iudžetiniai išmanieji telefonai iki 8000 rublių. 10 GERIAUSIŲ

Perkant naują išmanųjį telefoną, nebūtina rinktis brangaus modelio. Svarbiausia, kad programėlės galimybės atitiktų užduotis. Sudariau TOP 10 geriausių biudžetinių išmaniųjų telefonų iki 8000 rublių apžvalgą, kurie buvo įvertinti pagal technines charakteristikas ir klientų atsiliepimus.

Turinys

Pasirinkimo kriterijai

iudžetiniai išmanieji telefonai iki 8000 rublių. 10 GERIAUSIŲ

Pasirinkimo kriterijai

Išmaniojo telefono patikimumas ir funkcionalumas priklauso nuo kelių svarbių parametrų. Viena iš jų – vaizdo kokybė, kurią lemia matricos tipas ir ekrano raiška. Šiandien yra 3 matricų tipai, iš kurių:

 • OLED – montuojamas brangiuose modeliuose;
 • TN – retai naudojamas ir daugiausia pigiuose dalykėliuose;
 • IPS matrica naudojama daugumoje modelių, ji aiškiai perduoda vaizdą neribodama žiūrėjimo kampo.

[elementor-template id=»5816″]

Ekrano skiriamoji geba matuojama pikseliais, šis indikatorius lemia vaizdo kokybę:

 • dažniausiai biudžetinėse programėlėse yra HD indikatorius – 1280×720 pikselių;
 • galingesni įrenginiai turi Full HD raišką – 1920×1080 pikselių.

Centrinis išmaniojo telefono blokas yra procesorius, jis valdo įrenginio greitį ir našumą, sklandų operacinės sistemos veikimą.

Baterija turi užtikrinti saugų ir efektyvų prietaiso veikimą. Šiuolaikiniuose mobiliuosiuose įrenginiuose daugiausia naudojamos 2 tipų baterijos – Li-Ion ir Li-Poly. Ličio jonų akumuliatoriai (Li-Ion) yra kompaktiški, turi didelį sukauptos energijos tankį ir nepertraukiamai veikia mažiausiai pusantrų metų.

Vis daugiau prietaisų yra aprūpinti ličio polimerų baterijomis (Li-Poly). Jie pasižymi didesniu pajėgumu ir geresniu saugumu.

Išmaniojo telefono veikimui įtakos turi įtaisytos ir RAM kiekis. RAM saugo informaciją, kuri yra naudojama jos veikimo metu – aktyvios programos, sistemos duomenys, veikiantys žaidimai. Kai išjungiate įrenginį, jis išvalomas. RAM kiekis priklauso nuo vienu metu veikiančių programų skaičiaus, jų atsisiuntimo greičio, galimybės paleisti žaidimų programas.

Integruotoje atmintyje saugoma savininko asmeninė informacija, dokumentai, vaizdo ir garso įrašai. Jie neišnyksta net ir išjungus programėlę.

Svarbus kriterijus renkantis išmanųjį telefoną yra operacinė sistema. Populiariausias biudžetinių modelių yra „Android”. Jis puikiai atlieka pagrindines užduotis, turi daug nemokamos programinės įrangos ir lengvai prisitaiko prie įvairių modelių. „Apple“ sukurta IOS turi ir savo privalumų – prieigą prie ekosistemos, įmonės palaikymą kelerius metus.

Taigi, renkantis įtaisą, reikėtų atsižvelgti į šias charakteristikas:

 • CPU;
 • matricos ir ekrano skiriamoji geba;
 • akumuliatoriaus tipas ir talpa;
 • atminties dydis;
 • Operacinė sistema.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į kamerų skaičių ir jų skiriamąją gebą, mobiliojo įrenginio dizainą. SIM kortelių skaičius, gamintojas.

iudžetiniai išmanieji telefonai iki 8000 rublių. 10 GERIAUSIŲ

10 vieta HONOR 7A

9 vieta HUAWEI Y5p

8 vieta Itel Vision 1 2/32GB
7 vieta ZTE Blade A5 2/32GB

6 vieta BQ 5514L Strike Power 4G
5 vieta Alcatel 3 5052D

4 vieta OPPO A1k
3 vieta Samsung Galaxy A01 Core 16GB

2 vieta Realme C11
1 vietos Xiaomi Redmi 9A 2/32GB

iudžetiniai išmanieji telefonai iki 8000 rublių. 10 GERIAUSIŲ

10 vieta HONOR 7A

5790 rub.

Viso ekrano modelis su plonais rėmeliais ir plačiais žiūrėjimo kampais. 5,45 colio ekranas, kurio pikselių tankis yra 295 vienetai/colis, užtikrina gerą spalvų atkūrimą ir didelį ryškumą net saulėtu oru. Vaizdo įrašams žiūrėti patogus pailgas ekranas, kurio kraštinių santykis yra 18:9. Yra akių apsaugos funkcija, kuri automatiškai įjungia mėlynos šviesos filtrą.

„Media Tek MT6739“ procesorius su keturiais Cortex-A53 branduoliais veikia maksimaliu 1500 MHz dažniu. Nustatymuose yra daug iš anksto įdiegtų programų, pavyzdžiui, kalendorius, galerija, muzikos klausymo programos. Kai kurie iš jų gali būti užblokuoti.

13 MP pagrindinė kamera fiksuoja puikias nuotraukas su natūraliomis spalvomis ir tamsiomis detalėmis. Tačiau esant silpnam apšvietimui gali kilti fokusavimo problemų.

Gamintojas teigia, kad programėlė turi didelę autonomiją – esant pilnai apkrovai, ji gali dirbti visą dieną, jei šis laikas neskiriamas žaidimams ar 4G internetui. Garso kokybė puiki, mikrofonas ir garsiakalbis veikia puikiai.

Specifikacijos:

 • procesorius – Media Tek MT6739, 4 branduoliai;
 • matricos ir ekrano raiška – TFT, 1440×720;
 • akumuliatoriaus tipas ir talpa – Li-Ion, 3020 mAh;
 • atminties dydis – 16 GB integruota, 2 GB RAM;
 • operacinė sistema – Android 8.1.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *