Plaktos grietinėlės sifonas. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Gegužės mėn

Gastronomijoje būtinas geras plakto grietinėlės ir putų sifonas, tačiau neturime pamiršti, kad jis turi būti efektyvus ir stiprus. Mes pasirinkome tokius įrenginius savo sąrašui. Kurdami jį atsižvelgėme į vartotojų įvertinimus, taip pat į aptariamų produktų ypatybes. Iš viso mes pasirinkome penkis dėmesio vertus sifonus. Tarp jų buvo ir modelis „Hendi Profi Line“ 588017. Tai pasiūlymas dėl nedidelės gastronomijos ar naudojimo namuose. Kadangi jis pagamintas iš nerūdijančio plieno, jis nerūdija, yra patvarus ir neturi įtakos maisto skoniui. Šį gaminį galima saugiai plauti indaplovėje. Tarp privalumų vartotojai taip pat mini lengvą valdymą. Tačiau jei jums reikia kažko didesnio ir šio 0,5 litro modelio nepakanka, rekomenduojame litro sifoną – „ISI Siphon Cream Profi Whip Plus 500101“. Tai labai funkcionalus produktas, nes leidžia paruošti padažus, putas ir putas. Jam būdingas labai tvirtas apdirbimas.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį plaktos grietinėlės sifoną pirkti?

Pirkinių vadovas

Plaktos grietinėlės sifonas yra prietaisas, kuris pravers kiekvienoje virtuvėje. Su jo pagalba jūs ne tik sumušite grietinėlę, bet ir paruošite daugybę kitų zefyrų ar pyragų. Taigi tai puikus pasiūlymas tiems, kurie mėgsta gaminti maistą, o ypač ruošti desertus. Tarp galimų modelių išskiriame tuos, kurie skirti tik šaltiems produktams ir net šiltiems padažams. Tačiau tokios įrangos pasirinkimas gali pasirodyti didelė problema. Štai kodėl mes parengėme vadovą, kuris jums pasakys, kokį plaktos grietinėlės sifoną pasirinkti.

Tipai

Šis plakto grietinėlės sifonas yra skirtingų variantų. Tarp jų mes išskiriame:

Naminis – tokia įranga skirta naudoti namuose, ypač žmonėms, kurie tik pradeda savo nuotykius su konditerijos gaminiais. Tai puikiai tinka paruošti ne tik grietinėlę, bet ir daugybę skirtingų padažų, putų, sulčių ir net sriubų. Priklausomai nuo modelio, sifonas gali būti pagamintas iš plastiko arba aliuminio. Medžiaga, iš kurios pagamintas tam tikras modelis, taip pat turi didelę įtaką sifono savybėms. Štai kodėl kai kurie iš jų gali plauti indaplovėse, o kiti – ne. Tas pats pasakytina ir apie šiltą naudojimą.

Profesionalas – tokia įranga skirta žmonėms, turintiems didelę konditerijos patirtį. Jis tinka naudoti tiek maitinimo įstaigose, tiek namuose. Puikiai tinka gaminti karštus ir šaltus padažus. Toks prietaisas pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio, kurį galima šildyti nebijant sugadinti indą. Su tokio sifono pagalba mes gražiai papuošiame bet kokį pyragą. Viskas dėka keičiamų patarimų. Be to, rinkinyje yra ir specialus šepetys, kuris tikrai palengvins įrangos valymą.

Įgyvendinimas – kuris grietinėlės sifonas yra geriausias?

Renkantis plakto grietinėlės sifoną, verta atkreipti dėmesį ne tik į jo talpą, bet visų pirma į medžiagą, iš kurios jis pagamintas. Tarp medžiagų, naudojamų šio tipo prietaisams gaminti, galime išskirti:

Aliuminis – galima naudoti tiek namuose, tiek profesionalams. Priklausomai nuo modelio, kartais galima paruošti padažus šiltus. Tokia medžiaga yra labai patvari ir atspari visų rūšių pažeidimams, pavyzdžiui, įbrėžimams ar mėlynėms. Taip pat verta prisiminti, kad šios rūšies aliuminis nesuteikia specifinio, metalinio skonio ar kvapo padažams.

Plastmasinis – ši medžiaga naudojama plakant grietinėlę žmonėms, kurie tik pradeda savo nuotykius su konditerijos gaminiais. Plastikas yra atsparus nedideliems mechaniniams pažeidimams.

Keičiami patarimai – išsirinkite geriausią plakto grietinėlės sifoną

Plaktos grietinėlės sifonai yra prieinami rinkiniuose, kuriuose yra keičiami antgaliai. Tai labai patogus aksesuaras, kuris pravers dekoruojant pyragus ir desertus. Su jų pagalba sukursime gražių, unikalių formų, kurių būtų beveik neįmanoma padaryti nenaudojant tokios įrangos. Verta prisiminti, kad tokius įvairių formų patarimus visada galima įsigyti atskirai. Tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, ar jie skirti mūsų įrenginiui, ar turi universalią angą, tinkančią daugumai sifonų. Paprastai jie yra supakuoti po 3 arba 5 vienetus.

Talpa

Renkantis plaktos grietinėlės sifoną, visų pirma verta atkreipti dėmesį į tam tikro modelio talpą. Būtent ji nusprendžia, kiek padažo galime paruošti vienu ypu. Tai labai svarbu, ypač kai vienu metu paruošiame didelį kiekį putų. Universalūs modeliai yra maždaug 0,5 l talpos. Tokios talpos tikrai pakaks papuošti visą pyragą ar paruošti padažą. Kita vertus, toks butelis bus tobulo dydžio ir dekoruodamas nepasirodys per sunkus.

Dizainas

Sprendžiant įsigyti plakto grietinėlės sifoną, taip pat verta atkreipti dėmesį į jo dizainą. Gastronominėms įstaigoms skirtos įrangos atveju patariame rinktis paprasto, tačiau elegantiško stiliaus modelį. Ilgo ir intensyvaus darbo metu jums tikrai reikės tokio, kurio korpusas būtų profiliuotas, kad sifonas patogiai tilptų į ranką. Atkreipkite dėmesį, kad toks metalinis indas, užtaisytas padažu ar grietinėle, gali pasirodyti gana sunkus.

Buitiniams tipams parduotuvėse yra daug variantų. Jie skiriasi vienas nuo kito butelio forma, bet ir spalvomis. Dėl to kiekvienas ras ką nors sau.

Nustatyti

Kai kuriuos plaktos grietinėlės sifonus galima įsigyti įvairiuose rinkiniuose, kuriuose, be papildomų, keičiamų antgalių, yra ir kitų priedų. Tarp jų mes išskiriame dubenį su šaukštu padažo ingredientams maišyti ir teptuką, kuris padės mums išvalyti indą. Toks rinkinys yra labai patogus ir tikrai bus naudingas bet kurioje virtuvėje.

Plaktos grietinėlės sifonai geromis kainomis

Plaktos grietinėlės sifonų kaina skiriasi priklausomai nuo modelio ir medžiagos, iš kurios jis pagamintas. Pigiausi yra pagaminti iš plastiko. Jų kaina yra apie 30 PLN. Iš aliuminio pagamintos tikrai brangesnės. Jų kaina yra apie 100 PLN.

Geriausi plaktos grietinėlės sifonai 2021 m

Skanus plakta grietinėlė puikiai tinka desertams ir jų dekoravimui. Gatavų produktų naudojimas yra kulinarinis nusikaltimas. Tai ta pati chemija, kuri mažai ką turi bendro su plakta grietinėle, tačiau mes ją naudojame, nes ji yra greitesnė, lengvesnė ir efektyvesnė. Štai kodėl mes pristatome plaktos grietinėlės sifono reitingastai leis paruošti nuostabius desertus ir jų dekoracijas.

Mūsų rekomendacijos

Heidi Profi linija 588017

Profesionalus plaktos grietinėlės sifonas „Hendi Profi Line 588017“ yra pirmasis mūsų pasiūlymas. Tai leis lengvai paruošti plaktą grietinėlę, taip pat kremus, padažus ir putas. Šis produktas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno, atsparus korozijai ir pažeidimams, kuris jokiu būdu neturi įtakos sifone paruoštų kremų skoniui.

Rinkinyje yra du patarimai – tiesus ir tulpė bei valymo šepetėlis. Skirtingai nuo daugelio konkuruojančių bendrovių siūlomų produktų, jis taip pat gali būti naudojamas karštiems padažams ruošti. Taip pat verta pabrėžti, kad prietaisą galima plauti indaplovėje.

Tai geriausias plaktos grietinėlės sifonas yra puikus pasiūlymas mažoms ir vidutinėms valgykloms bei asmeniniam naudojimui. Jo matmenys yra aukštis – 235 mm, skersmuo – 85 mm, o sifono talpa yra 0,5 l. Vartotojai mano, kad šis modelis yra labai tvirtas, lengvai naudojamas ir patrauklus.

„Hendi Profi Line 588017“ yra profesionalus plaktos grietinėlės sifonas, kurio talpa yra 0,5 l. Šis modelis turi šiuos matmenis: aukštis – 235 mm ir skersmuo 85 mm. Tai labai patogu.

Privalumai

Vykdymas:

Tai gaminys iš nerūdijančio plieno. Ši medžiaga nereaguoja su maistu. Jį lengva valyti, taip pat labai atsparus pažeidimams. Verta pabrėžti, kad plienas neturi įtakos ingredientų skoniui.

Du patarimai:

„Heidi Profi Line 588017“ modelis parduodamas rinkinyje su dviem antgaliais. Vienas yra paprastas, o kitas vadinamas tulpė. Tai daro sifoną funkcionalesnį.

Plauti indaplovėje:

Sifoną galime valyti su šepetėliu, pritvirtintu prie rinkinio, arba be baimės įdėti jį į indaplovę, pamiršdami sunkų ir ilgą valymą.

Paprasta naudoti:

Vartotojams pateiktą sifoną labai lengva naudoti.

Pažvelk:

Užkandinėms, ypač ledainėms ir kitoms vietoms, kur maistas gaminamas prieš svečius, svarbu įrangos išvaizda. Todėl gamintojas įsitikino, kad sifonas atrodo gražiai.

„Isi Cream Profi Whip Plus 500101“

Antrasis mūsų pasiūlymas yra „ISI Syfon Cream Profi Whip Plus 500101.“. Tai puikus prietaisas ne tik namams, bet ir visiems gastronomijos taškams – ledainėms, konditerijoms, restoranams ar barams. Tai leidžia paruošti skanų plakamą grietinėlę, taip pat padažus, putas, įvairių rūšių putas ir daugelį kitų patiekalų elementų. Tai būtina norint paruošti molekulinę virtuvę, kurioje karaliauja visų rūšių putėsiai.

Prietaisą lengva naudoti ir patikimas – kaip patvirtino vartotojai, jis pasižymi dideliu veikimu be gedimų. Nors sifone galima naudoti kitų markių kasetes, rekomenduojama naudoti ISI kasetes (naudojant kitas kasetes, garantija negalioja).

Sifono galvutė pagaminta iš nerūdijančio plieno, labai atspari išorės veiksniams. Rinkinyje yra praktiškas tulpių antgalis. Negalime pamiršti ir sifono talpos, kuri yra 1 l.

Todėl tai puikus pasiūlymas, visų pirma skirtas virtuvėms su dideliais poreikiais. Žmonės, pasirinkę šį modelį, patvirtina tvirtą jo apdirbimą ir platų pritaikymą virtuvėje.

ISI sifono kremas Profi …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *