UV lempos. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Gegužės mėn

Ar jums įdomu, kuri UV LED lempa yra geriausia iš visų rinkoje esančių prietaisų? Galbūt jūs svarstote galimybę įsigyti tokią įrangą, tačiau nesate tikri, kuris modelis pateisins jūsų lūkesčius? Tada būtinai peržiūrėkite mūsų svetainę, kur mes pateikėme reitingą, kuris tikrai išsklaidys visas abejones. Remdamiesi vartotojų pateiktomis nuomonėmis, galėjome padaryti išvadą kuri įranga yra populiariausia. „Clavier Sun Q7“ LED 48W pelnė daug teigiamų pirkėjų atsiliepimų, nes jį patogu naudoti ir greitai sukietėja hibridinis lakas. Jis turi judesio jutiklį ir pats įsijungia, kai įkišame ranką į tunelį. Prietaiso galia yra 48 W. Jame sumontuota ilgalaikė lemputė, galinti degti iki 50 000 valandų. Jei vis dėlto jums nepatiko įranga, nieko neprarandate. Patikrinkite kitų mūsų paryškintų modelių, ypač tų, kurie sąraše užima antrąją vietą, aprašymus. Mes kalbame apie modelį „Semilac“ 24W, kuris puikiai sukietina tiek hibridinius, tiek gelinius lakus.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausias produktas

Privalumai

Įrangoje yra įmontuotas judesio jutiklis, todėl jis įsijungia automatiškai, kai įkišame ranką į tunelį. Laikmatį galime nustatyti patys 5, 30 ar 60 sekundžių, kad po to lemputė pati išsijungtų.

Trūkumai

Kaip pripažįsta kai kurie vartotojai, maitinimo laidas gali būti šiek tiek ilgesnis. Kartais sunku pastatyti įrangą reikiamoje vietoje, kad galėtumėte patogiai nudažyti nagus.

Santrauka

Lempa turi 48 W galią ir labai gerai sukietina hibridinius lakus. Svarbu tai, kad visa tavo ranka gali tilpti tunelyje. Lemputė tarnauja maždaug 50 000 valandų. Apatinis skydelis pritvirtintas magnetais, prireikus jį galima lengvai nuimti.

Antras pasirinkimas

Privalumai

Lempa puikiai tinka hibridiniams ir geliniams lakams tvirtinti. Modelio dizainas yra atviras, tačiau naudojamos medžiagos yra labai stabilios, todėl nebijokite sugadinti. Ištiesus ranką, įmontuotas judesio jutiklis automatiškai išjungs prietaisą, todėl nenaudosite papildomos elektros energijos.

Trūkumai

Šviestuvas turi palyginti mažą galią, todėl norint geresnio efekto jis turėtų būti naudojamas ilgiau nei su tradiciniais produktais. Tuo pačiu mažas dydis reiškia, kad vienu metu galite sukietinti nagų laką tik ant 4 nagų.

Santrauka

Dėl mažų matmenų galite pasiimti žibintą į kelionę arba rasti vietą namuose. Intuityvus valdymas reiškia, kad įranga gali naudotis ir žmonės, neturintys patirties.