Dizainas nagams

Mums neužtenka turėti tvarkingą manikiūrą, padovanok ir gražų nagų dizainas! Be to, pati gražiausia ir kaskart vis kitokia! Dėl tokių pageidavimų nagų gaminių rinkoje karts nuo karto atsiranda naujų dekoracijų ir medžiagų, kurios paprastą manikiūrą gali paversti meno kūriniu. O madingoms belieka viską išbandyti iš eilės. O jei atvirai, tai malonu 😉

Dizainas nagams

Kur prasideda dizainas

Nagų dizainas nėra toks svarbus, kiek jų tikslumas – tai pirmoji patrauklių rankų taisyklė. Joks kūrybiškumas, jokios madingos spalvos ir kalnų krištolas negali paversti šepetėlių su atvėsusia oda, netvarkingomis odelėmis ir skirtingomis nagų formomis. Todėl turėtumėte pradėti atsargiai: naudokite reguliariai rankų kremas ir aliejus, maždaug kartą per mėnesį daryti atpalaiduojančias vonias. Ir, žinoma, manikiūras! Būtina stebėti nagų ir juos supančios odos būklę ne tik dėl grožio, bet ir norint išvengti ligų.

Pirmyn. Nagų dažymas yra paprastas dalykas, svarbiausia laikytis gerai žinomos technologijos, jei naudojate gelinį lakavimą. Tai tiesiogiai veikia dangos ir pritaikyto dekoro nusidėvėjimo laiką. Paprasčiausias dizainas gali būti atliktas tik naudojant spalvą. lakai arba geliniai lakaičia yra keletas idėjų:

  • naudokite kelias spalvas, papuošdami kiekvieną savo nagą;
  • sukurkite gradientą (jei turite mažai patirties, pasiimkite specialų teptuku);
  • pieškite ant šlapio (nepolimerizuoto) gelinio lako sluoksnio, panardindami ploną šepetėlį arba įprastą adatą kita spalva;
  • kurkite paprastus piešinius laku arba geliniu lakavimu: taškeliais, apskritimais, linijomis.

Gelio lako nagų dizainas

Madingi ir originalūs

Pasirinkite savo unikalų ir gražiausią nagų dizainas kartais tai būna labai sunku dėl didžiulio medžiagų ir dekoracijų kiekio, kurį siūlo gamintojai iš viso pasaulio. Tačiau yra keletas variantų, kuriuos turi atlikti kiekvienas nuobodžių nagų gerbėjas. Tai nesenstančios tendencijos, kurios prieš daugelį metų pasiekė populiarumo viršūnę ir išlieka iki šiol. Daugiau apie juos, žinoma.

Prancūziškas manikiūras

Apie tai negalima nutylėti kalbant apie nagų dizainą. Savo elegancija ir švelnumu užkariavęs visų amžiaus grupių dailiosios lyties širdis, prancūziškas manikiūras tapo vienu labiausiai pasirinktų dizaino variantų ir tebėra toks. Laikui bėgant jis pavirto švarku ir persirengė, bet išliko geriausiu.

Prancūziškas manikiūras/prancūziškas

Mėnulio manikiūras

Mėnulio manikiūras, kaip ir švarkas, bėgant laikui sukūrė daugybę variacijų: keitėsi skylutės forma, pridėta spalvų, atnaujintas piešimo būdas ir pan. Galbūt populiarumo paslaptis yra būtent ta, kad nuolat besikeičiantis nagų dizainas negali nuobodžiauti?

Mėnulio manikiūras

Metalinis ir blizgantis

Metalinis ir veidrodinis blizgesys, spalvų žaismas, prašmatnus perlamutras – visa tai padeda ne tik papildyti įvaizdį, bet ir pabrėžti individualumą. Tokius efektus sukurti labai paprasta, nes yra metalizuoti lakai ir geliniai lakaiperlamutras lakai ir geliniai lakai, trynimas nagams.

Metalinis ir blizgantis

Brėžiniai ir geometrija

Kodėl mūsų visų taip mėgstami vaizdai ant nagų – nuo ​​paprastų raštų iki sudėtingų raštų? Kadangi šį originalų dizainą labai lengva įgyvendinti, kai yra trafaretai, slankiklius ir lipdukai.

Brėžiniai ir geometrija

Taip sakant, pažengę vartotojai gali lengvai susidoroti su piešimo ant nagų technika. geliniai dažai. Iš visų galimų raštų gražuolės noriai renkasi monogramas, grakščias švelnias linijas, kurios gali padaryti manikiūrą įmantresnį ir moteriškesnį. Toks darbas iš meistro reikalauja tam tikrų įgūdžių, kuriuos galima įgyti kimšant ranką. Siūlome jums porą nagų dizaino pavyzdžių su monogramomis ir tuo pačiu šiek tiek internetinių mokymų;)


Nagų papuošalai

Su gudrybėmis viskas aišku, bet ką daryti, jei tik nori dekoruoti medetkų? Sukurkite savo mėgstamą spalvą ir pridėkite ką nors neįprasto? Taip, ir tai lengva! Mes žinome, kuris nagų dizainas jums labiausiai patinka:

  • blizgučiai;
  • Kalnų krištolas;
  • dužęs stiklas;
  • kamifubuki, konfeti, blizgučiai;
  • Yuki javai.

blizgučiai, kalnų krištolas, blizgučiai, mirgančios dulkės – potraukis blizgiems ir vaivorykštiams verčia merginas vėl ir vėl rinktis panašius dekorus nagams. Kodėl gi ne? Šis manikiūras atrodo labai įspūdingas. Jei jums reikia sužibėti per šventę ar nuostabų renginį, tai geriausias pasirinkimas. Beje, jei jus tenkina vienoda nago plokštelės danga su blizgančiomis dalelėmis, rekomenduojame lakus ir gelinius lakus su blizgučiais.

Nagų dizainas „Dužęs stiklas” ne toks jau populiarus, bet ir ne visai pamirštas. Folija tokiam efektui yra labai pigi, tačiau laikosi ilgai, įvairias spalvas galima įdomiai derinti tiek su mėgstamų atspalvių dangomis, tiek tarpusavyje.

Puikus manikiūras

Begalės folijos, popieriaus ir plastiko gabalėlių variantų nagams dekoruoti: kamifubuki, konfeti, blizgučiai, svarstyklės. Apskritai, visi šie dekorai yra labai panašūs, ir nėra tikrumo, kad tarp jų yra esminis skirtumas. Kiekvienas iš jų yra įvairių dydžių, spalvų, formų ir net skaidrumo laipsnio blizgučių mišinys ar rinkinys. Maža kaina ir galimybė sugalvoti daugybę nagų dizaino padarė savo darbą: konfeti ar kamifubuki, nepriklausomai nuo pavadinimo, dažnai gali būti priedas prie manikiūro.

Yuki dribsniaiKaip perdavimo folija, įsimylėjome naudojimo paprastumą ir, žinoma, efektą, kurį jie sukuria ant nagų: nelygų atspaudą. Tačiau spausdinama tik folija, o dribsniai įspaudžiami į lipnų dangos sluoksnį, tačiau rezultatas panašus. Puikus būdas sukurti nagų dizainą, sutelkiant dėmesį į vieną ar du.

Kamifubuki, folija ir Yuki dribsniai

Trumpiems nagams

Trumpi nagai nėra problema, dauguma modelių ant jų atrodo taip pat gerai, kaip ir ant ilgų. Tačiau visada atsiranda tokių, kurie dar nespėjo prisiauginti nagų ir siekia juos pailginti bent vizualiai. Tokiu atveju patariame rinktis ne skersines, o geometrinį dizainą su išilginėmis linijomis, tai taikoma bet kokiems raštams ar raštams. Mėnulio manikiūras taip pat tinka, jei pasirinksite tinkamą skylės formą, kuri neturėtų būti per plokščia, o pailginta išilgai nago.

Ir, žinoma, nepamirškite, kad gelinis lakavimas stiprina nagus, o tai reiškia, kad juos auginti tampa daug lengviau.

Dizainas ant trumpų nagų

Idėjos ir nuotraukos

Be įkvėpimo neapsieisite! Bet koks gražus nagų dizainas prasideda nuo idėjos. Ačiū manikiūro meistrėms, kad pasidalino savo darbais su visu pasauliu!

Dizaino idėjos: 1 nuotrauka
Dizaino idėjos: 2 nuotrauka
Dizaino idėjos: 3 nuotrauka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *