Šukuosenos vidutiniams plaukams

Atrodo, kad radome tobulą plaukų ilgį, kuris tinka beveik visiems! Pečius siekiantys kirpimai užpildė mados podiumus ir blizgių žurnalų puslapius. Negalėjome to ignoruoti ir šiandien kalbame apie tai, kokį gražų stilių galima padaryti su vidutinio ilgio plaukais.

Vidutinis plaukų ilgis

Pirmiausia nuspręskime, koks ilgis laikomas vidutiniu. Kirpėjai sako, kad garbanos iki ausies vidurio yra trumpos, o žemiau pečių jau ilgos. Todėl visi kirpimai, esantys šiame intervale, yra vidutinio ilgio. Tiksliau sakant, tai sruogos nuo 12-15 iki 25 cm.

Vis daugiau moterų renkasi tokį kirpimą, ir tai nenuostabu: jis turi pakankamai privalumų:

  • Sveika išvaizda. Iki 25 cm ilgio plaukus pakankamai lengva išlaikyti gerą būklę. Paprastai įžymybės taip ir daro: gyvenime jos dėvi vidutinio ilgio natūraliomis garbanomis, o scenoje yra priverstos nuolat pasirodyti su didžiuliu prabangių viršutinių sruogų šoku.
  • J Lo vidutinio ilgio ir ilgais plaukais

  • Lengvas formavimas: garbanos nesilimpa, nepraranda apimties dėl sunkumo, netrukdo gyventi.
  • Universalumas. Šis ilgis leidžia sukurti ne tik paprastą stilių kiekvienai dienai, bet ir, jei pageidaujama, sudėtingas šukuosenas su audimu ir bangomis.

Vidutinio ilgio tinka visų tipų plaukams, net ir ploniems plaukams, nes lengva sukurti ir išlaikyti apimtį bei formą. Svarbiausia nepamiršti apie pakankamą priežiūrą ir naudoti tinkamus stiliaus gaminius.

Vidutinio ilgio plaukų formavimas

Vidutinio ilgio dėka galite pasirinkti daugybę stiliaus variantų. Galite eksperimentuoti beveik be galo. Ypač jei garbanos puoštos stilingu kirpimu su aiškiomis linijomis, pavyzdžiui, kare ar bob variacijos. Tačiau net ir tolygus kirpimas iki pečių suteikia gerą pagrindą kūrybiškumui.

Šukuosenos vidutiniams plaukams su apimtimi

Paprastai merginos dažniausiai sustoja prie kasdieninio tūrinio džiovinimo plaukų džiovintuvu palei kirpimo liniją. Klojant pravers geras plaukų džiovintuvas, tūrio didinimo priemonė ir kokybiškas tinkamo skersmens šepetys.

Putos, putos arba purškalas tepamos ant švarių, drėgnų plaukų. Tada sruogos padalinamos į dalis ir palaipsniui džiovinamos, judant iš apačios į viršų. Atkreipkite dėmesį į šaknis, pakeldami jas ir slinkite galus link veido. Pabaigoje nukreipkite plaukų džiovintuvo srovę iš viršaus palei plaukų liniją – taip šukuosena bus lygesnė ir blizgesnė. Tai klasikinis tūrinis stilius, kuris dažnai atliekamas salonuose iškart po kirpimo. Internete yra daug žingsnis po žingsnio vaizdo įrašų, kaip jį sukurti.

Lygus formavimas vidutiniams plaukams

„Paplūdimio garbanų“ klojimas taip pat puikiai tinka kiekvienai dienai. Jai reikia specialaus purškalo su jūros druska, todėl sruogos tampa tankesnės, matinės ir struktūriškesnės – kaip tik to reikia norint sukurti paplūdimio bangų efektą.

Purškite ant šiek tiek drėgnų plaukų ir paskirstykite per visą ilgį. Išdžiovinkite plaukus džiovintuvu, suspauskite sruogelius rankose iš apačios į viršų, kad sukurtumėte apimties ir lengvų natūralių bangelių.

Paplūdimio garbanos ant vidutinio ilgio plaukų

Vakarinis modeliavimas vidutiniams plaukams

Vakarinės šukuosenos, kaip taisyklė, apima sudėtingas kekes, pynimą, pynes, aukštai surinktas garbanas. Ar manote, kad negalite padaryti tokio grožio ant vidutinių plaukų? Nieko nėra neįmanomo!

Norėdami sukurti moterišką apleistą ar puikiai surinktą siją, turite įsigyti specialių „bagelių“, kurie papildys norimą tūrį.

Vidutinio ilgio žema kasytė


OLLIN Plaukų džiovintuvas OL-7106, juodai violetinis

Profesionalus plaukų džiovintuvas, 2200 W. Yra 2 antgaliai.

(114)

Nepasiekiamas


Estel Haute Couture, purškiamas organza putėsys, 250 ml

Stipriai fiksuojanti priemonė plaukų šaknų tūriui didinti.

(39)

Nepasiekiamas

Sudėtingos šukuosenos su pynėmis, žvyneliais ir pynimais puikiai papildys vaizdą su ilga vakarine suknele. Toliau pateikiame keletą nuoseklių įkvėpimo variantų. Ir nepamirškite pabaigoje papurkšti plaukus stipriai fiksuojančiu plaukų laku ar plaukų blizgesiu, antraip visas grožis subyrės anksčiau nei planavote.

Vakarinis modeliavimas vidutiniams plaukams Vakarinis modeliavimas vidutiniams plaukams2 Šukuosenos idėjos vidutiniams plaukams

Žinoma, kalbėdami apie vakarinį stilių, nepamirškite apie klasikines garbanas. Vidutinio ilgio jie atrodo net geriau nei ilgi: bangos elastingos, lengvos, žaismingos. Juos galima sukurti naudojant garbanojimo geležį, pasirenkant reikiamą skersmenį.

Šiam formavimui lengvos tekstūros formavimo priemonė tepama ant švarių, sausų plaukų. Na, jei tai turės šiluminį apsauginį poveikį. Toliau padalijame į sruogas: kuo plonesnės, tuo mažesnės garbanos. Šiek tiek atsitraukę nuo šaknų, suvyniojame sruogą ant garbanojimo geležies. Po 5-10 sekundžių atleiskite, leiskite garbanai atvėsti. Galiausiai perbraukite pirštais per plaukus, išskirkite garbanas. Pataisykite stilių laku.

Vidutinių plaukų formavimas ant garbanojimo geležies arba lygintuvo

Kitas variantas: ant lygintuvo (lygintuvo) galite suvynioti natūralias ir neatsargias garbanas. Suspaudę sruogą žnyplėmis, apverskite prietaisą ir važiuokite per visą ilgį.

Ilgalaikis formavimas vidutiniams plaukams

Salonuose šiandien dažnai siūlo užsiimti drožyba – lengvu ilgalaikiu permu, kuris sukuria dekoruotas garbanas 1-2 mėn. Taip pat kurį laiką nepraranda pozicijų ir lyginamųjų sruogų. Abu variantai idealiai tinka vidutinio ilgio, ypač drožyba suteikia puikių rezultatų. Ant ilgesnių sruogų garbanė pasirodo ne tokia suprojektuota, ant trumpų – per daug susisuka.

Kalbant apie glotninimo procedūras, jos labiau tinka tankaus skruosto ar pailgos pupelės savininkams. Tačiau ploniems plaukams, neturintiems apimties, tokių manipuliacijų geriau vengti.

Reikėtų prisiminti, kad bet koks ilgalaikis stilius padaro plaukus sausesnius ir labiau pažeistus. Nepamirškite naudoti tinkamos priežiūros, papildomo drėkinimo ir mitybos.


Juodasis penktadienis

Termix, Evolution Basic terminis šepetys, 43 mm

Formavimo priemonė normaliems plaukams.

2 000 ₽

1700 ₽2 000 ₽

1700 ₽

Pirkti


Kezy, Magic Life Volume Spray, 250 ml

Priemonė bazinei plaukų apimčiai sukurti.

(47)

1 129 ₽


1 129 ₽

Pirkti


BaByliss, Pro Ionic 3D garbanojimo geležis, 79W

Profesionalios žnyplės bangoms ir garbanoms kurti.

11 782 ₽


11 782 ₽

Pirkti

Madingas modeliavimas vidutiniams plaukams

Verta pasakyti, kad vidutinis plaukų ilgis yra dažniausias pasirinkimas tarp žvaigždžių per pastaruosius metus. Daugybė įžymybių nukirpo savo prabangias spynas, siekdamos lengvo, gaivaus ir stilingo stiliaus.

Stilistai sako, kad klasikinė boba vis dar yra madinga, tik su labiau pailgintomis priekinėmis sruogomis, šiek tiek žemiau smakro.

Natūralius garbanotus plaukus taip pat patariama kirpti vidutinio ilgio – taip bangos bus lengvesnės, struktūruotos ir apimtos.

Geriau kirpčiukus padaryti labiau suplyšusius ir ilgesnius, kad paryškintumėte išvaizdą ir atgaivintumėte veidą. Kalbant apie madingą vidutinių plaukų stilių, viską čia galima apibūdinti dviem žodžiais – aplaidumas ir natūralumas.

Bet kokiu atveju, jei galvojate apie naują kirpimą, tuomet rinkitės jį ne pagal mados tendencijas, o orientuodamiesi į savo veido formą ir gyvenimo būdą.

Vidutinio ilgio stiliaus tendencijos


BaByliss, Pro Fast & Furios tiesintuvas, 45W, raudonas

Profesionalūs plaukų tiesintuvai.

(dešimt)

12 255 ₽


12 255 ₽

Pirkti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *