Geriausias infraraudonųjų spindulių termometras

Infraraudonųjų spindulių termometras – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testavimas

Infraraudonųjų spindulių termometras leidžia greitai išmatuoti temperatūrą, todėl daugelis žmonių nusprendžia įsigyti produktą. Didelė dalis vartotojų domisi, kurį modelį pasirinkti. Mes nusprendėme jiems tai padėti. Mes išanalizavome rinkoje esančius prietaisus. Mes atsižvelgėme į jų kainą, funkcionalumą ir tikslumą. Rezultatas buvo infraraudonųjų spindulių termometrų reitingas. Modelis užėmė pirmąją vietą „Microlife NC 150“. Jis yra lengvas ir turi kompaktiškus matmenis. Jame yra skaidrus ekranas, iš kurio galime lengvai perskaityti gautą rezultatą. Įranga automatiškai išsijungia po tam tikro neveikimo laikotarpio, kuris apsaugo nuo baterijos išsekimo. Produktas prisimena iki paskutinių 30 matavimų, o tai leidžia tiksliai kontroliuoti sveikatą. Gamintojas pridėjo praktišką dėklą, kuris palengvina laikymą. Taip pat rekomenduojamas infraraudonųjų spindulių termometras, „Hetaida HTD 8813“maitina baterijos. Juo matuodami temperatūrą, neliečiame sergančio žmogaus, todėl jo dezinfekuoti nereikia. Matavimo rezultatas gaunamas po 2 sekundžių, o teisinga kūno temperatūra atpažįstama pagal atitinkamą ekrano apšvietimo spalvą. Produktas labai gerai tinka mažiems vaikams.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Pasiūlymai

5 geriausi infraraudonųjų spindulių termometrai. Nuomonės 2021 m

Infraraudonųjų spindulių termometras yra patikimas prietaisas, leidžiantis patikrinti vaiko ir suaugusio žmogaus temperatūrą. Tai ypač naudinga matuojant mažųjų temperatūrą. Be to, tai tikrai higieniškesnis sprendimas nei tradiciniai modeliai. Todėl mes pasiruošėme infraraudonųjų spindulių termometrų reitingas, išsiskiria aukščiausia kokybe, o tai leis tėvams lengviau matuoti vaikų temperatūrą.

1. „Microlife NC150“ elektroninis termometras

1-mikrolifė-nc-150„Microlife NC 150“ geriausias infraraudonųjų spindulių termometras, kurią galime rasti Lenkijos rinkoje. tai yra aukštos kokybės produktas, sukurtas pagal naujausias technologijas. Šis modelis buvo išbandytas pagal tarptautinius standartus, todėl galime būti tikri, kad jis yra visiškai saugus mūsų vaiko sveikatai.

Tai tiksliai parodo tiriamo asmens kūno temperatūrą. Mes taip pat neturime jaudintis dėl išorinių veiksnių įtakos – rezultatas visada teisingas. „Microlife“ termometras kiekvieną kartą įjungdamas atlieka savikontrolę, kuri dar labiau užtikrina, kad jis veikia tinkamai.

Pasirinkę šį modelį, pamiršite dezinfekciją – vienu termometru galite saugiai ir higieniškai patikrinti visų šeimos narių temperatūrą, nepakenkdami jiems ir sau mikrobų pernešimui. Dėl to, kad termometras turi platų matavimo diapazoną, jis gali būti naudojamas ne tik kūno temperatūrai matuoti, bet ir vandens paviršiaus temperatūrai, kūdikių maistui ir daugeliui kitų.

Tėvai taip pat įvertino tai, kad jame yra didelis ekranas, palengvinantis rezultato skaitymą. Taip pat verta pabrėžti, kad jis sėkmingai išlaikė visus klinikinius tyrimus ir yra rekomenduojamas gydytojų. Prietaisas turi atmintį iš paskutinių 30 matavimų su data ir laiku.

„Microlife NC 150“ yra elektroninis termometras. Produktas sveria 55 g. Modelis maitinamas baterijomis. Jo matmenys yra tokie: 14 cm x 3,9 cm x 4,2 cm.

Privalumai

„SilentGlow“: Dėl „SilentGlow“ technologijos prietaiso ekranas šviečia raudonai, kai mūsų kūno temperatūra viršija 37,5 laipsnių C. Ši funkcija gerai veikia, kai matuojame naktį.

Garantija: Produktui taikoma 5 metų garantija. Tai aukštos kokybės, atsparumo žalai ir patikimumo patvirtinimas.

Automatinis išjungimas: Atlikus matavimą, termometras automatiškai išsijungs maždaug per minutę. Tai apsaugo mus nuo situacijos, kai prietaisas bus paliktas daugeliui valandų ir dėl to išsikraus baterijos.

Integruota atmintis: Prietaisas saugo iki paskutinių 30 matavimų. Tai leidžia mums kontroliuoti savo sveikatą. Mums nereikia užrašyti rezultatų ant popieriaus lapo, kad apsilankymo metu juos parodytume gydytojui.

Byla: Rinkinyje yra praktiškas dėklas. Termometro laikymas yra paprastas ir mes galime jį be baimės pasiimti, pavyzdžiui, į kelionę.

Defektai

Kaina: Produktas kainuoja beveik 150 PLN ir tai yra vienas iš brangesnių pasiūlymų mūsų sąraše.

2. „Hetaida HTD 8813“ infraraudonųjų spindulių termometras, nekontaktinis, medicinos

Nekontaktinis termometras apsaugo nuo bakterijų ir virusų perdavimo, todėl jis puikiai tinka visų rūšių medicinos centrams. Rekomenduojame perskaityti „Hetaida“ infraraudonųjų spindulių termometro aprašymą. Tai leidžia tiksliai išmatuoti per 2 sekundes, todėl jį galima sėkmingai naudoti namuose, klinikoje ar ligoninėje. Rodomų šypsenėlių naudojimas padės mums interpretuoti gautą rezultatą.

Infraraudonųjų spindulių modeliu taip pat galima patikrinti vandens vonioje arba kūdikiui paruošto pieno temperatūrą. Jis išsijungia automatiškai, todėl be reikalo neišeikvoja akumuliatoriaus. Ekrano gradacijos vertė yra 0,1 C (0,1 F).

Vartotojai noriai renkasi bekontaktį termometrą „Hetaida“. Jie giria už jo patogumą naudoti ir matavimo greitį. Gamintojas taip pat pridėjo naudojimo instrukciją ir dvi AAA šarmines baterijas.

Bekontakčio infraraudonųjų spindulių termometro „Hetaida“ svoris yra 90 g be baterijų. Jo atmintyje galime išsaugoti iki 50 matuojamos temperatūros matavimų.

Privalumai

Daugiafunkcionalumas: Naudodami termometrą ne tik matuosime sergančio žmogaus karščiavimą, bet ir patikrinsime kambario ar vonios temperatūrą, taip pat kūdikiui paruoštą pieną ar arbatą.

Jaustukai: Termometras intuityviai parodo temperatūrą jaustukų pagalba, todėl galime sakyti, kad prietaisas mums padeda interpretuoti gautą rezultatą.

Termometras nekontaktinis: Dėl to, kad termometras yra bekontaktis, mes iš sergančio žmogaus neperduosime sau virusų ir bakterijų. Tai labai svarbu sveikatos priežiūros įstaigose.

Baterijos: Gamintojas prie rinkinio pridėjo dvi AAA baterijas, todėl mums nereikia jaudintis dėl jų pirkimo atskirai.

Automatinis išjungimas: Termometras išsijungia automatiškai, todėl be reikalo nenaudojame baterijų.

Defektai

Nėra garso: Termometras neturi garso, kuris mums praneš, kai bus atliktas matavimas. Tai yra didžiausia problema pačioje produkto naudojimo pradžioje.

3. Infraraudonųjų spindulių termometras, bekontaktis „Gess BK8005 106L325“

Reitinge pateikiamas modernus bekontaktis lenkų prekės ženklo „Gess“ termometras. Optimalių technologijų naudojimas leis greitai išmatuoti kūno temperatūrą ir vandenį, paruoštą maudyti naujagimį ar kūdikį. Patikimą rezultatą gausime per 2 sekundes. Naudodami pateiktą infraraudonųjų spindulių modelį, temperatūrą galime patikrinti 32 diapazone laipsnių C – 42 laipsnių C. Tikrindami kambario temperatūrą, mes susiduriame su riba nuo 5 laipsnių C iki 80 laipsnių C.

„Gess“ gaminys maitinamas įkraunamomis baterijomis, kurios įkraunamos naudojant DV3V maitinimo šaltinį. Termometras atmintyje saugo 32 matavimus. Jų skaitymas yra įmanomas dėl LED ekrano, produkto skiriamoji geba yra 0,1 laipsnių C (arba 0,1 laipsnio F). Infraraudonųjų spindulių termometras yra lengvas ir patogus, todėl jį lengvai galime įsidėti į krepšį ir pasiimti į kelionę. Tai labai naudinga galimybė keliaujant su vaikais.

Vartotojai reiškia teigiamą nuomonę apie bekontaktį termometrą „Gess“. Jie vertina jo išvaizdą, perkeliamumą ir matavimo greitį. Taip pat verta atkreipti dėmesį į prieinamą kainą ir tai, kad įrangą maitina įkraunamos baterijos. Taigi nereikia rūpintis atsarginėmis baterijomis.

Infraraudonųjų spindulių termometras „Gess BK8005 106L325“ matmenys 95 mm x 42 mm x 139 mm. Jo svoris yra tik 85 g. Kūno temperatūros diapazonas yra nuo 32 iki 43 laipsnių Celsijaus, o paviršiaus – nuo 5 iki 80 laipsnių.

Privalumai

Matavimo greitis: Termometrui būdingas matavimo greitis. Išbandytos temperatūros rezultatą gausime per 2 sekundes.

Šiuolaikinės technologijos: Naudojant šiuolaikines technologijas produktas tinka namų ir ligoninės sąlygoms.

Įkraunamos baterijos: Įrenginį maitina įkraunamos baterijos, todėl nereikia jaudintis dėl naujų baterijų pirkimo.

Matavimų įrašai: Prietaisas išsaugo 32 išmatuotos temperatūros matavimus, o tai reiškia, kad mes neturime kiekvieną kartą užrašyti gauto rezultato ant popieriaus lapo.

Defektai

Paslauga: Vartotojai sako, kad termometrą sudėtinga valdyti retai naudojamą prietaisą.

4. Mesmed Forst Plus MM-007 bekontaktis termometras

4-mesmed-mm-007-forst-plusGeras ir pigus infraraudonųjų spindulių termometras „MESMED MM-007 Forst Plus“ yra ketvirtasis mūsų pasiūlymas. Tai patikimas temperatūros matavimo modelis, prietaisui nesiliečiant su kūnu. Todėl tai yra visiškai saugus ir higieniškas sprendimas, tinkantis kiekvienuose namuose.

Galite pamiršti dezinfekuoti įprastą prietaisą, kurį gali naudoti daugelis žmonių, nebijodami, kad plinta mikrobai ir bakterijos. Šis modelis leis mums greitai, tiksliai ir patikimai išmatuoti kūno temperatūrą.

Ši procedūra neturi būti siejama su kažkuo nemaloniu, pamiršite įtikinti vaiką kantriai laukti rezultato. Norint jį gauti, reikia tik kelių sekundžių. Be to, šis prietaisas gali leisti mums išmatuoti maisto paviršiaus butelyje ar vonios vandenyje temperatūrą. Šis termometras turi labai patogų, apšviestą ekraną, kuriame rodomas rezultatas.

Jame taip pat yra įmontuota paskutinio matavimo atmintis, taip pat nepaprastai funkcionalus sprendimas, įspėjantis apie aukštą kūno temperatūrą. Vartotojai įvertino jo patikimumą.

„Mesmed MM-0007 Frost Plus“ yra geras infraraudonųjų spindulių termometras iki 100 PLN. Modelis sveria 125 g, jį maitina baterijos.

Privalumai

Klaida signalizuojant: Įrenginys informuos jus, jei matavime įvyko klaida. Tada reikėtų iš naujo matuoti temperatūrą. Verta pridurti, kad šis procesas trunka tik 1 sekundę.

Garso signalas: Išmatavęs termometras pypsės …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *