Best Geriausias paslėptas rinkinys – reitingas ir apžvalgos 2021 m. Rugpjūčio mėn

Paslėptas komplektas GROHE Rapid SL 38 827 000 užėmė pirmąją vietą mūsų reitinge. Išanalizavus vartotojų komentarus paaiškėjo, kad šis modelis sulaukė palankiausių atsiliepimų. Taip yra, inter alia, tai, kad rinkinyje, be paties rėmo, rasime visus jo surinkimui reikalingus elementus (taigi mes patys galime susitvarkyti su šia veikla). Gaminys priskiriamas I triukšmo klasei, o tai reiškia, kad plaunant vandenį nėra per daug triukšmo, trikdantis kitus namų ūkio narius. Be to, sugedus, GROHE rinkinio nereikia visiškai išardyti, nes remontą galima atlikti per patikrinimo angą. Antroji vieta priklauso modeliui „Geberit Duofix“ 111.320.00.5. Į komplektą įeina: nuleidžiamas stovas, tvirtinimo elementai ir apsauginis korpusas, skirtas serviso angai. Produktas leidžia savarankiškai nustatyti nuplauto vandens kiekį, todėl mes gauname galimybę sumažinti jo suvartojimą. Mes raginame perskaityti likusį mūsų sąrašą, kad sužinotumėte apie kitus paryškintus įleidžiamus komplektus. Patikrinkite, kurie modeliai verti dėmesio.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

Geriausias produktas

Privalumai

Į komplektą įeina visi elementai, reikalingi jungiamosioms detalėms montuoti, pavyzdžiui, vandens jungtis, kampai ir net praplovimo mygtukas. Produktas yra kietas, be to, jis leidžia tyliai skalauti vandenį (jis priklauso 1 -ajai triukšmo klasei).

Defektai

Vartotojai dažniausiai skundžiasi, kad praplovimo mygtukas, padengtas blizgia chromo danga, turi būti dažnai valomas dėl pirštų atspaudų.

Santrauka

Į komplektą įeina GROHE Fresh rinkinys, kuris leidžia patogiai įdėti gaivinančius kubelius į rezervuarą. Labai lengva surinkti gaminį, kaip ir gedimų šalinimą. Tam jums nereikia išardyti rėmo, mes lengvai prieiname prie jo per tikrinimo angą. Be to, vandens jungtis gali būti montuojama kairėje arba dešinėje pusėje.

Antras pasirinkimas

Privalumai

Rėmas turi universalią vandens jungtį (suderinama su „MeplaFix“ sistema), ją galima prijungti ir valdyti be jokių specialių įrankių. Rinkinys taip pat suteikia mums galimybę savarankiškai nustatyti nuplauto vandens kiekį, o tai reiškia, kad galime sumažinti jo suvartojimą.

Defektai

Komplekte nėra skalavimo mygtuko, todėl jį turime pasirinkti patys, o tai gali pasirodyti gana sunku. Taip pat gali tekti vėl apsipirkti.

Santrauka

Produktas puikiai dera su mažais tualeto dubenėliais su nedideliu kontaktiniu paviršiumi su priedais. Į komplektą įeina tokie elementai kaip: vandens jungtis, praplovimo alkūnė, apsauginis vamzdelis, jungiamieji elementai ir tvirtinimo medžiaga. Rėmas yra labai tvirtas ir jo surinkimas neužima daug laiko.

Geriausi įleidžiami komplektai 2021 m

Antroji mūsų straipsnio dalis yra paslėptų rinkinių reitingas, į kurį įtraukėme vartotojų rekomenduojamų produktų aprašymus. Esame tikri, kad mūsų pasiūlyme yra jūsų lūkesčius atitinkantis modelis.

Mūsų rekomendacijos

GROHE Rapid SL 38 827 000

„GROHE Rapid SL 38827000“ rinkinį sudaro: plieninis rėmas, laikikliai, garsą izoliuojantis kilimėlis, „GROHE Fresh“ rinkinys ir „Skate Cosmopolitan“ praplovimo plokštė. Pastato aukštis šiuo atveju yra 113 cm. Modelis skirtas tvirtinti prie sienos arba karkasinėje sienoje. Vandens jungtis gali būti prijungta kairėje arba dešinėje, priklausomai nuo mūsų poreikių.

Tai armatūra, priklausanti 1 -ajai triukšmo klasei, todėl išleidžiamo vandens keliamas triukšmas neturėtų trukdyti kitiems namų ūkio nariams. Pridedamas GROHE Fresh rinkinys leidžia patogiai įdėti gaiviųjų gėrimų kubelius į rezervuarą. Remontas gali būti atliekamas per patikrinimo angą, todėl nereikia visiškai išardyti gaminio. Skalavimo mygtukas padengtas chromo danga.

Atsižvelgiant į tai, kad beveik visos nuomonės apie GROHE paslėptus rinkinius yra glostančios, vis daugiau vartotojų renkasi pirkti šiuos produktus. Pateiktas modelis visų pirma giriamas už lengvą surinkimą. Komplekte yra visi tam reikalingi elementai. Be to, rėmas yra labai tvirtas ir veikia tyliai.

Rinkinys GROHE Rapid SL 38827000 priklauso 1 -ajai triukšmo klasei. Jį sudaro: rėmas, pritaikymo rinkinys, praplovimo mygtukas, kampai ir garsą izoliuojantis kilimėlis.

Privalumai

Visi reikalingi daiktai: Į komplektą įeina visi surinkimui reikalingi elementai, todėl mums nereikia atskirai pirkti atskirų dalių.

Patikrinimo anga: Jei komplektas sugenda, jį galima lengvai pataisyti per patikrinimo angą (nereikia išardyti viso rėmo).

Tylus vandens srautas: Vandens plovimas nėra susijęs su dideliu triukšmu, kuris atsiranda naudojant specialią vožtuvo konstrukciją (Whisper technologija). Tai buvo patvirtinta atlikus įleidžiamų komplektų bandymą.

Lengvas vandens prijungimas: Rinkinys suprojektuotas taip, kad vandens jungtį būtų galima montuoti dešinėje ir kairėje, priklausomai nuo jūsų poreikių.

Lanksčios žarnos: Skalavimo mygtuko prijungimas prie vožtuvo yra labai paprastas, tam naudojamos lanksčios žarnos.

Defektai

Būtina dažnai valyti mygtuką: Chromuotą praplovimo mygtuką reikia dažnai valyti, nes ant jo lieka nedaug estetinių pirštų atspaudų.

„Geberit Duofix“ 111.320.00.5

„Geberit Duofix 111.320.00.5“ yra skirtas montuoti į gipso kartono sieną arba atskirai stovinčią gipso kartono sieną ir profilius. Į komplektą, be kita ko, įeina: tvirtinimo laikikliai, vandens jungtis, apsauginis gaubtas atidarymui, apsauginis vamzdelis ir tvirtinimo medžiaga.

Svarbu tai, kad modelį gali pasirinkti žmonės, kurie vonios kambaryje turi nedidelį tualeto indą, su nedideliu kontaktiniu paviršiumi su priedais. Paslėptas rezervuaras yra izoliuotas nuo kondensacijos. Vandens jungtis yra universali ir tinka „MeplaFix“ sistemai, ją galima montuoti ir valdyti be įrankių. Be to, mes galime laisvai nustatyti skalavimo vandens kiekį, kad jis atitiktų rinkinio veikimą.

Vartotojai mano, kad aukščiau aprašytas modelis yra tvirtas ir patikimas. Be greito surinkimo, rinkinio privalumai yra visų detalių patobulinimas, galimybė reguliuoti surinkimo kojelių laikiklius (nuo 0 cm iki 20 cm) ir tylus veikimas.

„Geberit Duofix 111.320.00.5“ rinkinys tinka montuoti priešais sieną ir lengvas gipso kartono konstrukcijas. Rinkinį sudaro, be kita ko su vandens jungtimi, tvirtinimo laikikliais, apsauginiu vamzdžiu, tvirtinimo medžiaga ir praplovimo alkūne.

Privalumai

Tinka mažam tualeto dubeniui: Rinkinys tinka net labai mažam tualeto dubeniui, todėl laikomas universaliu.

Tvirtumas: Rėmas yra labai tvirtas, todėl jums nereikia jaudintis, kad po kurio laiko jį reikės pakeisti nauju.

Universalus vandens prijungimas: Komplekte yra universali vandens jungtis, kurią galima prijungti nenaudojant specialių įrankių. Žinoma, kiekvienas iš mūsų gali susitvarkyti su šia veikla.

Galimybė nustatyti praplovimo vandens kiekį: Skalavimo vandens kiekį galime nustatyti patys ir taip šiek tiek sumažinti jo suvartojimą. Gamykliniai nustatymai yra 3 l ir 6 l.

Defektai

Nėra praplovimo mygtuko: Komplekte nėra skalavimo mygtuko, jį turite nusipirkti patys. Kai kurie vartotojai pripažįsta, kad jiems buvo sunku pritaikyti šią prekę.

„Roca GAP PRO“

„Roca GAP PRO“ yra įleidžiamas komplektas, kurio matmenys: ilgis – 54 cm, aukštis – 112 cm, plotis – 34,7 cm. Be rėmo su nutekėjimo alkūne ir tvirtinimo elementais, komplekte taip pat yra tualeto dubuo be ratlankio. Visa tai pritaikyta dviejų dalių vandens plovimui, todėl galime be problemų kontroliuoti jo suvartojimą ir sumažinti sąskaitų kiekį. Gamyklinis nustatymas yra 3/6 litrai, mes galime jį pakeisti į 2/4 litrus arba 3/4 litrus.

Dėl to, kad tualeto dubuo neturi ratlankio, jį išlaikyti švarų yra labai paprasta. Verta pridurti, kad skalavimo metu vanduo nuplauna visą jo paviršių, o tai leidžia pašalinti visas priemaišas. Rėmas skirtas lengvam montavimui naudojant gipso kartono plokštę. Turi rėmą su aukščio ir gylio reguliavimu.

Rinkinys, be kita ko, giriamas už galimybę sumažinti vandens suvartojimą namuose ir be problemų atlikti remontą per patikrinimo angą (nereikia išmontuoti rėmo). Daugeliui vartotojų patinka tai, kad tualeto dubenyje nėra būdingo įdubimo po kraštu, kur dažnai lieka nešvarumų ir mikroorganizmų.

„Roca GAP PRO“ yra rinkinys, susidedantis iš kelių elementų, įskaitant rėmą ir tualeto dubenį. Jo matmenys: 54 cm x 112 cm x 34,7 cm.

Privalumai

Lengva palaikyti švarą: Tualeto dubuo neturi ratlankio, o jo švarumas nėra problema. Taip yra todėl, kad dubenyje nėra kampų, kad nešvarumai galėtų kauptis.

Trys praplovimo nustatymai: Mes nusprendžiame, kiek vandens išplauname pasinaudoję tualetu. Galime pasirinkti iš trijų skirtingų nustatymų, būtent: 2 ir 4 l, 3 ir 4,5 l bei 3 ir 6 l.

Universalumas: Rinkinys tinka tiek didesniems, tiek mažesniems vonios kambariams. Baltą unitazą galima lengvai pritaikyti prie kitų interjero elementų, nepriklausomai nuo dekoro.

Defektai

Dubuo per mažas: Kai kurie pirkėjai mano, kad tualeto dubuo turėtų būti šiek tiek didesnis, tada naudotis tualetu būtų patogiau.

Cersanit Parva Clean On S701-067

„Cersanit Parva Clean On S701-067“ komplekte yra tvirtos konstrukcijos rėmas ir pakabinamas tualeto dubuo su novatoriška „CleanOn“ technologija. Jo dėka tualetas visą laiką bus švarus. Skalavimo metu vanduo kruopščiai nuplauna apvalkalo vidinį paviršių, taip pašalindamas visas priemaišas. Stovo montavimo gylis yra nuo 15,5 …

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *