rankiniai garlaiviai


Rankinis garintuvas visiškai neatstos lygintuvo, bet puikiai jį papildys. Taip lengviau susitvarkyti reikalus tiek namuose, tiek kelionėse. Paruošėme geriausius etų rankinius garlaivius, kad nepraleistumėte daug laiko ieškodami tobulo asistento.

  Rankinių drabužių garlaivių

  Jei norite įsigyti gerą rankinį garintuvą, atkreipkite dėmesį į galią, garų išeigą, vandens bako dydį, įrangą ir laido ilgį – taip gausite veiksmingą įrenginį, kurį patogu naudoti. Sudarant reitingą atsižvelgėme į visus parametrus, o geriausius modelius išrinkome pagal klientų atsiliepimus.

  Viktorina: kurios programėlės yra tikros, o kurios – išgalvotos


  5 vieta: Philips 3000 Series STH3000/20 geriausias rankinis kelioninis garlaivis

  Reitingas „Yandex.Market“ – 4,7, „Ozone“ – 4,8.

  Mūsų reitingą atidaro biudžetinis modelis, kurį patogu pasiimti su savimi į keliones. Įrenginys atrodo kaip plaukų džiovintuvas, o sveria maždaug tiek pat – tik 812 gramų, vargu ar už jį muitinėje teks mokėti papildomai. O atsižvelgiant į tai, kad rankeną lengva sulankstyti, ji užima minimaliai vietos ir nesunkiai telpa į lagaminą – geriausias rankinis garintuvas kelioniniams drabužiams.

  Nuotrauka paimta iš atsiliepimų apie Ozoną

  Modelio galia – 1000 W, kurios užtenka garinti kasdieniams dalykams ir gležniems audiniams, tačiau nepakaks storoms užuolaidoms ir sausiems drabužiams. Tuo pačiu metu prietaisas greitai įkaista, po 30 sekundžių užsidega indikatorius, kuris rodo, kad jis paruoštas naudoti.

  Vandens bakelio tūris yra 100 ml, kurio užtenka apie 5 minutes darbui ir vienam drabužių komplektui. Talpykla yra nuimama, lengvai nuimama ir užsegama atgal, tačiau anga įlankai labai maža, todėl pilti vandenį nepatogu. Intensyviam garų pliūpsniui gamintojas rekomenduoja naudoti vandenį iš čiaupo, tačiau tuomet reikėtų pasiruošti, kad garintuvas greitai užsikimš.

  Viktorina: iš kurio takelio yra ši programėlė?

  Kad nesusidarytų apnašos, distiliuotą vandenį geriau pilti iš stiklinės plonu snapeliu – jo komplekte nėra, teks susirasti patiems. Laido ilgis yra 2 metrai, to pakanka, kad nestovėtų prie išleidimo angos ir neapdorotumėte plonų užuolaidų, kurios jau yra ant karnizo.

  Apskritai tai yra geras garintuvas kasdieniniam naudojimui ir kelionėms, tačiau jis nesusidoros su daiktais iš natūralių audinių, viršutiniais drabužiais ir šviesos nepraleidžiančiomis užuolaidomis.

  Specifikacijos:

  • galia – 1000 W;
  • bako tūris – 100 ml;
  • laido ilgis – 2 m;
  • maksimalus garų padavimas – 20 g / min.
  greitas šildymas;
  kompaktiški matmenys;
  sulankstoma rankena;
  ilgas laidas.
  komplekte nėra šepetėlio
  nesusidoroja su tankiais ir natūraliais audiniais.
  Philips 3000 Series STH3000/20
  ⭐ asiūlymai
  Philips 3000 Series STH3000/20
  „Yandex“ rinka
  750 tūkst
  Rusijos Federacijoje nuo 1 dienos
  Paimti
  2989 ₽
  Philips 3000 Series STH3000/20
  SberMegaMarket
  120 tūkst
  Rusijos Federacijoje nuo 1 dienos
  Paimti
  3199 ₽

  4 vieta: geras kompaktiškas rankinis garlaivis Xiaomi Mijia rankinis lyginimo aparatas (MJGTJ01LF)

  Reitingas „Yandex.Market“ – 4,7, „Ozone“ – 4,9.

  Mūsų rankinių drabužių garintuvų tęsiasi su kitu kompaktišku modeliu, kurį patogu nešiotis su savimi. Šis pigus garintuvas sveria mažiau nei ankstesnis – tik 780 g. Bet tuo pačiu jis turi daugiau galios – 1200 vatų. Skirtumas nedidelis, tačiau yra ir garo pripūtimo funkcija – garai įkaista iki 130 laipsnių, ko dėka įrenginys susidoroja net su sausais drabužiais. Galima naudoti kaip lygintuvą – metalinis padas montuojamas darbinėje pusėje.

  Nuotrauka paimta iš atsiliepimų apie Ozoną

  „Xiaomi“ kaitinimo laikas toks pat kaip „Philips“ – 30 sekundžių, tačiau vandens bakelio tūris didesnis – 150 ml. Lengvai nuimamas ir dedamas atgal, anga įlankai taip pat maža.

  Tai geras, nebrangus garintuvas, kurį patogu naudoti – platus pagrindas atlieka stovo vaidmenį, nereikia galvoti, kur dėti įrenginį, jei reikia, pavyzdžiui, apversti marškinius. Komplekte yra apsauginis…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *