Geriausias sulankstomas dviratis – reitingai ir nuomonės 2021 m. Kovo mėn

Šių produktų nebėra

Sulankstomi elektriniai dviračiai „Torpado Explorer Plus 20“

Jei ieškote neįprastos išvaizdos transporto priemonės, turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti sulankstomą elektrinį dviratį „Torpado Explorer Plus 20.“. Modelis yra universalus, jis tiks tiek moterims, tiek vyrams. 15 colių rėmas pagamintas iš aliuminio, todėl sumažėja viso gaminio svoris. Elektrinis dviratis turi 250 W variklį, kuris yra prie galinio rato ir turi LCD ekraną. Kai baterija yra visiškai įkrauta, dviračio nuotolis siekia 40 km.

Įkraunamoje baterijoje esanti baterija gali atlaikyti maždaug 500 įkrovimų, ji yra rėmelyje ir sveria 2 kg. Dviratis turi 6 greičių pavarą, kuri leidžia patogiai įveikti ilgus atstumus. „Torpado Explorer“ modelis gerai veikia tiek važiuojant mieste, tiek išvykose. Jame sumontuoti 20 colių ratai su aliuminio ratlankiais. „Rubena“ padangos užtikrina puikų komfortą net ir nelygiu reljefu.

Dviračių kelionių entuziastai rekomenduoja „Torpado Explorer“ modelį dėl efektyvios baterijos, leidžiančios nuvažiuoti iki 40 km be papildomos įkrovos. Dviratis yra patogus ir saugus, su patvariomis padangomis ir patvariais stabdžiais.

„Torpado Explorer Plus 20“ sulankstomas elektrinis dviratis yra juodos spalvos, kuri patiks visiems. Modelis lengvai sulankstomas, todėl galite jį įdėti į bagažinę arba laikyti namuose.

Privalumai

Efektyvi baterija:

7,5 Ah talpos ličio jonų baterija leidžia keliauti didelius atstumus nereikalaujant įkrauti. Atlaiko maždaug 500 įkrovimų, todėl tarnauja ilgą laiką.

Stabdžiai:

„Promax“ aliuminio stabdžiai reaguoja greitai, bet ne smarkiai, užtikrindami saugumą net stačiais nusileidimais.

Aliuminio komponentai:

Rėmo, vairo ar ratlankio gamybai buvo naudojamas aukštos kokybės aliuminis, kuris yra patvarus, tačiau produkto svorio žymiai nepadidina.

Trūkumai

Nėra amortizatorių:

Elektriniame dviratyje nėra amortizatorių, todėl vartotojui pastebimas bet koks maršruto nelygumas.

Mechaniniai stabdžiai:

Dviratis naudoja mechaninius diskinius stabdžius, kuriuos sunku sureguliuoti ir moduliuoti. Elektriniams modeliams svarbu tinkamai sureguliuoti stabdžius.

„Mifa“ Vokietija „Shimano 7-Speed ​​Aluminium Folding Bike“

„Mifa 7 speed“ yra sulankstomas kalnų dviratis. Jis turi net 7 pavaras, todėl važiuoti nelygiu reljefu tikrai nebus iššūkis – važiuoti į kalną nebus toks varginantis. Tai dviratis, kurį galima greitai sulankstyti iki tokio dydžio, kad tilptų į krepšį. Todėl keliaujant traukiniu ar automobiliu nereikia specialios vietos dviračiui pastatyti.

Produkto struktūra pagaminta iš aliuminio. Jautrūs V stabdžiai reaguoja labai greitai, todėl galime laiku sustoti priešais kliūtis kelyje ar šaligatvyje. Dviračio svoris yra 13,3 kg, todėl transportavimas neturėtų kelti per didelių rūpesčių, juolab kad rinkinyje yra maišelis.

Pilni sparnai ant galinių ir priekinių padangų apsaugo mus nuo purvo. Vartotojai apie aprašytą dviratį paprastai kalba labai teigiamai. Jie dažnai mini 7 pavarų buvimą, taip pat mažą produkto svorį, dėl kurio lengva transportuoti įrangą.

„Mifa 7 speed“ yra dviratis, pagamintas iš aliuminio. Jo svoris yra 13,3 kg. Modelis turi V stabdžius.

Privalumai

Sulankstomas:

Dviratis sulankstomas iki labai mažo dydžio. Įdėtas į didelį krepšį, jį galima lengvai gabenti traukinyje, automobilyje ar net tramvajuje, nereikia specialios vietos.

Pavaros:

Esant 7 pavaroms daug lengviau važiuoti, ypač nelygiu reljefu, kuriam pritaikytas dviratis. Ilgesnės ekskursijos nuokalnėmis ir įkalnėmis gali būti malonesnės.

Papildoma įranga:

Pilni sparnai užtikrina maksimalią apsaugą nuo purslų purslų. Todėl galime važiuoti net iškart po lietaus ir nereikia jaudintis, kai lietus netikėtai nustebina kelionės metu.

Trūkumai

Pedalai:

Daugelis žmonių mano, kad pedalai yra gana silpni ir linkę suktis ar net lūžti. Taigi mes turime būti atsargūs, vykdydami žiauresnius judesius.

Patvarumas:

Dviratininkai pastebėjo, kad gaminio dizainas nėra patvarus. Dėl kritimo ant rėmo gali atsirasti įlenkimų ir įlenkimų.

„Kross Flex 3.0 20 R11“

Kaip „Flex 2.0“ modelio įpėdinis atsirado „Kross Flex 3.0 20 R11“ dviratis – jis pagamintas 2021 m. Tai miesto sulankstomas dviratis, kuris neužima daug vietos ir yra aprūpintas beveik visais elementais, skirtais judėti mieste. Dviratis turi sparnus, apsaugančius dviratininko drabužius esant blogam orui, bagažinės nešiojimo lentyną ir galinį žibintą. Dviejų ratų rėmas pagamintas iš 6061 našumo aliuminio.

Šios medžiagos dėka rėmas yra lengvas, tuo pačiu standus ir atsparus lūžimui. Rėmo paviršius yra apsaugotas milteliniu dažymu. Reguliuojant sėdynės stulpą balnu VELO VL-6273 ir aliuminio dviračio vairo kotas tiks skirtingo ūgio žmonėms. Dviratis taip pat turi 3 pavaras, kurias valdo sukamasis perjungiklis ir NEXUS 3 pavarų dėžė.

Rankeną lengva naudoti net žiemą, kai rankos suvyniotos į storas pirštines. 20 colių ratai yra su patikimais „V-Brake“ stabdžiais. Vienas iš populiariausių sulankstomų dviračių yra Kross Flex 3.0 20 R11 dviratis. 2021 m. Jis buvo pagamintas kaip modelio, kurį klientai gerai suvokia, įpėdinis „Kross Flex 2.0“.

Privalumai

Aliuminio rėmas:

Rėmas pagamintas iš našumo 6061 aliuminio, todėl dviratis ne tik lengvas, bet ir atsparus mechaniniams pažeidimams ir palaiko tinkamą standumą.

Pavaros:

Dviratis aprūpintas 3 pavaromis, kad būtų lengviau įveikti kalvas ir kitus sunkius vietovės kelius.

Kompaktiškas dydis:

Įrangą dėl mažo dydžio (ratai yra 20 colių) lengva laikyti tiek namuose, tiek automobilio bagažinėje.

Trūkumai

Nusidėvėjimas:

Dviratis neturi amortizacijos, todėl vairuotojui gali kilti nepatogumų. Visi žemės nelygumai dar labiau pastebimi dėl mažų ratų montavimo.

Nėra šviesos:

Dviejų ratų automobilyje nėra sumontuotas priekinis žibintas, todėl norint judėti tamsoje, reikia jį nusipirkti ir įdiegti savarankiškai.

„Romet Wigry 2“

Dviračio „Romet Wigry 2“ rėmas pagamintas iš aliuminio, kuris garantuoja ilgaamžiškumą ir lengvumą. Transporto priemonė yra maža ir lengvai sulankstoma, todėl tai puikus pasiūlymas žmonėms, gyvenantiems daugiabučiuose (ypač be rūsio). Produktas aprūpintas praktiška, plienine bagažine, ant kurios galime pritvirtinti pirkinių krepšelį.

Dėl to, kad dviratis turi sparnus, važiuojant per lietų (ypač neasfaltuotu keliu) nereikia jaudintis dėl drabužių taškymosi. Transporto priemonėje yra plieninė šakė ir priekiniai V stabdžiai, kurie patikimai veikia bet kokiomis oro sąlygomis.

„Romet Wigry 2“ modelis nėra didelis, tačiau jis užtikrina patogų važiavimą. Taip mano pirkėjai, nusprendę pirkti. Dviratis taip pat giriamas už tai, kad jis puikiai tinka važinėti po miestą – jo dėka mums nereikia stovėti spūstyse ir galime greičiau patekti į darbą ar mokyklą. Mes galime lengvai transportuoti gaminį automobilio bagažinėje ir netgi su juo keliauti viešuoju transportu, pasikeitus orams.

„Romet Wigry 2“ modelis turi aliuminio rėmą, kurio aukštis yra 28,5 cm. Galiniame stebulėje yra paprastas dviejų pavarų perjungimo mechanizmas. Transporto priemonė turi 20 colių ratus.

Privalumai

Purvasaugiai:

Ant priekinių ir galinių ratų sumontuotas sparnas. Tokio tipo sprendimas leidžia važiuoti neasfaltuotais keliais lietaus metu ir važiuoti per balas, nesijaudinant dėl ​​savo drabužių sutepimo.

Sulankstomi pedalai:

Dviratis turi ne tik sulankstomą rėmą, bet ir pedalus. Dėl šios priežasties transporto priemonę lengva laikyti ir nėra jokios rizikos, kad ją nešdamas netyčia pataikysite į išsikišusius elementus.

Jis puikiai slopina vibracijas:

Naudojant ne aliuminę, o plieninę šakę, užtikrinama vibracijos slopinimas, todėl važiavimas dviračiu tampa patogus net ir duobėtame kelyje.

Trūkumai

Keblus balno aukščio reguliavimas:

Norint pakeisti balno aukštį, reikia naudoti tinkamą raktą ir daug jėgos. Kai kurių vartotojų nuomone, tam beveik reikalinga kito namų ūkio nario pagalba.

„Mifa“ sulankstomas dviratis 3 greičių „Shimano Nexus“ 228673912

„Mifa Nexus“ yra sulankstomas vyrų dviratis. Daugelis vartotojų pastebėjo, kad jo dizainas yra labai patvarus. Dauguma elementų pagaminti iš stipraus aliuminio. Tai daro labai lengvą produktą, sveriantį 14 kg. Tai reiškia, kad manevruoti dviračiu yra labai paprasta, be to, tai yra teisingas pasirinkimas daugiabutyje gyvenantiems žmonėms, kurie kiekvieną dieną turi įnešti dviratį į butą.

Kai reikia sulankstyti dviratį, ši operacija yra ypač lengva ir neužima per daug laiko. Mes galime lengvai surinkti rėmą, pedalus ir vairą. Sulankstęs dviratis neužima daug vietos ir galime jį įsidėti į krepšį, kurį galima rasti rinkinyje. Grandinės dangtis apsaugo mūsų kojas nuo susisukimo ir nešvarumų.

Pateikto gaminio ratų skersmuo yra 20 colių. Dviratis turi pilnus sparnus, kurie apsaugo mus nuo purvo. Savo ruožtu galime ant bagažinės užsidėti keletą daiktų ar krepšį, kurį pasiimame į kelionę. Vartotojai renkasi dviratį dėl jo apdirbimo – jis buvo pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų.

„Mifa Biria“ yra dviratis su 20 colių ratais. Tai vyriškas modelis, pagamintas iš aliuminio. Jis turi grandinės dangtį ir bagažinės lentyną.

Privalumai

Sulankstomas:

Dviračio sulankstymas yra labai lengvas ir greitas. Per kelias minutes dviratis yra pakankamai mažas, kad tilptų į didelį krepšį. Produkto surinkimas iš naujo nėra problemiškas.

Įranga:

Dėl papildomos dviračių įrangos, tokios kaip sparnai ir bagažinė, mums daug lengviau važiuoti, ypač ilgesniais atstumais. Sparnai neleidžia …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *