Geriausias peilių galąstuvas

Net mažą ir nebrangų prietaisą, pvz., Peilių galąstuvą, geriau nusipirkti tokį, kurio efektyvumu esame tikri. Štai kodėl patikrinome, kuris iš galąstuvų yra geriausias 2021 m. Galąstuvas. Išanalizavę vartotojų nuomones, padarėme išvadą, kad geriausias yra „Fiskars“ 978700. Tai itin paprastas prietaisas, kuriam nereikia jokio maitinimo. Jis skirtas EDGE peiliams galąsti. Galandimas – tai peilio ašmenų traukimas per keraminę ritę, dedamą ant ašies, specialiai tam skirtoje galandimo angoje. Norint pasiekti geresnių rezultatų, peilį galima vilkti kelis kartus. Neslystantis pagrindas leidžia lengvai laikyti galąstuvą vienoje vietoje, o galandimo. Įranga gali tvarkyti, pavyzdžiui, virtuvinį peilį, taip pat skiltelę. Be to, nesvarbu, ar dešiniarankis, ar kairiarankis juo naudojasi. Prietaisas veikia tiek pat, tiek gerai. Dėl elegantiško dizaino šis modelis atrodo gerai, o dėl mažo dydžio jį lengva laikyti. Antras geriausias peilių galąstuvas yra Gerlachas 04 606-01. Šis galąstuvas sulaukė beveik tiek pat gerų klientų atsiliepimų, kaip mūsų numeris vienas.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį peilių galąstuvą pirkti?

Prekių vadovas

Net geriausias peilis po kurio laiko praranda aštrumą. Tačiau mes neturime jo mesti į šiukšliadėžę ir ieškoti naujo. Didžioji dauguma peilių gali būti galandami be baimės, naudojant akmenį ar galandimo rinkinį. Pirkdami futbolą verta apsirengti tokia įranga. Geras galąstuvas yra toks pat svarbus kaip ir geras peilis. Šiame vadove supažindinsime jus su įvairių rūšių akmenimis, akmenimis ir rinkiniais, taip pat su jų privalumais ir trūkumais. Mes pasiūlysime kokią medžiagą pasirinkti, kad būtų pasiekti geriausi galandimo rezultatai. Pabandysime atsakyti į klausimą kurį peilių galąstuvą pasirinkti.

Galandimo akmenys – populiariausias sprendimas

Labiausiai klasikinis ir seniausias sprendimas ne tik peiliams galąsti, bet ir visi metaliniai įrankiai yra akmenys. Nepamirškite, kad tai negali būti įprastas akmuo, rastas vaikštant parke, pievoje ar marmuro gabalas. Toks riedulys tik subraižys ašmenis ir neturės tokio efekto, kuris būtų patenkinamas – ašmenys, kurie vienu judesiu galės iškirpti popieriaus lapą.

Profesionalūs akmenys – parametrai

Jūs jau žinote, kad paprastas akmuo yra blogas pasirinkimas. Todėl turėtumėte pasirinkti profesionalų galandimo akmenis. Turite žinoti, kad mes skiriame plokščius ir ovalius įrankius. Plokštieji turi lygų, lygų abrazyvinį paviršių. Jais galite galąsti visus peilius, išskyrus tuos, kurių ašmenys yra įgaubti. Kalbant apie ovalius akmenis, galite pagaląsti peilius su klasikiniu profiliu. Jei esate nepatyręs ir ieškote akmens, ant kurio bus lengva pagaląsti, pasirinkite plokščią modelį.

Svarbus klausimas taip pat yra gradacija, t. Y. Akmenuko šiurkštumo laipsnis. Gamintojai pateikia šiuos parametrus skaičiais, kurie nurodo abrazyvinių dalelių skaičių kvadratiniame centimetre. Dėl to 600 grūdelių akmuo bus grubesnis nei tas, kurio grūdelis yra 1000. Antrasis metodas yra nomenklatūra – kiekviena įmonė turi savo terminus, tačiau dažniausiai mes randame tokius: smulkus, grubus ar labai grubus. Jei norite būti tikri, kad perkate pakankamai šiurkštų akmenį arba, priešingai – gerai, geriau rinkitės modelius, kurių gradacija pateikiama skaičiais. Jūs tikriausiai klausiate savęs kuris peilių galąstuvas yra geriausias atsižvelgiant į gradaciją.

Reguliariai galandimui geriausiai tinka 800–600 smėlio akmenų, jei peiliai yra nuobodūs ir nebuvo galandami metų metus, tuomet reikėtų pasirinkti grubų 400–200 akmenį. Tačiau specialistai rekomenduoja gauti kelis skirtingus akmenis, ypač jei norite gauti gerą efektą. Pirmą kartą galandę grubiu akmeniu, paviršių turėtumėte išlyginti smulkia 1200 grūdelių verte. Taip pat verta patikrinti peilio, kurį norite galąsti, parametrus, kad toks apdorojimas nepakenktų paviršiui.

Medžiaga, iš kurios gaminami akmenys

Natūralūs akmenys yra vis mažiau populiarus sprendimas, susijęs su tuo, kad jie konkuruoja daug pigiau ir efektyviau. Kitos medžiagos, visų pirma, dėvisi lėčiau. Antrasis tipas yra keraminiai akmenys, t. Y. Sintetiniai akmenys, pagaminti iš aliuminio oksido Al2O3, paprastai žinomo kaip alūnas. Šis sprendimas yra mažiau linkęs užsikimšti ir puikiai tinka galandimui dažniausiai naudojamiems plienams. Tokios medžiagos trūkumas yra tas, kad ji yra nevienodo nusidėvėjimo. Be to, mes turime deimantinius akmenis.

Tai gera įranga, jei perkame patikrintą prekės ženklą. Šios įrangos pranašumas yra tvirta medžiaga, kuri yra gerai apdirbta ir bus nesunaikinama. Be to, akmenukas suteikia greitą ir efektyvų galandimą. Deja, tokių akmenų trūkumas yra didelė jų kaina. Geriausias sprendimas bus įsigyti modelius iš skirtingų medžiagų, kurių gradacija yra skirtinga.

Peilių galąstuvai geromis kainomis

Svarbų vaidmenį perkant bet kurį produktą vaidina ne šiandieninė kaina. Tačiau turime pabrėžti, kad akmeniui geriau vadovautis meistriškumo tvirtumu ar gerai žinomu prekės ženklu. Mes griežtai nerekomenduojame pirkti galąstuvų iš turgų, nebent pardavėjas siūlo gerai žinomo prekės ženklo produktus. Vargšai akmenys greitai nusidėvi, o jais galandamas peilis greitai praranda aštrumą. Geriausi tokios įrangos gamintojai yra „DMT“, „Lansky“ ir „Ezalap“ prekės ženklai.

Priemonės nepatyrusiems

Ne visi yra kvalifikuoti galandimo, daugelis žmonių atsisako ir perka naują kiekvieną kartą, kai peilis nuobodžiauja. Štai kodėl verta rinktis galandimo rinkinius, turinčius sprendimus, palengvinančius šią veiklą. Tai yra vice arba rankena, leidžianti išlaikyti gerą galandimo kampą. Tokiuose įtaisuose peilis pritvirtinamas ir galandamas slenkančiu judesiu. Pats galandimo būdas priklausys nuo perkamo rinkinio tipo.

Kišeniniai akmenys, skirti stovyklavimui, žvejybai ar medžioklei

Geras aštrus peilis yra nepakeičiamas daugeliu sąlygų, ypač gamtoje. Kišeninis peilis yra puiki įranga, tačiau kai kuriose situacijose aštrus peilis veikia geriau, todėl negalima pamiršti apie kišeninius galąstuvus. Šis sprendimas taip pat gali būti naudingas namuose kaip avarinio galandimo įranga.

Prieš perkant taip pat verta patikrinti tam tikro modelio vartotojų nuomones, kad būtų išanalizuota jų patirtis, taip pat faktiniai mus dominančių galąstuvo pranašumai ir trūkumai.

Geriausi peilių galąstuvai 2021 m

Peilių galąstuvas yra produktas, kuris gali būti labai pigus ir paprastas arba brangus su daugeliu pažangių funkcijų. Taigi čia pateikiame peilių galąstuvų reitingą, kad informuotume jus apie abi kategorijas ir jų pranašumus. Kviečiame skaityti žmones, kurie galvoja pirkti galąstuvą.

Mūsų rekomendacijos

„Fiskars“ 978700

1. „Fiskars“ 978700Pirmasis produktas yra „Fiskars“ 978700. Tai galąstuvas, skirtas „EDGE“ serijos peiliams, tačiau jis puikiai tinka ir galandant kitų gamintojų peilius.

Šis rankinis galąstuvas yra suprojektuotas taip, kad jį patogiai galėtų naudoti tiek dešinieji, tiek kairiarankiai. Šis 16,5 cm ilgio ir 87 g svorio prietaisas pasižymi gražiu, šiuolaikišku dizainu. Galąstuvo apačioje yra neslystantis pagrindas, kuris palengvina prietaiso laikymą vietoje galandant peilius.

Galandimas atliekamas dėl keraminių šlifavimo akmenų, kurie susidoros su bet kokia medžiaga, iš kurios pagamintas peilis, todėl jie bus aštrūs ir lygūs. Galąstuvas taip pat tinka dantytiems peiliams. Dėl galimybės naudoti prietaisą dviem padėtimis galandame ne tik peilius, bet ir storesnius ašmenis, tokius kaip skiltelės ar net kirviai.

Klientų apžvalgos leidžia daryti išvadą, kad tai geras ir pigus peilių galąstuvas. Tai ne tik elegantiškas, bet ir mažas bei patogus prietaisas. Be to, remiantis vartotojų pateikta informacija, jis labai gerai galanda peilius.

Geriausias peilių galąstuvas 2021 m. Yra „Fiskars“ 978700. Jis pelnė daugelio vartotojų pripažinimą dėl savo unikalaus, elegantiško dizaino, aukštos kokybės korpuso ir šlifavimo akmens bei daugiafunkciškumo.

Privalumai

Dizainas:

„Fiskars 978700“ galąstuvas yra labai geras produktas, kurį vertina vartotojai ne tik dėl aukštos kokybės darbo, bet visų pirma dėl savo įdomaus dizaino.

Neslystanti bazė:

Įrenginyje yra specialus neslystantis pagrindas. Šis sprendimas garantuoja, kad įranga neslystų ant slidaus stalviršio ir bus saugi naudoti.

Grindas:

Šiame įrenginyje sumontuotas keramikos šlifavimo akmuo yra aukščiausios kokybės. Tai garantuoja paprastą ir saugų peilio galandimą.

Daugiafunkcionalumas:

Šio produkto daugiafunkciškumas grindžiamas galimybe galąsti praktiškai bet kokio tipo peilius. Pradedant universaliomis ir baigiant dantytomis. Be to, šia įranga galima pagaląsti daug didesnius įrankius, tokius kaip skaldytuvai ir maži kirviai. Taigi tai yra peilių galąstuvas, skirtas universaliai naudoti namuose.

Gamybos kokybė:

Vartotojai pabrėžia, kad tai yra tvirtas produktas, kuris yra investicija daugeliui metų.

Gerlachas 04 606-01

2. Gerlachas 04 Stabdardas 606-01Tikriausiai kiekvienas peilio vartotojas Lenkijoje žino „Gerlach“ įmonę. Bendrovė, turinti virtuvės peilių gamybos tradicijas, taip pat turi pasiūlyti šių peilių galąstuvus.

„Gerlach 04 Stabdard 606-01“ yra „Gerlach“ peiliams skirtas galąstuvas, bet tinkamas visiems nerūdijančio plieno ašmenims. Tai taip pat yra rankinis galąstuvas, o galandimo medžiaga čia yra du keraminiai strypai ir du metaliniai strypai, uždaryti plastikiniame korpuse.

Galandimas vyksta dviem etapais. Pirma, buki peiliai galandami profiliuotais galandimo elementais. Norėdami užbaigti galandimo procesą, tada ašmenų kraštai turi būti išlyginti. Dėl ergonomiško …

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *