Geros elektroninės termostatinės galvutės – reitingas ir nuomonės 2021 m. Rugpjūčio mėn

Elektroninės termostatinės galvutės pirkimas yra geras sprendimas. Šio tipo prietaisas leidžia lengvai nustatyti temperatūrą visame name. Jei norite įsigyti tokią įrangą, bet neturite laiko pagalvoti, kuris modelis yra geriausias, rekomenduojame perskaityti mūsų straipsnį. Tai reitingas, apimantis geriausių elektroninių termostatinių galvučių aprašymus. Pirmoji vieta reitinge priklauso modeliui „Danfoss Living Connect“ 014G002. Tai aparatinė įranga, turinti daug naudingų funkcijų. Termostatinė galvutė automatiškai aptinka atidarytą langą, todėl mums nereikia jaudintis dėl to, kad pamiršus išjungti radiatorius ir pradėti vėdinti butą mūsų sąskaitos už šildymą gerokai padidės. Įrenginyje yra akumuliatoriaus įkrovos indikatorius. Modelis pagamintas iš patvarių medžiagų. Galvos dizainas yra paprastas. Atėjo laikas susipažinti su kitais mūsų pasiūlymais. EQ-3 MODELIS N yra antros vietos modelis. Ši elektroninė termostatinė galvutė turi specialią programą, skirtą išvengti kalkių nuosėdų susidarymo vožtuvuose. Tai sumažina įrangos gedimų dažnį.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

Elektroninės termostatinės galvutės – reitingas

„Danfoss Living Connect“ 014G002

Jūsų dėmesiui rekomenduojame elektroninę termostatinę galvutę „Danfoss Living Connect 014G002“. Nors modelis nėra pats pigiausias, daugelis žmonių jį renkasi dėl funkcionalumo, tvirto meistriškumo ir lengvo valdymo. Prietaisas yra gražiai pagamintas ir tinka daugeliui radiatorių.

Naudotojas gali nustatyti įrangos darbinę temperatūrą nuo 4 ° C iki 28 ° C. Galvą galima užprogramuoti kiekvienai dienai atskirai arba savaitei. Tai leidžia jums pritaikyti įrenginio veikimą pagal artimiausius mūsų planus. Modelis yra apsaugotas nuo kalkių. Taip pat verta paminėti apsaugą nuo užšalimo ir atviro lango funkciją. Išvykdami atostogauti galime pasinaudoti atostogų galimybe.

Kas verčia tokią didelę vartotojų grupę rinktis elektroninę termostatinę galvutę „Danfoss Living Connect 014G002“? Į šį klausimą lengva atsakyti. Didelė vartotojų grupė užtikrina, kad modelis veiksmingai veiktų, būtų paprasta naudoti ir papildomai turėtų daug naudingų funkcijų. Jie leidžia lengvai pritaikyti įrangą pagal mūsų dabartinius poreikius.

„Danfoss Living Connect 014G002“ elektroninės termostatinės galvutės temperatūrą galima nustatyti nuo 4 ° C iki 28 ° C.

Privalumai

Darbo sinchronizavimas: Pateiktas modelis automatiškai sinchronizuojasi su kitais kambario termostatais. Tai garantuoja patogų naudojimą ir puikią temperatūrą patalpoje.

Akumuliatoriaus įkrovos indikatorius: Modelis turi praktinį indikatorių, rodantį akumuliatoriaus įkrovos lygį. Vartotojas informuojamas, kad netrukus reikės pakeisti baterijas.

Atviro lango aptikimas: Įrenginys turi atviro lango aptikimo funkciją. Dėl to mes neturime jaudintis dėl šilumos nuostolių ir didesnių sąskaitų už šildymą, net jei pradedame vėdinti butą nesukdami radiatorių.

Vykdymas: Termostatinė galvutė pagaminta iš geros kokybės medžiagų. Jie yra atsparūs mechaniniams pažeidimams.

Likimas: Prietaisas tiks radiatoriams su skirtingais vožtuvais. Jei reikia, vartotojas taip pat gali įsigyti specialių adapterių. Dėl šios priežasties „Danfoss Living Connect 014G002“ modelis yra universalus.

Defektai

Signalo stiprintuvas: Atskirose apžvalgose yra informacijos, kad didelių namų atveju gali tekti įsigyti papildomą stiprintuvą (prietaisas praranda signalą).

EQ-3 MODELIS N

„EQ-3 MODEL N“ yra paprasta naudoti termostatinė įranga, valdoma elektroniniu būdu. Gaminyje yra ekranas, kuriame rodoma esama temperatūra, o apačioje yra didelis jungiklis, palengvinantis jo nustatymą.

Galva siūlo temperatūros programavimą kiekvienai savaitės dienai. Reguliavimo diapazonas galimas nuo 5 ° C iki 29,5 ° C. Daugybė modelio privalumų yra automatinis temperatūros sumažėjimas naktį, siekiant sumažinti energijos suvartojimą. Tuo pačiu metu aparatinė įranga turi galimybę aptikti atidarytą langą, todėl vožtuvas šiuo metu bus uždarytas. Prietaisas turi greito pašildymo funkciją, kuri tikrai pravers žiemą. Savo ruožtu atostogų režimas leidžia užprogramuoti laiką, kai šildytuvas neveikia. Jei dėl kokių nors priežasčių jūsų netenkina automatinis veikimas, tiesiog perjunkite į rankinį režimą.

Dėl daugybės privalumų daugelis žmonių nusprendė investuoti į šią įrangą. Buvo įvertinta daug apsaugos priemonių, pavyzdžiui, nuo užšalimo ar vožtuvo uždarymo, ir galimybė padaryti pertrauką šildant.

EQ-3 MODEL N yra gera elektroninė termostatinė galvutė iki PLN 50. Vartotojas gali reguliuoti temperatūrą nuo 5 iki 29,5 laipsnių.

Privalumai

Apsauga nuo kalkių: Modelis turi vožtuvo programą nuo kalkių. Jis paleidžiamas kartą per savaitę. Tada ekrane pasirodo žodis CAL.

Mygtuko užraktas: Žmonės su vaikais įvertins mygtukų užrakinimo funkciją. Jos dėka galite būti tikri, kad mūsų vaikai nepakeis pasirinktos įrangos nustatymų.

LCD ekranas: Ant korpuso yra didelis LCD ekranas. Dėl to skaityti informaciją iš jos nėra problema net silpnaregiams.

„Boost“ funkcija: Vartotojas gali naudoti padidinimo funkciją, kuri leidžia greitai sušildyti kambarį. Tai reiškia, kad vožtuvas yra visiškai atidarytas 5 minutes, todėl radiatoriai greitai įkaista.

Defektai

Reguliavimo rankenėlė: Modelis turi palyginti mažą temperatūros reguliavimo rankenėlę. Galite pastebėti, kad įrangos išdėstymas nėra patogus, ypač žmonėms su didelėmis rankomis.

„Honeywell TheraPro HR90EE“

Jei ieškote geros kokybės, modernios termostatinės galvutės, jums tikrai patiks „Honeywell TheraPro HR90EE“ modelis. Ši įranga naudoja „Wi-Fi“ tinklą bendravimui, tai yra puikus patogumas ir neabejotinai palengvina valdymą.

Dėl mažų matmenų (ilgis – 13,5 cm, plotis – 12,5 cm ir aukštis – 7,7 cm) prietaisas prisitaikys prie beveik bet kokio radiatoriaus. Įranga aprūpinta ekranu, rodančiu esamą temperatūrą, kad padidintumėte formelės skaitomumą ekrane, tiesiog naudokite reguliavimo rankenėlę. Pateiktas modelis turi 3 skirtingus temperatūros lygius, todėl jo naudojimas yra labai paprastas.

Įrenginyje yra automatinis, ECO ir rankinis režimai. Pirmasis yra tai, kad įranga pasirenka parametrus savarankiškai, antra – temperatūra sumažinama taip, kad energijos suvartojimas būtų mažesnis, o trečioji – rankinis galvos valdymo nustatymas. Be to, galite pasirinkti vieną iš papildomų režimų: atostogos, vakarėlis ir poilsio diena. Tada sistema prisitaiko prie optimalios temperatūros. Gaminys taip pat turi atviro lango parinktį, kuri uždaro vožtuvą, kai tik patalpoje yra šaltas lauko oras.

Mašinos valdymas yra labai paprastas, tai įvertino daugelis žmonių, įsigijusių pristatytą modelį. Lengvas surinkimas yra dar vienas vartotojų vertinamas privalumas.

„Honeywell TheraPro HR90EE“ elektroninė termostatinė galvutė maitinama iš baterijų. Prietaiso temperatūra reguliuojama nuo 5 ° C iki 30 ° C.

Privalumai

Paprasta naudoti: Ekraną galima nustatyti bet kokiu kampu, kad jame rodomą informaciją būtų lengva perskaityti. Gerai parengtas vartotojo vadovas taip pat padeda valdyti įrangą.

Eu.bac sertifikatas: Modelis yra sertifikuotas eu.bac, o tai patvirtina aukštą gaminio kokybę. Tai taip pat garantuoja nustatymų tikslumą ir įrenginio efektyvumą. Galva atitinka teisinius standartus.

Energiją taupantis: Pateiktas prietaisas nusipelno energijos taupymo pavadinimo. Vartotojas, pavyzdžiui, gali pasinaudoti „nebuvimo“ funkcija, kuri sumažina energijos sąnaudas išlaikant optimalią kambario temperatūrą, kai nesate namuose.

Defektai

Programinės įrangos klaida: Po ilgo naudojimo kartais atsiranda programinės įrangos klaida, kurią sunku ištaisyti.

„Danfoss Click Raw“ 5115

„Danfoss Click Raw 5115“ modelis yra labai paprasta naudoti termostatinė galvutė, valdoma elektra. Produktas buvo sukurtas taip, kad būtų suderinamas su dauguma rinkoje esančių radiatorių. Didelis įrangos privalumas yra paprastas dizainas ir baltos spalvos, todėl šis elementas puikiai tiks beveik prie bet kokio interjero. Savo ruožtu dėl mažų matmenų prietaisas tampa nepastebimas.

Galva turi labai novatorišką skysčio jutiklį, kuris garantuoja efektyvų darbą. Be to, įrenginys turi išjungimo funkciją, o tai reiškia, kad kiekvienas vartotojas turi galimybę uždaryti ir užrakinti modelio reguliavimo diapazoną (temperatūros diapazonas nuo 5 ° C iki 28 ° C). Galvos pranašumas yra sklandus šildymo lygio nustatymas (nuo 1 iki 5 lygio), kuris garantuoja lengvą valdymą ir aukštą tikslumą.

Vartotojai įvertino aukštos kokybės gaminį ir elegantišką gaminio išvaizdą. Be to, daugeliui žmonių patiko temperatūros reguliavimo paprastumas. Dėl šios priežasties ši elektroninė termostatinė galvutė už gerą kainą yra labai gera įranga, į kurią rekomenduojame investuoti.

Kokią elektroninę termostatinę galvutę pasirinkti?

Svarbus kiekvieno termostatinio radiatoriaus įrangos elementas yra jo galva. Tai leidžia jums kontroliuoti temperatūrą ir palaikyti norimą lygį. Tobulėjant technologijoms, rinkoje atsiranda vis daugiau modernių prietaisų, kuriems būdingas paprastas valdymas. Todėl, jei svarstote apie tokį pirkimą, rekomenduojame perskaityti mūsų vadovą. Čia rasite daug naudingų patarimų, kaip išsirinkti geriausias elektronines termostatines galvutes.

Šio straipsnio tema yra elektroniniai modeliai, nes jie ne tik …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *