gali dirginti gerklę. Tačiau reikia atsiminti, kad medžiagą jaučia ne tik gyvūnai, bet ir žmonės. Žinoma, mums kvapas bus daug subtilesnis ir net abejingas, tačiau žmonės, turintys jautrų uoslę, gali tam tikru mastu reaguoti blogai. Per daug purškdami nedidelį butą, mes ne tik padarysime didžiulę žalą kačiukui, bet ir patirsime galvos skausmą ar lengvą pykinimą.

Siekdami išvengti sąlyčio su cheminiais skysčiais, gamintojai į rinką pristatė sudėtingus prietaisus su daug pažangesnėmis technologijomis. Svarbiausios aparatūros dalys yra garsiakalbis ir judesio jutikliai. Jie yra glaudžiai susiję. Kai katė patenka į infraraudonųjų spindulių lauką, automatiškai įsijungia specifinis garsas, kuris gyvūnus labai erzina. Šis signalas yra ne kas kita, kaip garso bangos, kurios transliuojamos išskirtinai aukšta raiška. Dėl to, kad katės turi ūmų daugelio jutimų (uoslės, klausos) poveikį, tokio tipo tonusą joms sunku atlaikyti. Kai gyvūnas sujudina jutiklį ir suaktyvina prietaisą, jis tikrai paliks vietą per kelias sekundes.

Decibelai ir megahercai

Ultragarsiniai prietaisai yra dažniausiai vartotojų atgrasymo priemonės. Jie yra nepaprastai veiksmingi, nes plėšrūnai labai jautriai reaguoja į įrenginio sukeliamą vibraciją. Taip yra dėl to, kad kačių ausyse yra papildoma kamera, kurios dėka jie sugeba išgirsti žmonėms neutralius tonus. Stebėdami gyvūnų elgesį, gamintojai nustatė, kokie decibelai ir megahercų dydžiai būtų idealūs, kad dirgintų plėšrūnus, jiems nepakenkiant. Daugelį metų atlikti tyrimai parodė, kad geriausias repeleris katėms yra tas, kurio mažiausia galia yra maždaug 110 dB ir veikia maždaug nuo 23 kHz iki 25 kHz dažniu.

Veiklos sritis

Repelerio įsigijimas pirmiausia turėtų būti pritaikytas prie paviršiaus, ant kurio jis bus naudojamas. Pavyzdžiui, per stiprūs įtaisai, sumontuoti kambaryje, gali pakenkti mūsų kačiuko klausai. Tokiu atveju geriau pagalvoti apie smulkų purkštuvą. Tačiau, jei ieškote sodo sprendimo, verta ieškoti galingo prietaiso su plačiu asortimentu. Galime rinktis iš įvairių modelių, kurie dirba iki 700 m 2.

Galia

Įrenginio maitinimas yra gana svarbus veiksnys. Tai taikoma tiek modeliams, kurie atbaido gyvūnus nemaloniu kvapu, tiek su nemaloniais garsais. Paprastai parduotuvėse yra produktų, kurie veikia su baterijomis ar akumuliatoriais. Pasirinkta parinktis turėtų priklausyti nuo jūsų poreikių ir galimybių. Jei gyvenate toli nuo miesto arba ieškote įrangos sklypui, pravartu įsigyti prietaisą akumuliatoriui. Jį galite bet kada prijungti prie maitinimo šaltinio, nepirkdami viso atsarginių baterijų rinkinio. Be to, tai yra gana ekonomiškas sprendimas, nes naudoto akumuliatoriaus įkrovimas yra greita ir pigi užduotis. Kita vertus, vartotojams, kuriems nuolat kyla problemų dėl į kiemą ateinančių kačių, patariama rinktis baterijomis valdomą įrangą. Dėl to, tinkamai valdant, prietaiso veikimas bus nuolat palaikomas, nereikės pertraukinėti įkrovimo.

Naujoviškas produktas, sulaukiantis vis daugiau patenkintų vartotojų, yra saulės energija varomas repeleris. Svarbiausias tokio modelio privalumas yra beveik 24 valandas veikiantis veikimas. Įrangos korpuse pastatytos mažos saulės baterijos kaupia tiek energijos, kad jos pakanka tiek dieną, tiek naktį. Žinoma, esant debesuotam orui, rizika, kad prietaisas išsijungs, yra gana didelė, tačiau, nepaisant to, atsižvelgiant į vartotojų nuomonę, tokio tipo apsauga yra itin efektyvi.

Šviesa

Kai kurie atgrasymo veiksniai atlieka papildomas funkcijas, kurios labai prisideda prie efektyvaus įrangos veikimo. Vienas iš jų yra šviesos signalas. Įjungus judesio jutiklį, užsidega nedidelė lemputė, esanti kūne. Paprastai jis svyruoja arba pasislenka horizontaliai, dirgindamas kates papildomu dirgikliu. Šis sprendimas ypač svarbus žmonėms, gyvenantiems šalia judraus kelio ar kitos triukšmingos vietos. Šio tipo vietovėje gyvenantys gyvūnai yra atsparesni garso signalams.

Saugumas

Pirkdami kačių repelentą, atkreipkite dėmesį į produkto sertifikavimą. Rinkoje galite rasti labai prastos kokybės modelių, kurie ne tik greitai sugenda, bet ir apsunkina naudojimą. Pavyzdžiui, daugelis prietaisų skleidžia gana garsius, erzinančius garsus, kurie tikrai trikdo malonią atmosferą kepant.

Taip pat verta patikrinti įrangos atsparumo išorės veiksniams laipsnį. Vėjas, lietus ar sniegas gali sugadinti subtilų korpusą, todėl jei ieškote sprendimo kiemui, būtinai įsigykite repelerį su sustiprintu korpusu.

Kačių repelentai geromis kainomis

Veiksmingumas ir darbo būdas yra veiksniai, kurie daugiausia veikia kačių repelentų kainą. Paprasčiausios priemonės, daugiausia naudojamos gyvūnams auginti ir mokyti, kainuoja apie 7 zlotus. Geriausios kokybės prietaisai, skirti apsaugoti didelius paviršius, kainuoja daug daugiau, o jų kaina gali siekti 200 PLN.

Geriausi kačių repelentai 2021 m

Jei perskaitę mūsų vadovą vis dar nežinote, į ką atsižvelgti renkantis, nieko neprarandate. Jūsų abejones tikrai išsklaidys mūsų kačių atbaidymo reitingas, kuriam mes pasirinkome 5 patikrintus šio tipo produktus.

Mūsų rekomendacijos

„Safety First Led II“ 280 101

Pristatome prietaisą „Safety First Led II 280101“, kuris gąsdina ne tik kates, bet ir šunis bei kitus gyvūnus. Jo veikimas grindžiamas …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *