Reabilitaciniai rotoriai. Atsiliepimai ir apžvalgos 2021 m. Liepos mėn

Ar jums reikia prietaiso, kuris veiksmingai stimuliuotų raumenis, padidintų ištvermę ir taip pat tiks pagyvenusiems žmonėms? Reabilitaciniai rotoriai yra produktai, leidžiantys atgauti kūno rengybą. Siekdami palengvinti paiešką, sukūrėme pirkimo vadovą ir geriausiai įvertintų įrenginių reitingą. Modelis buvo pirmas mūsų sąraše „Mobilex“ sulankstomas. Įranga leidžia mankštinti viršutines ir apatines galūnes. Produktas skirtas kasdieniam naudojimui namuose. Jis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Plienas ir plastikas daro jį patvarų. Ant pedalų yra dirželiai, kad jūsų galūnės neslystų. Įranga yra lengva ir neužima daug vietos. Dėl šios priežasties galite lengvai jį pastatyti bet kurioje namo vietoje. Prietaisą taip pat galima sulankstyti, todėl jį lengva transportuoti ir laikyti. Jei pirmąją poziciją užėmęs modelis jums netinka, raginame perskaityti kitus. Jis yra antroje vietoje Timago TGR RR S005Lkuriame yra LCD ekranas.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausi reabilitaciniai rotoriai 2021 m

Jūs jau žinote, kokių funkcijų ieškoti perkant. Jūsų patogumui sukūrėme reabilitacinių rotorių reitingą.

„Mobilex“ sulankstomas

„Mobilex Foldable“ skirtas reabilitacijos pratimams. Tai gerai tinka žmonėms, sergantiems galūnių paralyžiumi. Tai padeda jiems padidinti judesių amplitudę. Jis buvo sukurtas naudoti namuose. Tačiau jis taip pat gali būti naudojamas ligoninės terapijos kabinetuose. Prietaisas yra praktiškas, nes leidžia mankštinti viršutines ir apatines galūnes.

Šio modelio matmenys yra vienodi: ilgis – 45 cm, plotis – 43 cm, o aukštis – 26,5 cm, todėl jis yra palyginti mažas. Tai leidžia jį nustatyti bet kur. Be to, galima sulankstyti įrangą, todėl ją patogu laikyti. Jis tinka po spinta arba po lova. Rotorius pagamintas iš aukštos kokybės plieno. Jis buvo padengtas milteliniu būdu, todėl yra labai patvarus. Pedalai tvirtinami diržais, kurie neleidžia kojoms slysti.

Įranga remiasi į stabilias, neslystančias kojas. Todėl rotorius nejuda. Prietaisui būdingas saugus naudojimas ir mažas svoris. Dėl to juos galite lengvai nešiotis bet kur. Vartotojai vertina šį produktą dėl stabilios struktūros.

„Vitea Care HM828“ yra labai geras reabilitacinis rotorius iki 100 zlotų. Modelio matmenys: 26,5 cm x 43 cm x 45 cm, maksimali jo apkrova – 115 kg.

Privalumai

Platus pritaikymo spektras: „Vitea Care“ reabilitacinis rotorius skirtas viršutinėms ir apatinėms galūnėms mankštinti. Todėl mes galime jį naudoti įvairioms ligoms, todėl jis yra universalesnis.

Pedalai: Modelis turi pedalus. Jie yra tvirtai pagaminti ir gerai profiliuoti, todėl garantuojama, kad pėdos bus patogios. Kojos nuo pedalų nenuslys, nes minėtas elementas turi specialius tvirtinimo diržus.

Sulankstymo galimybė: Produktą galima surinkti per kelias akimirkas. Dėl to, kai nenaudojame įrangos, galime sutaupyti vietos bute. Galimybė sulankstyti taip pat naudinga judinant modelį.

Gamybos kokybė: Rotorius pagamintas iš geros kokybės plieno, kuris nėra linkęs deformuotis ar subraižyti.

Kompaktiški matmenys: Produktas neužima daug vietos, todėl gali būti naudojamas ir mažame bute.

Defektai

Darbinis tūris: Vartotojai nurodo, kad rotorius naudojimo metu yra šiek tiek triukšmingas, o tai gali trikdyti kitus namų ūkio narius.

Timago TGR RR S005L

„Timago TGR RR S005L“ yra prietaisas, leidžiantis mankštinti tiek viršutines, tiek apatines galūnes. Jis buvo sukurtas reabilitaciją atliekantiems žmonėms. Ypač pacientai, turintys kontraktūrą ar raumenų atrofiją, gali padidinti savo mobilumą naudodami šį produktą.

Įranga turi reguliuojamą apkrovą – priklausomai nuo galimybių ir poreikių, treniruočių metu galite naudoti skirtingus sunkumų lygius. Prietaisą galima naudoti tiek namuose, tiek ligoninėje. Jis aprūpintas skaitikliu. Su juo galite patikrinti sukimų skaičių, treniruočių laiką ir sudegintų kalorijų skaičių.

Prietaisą lengva naudoti. Krovinys keičiamas sukama rankenėle. Produktas yra saugus naudoti. Rotoriaus pedalai turi dirželius, kad koja neslystų. Įranga yra stabili ir nepažeidžia žemės net ir intensyviai naudojant, nes kojos turi gumines pagalvėles. Produkto svoris yra 2,3 kg. Vartotojai sako, kad jis yra patvarus ir atrodo patraukliai.

„Timago TGR-R RR S005L“ reabilitacinis rotorius turi pagrindą, kurio matmenys: 39,5 cm x 47 cm. Jo aukštis nuo žemės yra 17 cm. Modelis sveria 2,3 kg.

Privalumai

Skaitiklis: Įranga turi praktišką skaitiklį, maitinamą AAA baterija. Jo dėka vartotojas žino, kiek pilnų apsisukimų jis padarė per minutę. Be to, ekrane rodoma informacija apie kelionės laiką ir sudegintų kalorijų skaičių.

Likimas: Rotorių rekomenduojama naudoti ne tik namuose. Pateikta įranga taip pat gali būti naudojama reabilitacijos klinikose. Tai patvirtina aukštą jo darbo kokybę.

Tylus veikimas: Žmonės, kurie naudojosi prietaisu, nurodo, kad veikimo metu jis nesukelia daug triukšmo. Tai didelis pliusas, nes reabilitacinis asmuo gali mankštintis bet kuriuo paros metu (atsižvelgdamas į gydytojo rekomendacijas).

Apkrovos reguliavimas: Vartotojas gali reguliuoti apkrovą. Taigi jis gali sureguliuoti rotorių pagal savo galūnių tinkamumą.

Defektai

Prastas sukibimas su pagrindu: Nors modelis turi neslystančius dangtelius, jie negarantuoja gero sukibimo su žeme.

Vermeiren KIM

„Vermeiren KIM“ reabilitacinis rotorius skirtas žmonėms, kurie patyrė raumenų išsekimą ar galūnių paralyžių. Prietaisas leidžia lavinti apatinių galūnių judrumą. Tai taip pat gerai tinka vyresnio amžiaus žmonėms, kuriems reikia pagerinti savo būklę ir lankstumą.

Šio rotoriaus matmenys yra vienodi: plotis – 40 cm, aukštis – 30 cm ir ilgis – 50 cm. Gaminį galima sulankstyti, todėl jis neužima daug vietos. Jo svoris yra 2,3 kg. Maži matmenys leidžia greitai perkelti įrenginį į pasirinktą vietą. Didžiausia įrangos apkrova yra 50 kg. Naudojami pedalai yra pagaminti ratlankio pavidalu. Dėl to koja nuo jų nenukrenta. Pratimo intensyvumą galite nustatyti modelyje.

Įrenginyje yra LCD ekranas. Ant jo matysite, kiek laiko truko pratimai, taip pat atstumą, kurį įveikėte. Produktas stovi ant plačių, stabilių kojų. Jų galuose yra guminiai dangteliai. Jų dėka treniruočių metu įranga nejuda. Nuomonės apie gamintojo „Vermeiren“ reabilitacinius rotorius yra labai teigiamos. Vartotojai vertina šį modelį dėl naudojimo patogumo.

„Vermeiren KIM“ yra reabilitacinis rotorius, skirtas apatinių galūnių pratimams. Produkto matmenys: 50 cm x 40 cm x 30 cm, o svoris – 2,35 kg.

Privalumai

Užrakinimo mygtukai: Ant modelio randame fiksavimo mygtukus, su kuriais galime lengvai sulankstyti įrangą ir vėl ją išskleisti. Ši veikla trunka iki kelių dešimčių sekundžių ir nėra sunki.

Atstovų skaitiklis: „Vermeiren KIM“ reabilitacijos rotorius turi pakartotinį skaitiklį, kuris leidžia lengvai stebėti reabilitacijos eigą. Žmogus, mankštinantis su įranga, žino, kokį darbą atliko.

Stabilumas: Modelis turi neslystančias trinkeles, kurios garantuoja maksimalų stabilumą ir taip saugumą naudojant rotorių. Mes neturime jaudintis, kad gaminys slys ant grindų.

Defektai

Saugos diržai pedalams: Saugos diržai ant pedalų nėra tvirti ir gali blogai veikti.

„Vitea Care“

„Vitea Care“ yra prietaisas, leidžiantis mankštinti tiek viršutines, tiek apatines galūnes. Šis geras ir pigus reabilitacinis rotorius puikiai tinka vyresnio amžiaus žmonių mokymui. Be to, jį gali naudoti pacientai, turintys raumenų atrofijos problemų, taip pat judėjimo sunkumų. Pratimai su mašina pagerina kūno rengybą ir lankstumą. Įranga leidžia lavinti raumenis, gerinti kraujotakos ir nervų sistemos veiklą.

Rotorius skirtas naudoti namuose. Šio gaminio matmenys yra vienodi: aukštis – 24 cm, plotis – 40 cm ir ilgis – 41 cm. Įranga gali būti sulankstyta, todėl ją lengva laikyti ir transportuoti. Tam naudojamas pasipriešinimo stabdymo mechanizmas.

Produktas sveria 2,3 kg, todėl jį lengva nešiotis. Jo maksimali apkrova yra 50 kg. Prietaisas pagamintas iš aukštos kokybės plieno, todėl jis yra patvarus. Vartotojai sako, kad jis atrodo patrauklus ir juo lengva naudotis.

„Vitea Care Genesis“ reabilitacinis rotorius turi tokius matmenis: 24 cm x 40 cm x 41 cm, o jo svoris – 2,3 kg. Modelis pagamintas iš plieno.

Privalumai

Naudojimo saugumas: Rotorius išlaikė visus teisiškai privalomus testus, kurie patvirtino jo naudojimo saugumą.

Tai duoda efektus: Vartotojai atkreipia dėmesį, kad jei reguliariai naudosime įrangą ir laikysimės gydytojo nurodymų, galime būti tikri, kad mūsų kūnas bus labiau tinkamas.

Kompaktiški matmenys: Produktas yra labai populiarus tarp vartotojų, nes jis ne tik palengvina reabilitaciją, bet ir turi kompaktiškus matmenis. Todėl jis tinka kiekvienam butui.

Defektai

Sulankstoma: Nors gamintojas tikina, kad modelio surinkimas užtrunka tik akimirką, kai kurie žmonės sako, kad ši operacija nėra …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *