raktas, leidžiantis išmaniesiems miestams perkelti automobilių stovėjimo aikštelę

LAS VEGAS , 2020 m. Sausio 7 d. / PRNewswire / – „CES 2020“ metu automobilių stovėjimo technologijos lyderė „ FlashParking“ pristatys savo mobilumo centrų operacinę sistemą: platformą, kuri paverčia izoliuotų automobilių stovėjimo vietų plėtrą į efektyvesnius judėjimo mazgus. , protingas ir pritaikomas nei garažai ir daugybė praeities paviršių. Nuo sausio 7 – 9 , FlashParking bus demo, kaip jų operacinių sistemų pasiūlymų turto savininkai ir operatoriai vienas valdymo platforma maksimaliai stovėjimo turto vertę, pajamas įvairinti ir integruoti į pažangesnių miestuose.

„FlashParking“
„FlashParking“
Sprogus elektrinėms transporto priemonėms, pasidalijimo paslaugomis ir paspirtukais kartu su dabartinėmis urbanizacijos, elektroninės komercijos, elektrifikacijos ir autonomijos tendencijomis reikia reikšmingos infrastruktūros raidos, kad būtų patenkinti augantys šiandienos ir rytojaus mobilumo ekosistemos poreikiai. Norėdami susidoroti su šia problema, „FlashParking“ padidina automobilių stovėjimo vietų svarbą išmaniose miesto aplinkose , suteikdamas galimybę tapti moderniais centrais, kur susikerta automobilių stovėjimo aikštelė, mobilumas, logistika ir transportas. Su „FlashParking“ mobilumo centro operacine sistema, sukurta „Microsoft Azure“, turto savininkai ir operatoriai gali valdyti šių naujų sujungtų mobilumo centrų slenkstį naudodamiesi debesų platforma, užtikrinančia geresnę automobilių stovėjimo aikštelę, neprilygstamą verslo žvalgybą ir mobilumo parktronikai 
ekosistemos išplėtimą.

„Judumo tendencijos juda taip greitai, kad jei kiekvienas suinteresuotas asmuo bandys optimizuoti sistemą tik savo interesams, rizikuojame, kad mūsų miesto gatvės bus užrakintos vienoje milžiniškoje automobilių stovėjimo aikštelėje“, – sakė Neilas Golsonas , rinkodaros ir strateginių partnerysčių vadovas. „„ FlashParking “vizija paversti automobilių stovėjimo aikštelę mobilumo centrais, kurie veikia kaip perkrovos kondensatoriai, kaip multimodaliniai logistikos mazgai ir kaip užimtų vartotojų bei jų autonominių, elektrinių transporto priemonių rinka, yra paprastas ir šiek tiek akivaizdus išvalyto kraštovaizdžio sprendimas. atrakinti išmanųjį miestą. Mūsų EV įkėlimo demonstracinė versija su mobilumo partneriu „EVgo“ CES yra tik pavyzdys to, kas įmanoma naudojant mūsų operacinės sistemos galią, padedantį kurti efektyvesnius miestus, kurių centre yra automobilių statymo infrastruktūra. “

„Dirbdami su vietos lyderiais, norėdami atgaivinti išmaniuosius miestus, tvarus naujų ir besikeičiančių mobilumo formų integravimas yra iššūkis, ir mes džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su„ FlashParking “, kad galėtume teikti patobulintas automobilių stovėjimo ir mobilumo paslaugas“, – sakė Cameron Carr. , „IoT“ strategijos, „Scale Solutions“ ir „Smart City“ direktorius, „Microsoft“. „„ FlashParking “debesų platforma, pagrįsta„ Azure “, suteikia išplėstinį parkavimo technologijos pagrindą, tvirtą verslo intelektą strategijos informavimui ir atviros API architektūrą, kad galėtumėte susisiekti su kita išmaniojo miesto infrastruktūra.

Judumo centras prasideda nuo fizinio turto: automobilių garažų ir aikštelių, kurios praėjusį šimtmetį buvo miesto kraštovaizdžio dalis. Didžiąją šio amžiaus dalį šios automobilių stovėjimo vietos išliko izoliuotos ir nejudančios, o judumo naujovės augo iki šiol. „FlashParking“ mobilumo centro operacinė sistema yra pagrindas, kad šis turtas taptų ne tik automobilių stovėjimo aikštele; mobilumo centrai yra sukonfigūruoti pasiūlyti strateginį paslaugų rinkinį, pagrįstą platformos įžvalgomis ir žvalgyba. „FlashParking“ technologinę platformą sudaro:

„Mobile-first“, „Cloud-based Platform“ – dinamiška, ateičiai pritaikyta sistema, teikianti prieigą ir matomumą bet kuriame ir bet kuriame portfelyje, kad būtų lengviau valdyti, o „first-mobile“ metodas sukuria modernesnę, patobulintą klientų patirtį.
Realaus laiko matomumas ir žvalgyba – akimirksniu įžvalgos ir intelektas apie kiekvieną turtą, pradedant vienos svetainės objektu ir baigiant įmonės lygio portfeliu.
„Frictless Access“ – nesunkus įėjimas ir išėjimas, norint gauti pasaulinės klasės klientų patirtį, leidžiančią svečiams grįžti.
„Evergreen System“ – Oro programinės įrangos atnaujinimai užtikrina visišką išplėtimą be prastovų ir užtikrina, kad naudojate naujausią ir geriausią platformos versiją.
Išplėsta partnerių ekosistema – „Open-API“ architektūra leidžia turtui integruotis į partnerių ekosistemą, siūlančią TNC nustatymą, elektrinių transporto priemonių įkrovimą, valymą ir aptarnavimą, bepiločių orlaivių paleidimą ir nusileidimą bei pristatymo taškus.
Norėdami gauti daugiau informacijos apie „FlashParking“ mobilumo centrą, integruojamą į „EV-off-EV“ įkrovimo partnerį „EVgo“, susisiekite adresu [email protected] arba, jei norite sužinoti daugiau apie „FlashParking“ mobilumo centro operacinę sistemą, apsilankykite www.flashparking.com .

Apie „FlashParking“ „
FlashParking“ yra pirmaujanti automobilių stovėjimo technologijų įmonė, sprendžianti kai kurias sudėtingiausias transporto problemas, su kuriomis susiduria miesto visuomenės. Įkurta 2011 m. Su paprasta misija tobulinti automobilių stovėjimo aikštelę, „FlashParking“ išaugo ir tarnauja tūkstančiams operacijų, įmonių portfelių ir išmaniųjų miestų visoje šalyje. Šiandien įmonė įgalina tradicinius parkavimo išteklius paversti naujos kartos mobilumo centrais įgyvendindama ateičiai pritaikytą techninės ir programinės įrangos infrastruktūrą, galingą verslo žvalgybos variklį ir tvirtą partnerių ekosistemą. „FlashParking“ yra geriausias automobilių stovėjimo sprendimas šiandien ir vienintelis mobilumo sprendimas rytoj. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite pas mus flashparking.com.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *