Geri „Jysk“ čiužiniai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Balandžio mėn

„Jysk“ parduotuvėse siūlomi čiužiniai yra ne tik tvirtai sukonstruoti, bet ir įsigyti už prieinamą kainą. Taigi šie produktai yra labai populiarūs tarp vartotojų. Jei kyla klausimas, kurį modelį pasirinkti, raginame perskaityti mūsų parengtą reitingą. Norėdami jį sukurti, atidžiai išanalizavome klientų atsiliepimus. Perskaitę juos, mes padarėme išvadą, kad geriausias čiužinys yra „Jysk Plus F30 Dreamzone“. Tai putplasčio modelis. Iš mikropluošto poliesterio pagamintas užvalkalas malonus liesti, todėl nereikia jaudintis, kad jei paklodė nuslysta nuo lovos, čiužinys dirgins mūsų kūną. Kitas privalumas yra tas, kad putos išlaiko savo pradinę formą net ir po ilgo naudojimo. Jei jus domina, kokius kitus pasiūlymus jums paruošėme, perskaitykite visą sąrašą. „Jysk Basic S15“ yra spyruoklinis čiužinys, kuris užėmė antrą vietą mūsų reitinge. Modelio spalva yra pilka, todėl ant jo atsirandantys nešvarumai nėra labai matomi

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį JYSK čiužinį pasirinkti?

Kiekvienas gero miego mėgėjas žino, koks svarbus yra gerai pasirinktas čiužinys nakties poilsiui. Jei artimiausiu metu planuojate įsigyti šį produktą, perskaitykite mūsų vadovą. Mes jums pasakysime apie tai, kas svarbu žiūrint parduotuvėje esantį asortimentą, į kokias kiekvieno modelio savybes turėtumėte atkreipti dėmesį, taip pat nurodysime keletą modelių, kurie yra ypač populiarūs vartotojams. Pateikdami sąrašą daugiausia dėmesio skirsime skandinaviško prekės ženklo „JYSK“ gaminiams, kurie daugelį metų tenkina vartotojų poreikius. Jos patirtimi jau pasitikėjo daugelis, mėgaudamiesi savo pasirinkimu. Nurodytos įmonės teigimu, geriausi JYSK čiužiniai yra tie, kurie atitiko vartotojo lūkesčius.

Jei norite miegoti tikrai gerai, pirmiausia atkreipkite dėmesį į produkto, kurį ketinate pirkti, minkštumą. Pasirinkimas tarp turimų daiktų priklauso nuo individualių vartotojo pageidavimų, sveikatos priežasčių ar nuo to, kaip tvirtai modelis iki šiol miegojo. Dėl kietumo tarp minkštųjų ir standartinių modelių yra kietų, standartinių (vidutinių), minkštų čiužinių ir – kartais – su termoelastinėmis putomis. Beveik kiekviename iš nurodytų tipų yra du čiužinio įdėklo kietumo laipsniai – H2 ir H3. Šie ženklai leis jums pritaikyti gaminį pagal savo svorį – jei sveriate iki 90 kg, H2 jums puikiai tiks. Jei virš 90 kg – statyk už H3. Rinkoje yra 2 zonų modeliai, derinantys H2 ir H3, skirti skirtingo svorio poroms.

Apsvarstykite medžiagą čiužinyje. Šiuo metu putplasčiai čiužiniai yra labai populiarūs, nes jie užtikrina puikų naudojimo patogumą ir lėtai keičia savo spyruoklinius atitikmenis. Tačiau, jei esate linkęs į alergijas, turėtumėte pagalvoti apie lateksu išklotą produktą. Tai mažiausiai skatina dulkių ir purvo kaupimąsi ir apsaugo nuo mikroorganizmų susidarymo. Tokio tipo modeliai laikomi antialerginiais ir higieniškiausiais.

Žemiau pateikiame trumpą skandinaviško prekės ženklo produktų reitingą. Patikrinkite, ar turite šiek tiek laiko – tai gali padėti išsirinkti geriausią JYSK čiužinį 2021 m.

JYSK čiužiniai – reitingas

„Jysk Plus F30 Dreamzone“

Dėl daugybės glostančių komentarų apie „Jysk Plus F30 Dreamzone“ nusprendėme šį čiužinį įtraukti į savo reitingą. Tai putplasčio modelis. Jo tikslūs matmenys yra tokie: plotis – 140 cm, ilgis – 200 cm ir aukštis – 11 cm. Vartotojas taip pat gali nuspręsti įsigyti didesnį tos pačios serijos produktą.

Pateiktas čiužinys yra sertifikuotas pagal OEKO-TEX standartą. Tai įrodo, kad produktas buvo pagamintas iš geros kokybės medžiagų, kuriose nėra kenksmingų medžiagų, todėl yra saugūs mūsų sveikatai. Viršelio medžiaga yra minkšta nuo odos ir užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją. Modelis suvyniotas, kad būtų lengva transportuoti iš parduotuvės į namus.

Vartotojai, įsigiję „Jysk Plus F30 Dreamzone“ putų čiužinį, sako, kad tai buvo gera investicija. Interneto vartotojai sako, kad kainos ir kokybės santykis yra patenkinamas. Modelis yra patogus, o tai reiškia geresnę miego kokybę.

„Jysk Plus F30 Dreamzone“ yra putplasčio čiužinys, kurio matmenys: plotis – 140 cm, ilgis – 200 cm ir aukštis – 11 cm. Apvalkalas pagamintas iš poliesterio mikropluošto.

Privalumai

Miego komfortas:

Pateiktas čiužinys garantuoja tinkamą miego komfortą. Minkštas dangtelis malonus odai.

Kvėpuojanti medžiaga:

Net karštomis naktimis nereikia jaudintis dėl per didelio prakaitavimo. Vykdymo medžiaga garantuoja tinkamą oro cirkuliaciją.

Įvairūs matmenys, kuriuos galite pasirinkti:

Šioje serijoje taip pat yra kitų dydžių čiužinių. Tai leidžia jums nuspręsti įsigyti šį produktą, net jei turite didesnę lovą.

Pažymėjimas:

Modelis yra sertifikuotas pagal OEKO-TEX standartą. Tai patvirtina, kad čiužinyje nėra kenksmingų medžiagų.

Pakuotė:

Gamintojas, norėdamas palengvinti perkamo gaminio gabenimą, jį suspaudė ir susuko į ritinį. Todėl čiužinys neužima daug vietos. Tačiau reikia atsiminti, kad atsiskleidęs jis keletą dienų grįžta į tinkamą formą.

Trūkumai

Ne visiems:

Kai kurių vartotojų manymu, modelis neatitiks daugiau sveriančių žmonių lūkesčių (jis yra per minkštas, todėl žlunga po svoriu).

„Jysk 90 X 200 Basic S15“

„Jysk 90 X 200 Basic S15“ yra standartinių matmenų produktas, rekomenduojamas vartotojams, norintiems turėti visą lovą. Jis yra 90 cm pločio, 200 cm ilgio ir 16 cm aukščio, todėl visi ant jo galės miegoti be problemų.

Modelis priklauso spyruokliniams čiužiniams, kurių interjeras pagamintas iš „Bonell“ spyruoklių. Gamintojas apibūdina jį kaip vidutinio, universalaus kietumo laipsnio gaminį. Remiantis vartotojų nuomone, tokio tipo čiužinio užpildymas suteikia tvirtą ir gana stabilią padėtį, todėl produktas yra tikrai patogus.

Spyruoklių gale iš abiejų pusių yra pamušalas, pagamintas iš plono putų poliuretano sluoksnio, kuris papildomai padidina miego komfortą. Viršutinis čiužinio sluoksnis susideda iš 100% dygsniuoto poliesterio, kuris garsėja savo ilgaamžiškumu ir palyginti mažu jautrumu nešvarumams. Dėl savo tekstūros jis atrodo gražiai ir yra malonus odai.

Šis produktas yra pilkos spalvos, kuris papildomai apsaugo jį nuo per didelio purvo.

Spyruoklinio čiužinio „Jysk Basic S15“ matmenys yra šie: plotis – 90 cm, ilgis – 200 cm ir aukštis – 16 cm. Apvalkalo medžiaga yra poliesteris.

Privalumai

Spyruoklės:

Čiužinio gamybai naudojamos spyruoklės yra labai geros kokybės. Net po kelerių metų naudojimo jie nepraranda savo savybių. Taip pat svarbu, kad spyruoklės neprasiskverbtų pro dangą.

Spalva:

Produkto spalva yra pilka. Daugelis žmonių tikina, kad tai praktiškas sprendimas, ypač jei perkame čiužinį vaiko kambariui. Ant pilko audinio nesimato smulkių nešvarumų.

Tai leidžia atsikratyti nugaros skausmo:

Žmonės, turėję lėtinio nugaros skausmo problemų, patvirtina, kad įsigijus „Jysk Basic S15“ negalavimai išnyko. Tai patvirtina, kad čiužinys yra gerai pagamintas.

Patogus:

Čiužinys yra patogus ir suteikia pakankamą komfortą miegant.

Trūkumai

Nemalonus kvapas:

Produktas nemaloniai kvepia kelias dienas nuo išpakavimo.

„Jysk 90X200 Basic F10“

Vartotojams, svajojantiems apie patogų ir ramų miegą, rekomenduojame universalų „Jysk 90X200 Basic F10“ čiužinį. Modelis turi standartinius matmenis – 90 cm pločio ir 200 cm ilgio, 7 cm aukščio. Jis gerai tinka viengulėms lovoms ir yra vienas iš patogiausių tokio tipo sprendimų.

Produktas yra modelių su putplasčiu įdėklu atstovas, ypač mėgstamas vartotojų. Vidus pagamintas iš 100% poliuretano putų, vidutinio kietumo laipsnio. Dėl to vartotojams bus patogu. Jo išorinis sluoksnis pagamintas iš subtilaus, megztos dangos, pagamintos iš poliesterio pluošto, kuris yra minkštas ir malonus liesti, tuo pačiu metu labai patvarus. Čiužinį galima įsigyti gražios ir purvui atsparios pilkos spalvos, kuri tikrai patiks daugeliui žmonių.

Pagrindinis šio modelio privalumas yra jo palyginti mažos pirkimo išlaidos. Palyginti su dauguma skandinaviško prekės ženklo siūlomų produktų, šį galima apibūdinti kaip „JYSK“ čiužinį už gerą kainą. Dėl to jis greitai dingsta iš parduotuvių lentynų.

„Basic F10“ yra geras „Jysk“ čiužinys iki 150 PLN. Modelio matmenys: plotis – 90 cm, ilgis – 200 cm ir aukštis – 7 cm. Produkto spalva yra pilka.

Privalumai

OEKO-TEX standartas:

Modelis yra sertifikuotas pagal OEKO-TEX standartą, kuris užtikrina, kad čiužinio naudojimas yra saugus mūsų sveikatai. Produkte nėra kenksmingų medžiagų, kurios galėtų neigiamai paveikti mūsų kūno veiklą.

Figūra:

Čiužinys prisitaiko prie vartotojo kūno formos, todėl laikomas patogiu. Todėl jis gerai palaiko stuburą, o tai sumažina nugaros skausmo riziką.

Apvalkalas:

Mes neturime jaudintis, kad išlaikyti produktą švarų bus nelengva užduotis. Dangtelį galima plauti 40 laipsnių C temperatūroje.

Trūkumai

Per minkšta:

Nedaugelis žmonių sako, kad čiužinys yra per minkštas, todėl ne visiems tai patiks.

Kaip man prižiūrėti savo „Jysk“ čiužinį?

Jūs jau žinote, kurį „Jysk“ čiužinį rekomenduoja ortopedai, todėl tikrai išsirinksite reikiamo kietumo modelį. Taip pat turite atsiminti, kad tokio tipo produktai turi būti tinkamai prižiūrimi. Kaip? Apie tai yra sekanti straipsnio dalis.

Ar verta pirkti „Jysk“ čiužinį?

„Jysk“ čiužiniai išsiskiria ilgaamžiškumu ir įvairiais dydžiais. Tikrai, kiekvienam iš mūsų pavyks rasti tobulą modelį …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *