Sukimo momento veržliaraktis. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Gegužės mėn

Žmonės, kurie mėgsta laisvalaikiu lipdyti, raginame perskaityti reitingą šiame puslapyje. Čia pateikiami populiarūs sukimo momento veržliarakčiai, kurie neabejotinai pravers dirbant su automobiliu, dviračiu, motociklu ir pan. Pirmoji vieta priklauso įrankiui „Proxxon MICRO-CLICK 30 S“kurie sulaukė daugiausiai teigiamų vartotojų atsiliepimų. Produktas pagamintas iš tvirto CrV plieno, todėl atsparus pažeidimams. Veržliarakčiu yra 1/4 colio spragtukas ir jis leidžia patiems reguliuoti sukimo momento vertę (nuo 6 Nm iki 30 Nm). Modelis sveria apie 1 kg, todėl neturėtumėte kilti problemų ilgai laikant rankoje. Veržliarakčio pagalba mes galime priveržti visus varžtus pakankama jėga be nereikalingų pastangų. Įrankis yra antras „Yato YT-0760“ 1/2 colio diskas. Produktą išskiria platus sukimo momento reguliavimo diapazonas (nuo 42 Nm iki 210 Nm). Verta pridurti, kad raktas yra su laikymo dėklu.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį sukimo momento raktą pirkti?

Pirkinių vadovas

Ar norite be vargo priveržti savo automobilio, dviračio ir kt. Varžtus ir varžtus? Tada jums reikės sukimo momento veržliarakčio. Šis nedidelis įrankis žymiai supaprastina darbą ir yra patogus naudoti. Šiame vadove sužinosite, kurį veržliarakčio raktą pasirinkti, atsižvelgiant į tai, kokiam darbui jis bus naudojamas.

Kaip veikia sukimo momento įrankiai?

Sukimo momento veržliarakčio veikimas pagrįstas Huko įstatymo prielaidomis, kuris buvo sukurtas XVII a. Anglų mokslininkas Robertas Hookas manė, kad kūnas deformuojasi veikdamas jį veikiančią jėgą tokiu mastu, kuris yra tiesiogiai proporcingas jo vertei (šiuo atveju tai lemia pats raktas). Priklausomai nuo to, kokį varžtą norime įsukti, priveržimo ir atsukimo sukimo momentas yra skirtingas, todėl šios rūšies gaminiai leidžia reguliuoti jo vertę. Sukimo momento įrankiai yra spyruokliniai. Reguliuojant prisukimo jėgą, ji sugriežtėja. Šis elementas leidžia teisingai naudoti veržliaraktį esant tam tikroms sąlygoms (pvz., Įsukant varžtus automobilio variklio galvutėje). Antras, ne mažiau svarbus dinamometrinių modelių elementas yra raketė, atsakinga už rakto blokavimą, kai pasiekiame iš anksto nustatytą sukimo momentą.

Mechaninis sukimo momento raktas

Vienas iš populiariausių sukimo momento įrankių tipų yra mechaniniai gaminiai, dar vadinami spragtukais. Jų pavadinimas kilęs iš to, kad pasiekus pasirinktą varžto priveržimo jėgos vertę, pasigirsta būdingas spragtelėjimas. Į raktą įdėtas užraktas jį užfiksuoja, kad neviršytų sukimo momento, dėl kurio varžtas gali pasisukti. Mechaniniai modeliai yra pagrindiniai įrankiai, kurių negalima praleisti dirbtuvėse ar garažuose.

Indikatoriaus sukimo momento veržliaraktis

Žymeklio priemonės yra paprastos struktūros. Virš rankenos yra graduotas rodyklė, leidžianti valdyti sukimo momento vertę. Kai varžtas nesugeba priveržti, indikatorius pradeda suktis, o tai suteikia mums galimybę patikrinti jėgą, kuria veržliaraktis jį veikia. Vienas iš didžiausių rodyklių produktų privalumų yra patikimumas.

Sulaužytas sukimo momento raktas

Sulankstomi raktai yra su vyriu. Kai darbo metu pasiekiama iš anksto nustatyta sukimo momento vertė, priekinė įrankio dalis sulaužys maždaug 20 laipsnių. Tokiu atveju nustokite priveržti varžtą. Kai pašalinsime raktą, jis grįš į pradinę padėtį. Nors šis mechanizmas yra paprastas, jis yra ypač efektyvus ir vengia per daug priveržti veržlę, varžtą ir kt.

Elektroninis sukimo momento raktas

Elektroniniai raktai rekomenduojami žmonėms, kuriems rūpi patogus ir tikslus darbas. Jų skiriamasis bruožas yra skaitomas LCD ekranas, kurio dėka galite perskaityti dabartinius darbo nustatymus. Elektroniniai įrankiai yra praktiški, ypač tie, kurie atmintyje gali išsaugoti keletą ar net keliolika paskutinių matavimo rodmenų. Pasiekę nustatytą sukimo momentą, išgirsime garsinį aliarmą. Kai kuriuose modeliuose spragtukas atsitraukia, kai reikia nutraukti priveržimą, todėl varžto nebegalima priveržti.

Paleistas sukimo momento veržliaraktis

Produktai, kuriuos sukelia jų veikimas, yra pagrįsti paleidimu kampiniu judesiu (maždaug 3 laipsniais). Dirbant veržliaraktis sukelia būdingą triukšmą, pranešdamas, kad pasiektas pasirinktas priveržimo momentas. Šie modeliai garantuoja aukštą darbo tikslumą.

Taikymas

Nelengva nuspręsti, kuris sukimo momento veržliaraktis yra geriausias. Daug kas priklauso nuo tikslo, kuriam ketiname jį naudoti. Tokio tipo produktai naudojami daugelyje skirtingų pramonės šakų, tačiau dažniausiai jų randame automobilių dirbtuvėse ir paslaugose. Norint pasirinkti tinkamą modelį, reikia patikrinti sukimo momento reguliavimo diapazoną. Tai mums žymiai palengvins pirkimą.

Veržliaraktis, skirtas priveržti mažas dalis, pakeisti žvakes, priveržti variklio dalis ir kt., Neturi pažeisti subtilių varžtų ir veržlių. Dėl šios priežasties tokiu atveju pakaks modelio, kurio sukimo momentas yra reguliuojamas nuo 0 iki maždaug 20 Nm. Tačiau jei tai bus įrankis net ratams pakeisti, priveržimo jėga turėtų būti daug didesnė – nuo 40 Nm iki daugiau kaip 200 Nm. Šios vertės taikomos ne tik darbui su automobiliais, bet ir motociklais bei dviračiais.

Reketinio lizdo dydis

Sukimo momento veržliarakčiai skiriasi tiek reketo lizdo konstrukcija, tiek dydžiu. 1/4 colio modelis tinka tiksliam darbui ar lengvai apkrautoms jungtims. 3/8 colių raketiniai įrankiai dažniausiai naudojami autoservisuose ir 1/2 colio sunkiųjų įrankiai.

Vykdymo medžiaga

Kad raktas nebūtų pažeistas dėl dažno naudojimo, jis turėtų būti pagamintas iš kietos medžiagos. Dažniausiai tai yra skirtingos plieno rūšys, tokios kaip CrV arba chromas-vanadis. Svarbu, kad gaminys nebūtų atsparus mechaniniams pažeidimams, kurie gali atsirasti ne tik eksploatuojant, bet ir transportuojant. Dėl šios priežasties daugelis žmonių mano, kad geriausias sukimo momento raktas yra su dėklu, leidžiančiu jį saugiai laikyti.

Naudojimo patogumas

Rankena yra pagrindinis veiksnys, darantis įtaką įrankio naudojimo patogumui. Jis turėtų būti tinkamos formos. Idealiu atveju rakto rankena turėtų būti padengta medžiaga, turinčia neslidžių savybių, ji taip pat gali būti perforuota. Bet tai dar ne viskas. Taip pat svarbu, kiek produktas sveria. Daugumos modelių svoris neviršija 2 kg, todėl galite juos patogiai manevruoti ir ilgai laikyti rankose. Sukimo momento įrankių ilgis paprastai yra ne didesnis kaip 50 cm, nors yra ir daugiau nei 100 cm. Dažnai, jei reikia, galime naudoti specialius plėtinius, kad galėtume tiksliau ir patogiau atlikti nurodytą darbą (jei produktas per trumpas).

Sukimo momento veržliarakčiai geromis kainomis

Veržliarakčiai su nedideliu sukimo momento reguliavimo diapazonu kainuoja ne daugiau kaip 100 PLN, todėl kiekvienas „pasidaryk pats“ entuziastas gali sau leisti juos įsigyti. Profesionalams skirti produktai yra daug brangesni, jų kaina dažnai viršija 1 000 PLN. Tai taikoma ne tik elektroniniams įrankiams, bet ir paspaudimų įrankiams.

Geriausi sukimo momento veržliarakčiai 2021 m

Jei jums reikia įrankių dirbtuvėms ar garažams, žemiau pateiktas sukimo momento veržliarakčio rangas taip pat turėtų padėti apsispręsti. Joje mes aprašėme keletą produktų, kurie laikomi naudingais ir tvirtais.

Mūsų rekomendacijos

„Proxxon MICRO-CLICK 30 S“

„Proxxon MICRO-CLICK 30 S“ modelis idealiai tinka profesionalams. Tai 1/4 colio (6,3 mm) raketinis kištukinis raktas, leidžiantis sukimo momentą reguliuoti nuo 6 Nm iki 30 Nm. Gaminyje yra raketinis mechanizmas, paspaudus mygtuką, spyna atleidžiama. Aprašytas įrankis turi gerai suformuotą rankeną, kuri gerai tinka rankoje.

Bendras rakto ilgis yra 33,5 cm. Produktą išskiria ovalus velenas, pagamintas iš CrV plieno, todėl jis yra tvirtas. Dėl sukimo momento reguliatoriaus blokavimo nėra pavojaus, kad veikimo metu netyčia bus pakeisti parametrai. Modelis supakuotas į patvarų, ypač praktišką dėklą, kurį lengva laikyti ir transportuoti.

Vartotojams produktas patiko, nes jis turi didelę ir įskaitomą skalę, leidžiančią lengvai pasirinkti tinkamą sukimo momento vertę. Be to, veržliaraktis yra lengvas (sveria 1 kg) ir juo patogu dirbti. Įrankyje yra tikslusis spragtukas su dešiniuoju kairiuoju jungikliu. Pasiekus pasirinktą sukimo momentą, pasigirsta būdingas spragtelėjimas ir galime pajusti automatinį atleidimą. Tai leidžia mums nesukti varžtų.

„Yato YT-0760“

Pristatome „Yato YT-0760“ veržliaraktį su 1/2 colio pavara. Sukimo momento vertę galima atskirai reguliuoti nuo 42 Nm iki 210 Nm. Produktas pagamintas iš chromo-vanadžio plieno, todėl yra patvarus ir nebus pažeistas dažnai naudojant.

Įrankis mechaniškai įtempiamas sukimo momento spragtuku. Pasiekęs mūsų nurodytą priveržimo jėgą, jis peršoka vieną išpjovą, sukurdamas būdingą garsą. Sukimo momento skalė yra veržliarakčio rankenoje. Modelis daugiausia naudojamas automobilių dirbtuvėse. Kartu su produktu gauname praktinį atvejį, kaip jį laikyti.

Vartotojai, skelbiantys atsiliepimus apie „Yato“ sukimo momento raktus, mano, kad jiems patogu naudoti patvarius ir patogius įrankius. Aukščiau aprašytas modelis giriamas už lengvą sukimo momento reguliavimą. Kadangi gaminio rankena yra perforuota, priverždami varžtą neturime jaudintis, kad raktas iškris iš mūsų rankos.

Karalius Tonijus …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *