Geras maistas Acana šunims

 

Geriausias „Acana“ šunų maistas – pirkimo vadovas, reitingai ir testai

„Acana“ prekės ženklas yra labai populiarus tarp šunų savininkų. Ar norite patikrinti, ar jo siūlomas maistas patiks ir jūsų augintiniui? Mūsų apžvalgoje rasite keletą įdomių produktų, įskaitant. „Acana“ pavienis žolinis avinėlis. Maistas skirtas gyvūnams, turintiems alergiją maistui, ir pašalina nemalonius negalavimus, pvz., Dujas ir vidurių pūtimą. Maistas apima avieną, taip pat šviežius vaisius ir daržoves. Jei jūsų šuo turi antsvorio, rinkitės „Acana Heritage Light & Fit“ šunų maistą. Tai padeda kontroliuoti jūsų augintinio cukraus kiekį kraujyje ir jo kūno svorį. Produkto sudėtyje rasite šviežios vištienos ir žuvies mėsos, taip pat daržovių, vaisių ir žolelių.

Kurį „Acana“ šunų maistą turėčiau rinktis?

Geras maistas yra tinkamo augintinio vystymosi pagrindas. Tinkamų ingredientų dėka jis suteikia šuniui visų vitaminų ir mineralų, kurių reikia kasdieniam ir tinkamam darbui. Palyginame galimus sprendimus, daugiausia dėmesio skiriant vieno iš pirmaujančių prekės ženklų – „Acana“ – produktams. Ši įmonė jau daugiau nei 16 metų kuria išsamius šunų maisto receptus, užtikrindama, kad jie tuo pačiu metu būtų naudingi ir patenkintų visus augintinių poreikius bei būtų kviečiantys skonio. „Acana“ produktai leis jūsų augintiniui mėgautis sveikata ir energija, žinant, kad priėmėte teisingą sprendimą.

Jei nežinote, kaip pritaikyti maistą pagal savo šuns poreikius, patekote į reikiamą vietą. Čia yra keletas geriausių „Acana“ šunų maisto akcentų.

Svarbiausia yra perkamo maisto sudėtis. Visada patikrinkite, kas iš tikrųjų yra pakuotės viduje. Ekspertai rekomenduoja pažvelgti į pirmuosius tris ingredientus, nurodytus etiketėje. Geros kokybės maiste daugiausia yra mėsos, kuri yra pačioje ingredientų sąrašo pradžioje. Jei vietoj etiketės nurodytos daržovės ar grūdai, verta pagalvoti apie kitą produktą. Visų pirma turite patikrinti, ar produktas neužima per daug užpildų, tokių kaip kukurūzai ir kviečiai, kurie neigiamai veikia gyvūno savijautą ir elgesį.

Maistas turėtų būti perdirbamas kuo mažiau. Jei gydoma keliais etapais, ji praranda didžiausią maistinę vertę. Nerekomenduojama rinktis spalvotų įvairių formų granulių – tiek ekspertų, tiek šunų savininkų nuomone, kad aukštos kokybės produkto pavadinimas dažniausiai yra tas, kuris neatrodo labai patrauklus. Jie yra daug sveikesni ir neturi nereikalingų cheminių dažų bei didelio kiekio stipriklių.

Daugeliui pirkėjų pašarų kaina yra svarbi. Niekas nenori išleisti daug pinigų, tačiau mes susilaikome nuo pigiausių produktų. Teisingai. Dažniausiai pigūs produktai yra prastos sudėties – gyvūniniai riebalai, kvapiosios medžiagos, saldikliai ir panašiai. Brangiausias taip pat nėra geriausias. Dažnai į didelę pašarų kainą įskaičiuojamos, pavyzdžiui, reklaminės kampanijos ar reklamos išlaidos, už kurias neprivalote mokėti ir neturėtumėte mokėti.

Žemiau esančiame reitinge pateikiame 3 produktus, kurie yra populiarūs ir vertinami tiek pirkėjų, tiek jų augintinių. Kuris yra geriausias „Acana“ šunų maistas 2021 m., Galite nuspręsti patys.

Acana šunų maistas – reitingas

1. „Acana“ pavienis žolinis avinėlis

„Acana Singles Grass-Fed“ aviena yra visavertis maistas, tinkamas bet kuriam šuniui. Pagrindinis jo pranašumas yra tinkamai sukurtas receptas, pagrįstas sveikais ingredientais.

Remiantis gamintojo patikinimu, siūlomas gyvūno pilnas maistas susideda iš mėsos, vaisių ir daržovių. Tarp pastarųjų yra natūralaus Kanados auginimo produktų – obuolių, špinatų ir sviesto moliūgų. Pirmasis yra šviežia aviena, įskaitant tik 70–85% mėsos, 10–15% organų, 5–10% čiulpų ir kremzlių. Tai suteikia jūsų augintiniui būtinų baltymų ir riebalų, taip pat vitaminų ir mineralų, įskaitant kalcį ir fosforą, reikalingų tinkamam šunų vystymuisi.

Dėl silkių priemaišos šuns imuninė ir nervų sistema veiks tinkamai. Produkte esantys augalai žymiai pagerins medžiagų apykaitą. Maiste nebuvo grūdų su aukštu glikemijos indeksu, kurie gali pakenkti gyvūnui ir kuriame yra ribotas kiekis neigiamai veikiančių angliavandenių. Produkto kokybę patvirtina teigiama klientų nuomonė, kurie pastebi jo įtaką šuns savijautai ir pamini, kad gyvūnai jį valgo noriai.

„Acana Singles Grass-Fed“ aviena parduodama šiose pakuotėse: 2, 6, 11,4 ir 17 kg. Maistas skirtas šunims, turintiems alergiją maistui.

Privalumai

Pašalina skrandžio problemas:

Maiste yra subtilaus ėrienos, kuris pašalina gyvūnų skrandžio problemas.

Visa grobio formulė:

Maistas buvo praturtintas „Whole Prey“ mišiniu, t. Y. Šviežia mėsa, kremzlėmis ir čiulpais. Tai vertingas vitaminų ir mineralų šaltinis.

Ribotas angliavandenių kiekis:

Maiste yra mažai angliavandenių, kurių perteklius gali prisidėti prie žarnyno mikrofloros augimo ir gyvūno sveikatos pablogėjimo.

Kailio išvaizdos gerinimas:

Žmonės, reguliariai šeriantys savo šunis maistu, pastebėjo, kad tai pagerina kailio išvaizdą ir odos būklę.

Natūralių augalų priedai:

Maiste yra natūralių Kanados kultūrų vaisių ir daržovių (tai patvirtina „Acana“ šunų maisto testas). Tai įtraukia obuolių ir sviesto moliūgų.

Trūkumai

Per didelės granulės:

Maistas yra gana didelių granulių pavidalu, todėl mažesnių veislių šunims (pvz., Maltiečiams) sunku juos kramtyti.

2. „Acana Heritage Light & Fit“ šuo

Šunų maistas „Heritage Light & Fit“ buvo sukurtas specialiai naminiams gyvūnams, kovojantiems su nutukimu. Tokio šuns mitybai reikia skirti ypatingą dėmesį, taigi ir specialus sprendimas, kurį pasiūlė „Acana“. Produktas turi žymiai ribotą angliavandenių kiekį ir neturi grūdų, turinčių aukštą glikemijos indeksą, o tai leidžia gyvūnui atsikratyti nereikalingų kilogramų ir galiausiai išlaikyti pastovų svorį. Siekiant užtikrinti jo raumenų jėgą ir išvengti jų silpnėjimo, į maistą buvo dedama daug baltymų turinčios vištienos mėsos ir šviežių, sveikų kiaušinių.

Granulės yra naudingos jūsų šuns vystymuisi. Jų pagalba bus pagerinta jo apykaita ir pagreitintas maisto virškinimas. Pagerės gyvūno odos ir plaukų išvaizda ir būklė. Maiste esančių vitaminų dėka jūsų augintinis gaus reikiamą pagrindinių ingredientų dozę, kuri teigiamai paveiks jo sveikatą ir savijautą.

Šis geros vertės šunų ėdalas „Acana“ tikrai nepersikraus jūsų piniginės. Vartotojai noriai jo siekia, manydami, kad jis yra efektyvus ir atitinka jų augintinių poreikius.

„Acana Heritage Light & Fit Dog“ yra produktas, skirtas antsvorio turintiems gyvūnams. Taip geras maistas Acana šunims iki 250 PLN parduodamas šiose pakuotėse: 0,34, 2, 6 ir 11,4 kg.

Privalumai

Padeda kontroliuoti cukraus kiekį:

Maiste nėra baltųjų ryžių ir kukurūzų, todėl lengviau kontroliuoti jūsų augintinio cukraus kiekį kraujyje.

Sumažintas angliavandenių kiekis:

Maiste yra sumažintas angliavandenių kiekis, todėl jis leidžia kontroliuoti šuns svorį.

Kruopščiai sukomponuota kompozicija:

Produkto sudėtis, be kita ko, apima šviežios vištienos mėsos, šviežios žuvies, žirnių, liucernos, sviestinio moliūgo ir supjaustytų avižų. Tai kruopščiai atrinkti ingredientai.

Skirtingoms veislėms:

Maistas tinka tiek mažesniems, tiek didesniems šunims. Gyvūnams nėra jokių problemų tai išsiaiškinti.

Trūkumai

Nepatogus saugojimas:

Maistą perkant didesnėje pakuotėje geriausia supilti į hermetišką skardinę, nes jis neturi virvelių uždarymo. Tai sukuria riziką, kad maistas greitai sušlaps.

3. Acana Regionals Pacifica šuo

„Acana“ prekės ženklo, pavadinto „Regionals Pacifica Dog“, pasiūlymas skirtas šunims, kurie mėgsta neįprastus skonius. Jo receptas yra pagrįstas šviežios mėsos deriniu su trimis skirtingomis žuvimis – silke, lašiša ir plekšne. Todėl traškučiuose pilna nesočiųjų Omega-3 riebalų rūgščių, kurios daro įtaką gyvūno sveikatai ir būklei. Jie sustiprina augintinio atsparumą išoriniams patogeniniams veiksniams, pagerina jo odos būklę ir suteikia gražų, purų kailį.

Produktą sudaro tik švieži ingredientai. Jame gausu daržovių, vaisių ir žolelių, kurie aprūpina jūsų šunį būtinais vitaminais ir mineralais. Jų kiekis pašaruose siekia 40%, o likusi dalis yra žuvys. Gamintojas nededa nereikalingų užpildų, kurie blogai veikia augintinio sveikatą. Taip pat nenaudojami cheminiai dažikliai ir stiprikliai.

Maistas yra kelių skirtingų svorio, tarp kurių kiekvienas savininkas ras sau tinkamą. Galite pasirinkti mažą dydį, leidžiantį patikrinti, ar šis skonis tinka šuniui, ar didesnį, kurio kaina tikrai bus patrauklesnė, palyginti su mažesnio turinio pakuotėmis.

„Acana Regionals Pacifica Dog“ parduodamas tokiose pakuotėse: 0,34, 2, 6 ir 11,4 kg. Tai geras pasirinkimas visų veislių ir amžiaus šunims.

Privalumai

Universalus produktas:

Produktas yra universalus. Jos siekia ir šuniukų šeimininkai, ir vyresni šunys. Maistas yra subalansuotas ir suteikia gyvūnams būtinų maistinių medžiagų, kad jie galėtų tinkamai vystytis ir funkcionuoti.

Grūdų nėra:

Maistas neturi grūdų, o angliavandenių yra mažai. Pagrindinis ingredientas yra žuvies mėsa (60–65%), likusi dalis yra švieži vaisiai ir daržovės.

Šunims, turintiems alergiją maistui:

Maistą galima saugiai duoti augintiniams, turintiems labai jautrią virškinimo sistemą. Tai tinkamas maistas alergiškiems žmonėms, be glitimo ir hipoalergiškas.

Trūkumai

Nemalonus kvapas:

Pagrindinis maisto ingredientas yra žuvis, suteikianti specifinį kvapą. Kai kurie pirkėjai pripažįsta, kad tai labai …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *