Samsung S30 apžvalga

Apsvarstykite naują flagmano išmaniojo telefono „Samsung Galaxy S30“ modelį, kurį bendrovė planuoja išleisti 2021 m. kovo mėn. Gamintojas dar neapsisprendė dėl naujų išmaniųjų telefonų serijos, galbūt ji vadinsis „Samsung Galaxy S21“. Daugelis jo savybių jau buvo paskelbtos. Surinkome visą žinomą informaciją, kad galėtume išsamiai peržiūrėti programėlę.

Turinys

Specifikacijos

Ekranas

Fotoaparatas

Atminties dydis

Baterija

Papildomos parinktys

„Samsung Galaxy S30“ specifikacijos

Norint suprasti, koks bus naujasis išmaniojo telefono modelis, verta pradėti nuo jo pirmtako „Samsung Galaxy S20“ savybių. Akivaizdu, kad S30 kainuos ne mažiau nei 1000 USD, o „Plus“ ir „Ultra“ modifikacijos kainuos dar brangiau.

S30 veiks naujausia „Android 11“ versija ir naujas „Exynos 1000“ mikroschemų rinkinys su 2 kartus didesniu GPU našumu nei geriausio analogo. Mikroschemų rinkinys bus gaminamas pagal 5 nanometrų proceso technologijos standartus. 151,7 × 71,2 × 7,9 matmenų modelis bus mažiausias asortimente. Galimos korpuso spalvos – mėlyna, juoda, žalia.

Samsung S30 ekranas

Naujasis modelis pasigirs tokio pat dydžio ekranu, kaip ir pats korpusas. Ekranui apsaugoti įtrauktas Corning Gorilla Glass 6 stiklas.

Ekrano įstrižainė – 6,91 colio, „Plus“ versija – 7,076 colio, o „Ultra“ gaus rekordinį 7,09 colio ekraną.

Samsung S30 fotoaparatas

Samsung S30 linijos išmanieji telefonai turės pažangesnę kamerų sistemą. Planuojama, kad lęšiai būtų mažiau išgaubti nei jų pirmtakai. Bendrovė kuria 180 MP pagrindinę kamerą, kuri sujungs 9 pikselius į vieną, kad padarytų 16 MP nuotraukas.

Kameros dizainas turės 6 jutiklius nugarėlėje: 5 plačiakampius objektyvus ir 1 teleobjektyvą. Kiekviename iš jų bus įrengtas individualus posvyris, skirtas vaizdo fiksavimui skirtingomis kryptimis.

[elementor-template id=»5816″]

Atminties dydis Samsung S30


Samsung S30 apžvalga

Programėlės modifikacijos turės tris vidinės atminties dydžio parinktis: 128 GB, 256 GB, 512 GB. Taip pat pirkėjams bus suteikta galimybė į atskirą microSD lizdą įsitaisyti papildomą atminties kortelę.

Samsung S30 baterija

Samsung S30 bus maitinamas galinga 5000 mAh baterija, galinčia palaikyti įtaisą 35-40 valandų aktyvaus darbo.

Papildomos parinktys Samsung S30

S30 neturės skrydžio laiko jutiklio, kurį turėjo S20. Jis buvo pašalintas, kad būtų galima naudoti du optinio priartinimo objektyvus, vieną su 3x periskopu ir kitą su 10x periskopu.

„Samsung“ savo išmaniuosius telefonus nori aprūpinti ultragarsiniais jutikliais, manome, kad S30 nebus išimtis. Manoma, kad norint padidinti pardavimą, skirtingai nei jo pirmtakas, naujovė bus su ausinių lizdu.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *