Geriausias plokščias mopas – reitingas ir apžvalgos 2021 m. Gegužės mėn

Jums nepatinka plauti grindis? Ar ši veikla jums per daug vargina? Jei rasite tinkamą plokščią šluostę, tikrai apsigalvosite. Mes norime padėti jums įsigyti tokį produktą ir mes paruošėme reitingą, kuriame pateikiami praktiški ir patogūs naudoti modeliai. Mūsų vartotojų nuomonės analizė rodo, kad mopas šiuo metu yra geriausias „Vileda Ultramax Box“, galima komplektuoti su kibiru, kuriame įrengta išgręžimo sistema. Produktas turi absorbcinį mikropluošto skalbimo įklotą, kurį prireikus galima lengvai nuimti ir plauti skalbimo mašinoje. Šis modelis leidžia pasiekti visus kampelius, todėl jūsų namai bus patenkinti savo švara. Mopas užima antrąją vietą Vileda Ultramax 140622 purkštuvu, kuriam nereikia kibiro. Produkto viduje yra indas vandeniui, sumaišytam su plovikliu. Rinkinyje yra mikropluošto antgalis, pritvirtintas prie dviejų spaustukų. Kadangi rankenos ilgis yra optimalus, valant grindis nereikia pasilenkti, taip išvengsite nugaros skausmo.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį plokščią šluostę turėčiau nusipirkti?

Pirkinių vadovas

Praktiškiausias grindų valymo prietaisas yra šluostė. Šiek tiek pasistengę galime pasiekti patenkinamą efektą. Rinkoje yra daug tokių produktų. Tarp jų randame plokščią šluostę. Gamintojai jį nuolat tobulina, kad būtų patogiau valyti. Šiame vadove jums pasakysime, kokį plokščią šluostę pasirinkti, kad atitiktų jūsų poreikius.

Kodėl plokščias šluostė?

Ieškodami mopo, susidursime su trim pagrindiniais tipais – plokščiu, virveliniu ir juostiniu. Pasak daugelio žmonių, tai yra pirmasis, kuris kruopščiausiai išvalys mūsų grindis. Skirtingai nuo kitų dviejų tipų, plokščias šluostas nepalieka jokių dryžių ant paviršiaus. Viskas dėl vientisos konstrukcijos. Tai labai gerai surenka dulkes ir kitas šiukšles. Jis taip pat nesugeria daug vandens, todėl mes geriau kontroliuojame jo pasiskirstymą ant grindų. Vienintelis plokščio šluosto trūkumas yra jo forma, kuri nelabai tinka prie nestandartinio paviršiaus.

Perdanga – kuris plokščias šluostas yra geriausias?

Plokšti šluostės turi pranašumą, kad jų dangtis yra nuimamas. Dėl to mes galime lengvai jį pašalinti iš stovo ir nuplauti. Tokiu būdu mes palaikome higieną ir slopiname bakterijų dauginimąsi. Dangtelį galima pritvirtinti Velcro arba naudojant kišenes iš audinio. Tai reiškia, kad rėmo galas įkišamas į kišenę. Mes rekomenduojame pastarąjį tipą, nes „Velcro“ laikui bėgant gali prarasti jėgą, o tada dangtelis gali pats atsiriboti nuo rėmo. Tai nebus labai patogu dažnai valyti.

Modelis, į kurį verta atkreipti ypatingą dėmesį, yra tas, kurio rankenoje yra perdangos centrifugavimo sistema. Tai sutaupys mums problemų kaskart pasilenkti ar pasistengti atsukti kibiro galiuką. Pakanka rėmą susukti be jokių pastangų. Įrenginys su skirtingo dydžio tvirtinimais arba iš skirtingų medžiagų taip pat yra geras pasirinkimas. Tai bus ypač naudinga žmonėms, kurių bute yra daug skirtingų paviršių. Tai leis mums juos apsaugoti ir suteikti jiems tinkamą priežiūrą.

Dažniausiai yra medvilninė perdanga. Tai efektyviai pašalina visus nešvarumus ir dulkes nuo grindų. Taigi galime būti tikri, kad paviršius nuvalius plokščiu šluoste su medvilnės kilimėliu bus visiškai švarus. Tai labai sugerianti medžiaga, todėl ji pritraukia daug vandens, tačiau neišleidžia viso ant grindų. Dėl to efektyvus valymas tokio tipo šluoste. Korpusas skiriasi su poliesterio perdanga. Tai medžiaga, patvaresnė už medvilnę. Jis ilgai pas mus liks. Dėl to mums nereikia jaudintis dėl dažno antgalio keitimo. Dėl to mes taip pat sutaupysime pinigų. Tačiau jis nėra toks absorbuojantis kaip ankstesnė medžiaga. Taip pat ant grindų gali likti dryžių.

Rėmas

Rankena yra antra pagal svarbą renkantis gerą plokščią šluostę. Verta įsigyti ergonomiškos formos modelį. Dėl nepatogios rankenos valymas gali tapti labai varginančia veikla. Todėl rekomenduojame rinktis rėmą su įmontuotomis, neslidžiomis trinkelėmis.

Plokščio šluotelės rėmas pagamintas iš dviejų medžiagų. Vienas iš jų gali būti metalas. Jis yra labai patvarus, todėl mums nereikia jaudintis, kad naudojant jis sulūžta. Antrasis variantas yra rankena, pagaminta iš plastiko. Ši medžiaga nėra tokia patvari kaip ankstesnė. Todėl turime būti atsargūs, nes daugiau pastangų jis gali sugadinti. Taip pat pravartu turėti rankeną, pritvirtintą prie paspaudimo. Tai reiškia, kad mes galime jį atskirti nuo rėmo. Taip pat tiks langų plovimo mašina ar sienų šlavimo mašina. Dėl to rėmas bus daugiafunkcis elementas, kuris nebus naudojamas tik grindims plauti.

Mopo priežiūra

Norėdami, kad plokščias šluostė ilgai tarnautų mums, turėtume ja gerai pasirūpinti. Po kiekvieno naudojimo nuimkite dangtelį ir nuvalykite jį švariu vandeniu. Visa tai tam, kad stiprių chemikalų likučiai ant jo neliktų ir nepažeistų galiuko. Tada leiskite jam išdžiūti. Po kiekvieno naudojimo netgi rekomenduojama skalbti skalbimo mašinoje. Tai užkirs kelią pavojingų bakterijų dauginimuisi.

Papildomi priedai

Verta įsigyti modelį, kurio rinkinyje yra specialus kibiras. Paprastai jis yra idealiai tinkamas plokščiam mopui. Todėl neturime patys ieškoti tinkamo kibiro. Kai kuriuose tokių talpyklų modeliuose taip pat yra centrifugos. Jie automatiškai išgręžia vandenį iš šluotelės dangtelio.

Plokšti šluostės geromis kainomis

Paprasčiausius plokščio mopo modelius galima įsigyti vos už kelis zlotus. Tačiau jų rankena bus pagaminta iš plastiko, o pluoštai greitai nusidėvės. Plokščių šluotelių kainos prasideda nuo 10 PLN, tačiau gerų modelių kainos prasideda nuo 30 PLN. Jų rėmas pagamintas iš metalo ir sumontuotas neslidžios dalys. Savo ruožtu perdanga bus stora ir tarnaus mums ilgesnį laiką. Brangiausi modeliai, kuriuose taip pat yra kibiras su pritvirtintu spaustuku, gali kainuoti nuo 60 PLN iki 100 PLN.

Geriausi plokšti šluoti 2021 m

Švarūs ir gerai prižiūrimi namai yra kiekvienos šeimininkės pasididžiavimas. Siurbti ar šluoti grindis nepakanka, kad paviršiai būtų švarūs. Todėl verta investuoti į drėgną šluotelę, kuri gali nuvalyti užsispyrusius nešvarumus. Renkantis tinkamą modelį, verta vadovautis įrangos kokybe. Kad galėtumėte pamatyti geriausią pasiūlymą rinkoje, mes paruošėme tokį plokščių šluotelių reitingą.

Mūsų rekomendacijos

„Vileda Ultramax Box“

Reitingą pradedame pristatydami „Vileda Ultramax Box“ modelį. Šis produktas gali padėti išlaikyti jūsų namų švarą. Įranga išsiskiria pilkai raudona korpuso spalva. Prietaisas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų.

Viršelis pagamintas iš mikroaktyvių pluoštų. Jo matmenys yra 36 cm x 14 cm. Vartotojas gali nuimti dangčius, kuriuos galima skalbti skalbimo mašinoje esant 60 laipsnių Celsijaus laipsniui, ir juos panaudojus pakeisti, nereikia pirkti naujos įrangos.

Komplekte yra 10 l talpos kibiras su spaustuku. Dėl „ULTRAMAX“ sistemos, kuri leidžia sulankstyti šluostę neliečiant jos rankomis, įrangą galima išspausti netepant. Be to, „wringer“ yra sukurtas taip, kad lengvai atsikratytų vandens.

Be to, vartotojas turi specialų priedą medienai valyti. Prietaiso sujungimas leidžia išvalyti grindis po žemais baldais. Šis geriausias plokščias šluostė turi teigiamą vartotojų nuomonę. Vartotojai vertina šį modelį dėl aukštos kokybės apdirbimo ir didelio patvarumo.

„Vileda Ultramax Box“ šluoste yra kibiras su patogia suspaudimo sistema. Produktas turi mikropluošto perdangą, kuri yra ypač sugerianti ir leidžia greitai atsikratyti net išdžiūvusių dėmių.

Privalumai

Patogus suspaudimas:

Kibire yra specialus graibštas, kurio dėka mes neturime ranka šluoti. Todėl vengiame mirkymo ir nešvarių rankų, o tai gali neskatinti plauti grindų.

3 dalių juosta:

Juosta pagaminta iš 3 elementų ir, jei reikia, galime ją sulankstyti. Dėl šios priežasties produktą laikyti labai paprasta net mažame bute. Be to, juostoje yra patogi pakabinama kilpa.

Absorbcija:

Mopas yra absorbuojantis ir leidžia atsikratyti užsispyrusių nešvarumų, nereikia intensyviai valyti grindų.

Lengvas kampų valymas:

Dėl valymo antgalio formos modelis leidžia pasiekti visas sunkiai pasiekiamas vietas.

Talpus kibiras:

Prie rinkinio pritvirtinto kibiro talpa yra 13 litrų, todėl tai yra geras pasirinkimas, ypač dideliems butams.

Trūkumai

Velenas per trumpas:

Rankena nėra teleskopinė, o aukštiems vartotojams ji atrodo per trumpa.

Vileda Ultramax 140622

Tada pristatome „Vileda Ultramax 140622“ modelį.Šis geras ir pigus plokščias šluostas leis greitai ir efektyviai išvalyti visus namus. Šio gaminio dangtelis pagamintas iš mikroaktyvių pluoštų (90% poliesterio, 10% poliamido), kurie efektyviai valo paviršius. Naudotą medžiagą galima naudoti valant, nenaudojant grindų valiklio.

Dangtis galima nuimti ir skalbti skalbimo mašina 60 laipsnių Celsijaus laipsniu. Šis sprendimas apsaugo nuo bakterijų dauginimosi ir leidžia išlaikyti jūsų namus švarius. Plokščias šluotelės dizainas neleidžia ant grindų palikti pūkų. Be to, naudojant raudoną abrazyvinį sluoksnį galima efektyviai išvalyti paviršių. Galvos dydis yra 36 cm x 14 cm. Patogus prietaiso sujungimas leidžia valyti po baldais.

Produkte yra „UltraMax“ purškiamas purkštuvas. Į talpyklą pilamas ploviklis arba vanduo, tada …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *