laidiniai atsuktuvai: nepriklausomas

Atsuktuvas yra nepamainomas dalykas namų meistrui. Svarbiausia nesuklysti pasirinkdamas. Norėdami padėti jums atlikti paiešką, ištyrėme populiarių modelių techninius parametrus ir vartotojų atsiliepimus, o tada sudarėme laidinių atsuktuvų reitingą .

Turinys

Nebrangių laidinių atsuktuvų

 • 1 vieta – Makita DF0300
 • 2 vieta – Resanta SSH-550-1
 • 3 vieta – Whirlwind SSH-550/1
 • 4 vieta – Bort BSM-250X
 • 5 vieta – Instar EDR 10400

Grąžtų

 • 1 vieta – Hyundai D 350
 • 2 vieta – Zubr DSh-M3-500-2
 • 3 vieta – Sturm! ID2145P
 • 4 vieta – Interskol DSh-10/320E2
 • 5 vieta – Hammer DRL420A
 • 6 vieta – DWT BM02-10 ST

poveikio vairuotojo

 • 1 vieta – Makita TD0101F
 • 2 vieta – Max-Pro MPIS240V (111-200)
 • 3 vieta – Hammer DRL320 PREMIUM
 • 4 vieta – Makita HP0300

Kaip pasirinkti elektrinį atsuktuvą: ko ieškoti

DUK


Akumuliatorinių atsuktuvų

Surinkome 15 skirtingų kategorijų laidinių atsuktuvų modelių: nebrangių, su gręžimo funkcijomis ir, galiausiai, perkusinių.

Nebrangių laidinių atsuktuvų

Pasirinkome 5 įperkamus įrankius, kurių kaina nuo 4000 iki 1200 rublių, kurie įrodo, kad geras įrankis namams nebūtinai turi būti brangus.

1 vieta – Makita DF0300

Idealus pasirinkimas namų meistrui. Tinka baldų surinkimui, darbui su tvirtinimo detalėmis, gipskartonio konstrukcijų montavimui ir kitiems kasdieniams darbams. Įrengtas 320 W šepečiu variklis, kurio pakanka net betonui gręžti. Beraktis griebtuvas, dviejų greičių pavarų dėžė, 20 sukimo momento nustatymų.

DF0300 yra gana ergonomiškas, optimaliai paskirstytas svoris, o dėl kompaktiško dydžio lengva dirbti sunkiai pasiekiamose vietose. Gumuota rankena darbo metu neslysta. Įrankis aprūpintas patikimu 2,5 m maitinimo laidu.

Prieinama kaina

Aukšta įtampa;
kasetės keitimo paprastumas;
patogus sukibimas;
prieinama kaina;
jokio perkaitimo.

nėra veleno užrakto;
jokio atvejo.

2 vieta – Resanta SSH-550-1

Neefektyvus atsuktuvas, kurio sukimo momentas 25 Nm ir maksimalus greitis 800 aps./min. Jame yra vienas didelio greičio režimas su sklandžiu posūkių reguliavimu. Beraktis griebtuvas priima įrankius 0,8–10 mm atstumu. Pavarų dėžės sankaba palaiko 20 jėgos reguliavimo pakopų.

Tarp papildomų parinkčių: atbulinės eigos režimas, sukimosi valdymas, veleno užraktas. Rankena aprūpinta anatominiais guminiais įdėklais, kurie užtikrina patogų sukibimą. Kabelio ilgis yra du metrai.

Yra foninis apšvietimas

kompaktiški matmenys;
naudojimo paprastumas;
yra foninis apšvietimas;
beraktis griebtuvas;
pakankamai galios.

nėra pakabinamo kablio;
kietas laidas.

3 vieta – Whirlwind SSH-550/1

Atsuktuvas, tinkantis baldų surinkimui, buitinės technikos taisymui ir statybinių konstrukcijų ardymui. Įrenginyje yra šepečio variklis ir greito atleidimo griebtuvas. Įrenginys veikia 550 W galia, turintis vieno greičio režimą (800 aps./min.).

Plati rankena su neslystančia danga padeda tvirtai laikyti įrenginį rankose. Suklio greitis nustatomas pagal tai, kaip stipriai paspaudžiate maitinimo mygtuką. Numatytas gręžimo režimas: atsuktuvu galite padaryti atitinkamai 2,5 ir 1 cm skersmens skyles medienoje ir metale.

Kokybiška konstrukcija

kokybiškas surinkimas;
patikimumas;
yra foninis apšvietimas;
atvirkštinis režimas;
naudojimo paprastumas.

nepakankamas laido ilgis.

4 vieta – Bort BSM-250X

Kompaktiškas ir lengvas tinklo modelis, idealus naudoti namuose ar garaže. BSM-250X apjungia atsuktuvo ir bekujučio grąžto funkcionalumą, prietaisas lengvai atsuka ir priveržia visų tipų tvirtinimo detales, daro skylutes metale, medyje ir plastike. Įrengtas greito atjungimo griebtuvas.

Žemas garsas

gręžimo galimybė;
sukimo momento valdymas;
gumuota rankena;
mažas triukšmo laipsnis;
atvirkštinis režimas.

trapi konstrukcija.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *