Didelio greičio maišytuvas. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Gegužės mėn

Mūsų rinkos analizė rodo, kad populiariausi greitaeigiai maišytuvai, kurie gerai veikia, yra „Happycall Axlerim HC-BL2000“ ir „Philips HR3652 / 00“. Pirmasis prietaisas leidžia jums nustatyti tinkamą sukimosi greitį ir turi pulso režimą, taip pat specialią kokteilių paruošimo programą. Įranga pagaminta iš patvarių medžiagų, o jos indą be problemų galima plauti indaplovėje. Modelis turi aštrius nerūdijančio plieno peilius, kurie sklandžiai pjaustomi į kietas daržoves ir vaisius. Produktą saugu naudoti, nes jį galima įjungti tik tada, kai ąsotis yra tvirtai pritvirtintas prie pagrindo. Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų antrąjį pasiūlymą, t „Philips HR3652 / 00“ tada rekomenduojame perskaityti informaciją apie jį mūsų straipsnyje. Maišytuvas tinka naudoti bet kuriuose namuose. Prietaisas palaiko reikiamą temperatūrą, dėl kurios maistinės medžiagos nesikaupia iš maisto. Įranga turi stiklinį ąsotį, kurį po naudojimo galima plauti indaplovėje. Puiki maišytuvo įvairovė yra jos papildymas knygos forma su įvairių kokteilių receptais. Jums nereikia išrasti naujų mišinių, tiesiog naudokite inventorių ir sukurkite skanų gėrimą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį greitaeigį maišytuvą pirkti?

Pirkinių vadovas

Greitaeigis maišytuvas padeda paruošti sveikas sultis, taip pat grietinėlės sriubas, šerbetus ir vaisių putas. Tai praktiška įranga, kurios neturėtų trūkti mūsų virtuvėje. Ar ketinate pirkti tokio tipo gaminius? Būtinai perskaitykite mūsų vadovą. Jame yra patarimų, kurie padės jums pasirinkti.

Kodėl mums reikalingas greitaeigis maišytuvas?

Tokie prietaisai kaip greitaeigiai maišytuvai atrodo kaip puodelių modeliai. Jie taip pat turi didelį ąsotį, į kurį dedate ingredientus, reikalingus sultims ar sriubai. Skirtumas tarp šių prietaisų yra tas, kad greitaeigiai prietaisai pasiekia kelis kartus didesnes apsisukimus, todėl daug greičiau susmulkina maistą iki tinkamos konsistencijos.

Su virtuvėje esančiu greitaeigiu maišytuvu galime lengvai paruošti vaisių ir daržovių sultis, pilnas skaidulų, kokteilius, panardinimus ar sumuštinių užtepėles, o grūdus netgi susmulkinti į miltus. Taigi paaiškėja, kad įranga gali būti naudojama įvairiai. Tokio prietaiso pagalba problema taip pat neturėtų būti ledų sutraiškymas gėrimams, žemės riešutų sviesto ir natūralios kosmetikos paruošimas veidui ar plaukams.

Galia

Maišytuvo variklio galia yra vienas iš svarbiausių parametrų, kurį turime patikrinti apsipirkdami. Jo vertė greitųjų prietaisų atveju paprastai svyruoja nuo 800 W iki 2000 W. Didelė prietaiso galia garantuoja, kad galėsime greitai sumaišyti net pačius sunkiausius maisto produktus, tokius kaip obuoliai, morkos ar riešutai. .

Sukimosi greitis

Įrangos sukimosi greitis neturėtų būti mažesnis nei apytiksliai 25 000 aps./min. Kitu atveju gali kilti problemų ruošiant sultis ar desertą. Kai kurie maišytuvai suteikia mums galimybę reguliuoti peilio sukimosi greitį ir taip pritaikyti jų veikimą pagal mūsų poreikius.

Jei abejojate, kokį greitaeigį maišytuvą pasirinkti, patikrinkite, kurio modelio pjaustymo metu naudinga Pulso funkcija. Jo dėka mes galime padidinti variklio greitį ir išlaikyti kontrolę, kaip smulkiai sumalti ingredientai bus įmesti į konteinerį.

Peiliai

Didelio greičio modeliuose yra keli peiliai, paprastai nuo 4 iki 8 (horizontalūs, nukreipti žemyn, kartais taip pat dantyti). Jų stiprumas priklauso nuo gamybos medžiagos. Geriausias pasirinkimas yra įranga su nerūdijančio plieno peiliais, kurie nėra jautrūs korozijai, spalvos pakitimams ar mechaniniams pažeidimams, daugiausia įtrūkimams ir įtrūkimams.

Sukeltas triukšmo lygis

Dėl didelės galios ir sukimosi greičio maišytuvai, priskiriami prie greitųjų, sukelia daugiau triukšmo nei rankiniai modeliai. Tačiau atsižvelgdami į rinkoje esančių prietaisų įvairovę, tikrai galėsime rasti tinkamą produktą. Jei nenorime, kad kiti namų ūkio nariai skųstųsi dėl jų ramybės sutrikimo, rinkitės mažesnio nei 85 dB lygio maišytuvą.

Ąsočio talpa

Indelis, kuriame smulkinami ar smulkinami maisto produktai, turi būti ne mažesnis kaip 1 litras. Priešingu atveju gali tekti ingredientus padalinti į kelias mažesnes porcijas, o tada paruošti sultis visai šeimai reikės daug daugiau laiko. Geriausias greitaeigis maišytuvas turi ąsotį, pagamintą iš medžiagos, kurioje nėra kenksmingų ir toksiškų medžiagų, tokių kaip bisfenolis A. Šis prietaiso elementas turi būti atsparus spalvos pokyčiams ir lengvai valomas, taip pat neturi sugerti kvapų.

Kontrolė

Atsižvelgdami į valdymo metodą, galime atskirti prietaisus su rankenėle ir mygtukais. Abu sprendimai gali pasirodyti vienodai patogūs, todėl mūsų pageidavimai yra svarbiausi šiuo klausimu. Kai kurie įrenginiai yra tokie modernūs, kad vietoj įprastos rankenėlės jie turi didelį jutiklinį skydelį su ekranu. Tai gali žymiai palengvinti tinkamo sukimosi greičio pasirinkimą.

Naudojimasis patogumu ir saugumu

Maišytuvo naudojimo patogumui įtakos turi ne tik paprastas peilių sukimosi greičio reguliavimas. Neslidus pagrindas taip pat vaidina svarbų vaidmenį, neleidžiant prietaisui slysti per virtuvės stalą. Taip pat verta patikrinti, ar tokia veikla kaip atskirų įrangos konstrukcijos dalių surinkimas ir išmontavimas mums nėra sunkus.

Kuris greitaeigis maišytuvas yra geriausias saugaus naudojimo prasme? Geras modelis yra apsaugotas nuo perkaitimo. Taip pat naudinga turėti užraktą, kuris neleidžia įrenginiui įsijungti, kai dalys sumontuotos neteisingai.

Būstas

Produkto korpusas turėtų būti atsparus pažeidimams ir tuo pačiu būti estetiškas. Todėl dažniausiai jis gaminamas iš plieno arba iš geros kokybės plastiko. Įdomu tai, kad korpusas gali slopinti variklio veikimą keliantį triukšmą ir vibraciją, jei jo medžiaga yra pakankamai stora.

Funkcijos

Pagrindinės greitaeigio maišytuvo funkcijos yra: maišymas, šlifavimas ir maišymas. Moderniomis technologijomis aprūpinti modeliai taip pat gali sutraiškyti, sumalti ir išplakti ingredientus. Tokie įrenginiai yra brangesni, todėl verta pagalvoti, ar jums tikrai reikia daug funkcijų turinčio įrenginio. Kartais gali būti, kad neturime galimybės išbandyti visų turimų maišytuvų variantų.

Greitieji maišytuvai geromis kainomis

Kiek mokėsime už greitą įrangą? Tai priklauso nuo prietaiso galios, gamybos medžiagos, galimų funkcijų skaičiaus ir net prekės ženklo. Galime pasirinkti tarp gana pigių maišytuvų (kainuojančių kelis šimtus zlotų) ir tų, kurie yra daug brangesni, už kuriuos turite mokėti virš 1000 zlotų.

Geriausi greitaeigiai maišytuvai 2021 m

Rekomenduojame perskaityti mūsų greitųjų maišytuvų reitingą, kurį sudaro keli įdomūs modeliai. Sąrašas turėtų padėti pasirinkti tinkamą jūsų namų įrangą.

Mūsų rekomendacijos

„Happycall Axlerim HC-BL2000“

Jei ketinate įsigyti patogų maišytuvą, kuris padės paruošti daugybę patiekalų virtuvėje, tada galbūt nuspręsite dėl „Happycall Axlerim HC-BL2000“. Įrenginio apsisukimus galima nustatyti skirtingu greičiu, o tai reiškia, kad galia yra nuo 1200 W iki 2600 W. Galima įjungti pulso režimą.

Modelių peiliai pagaminti iš nerūdijančio plieno, kuris yra ne tik tvirtas, bet ir gerai išgaląstas. Talpykloje telpa maždaug 2 litrai skysčių ir ji pagaminta be BPA. Prietaisas sveria 4,3 kg. Modelis yra gana lengvai valdomas ir valomas. Saugumo sumetimais yra užraktas, neleidžiantis maišytuvui įsijungti, kai konteineris nėra pritvirtintas.

Galima įjungti įvairius darbo režimus, leidžiančius paruošti gėrimus (kokteilius, sultis), sriubas ar padažus. Taip pat galite sutrinti įvairius maisto produktus, tokius kaip vaisiai ir daržovės. Vartotojai sako, kad maišytuvas leidžia jums gauti visiškai kreminės konsistencijos produktus.

„Happycall Axlerim HC-BL2000“ yra greitaeigis maišytuvas su 3,5 AG varikliu. Modelis turi plieninį korpusą. Jo matmenys yra: 19,7 cm x 21 cm x 46,5 cm.

Privalumai

Ašmenys:

Greitaeigis maišytuvas turi 6 nerūdijančio plieno peilius, kad būtų galima efektyviai dirbti. Šie elementai yra atsparūs iškraipymams ir kitai žalai, be to, ilgą laiką išlaiko savo savybes.

Trys darbo programos:

Vartotojas gali pasirinkti vieną iš trijų galimų darbo programų: maisto gaminimas, kokteiliai ir gėrimai. Be to, įrangoje yra rankinis greičio reguliatorius, leidžiantis koreguoti nustatymus atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Variklio aušinimas:

Pateiktame maišytuve yra aušinamas variklis, kuris sumažina gedimo riziką. Greitojo maišytuvo bandymas patvirtina, kad įranga intensyviai nešyla.

Apsauginė spyna:

Modelyje yra apsauginė spyna, neleidžianti maišytuvui įsijungti, jei taurelė nėra pritvirtinta arba netinkamai pritvirtinta.

Plieninis korpusas:

Maišytuvas turi plieninį korpusą, kuris ne tik gerai atrodo, bet ir atsparus mechaniniams pažeidimams.

Trūkumai

Garsus darbas:

Dėl to, kad įranga kelia gana didelį triukšmą, jos naudojimas gali sutrikdyti namų ūkio narius.

„Philips HR3652 / 00“

Daugelis vartotojų įvertino „Philips HR3652 / 00“ maišytuvą, nes jis padeda išlaikyti sveiką mitybą. Vartotojai vertina gaminį dėl elegantiškos išvaizdos ir didelio patikimumo. Patogus sprendimas yra galimybė naudoti knygą su 106 įvairių kokteilių receptais, kurią galite įsigyti užregistravę maišytuvą gamintojo svetainėje.

Modelio greitis yra maždaug 35 000 apsisukimų per minutę – galite pakeisti tempą naudodami patogią rankenėlę. Be to, įrenginyje yra pulso režimas ir automatinės programos – ledo kubelių malimas ir kokteilių ruošimas. Rinkinyje yra matavimo puodelis, kuris yra naudingas …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *