ro ir vandens ozonatoriai

Jei negyvenate aukštai kalnuose, kažkur prie šaltinio, greičiausiai oras, kuriuo kvėpuojate, palieka daug norimų rezultatų – juk net ir mažuose miesteliuose atmosferos užterštumo lygis nukrenta. Negalime susidoroti su šia problema pasauliniu mastu, tačiau savo namuose galime sukurti sveiką mikroklimatą drėkintuvų, kriauklių ir valiklių pagalba.

Ir dar, butui galite nusipirkti oro ozonatorių. Kurį pasirinkti, mūsų geriausių modelių padės jums tai išsiaiškinti. Jį sudarydami ištyrėme šiuo metu rinkoje esančius įrenginius, palyginome jų technines charakteristikas, išanalizavome vartotojų atsiliepimus ir atsižvelgėme į specialistų patarimus.

  Šios medžiagos gali jus sudominti: geriausi oro drėkintuvai ir tai, apie ką svajojome prieš 12 metų


  Kaip veikia ozonatorius?

  Prieš pereidami prie geriausių ozonizatorių viršaus, išsiaiškinkime, kas tai yra ir kodėl apskritai jį pirkti.

  Taigi, ozonatorius yra prietaisas, gaminantis ozoną. Norėdami suprasti išsamiau, prisiminkite mokyklos chemijos kursą.

  Ozoną (O3) sudaro dviatominis deguonis (O2) ir kitas deguonies atomas (O). Pastarosios, atsiskirdamos nuo kitų medžiagų, keičia savo cheminę sudėtį. Šio judėjimo dėka vyksta oro valymas: užterštumas, virusai, bakterijos ir kiti mikrobai neutralizuojami.

  Ozonatoriaus veikimo schema yra maždaug tokia pati: prietaisas įsiurbia orą, suteikia jiems galingą elektros iškrovą ir pašalina susidariusias dujas į lauką. Ozonas pradeda kontaktuoti su ore esančiais mikroorganizmais: prisitvirtina prie jų molekulių ir jas sunaikina. Tai skamba kaip trilerio siužetas, bet sukuria švarų ir sveiką buto orą.


  ozono generatoriaus schema

  Ko daugiau reikia šildymo laikotarpiu: oro valytuvo, oro valytuvo ar drėkintuvo?

  Kam skirtas ozonizatorius?

  Tai ne tik valo orą. Pavyzdžiui, galite jį naudoti norėdami:

  ✅dezinfekuoti šaldytuvą;
  ✅ neutralizuoti kenksmingas medžiagas geriamajame vandenyje;
  ✅ Sterilizuosime medicinos instrumentus ir palatas ligoninėse;
  ✅ pašalinti nemalonius kvapus: nuo tabako dūmų, drėgmės, naminių gyvūnėlių atliekų ir kt.;
  ✅ pailginti produktų galiojimo laiką;
  ✅ Stiprinti imunitetą.

  Yra net speciali ozono terapija – dujų injekcijos, kurios prisotina kraują deguonimi, gerina medžiagų apykaitą, padeda skaidyti riebalus, pagreitina regeneraciją, padeda nuo uždegimų ir kt.

  Tai alternatyvi medicina, šiandien nėra oficialaus gydymo ozonu veiksmingumo patvirtinimo.

  Šis metodas populiarus ir kosmetologijoje: celiulitui naikinti, veido odai pagerinti taikoma ozono terapija. Atsiliepimai teigia, kad injekcijos su deguonies ir ozono mišiniu lygina raukšles, pašalina bėrimus, suteikia gaivumo ir sukuria tolygų toną.


  TCL breeva A3 oro valytuvo apžvalga

  zonizatoriai

  . ozono generatoriaus reitingui buvo atrinkti modeliai, kurie papildomai turi jonizacijos funkciją. Jie formuoja neigiamo krūvio daleles ir prisotina jomis orą – stiprina imuninę sistemą ir suteikia žvalumo.

  Buitinius ozonizatorius reikia naudoti atsargiai, per daug mėlynųjų dujų gali apsinuodyti ir net nudeginti kvėpavimo takus. Todėl pasirinkome geriausius namų oro ozonizatorius su optimaliu našumu – iki 600 mg/val., kurie yra saugūs sveikatai. Norėdami tai padaryti, atrinkome populiariausius „Yandex Market“ modelius ir ištyrėme juos viduje ir išorėje: palyginome jų technines charakteristikas, žiūrėjome vaizdo įrašų apžvalgas ir ištyrėme realių vartotojų atsiliepimus, kad suprastume, kaip įrenginiai veikia praktiškai.

  Modelis Kas yra gerai
  #penki LS-80 Pats kompaktiškiausias
  #4 EcoLogic Ciklinis veikimas
  #3 Super Plus Turbo Tyliausias
  #2 GL-3189A Produktyviausias
  #vienas RAWMID Modernus RMO-04 Didžiausias perdirbimo plotas

  5 vieta: LS-80

  Reitingas „Yandex.Market“ – 4,8, „Ozone“ – 4,9

  nuotrauka iš ozonizatoriaus LS-80 apžvalgos
  Nuotrauka iš apžvalgos apie Ozoną

  Top atsidaro kompaktiškas ir nebrangus ozono generatorius, tinkantis mažoms erdvėms ir automobiliui. Apdorojimo plotas yra 16 kv.m., tai yra, įrenginys susidoros su vienu tipiško daugiaaukščio namo kambariu. Patogu naudoti – galėsite ne tik pastatyti ant stalo ar ant grindų, bet ir pakabinti ant sienos. Maitinamas iš USB prievado – gali būti naudojamas automobilyje arba maitinamas iš maitinimo bloko.

  Visiškai funkcionalus modelis, nepaisant nedidelio dydžio: ne tik ozonizuoja, bet ir jonizuoja patalpą.

  Tylus veikimas, triukšmo lygis tik 20 dB – tai tarsi tylus šnabždesys. Prietaisas apdoros kambarį kuo subtiliau, netrukdydamas kalbėti, žiūrėti televizorių ir net miegoti.

  Sveria tik 350 g, todėl lengvai pasiimsite su savimi. Tačiau nepamirškite, kad įrenginys turi foninį apšvietimą. Ji neišsijungia. Todėl šis variantas netinka miegamajam ir darželiui, bet puikiai tiks, pavyzdžiui, batų spintoje (gyvenimo hack iš apžvalgų).

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *