Geriausias imtuvas – reitingas ir apžvalgos 2021 m. Liepos mėn

Imtuvas – pirkimo vadovas, reitingas ir testas

Jei esate čia, jūs ieškote gero imtuvo. Išanalizavę klientų pirkinius ir jų nuomones apie turimą įrangą, galime neabejotinai rekomenduoti pirmiausia „Yamaha MusicCast R-N803D“. Tai įranga, turinti aukštus garso parametrus, tiek žemus, tiek aukštus, su daugybe valdymo funkcijų, leidžiančių gauti garsus, pritaikytus kambariui, kuriame jie skamba. Galite lengvai valdyti įrangą naudodami programą, prijungti ją prie televizoriaus, kompiuterio ar skaitmeninio radijo. Jei ieškote kažko pigesnio, peržiūrėkite atsiliepimus „Yamaha MusicCast RX-V485“. Tai antroji aukštos kokybės įranga, kurią pakeičia vartotojai ir kuri atitinka daugelio muzikos mylėtojų reikalavimus.

15 geriausių AV imtuvų. Nuomonės 2021 m

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

„Yamaha“ imtuvas

1. „Yamaha R-N803D“ stereo imtuvas su tinklo funkcijomis

Legendinis „Yamaha“ imtuvas yra „MusicCast R-N803D“. Ypač čia išsiskiria bendrovės sukurtos „Total Purity Audio Reproduction Technology“ koncepcijos elektroninės grandinės ir kiti komponentai. Gamintojas taip pat įrengė mašiną su YPAO technologija, kuri leidžia automatiškai sukalibruoti prietaisą, pritaikant jį prie patalpos, kurioje jis naudojamas, akustikos.

Šis „Yamaha“ imtuvas puikiai tinka klausytis muzikos stereofoniniu būdu. Galite lengvai valdyti bet kokias muzikos paslaugas, tokias kaip „Spotify“, „Tidal“, „Deezer“ ar „Qobuz“, ir naudoti DLNA protokolą, kad galėtumėte tvarkyti visus kompiuteryje saugomus failus. Šios funkcijos yra apsaugotos „Bluetooth“, „AirPlay“ ir „Wi-Fi“ ryšiu.

Garsas palaikomas naudojant natūralų DSD 2,8 / 5,6 MHz formatą, AIFF / WAV / FLAC 192 kHz / 24 bitų failus ir „Apple Lossless 96kHz / 24bit“. SABER 9006AS 192 kHz / 24 bitų DAC valdo teisingą garso ir triukšmo santykį. Jos dėka įranga skleidžia itin dinamiškus ir išraiškingus tos pačios kokybės garsus, kaip ir subtilūs, subtilūs garsai.

„Yamaha“ imtuvą naudotojai įvertino kaip garsinį subrendusį ir patogų naudoti. Įranga suteikia muzikos mylėtojui gerą garso kokybę, ypač aukštųjų ir žemųjų dažnių garsus, taip pat tvirtą darbą su puikia programine įranga, skirta lengvai valdyti.

2. Yamaha MusicCast RX-V485 5.1 AV imtuvas

Naudodami belaidžio ryšio technologijas, tokias kaip „Wi-Fi“, „Wi-Fi Direct“, „AirPlay“ ir „Bluetooth“, galime valdyti „Yamaha MusicCast RX-V485“ prijungę įrangą prie išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio, kompiuterio ar kitos įrangos. Šiomis technologijomis taip pat galite valdyti internete teikiamas muzikos paslaugas. Taip pat galime belaidžiu ryšiu prisijungti prie SUB 100 žemų dažnių garsiakalbio arba „MusicCast 20“ ir „MusicCast 50“ garsiakalbių, naudojamų namų kinui. Tai leidžia sukurti 5 kanalų erdvinį garsą, kurio galia yra 115 W vienam kanalui.

Ši įranga suderinama su „Dolby TrueHD“ / „DTS-HD Master Audio“ erdvinio garso formatais ir palaiko „K Ultra HD“ raišką bei HDR formatus (HDR10, „Dolby Vision“ ir HLG). Tai netgi suteikia mažesnės skiriamosios gebos vaizdo mastelio keitimą ir atnaujinimą į 4K. Namų kino palaikymą taip pat suteiks „MusicCast“ daugiabučių sistema, kuri perduoda garsus iš imtuvo ir prie jo prijungtų įrenginių.

Įranga palaiko didelės raiškos garso formatus, tokius kaip DSD 2,8 MHz / 5,6 MHz, FLAC / WAV / AIFF 192 kHz / 24 bitai, taip pat „Apple Lossless“ 96 kHz / 24 bitai. Tai leidžia pasiekti garsą, artimą studijos kokybei. Įdomios funkcijos apima galimybę programuoti SCENE mygtuką taip, kad įrenginiai (suderinami su CEC), prijungti per HDMI jungtį su imtuvu, būtų valdomi vienu metu naudojant vieną mygtuką. Tai leidžia abiem įrenginiams naudoti vieną nuotolinio valdymo pultą.

Pasak žmonių, įsigijusių šį imtuvą, jis yra palyginti geros kokybės, turi optimizuotą kainą, o paprastas valdymas sukelia norą naudoti įrangą.

„Denon“ imtuvas

3. Denon AVR-X4500H tinklo imtuvas

9.2 kanalų „Denon“ imtuvas, kurį norėjome pristatyti, yra „Denon AVR-X4500H“. Kiekvienas iš kanalų aprūpintas 200 W galia. Modelis palaiko tokius garso formatus kaip: „Dolby Atmos“, DTS: X, „DTS Virtual: X“ ir „Auro 3D“. Įrenginyje yra automatinis akustinis kalibravimas ir optimizavimas „Audyssey MultEQ XT32“, taip pat „LFC“, „Sub EQ“, „Dynamic Volume“ ir „Dynamic EQ“, taip pat leidžia apdoroti vaizdo įrašą ir padidinti jį iki 1080p ir 4K „Ultra HD“ raiškos.

Be to, yra 8 HDMI įėjimai, vienas iš jų yra priekyje ir 3 HDMI išėjimai, per kuriuos mes prijungiame išorinius įrenginius prie imtuvo. Vartotojas taip pat gali naudotis balso komandų funkcijomis. Taigi operaciją galima atlikti naudojant nuotolinio valdymo pultą ir išleistas balso komandas. Jie neapsiriboja tik įrenginio įjungimu ir išjungimu, bet turi visas muzikos valdymo funkcijas, taip pat naujienų antraščių, orų ir kt. Paiešką.

Muzika gali būti transliuojama ir leidžiama iš bet kurio įrenginio per „Apple AirPlay 2“ arba „Wi-Fi“ arba „Bluetooth“. Srautą taip pat palengvina HEOS technologija, jungianti imtuvą su interneto radiju ar pasirinkta muzikos paslauga. Mes galime klausytis muzikos tiek srautiniu būdu, tiek iš bet kurio įrenginio, naudodami belaidžius garsiakalbius, kurie veikia kelių kambarių sistemoje.

Be puikių aukštos kokybės muzikos priėmimo privalumų, vartotojams patiko meniu lenkų kalba ir galimybė įjungti ECO režimą.

Pioneer imtuvas

4. „Pioneer VSX-933“ namų kino imtuvas

7,2 kanalų „Pioneer VSX-933-B“ imtuvas yra įrenginys, kuriuo patenkinti daugelis vartotojų. Jis naudoja tiesioginės energijos stiprintuvą, o kiekvieno kanalo galia yra 135 W. Garsas, sukurtas naudojant „Dolby Atmos“ arba DTS: X, leidžia valdyti mėgstamus muzikos kanalus srautiniu būdu, o „Chromecast“ ir „DTS Play-Fi“ funkcijos leidžia naudotis internetu. radijas ir 6 HDMI įvestys leidžia lengvai prijungti tiek įrenginių, kiek reikia vartotojui. Visa tai daro imtuvą gera namų kino įranga.

Įrangos valdymą palengvina „Pioneer Remote App“, skirta „iPad“ / „iPhone“ / „iPod“ ar „Android“ išmaniajam telefonui, kurios dėka galite nustatyti belaidį garsiakalbį, leisti muziką iš pasirinkto operatoriaus ar net iš tinklo serverio. Imtuvas taip pat veikia su „Blouetooth“ ir „Wi-Fi“ technologijomis 5 GHz ir 2,4 GHz juostose, todėl galime naudoti 5 GHz juostą, kuri turi mažiau trukdžių. Naudodamasis tokiu perdavimu, vartotojas, naudodamas „Pioneer Remote App“, gali rinkti muziką katalogizuodamas ją bibliotekose ir iš ten naudotis garso transliacijos paslaugomis.

Žmonės, kurie jau naudoja šią įrangą, praneša, kad tai geras pasirinkimas namų kinui. Gebėjimas valdyti imtuvą naudojant išmanųjį telefoną ir nuotolinio valdymo pultą bei intuityvus valdymas pelnė pripažinimą.

Stereo imtuvas

5. „Denon AVR-X1600H“ imtuvas

„Denon AVR-X1600H“ imtuvas yra aprūpintas 145 vatų galia 7,1 kanalui. Jis palaiko tokias technologijas kaip „Dolby Atmos®“, „Dolby Atmos“ aukščio virtualizacija, DTS: X ™ ir „DTS Virtual: X“. „Dolby Vision ™“, HDR10 ir HLG dėka jis suteikia galimybę patobulinti 4K kokybės vaizdą televizoriuje.

Naudojant eARC, palaikomą HDCP 2.3 ir 6 HDMI įvestis, įranga veikia su naujausiais televizoriais, žaidimų konsolėmis ir „Blu-ray“. Taip pat galite transliuoti populiarias paslaugas, tokias kaip „Spotify®“, „Deezer“ ir „Tidal“, naudodami „Apple AirPlay“ arba „Bluetooth“, taip pat „Wi-Fi“ ir HEOS platformą. Bendradarbiaujant su „Google“ padėjėju, galima valdyti įrangą balsu.

Imtuvo nustatymas yra sklandus dėl „Denon Setup Assistant“ programos, kuri padeda vartotojui atlikti diegimą, sukalibruoja įrenginį pagal patalpos, kurioje jis buvo įrengtas, parametrus ir taip užtikrina 3D garso priėmimą. Fono įvestis leidžia prijungti grotuvą prie imtuvo ir jame groti vinilines plokšteles.

„Sony“ imtuvas

6. „Sony STR-DH590“ namų kino imtuvas

Apibūdinant šį „Sony“ imtuvą, reikia pažymėti, kad tai įranga, kurios nominali galia yra 105 RMS kiekvienam iš penkių garsiakalbių. „Sony STR-DH590“ naudoja daugiakanalius garso dekoderius, tokius kaip „Dolby Digital“, „Dolby Digital Plus“, „Dolby TrueHD“, DTS, DTS 96/24, „DTS-Express“, „DTS-HD High Resolution Audio“ ir „DTS-HD Master Audio“. Vartotojas gali reguliuoti žemus ir aukštus garsus.

Imtuvo HDMI įvestis palaiko 4K „Ultra HD“ vaizdo įrašą, „Dolby True HD“ skleidžia iš prietaiso skleidžiamą garsą beveik studijinės kokybės, o „Dolby Digital Plus“ – erdvinį, todėl puikiai tinka naudoti namų kino sistemoje. „High Dynamic Range“ – technologija, pagerinanti žiūrimo vaizdo kontrastą ir ryškumą, rūpinasi vaizdo kokybės standartais.

Failų perkėlimas atliekamas naudojant „Bluetooth“ technologiją, kuri leidžia klausytis dainų iš kitų įrenginių. Ir daugybė prievadų, įskaitant jau minėtą HDMI įvestį ir išvestį, skaitmeninį optinį ir bendraašį įėjimą, analoginį garsą ir ausines, leidžia prijungti daugybę įrenginių. Papildoma šio modelio parinktis yra galimybė įjungti radiją VHF bangomis ir išsaugoti 30 stočių.

Vartotojai atkreipia dėmesį į prietaiso vartotojo vadovą, pateiktą lenkų kalba, kuris yra labai naudingas, kai pirmą kartą jį pažinome.

„Onkyo“ imtuvas

7. „Onkyo TX-RZ830“ namų kino imtuvas

„Onkyo TX-RZ830“ su 7 …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *