„Sanitas“ geri kraujospūdžio matuokliai – reitingas ir apžvalgos 2021 m. Rugpjūčio mėn

„Sanitas“ kraujospūdžio matuokliai pelnė pagyvenusių žmonių pripažinimą. Viskas todėl, kad jie turi labai lengvą operacinę sistemą, kuri senjorų atveju yra labai svarbi. Tarp rinkoje esančių prietaisų kraujospūdžio matuoklis sulaukė palankiausių atsiliepimų Sanitas SBM 21. Tai vienas pigiausių modelių, kuris, be patrauklios kainos, turi ir daug kitų privalumų. Tarp jų išsiskiria matavimo tikslumas ir galimybė greitai palyginti rezultatus su PSO, t. Y. Pasaulio sveikatos organizacijos, nustatytomis gairėmis. Privalumas taip pat yra tas, kad modelis turi mažus matmenis, todėl telpa net į mažą maišelį. Taigi mes galime stebėti savo sveikatą, kad ir kur būtume. Mūsų sąraše taip pat rasite kitų patikrintų prietaisų aprašymus. Tarp jų kraujospūdžio matuoklis buvo antroje vietoje Sanitas SBM 37. Jis turi automatinio išjungimo funkciją, užtikrinančią, kad baterijos neišsikrauna per greitai. Modelis yra komplekte su praktišku dėklu.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

„Sanitas“ kraujospūdžio matuokliai – reitingas

Sanitas SBM 21

„Sanitas SBM 21“ ​​yra geros kokybės kraujospūdžio matuoklis, kuris pateisins žmonių, ieškančių gero prietaiso, lūkesčius. Modelis automatiškai nustato širdies aritmijas. Jei mūsų kūnui nutiks kažkas blogo, mes nedelsdami apie tai informuosime. Tai sutrumpins reakcijos į nerimą keliančius simptomus laiką ir taip leis greičiau susidoroti su sveikatos problemomis.

Kraujospūdžio matuoklis turi manžetę, kurią galima reguliuoti nuo 22 cm iki 36 cm. Todėl įranga gali naudotis skirtingų kūno formų žmonės. Prietaisą paprasta naudoti – jame yra tik 4 mygtukai, leidžiantys lengvai pasirinkti jus dominančius nustatymus. Modelis turi didelį ekraną, todėl rezultatų skaitymas neturėtų kelti problemų.

Nuomonės apie „Sanitas SBM 21“ ​​yra teigiamos, o tai rodo, kad verta investuoti į šį kraujospūdžio matuoklį. Produktas yra tvirtai pagamintas. Lengvas valdymas yra vienas didžiausių šio prietaiso privalumų. Prieinama produkto kaina neabejotinai yra privalumas.

SBM 21 modelis yra labai geras „Sanitas“ kraujospūdžio matuoklis iki 100 zlotų. Prietaisas yra su pečių dirželiu, kurį galima reguliuoti nuo 22 cm iki 36 cm.

Privalumai

Vidutinė paskutinių matavimų vertė: Įranga apskaičiuoja pastaruoju metu atliktų matavimų vidurkį. Tai suteikia mums geresnę mūsų sveikatos apžvalgą ir leidžia lengviau pastebėti bet kokius kūno funkcionavimo sutrikimus.

Paprasta naudoti: Ant korpuso yra tik 4 tvirti mygtukai. Kaip matote, kraujospūdžio matuoklio veikimas yra labai paprastas.

Didelis ekranas: Gamintojas atsižvelgė į tai, kad „Sanitas SBM 21“ ​​dažniausiai naudojasi senjorai. Todėl jis aprūpino modelį pakankamai dideliu ekranu su aiškiu šriftu. Dėl šios priežasties rezultatų skaitymas nėra problema net silpnaregiams.

Rezultatų analizė: Baigus matavimą, rezultatas lyginamas su PSO gairėmis. Taigi galime išsiaiškinti, ar mūsų slėgis yra normos ribose, ir prireikus anksti reaguoti.

Kompaktiški matmenys: Produktas neužima daug vietos, todėl galite jį pasiimti į kelionę.

Defektai

Diržas: Pasak kelių žmonių, dirželis nėra pagamintas iš minkštų medžiagų, todėl gali sudirginti labai subtilią odą.

Sanitas SBM 37

„Sanitas SBM 37“ kraujospūdžio matuoklis yra vienas iš dažniausiai pasirenkamų šio prekės ženklo prietaisų. Taip yra dėl didelio matavimo tikslumo, kuris yra būtinas žmonėms, sergantiems širdies ligomis. Prietaiso populiarumą lemia tai, kad daugelis gydytojų nusprendė jį naudoti savo darbe.

Didelis modelio pranašumas yra didelis ekrano dydis, kuriame rodomi matavimo rezultatai, data, laikas ir informacija apie akumuliatoriaus būseną. Dėl to vartotojas gali visiškai valdyti savo įrangą. Ekrano dydį tikrai įvertins pagyvenę žmonės, kurių regėjimas gali turėti problemų skaitant mažas raides.

Kraujo spaudimo matuoklio veikimas yra labai paprastas. Tiesiog uždėkite manžetę ant bicepso ir paspauskite atitinkamą mygtuką. Sistema pati siurbia orą ir nuskaito. Jei jūsų ranka juda, mašina informuos jus, kad reikia pakartoti matavimą.

Vartotojų atsiliepimai apie šį modelį yra labai malonūs. Daugelis vartotojų kaip pagrindines savybes nurodė matavimo tikslumą ir mažus matmenis.

„Sanitas SBM 37“ kraujospūdžio matuoklis turi rankogalį, kurį galima reguliuoti nuo 22 cm iki 36 cm. Įranga maitinama baterijomis. Modelio matmenys: 13,9 cm x 9,4 cm x 4,8 cm.

Privalumai

Aritmijos aptikimas: Prietaisas automatiškai nustato aritmiją. Taigi, jei mūsų širdis neveiks taip, kaip turėtų, mes būsime greitai informuoti. Taigi žinosime, kad turėtume gelbėtis ir eiti į gydytojo paskyrimą.

Automatinis išjungimas: Naudinga galimybė – po tam tikro laiko automatiškai išjungti kraujospūdžio matuoklį. Taip išvengiama netikėto baterijų išsikrovimo.

Vidinė atmintis: Techninė įranga turi vidinę atmintį. Dėl to mums nereikia ranka užrašyti rezultatų, kad galėtume lengvai stebėti savo sveikatą.

Byla: Jei nuspręsime pirkti „Sanitas SBM 37“, komplekte gausime estetiškai pagamintą dėklą, kuris gerai apsaugo kraujospūdžio matuoklį jo transportavimo ir laikymo metu.

Defektai

Ne labai liekniems žmonėms: Dėl to, kad minimali manžetės apimtis yra 22 cm, prietaisas gali netikti labai ploniems žmonėms.

„Sanitas SBC“ 41

Mūsų sąrašas nebūtų išsamus be kraujospūdžio matuoklio „Sanitas SBC 41. Tai riešo modelis. Rankogalį galima reguliuoti nuo 14 cm iki 19,5 cm. Diržas pagamintas iš odai nekenksmingų medžiagų. Jie yra tokie subtilūs, kad nedirgina odos. Todėl matuojant nejaučiame jokio diskomforto.

Įrenginys maitinamas baterijomis, kurios yra komplekte. Modelis turi vidinę atmintį paskutiniams 60 matavimų. Todėl turime prieigą prie daugybės rezultatų, kuriuos galime panaudoti apsilankę pas gydytoją. Dėl to, kad įranga turi didelį ekraną, ji tikrai pateisins pagyvenusių ar silpnaregių lūkesčius.

„Sanitas SBC 41“ riešo kraujospūdžio matuoklis yra vertas dėmesio modelis. Tai medicinos prietaisas, kuris įrodo ne tik tvirtą darbą, bet ir matavimo tikslumą. Taigi galime būti tikri, kad gauti rezultatai yra patikimi.

„Sanitas SBC 41“ yra riešo kraujospūdžio matuoklis su reguliuojamu manžete nuo 14 cm iki 19,5 cm ilgio. Įranga maitinama baterijomis.

Privalumai

Medicininis komponentas: „Sanitas SBC 41“ yra medicinos prietaisas. Tai reiškia, kad prietaisui buvo atlikta daugybė bandymų, patvirtinančių aukštą darbo kokybę ir rezultatų tikslumą. Taigi galime būti tikri, kad naudodami produktą galėsime tinkamai pasirūpinti savo sveikata.

Vykdymas: Produktas pagamintas iš patvarių medžiagų. Korpusas ir ekranas yra atsparūs įbrėžimams, o manžetė maloni liesti.

Gerai pagyvenusiems žmonėms: Dėl to, kad modelis turi didelį ekraną ir juo taip pat lengva naudotis, jis puikiai tinka senjorams.

Defektai

Neįmanoma įrašyti dviejų žmonių matavimo rezultatų: Prietaiso funkcionalumą sumažina tai, kad jis prisimena tik vieno žmogaus matavimus. Negalima sukurti profilių 2 vartotojams.

Kurį „Sanitas“ kraujospūdžio matuoklį pasirinkti?

Pasak gydytojų, kasmet vis daugiau žmonių suserga širdies ligomis ar padidėjusiu kraujospūdžiu. Daugelis specialistų siūlo kiekvienuose namuose turėti profesionalų kraujospūdžio matavimo prietaisą. Tai tikrai padės jums kontroliuoti savo sveikatą. Deja, tokio prietaiso įsigijimas nėra pats lengviausias, nes norint įsigyti geriausią įmanomą produktą, reikia atsižvelgti į daugelį parametrų. Norėdami padėti jums priimti sprendimą, mes parengėme šį vadovą. Jūs sužinosite, ko ieškoti perkant. Be to, jo pabaigoje mes įtraukėme nedidelį trijų sąrašą geriausi „Sanitas“ kraujospūdžio matuokliai.

Prekės ženklas „Sanitas“ yra visame pasaulyje žinomas namų medicinos įrangos gamintojas. Įmonės asortimente yra kraujospūdžio matuokliai ir termometrai, kuriuos taip pat naudoja gydytojai. Be to, „Sanitas“ taip pat platina vonios svarstykles, masažuoklius, elektrines pagalves ir antklodes, taip pat kūno priežiūros įrangą. Dėl šiuolaikinių technologijų naudojimo visi šio prekės ženklo produktai pasižymi didele nepriklausomybe.

Rinkoje esančius kraujospūdžio matuoklius galima suskirstyti į peties ir riešo kraujospūdžio matuoklius. Pirmasis yra labiausiai standartinis ir juo gali naudotis visi. Antrasis produktas skirtas nutukusiems žmonėms, negalintiems uždėti prietaiso ant bicepso.

Nusprendę įsigyti kraujospūdžio matuoklį, pirmiausia turėtumėte išmatuoti bicepso perimetrą, kad priderintumėte rankogalį prie jo. Deja, per griežti ar per laisvi modeliai negalės teisingai išmatuoti.

Be to, turėtumėte patikrinti, kaip įdomus prietaisas buvo kliniškai išbandytas ir ar jis turi teigiamų gydytojų atsiliepimų. Šios nuomonės bus jūsų garantas, kad rezultatas bus teisingas.

Kitas elementas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį, yra prietaiso ekranas. Padarykite jį didelį, kad būtų lengviau skaityti matavimą. Tai ypač svarbu, jei kraujospūdžio matuoklį turi naudoti vyresnio amžiaus žmonės, kurių regėjimas nebėra toks geras. Produkto šėrimo būdas yra ne mažiau svarbus. Jei prietaisą ketinate naudoti tik namuose, jums nesvarbu, ar tai bus tinklo, ar akumuliatoriaus modelis. Tačiau jei planuojate daug kelionių ar norite pasiimti savo įrangą į darbą, patariame investuoti į sifigmomanometrą, veikiantį baterijomis.

Kaip valdyti „Sanitas“ kraujospūdžio matuoklį?

Paskelbta Uncategorized

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *