Atlikę išsamią rinkos pasiūlos analizę, peržiūrėję daugiau nei dešimt puslapių ir kvitus, radome įdomių 2 din radijo imtuvų. Vartotojai, išbandę kiekvieną iš jų, dalijasi savo apžvalgomis, kurių pagrindu mes pasirinkome modelį „Vordon HT-869BT“, turinti daug privalumų. Vienas iš jų yra palyginti didelis LCD ekranas. Reikėtų paminėti, kad ekrano skiriamoji geba yra gana didelė, be to, tai yra jutiklinis ekranas, leidžiantis valdyti lietimu. Jei mums nepatiks tokie modernūs sprendimai, mes tikrai būsime suinteresuoti pridedamu nuotolinio valdymo pultu. „Vordon HT-869BT“ modeliui būdingas skaidrus garsas. Taigi, mes galime mėgautis nenutrūkstamais triukšmais muzika ir žmogaus, su kuriuo kalbamės telefonu, balsu. Rinkinyje taip pat yra specialus įtaisas, kuris palengvins manevrą vairuojant. Vartotojai sutiko antroje vietoje „Vordon Dignity HT-869V2“. Tai modelis, turintis daug įdomių savybių. Vienas iš jų yra „MirrorLink“, kuris mums palengvina produkto valdymą. Jei norite sužinoti daugiau apie šiuos ir kitus produktus, eikite į kitą mūsų straipsnio dalį.
palyginimo lentelė
Privalumai
Trūkumai
Santrauka
Pasiūlymai
Kurį „2din“ radiją pirkti?
Pirkinių vadovas
Radijas – pasak daugelio žmonių, reikalinga įranga automobiliui. Vairavimas be foninės muzikos yra nuobodus daugeliui vairuotojų, ir dažnai kelionė į darbą yra vienintelis laikas, kai galime atsipalaiduoti su muzika ar klausytis naujienų.
Šiame vadove norime atsakyti į klausimą, kas yra geriausia 2 din galvutė. Tikimės, kad mūsų straipsnis palengvins jūsų pasirinkimą.
Kas yra 2 žaidėjų grotuvas?
Tikriausiai daugelis žmonių paklaus savęs, ką reiškia simbolis 2 din. Skubame aiškintis. Kalbant apie stereofonus, yra du tipai – 1 din ir 2 din. Pirmasis tipas yra radijas, sumontuotas standartinėje kišenėje, kurio matmenys yra 5 cm x 18 cm x 15 cm. Antrasis tipas, t. Y. Nagrinėjamas 2 din, yra aukštesnio lygio daugialypės terpės įrenginys, reikalaujantis daugiau vietos. Jei norime įsigyti tokią įrangą, turime įsitikinti, kad turime pakankamai vietos jai. Kai kurie žmonės pastebi, kad tokie radijo imtuvai buvo gaminami Japonijos kompanijų gaminamiems automobiliams.
Ekranas
Ekrano įstrižainė turi įtakos 2 din radijo naudojimo patogumui. Verta nepamiršti, kad kuo jis didesnis, tuo daugiau vietos mums reikia įrengimui. Dažniausiai gamintojai mums siūlo įrenginius, kurių ekrano įstrižainė yra 6–7 coliai, o tai atitinka mažos planšetės matmenis. Kitas svarbus aspektas yra ekrano kokybė. Standartas yra 800 x 600 pikselių arba 600 x 480 pikselių skiriamoji geba, tačiau randame atitinkamai silpnesnius ir galingesnius įrenginius.
Ekranas gali būti jautrus lietimui, tačiau taip pat dažnai randame įrangą su rankenėlėmis ir mygtukais. Verta pasirinkti prietaisą, kurį mums naudoti nebus problematiška. Jei kasdien vengtume lietimui jautrių produktų, neturėtume investuoti į tokią įrangą.
Ekranas turėtų būti aiškus, geriausia pasirinkti apšviestą modelį, kad jo veikimas naktį nebūtų pagrindinė problema.
Savybės – kurį 2 radijo radiją pasirinkti?
2 din radijuose yra įmontuotas radijas, dažnai su RDS – Radio Data System, kuris ne tik rodo mums informaciją apie radijo stotis. Tai taip pat leidžia klausytis radijo ilgos kelionės metu, nereikia nuolat keisti stočių, kai jis praranda aprėptį (pats keičia dažnį). Taip pat verta patikrinti, kiek modelis turi atminties. Kai kurie įrenginiai leidžia mums išsaugoti iki 30 skirtingų radijo stočių. Radijo atveju mums svarbi informacija bus, ar įranga palaiko DAB, t. Y. Priima stotis skaitmeninėmis technologijomis, užtikrindama geresnę garso kokybę.
Gebėjimas klausytis mp3 iš „flash“ atminties ar telefono tapo standartiniu 2 din radijo imtuvu. Šio tipo gaminiai taip pat dažnai turi „Bluetooth“ ryšį ir leidžia mums lengvai prijungti išmanųjį telefoną. Jei jums patinka technologinės naujovės, ši galimybė tikrai jus domins.
Vis dažniau šio tipo įrenginiai leidžia atkurti ne tik failus MP3 formatu, bet ir mp4. Nors vairuodamas vairuotojas turi sutelkti dėmesį į kelią, jis gali žiūrėti serialą stovėdamas vietoje. Ši funkcija patiks ir keleiviams.
Pagalba statant automobilį – tai moderni galimybė, tokia naudinga vairuotojams. Naujausiuose automobiliuose parkavimo kameros jau yra standartinės, tačiau kai jų neturime, tokia funkcija pasirodo labai įdomi. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prijungti fotoaparatus ar parkavimo jutiklį prie radijo ir atlikti įvairius manevrus bus daug lengviau.
Pasak daugelio žmonių, geriausia 2 din galvutė yra su įmontuota GPS navigacija. Tai yra galimybė, kai produkto kaina žymiai padidėja, tačiau ji neabejotinai naudinga. Ypač tai, kad dažnai pažangūs modeliai suteikia mums galimybę reguliariai atnaujinti žemėlapius.
Jungtys
Jungtys arba įėjimai yra svarbus bet kokios įrangos elementas. Pagrindas yra RCA, USB ir AUX, taip pat yra modelių su HDMI įvestimi. Įdomus variantas taip pat yra atminties kortelės lizdas, pvz., SD arba „micro SD“. Nors „Bluetooth“ ryšys vargu ar yra tipinė jungtis, jis tikrai prie jų pririštas. Tai palengvina įrangos prijungimą prie telefono ar planšetinio kompiuterio, dažnai palaikomo NFC technologijos, kuri ieško netoliese esančių įrenginių, su kuriais gali prisijungti radijas.
Garso kokybė
Žinoma, garso kokybė priklausys ne tik nuo radijo, bet ir nuo automobilyje sumontuotų garsiakalbių. Tačiau verta įsitikinti, kad įranga suteikia mums galimybę manipuliuoti garsu, keisti tonus, padidinti bosą ar pataisyti triukšmą. Jei jums patinka muzika ir dėmesys skiriamas kokybei – tokios galimybės turėtų atkreipti jūsų dėmesį. Būtinai patikrinkite, ar modelis turi, pavyzdžiui, keletą RCA įėjimų, leidžiančių prijungti ne tik garsiakalbius, bet ir stiprintuvą.
2 din radijo imtuvai geromis kainomis
Parduotuvėse galima rasti 2 radijas radijo aparatų už maždaug 300 PLN, bet ir už 2000 PLN. Kurį modelį pasirinkti? Pigesni prietaisai paprastai yra ne tokie sudėtingi, kartais jie turi blogesnį ekraną ir mažiau funkcijų. Brangiausi yra modeliai su navigacija, galimybė prijungti kamerą, kurie yra daugialypės terpės pramogų centras. Tačiau reikia pažymėti, kad mes galime gauti būtent tokį pažangų, išplėstą modelį už maždaug 1000 PLN.
Geriausi 2 din radijo imtuvai 2021 m
Žemiau yra mūsų 2 din radijo imtuvų reitingas. Kviečiame susipažinti su penkiais geriausiais rinkoje esančiais įrenginiais.
Mūsų rekomendacijos
„Vordon HT-869BT“
Vienas iš įdomiausių 2 din radijo imtuvų yra „Vordon HT-869BT“. Šis prietaisas turi LCD ekraną, kurio įstrižainė yra iki 7 colių. Taigi be problemų galime pamatyti viską, kas vyksta ekrane. Tai įmanoma ir dėl raiškos, kuri yra 800 x 400 pikselių. Be to, reikėtų paminėti, kad ekranas yra jutiklinis ekranas, tačiau tuo pačiu metu mes galime naudoti įrangą iš nuotolinio valdymo pulto.
„Bluetooth“ ryšys yra didelis pateikto grotuvo privalumas. Tai leidžia mums kalbėtis nelaikant prietaiso rankose. Negalima pamiršti apie įmontuoto mikrofono galimybę įrenginyje. Įrangos garsas aiškus. Šis grotuvas pirmiausia naudojamas įvairaus formato muzikai groti. Jis gali nuskaityti failus iš atminties kortelių, nešiojamosios atminties ir telefonų. Papildoma šio modelio savybė yra galinio vaizdo kameros buvimas. Taip pat nereikėtų pamiršti, kad įranga padės saugiai manevruoti automobilį važiuojant atgal.
Vartotojai ypač vertina „Vordon HT-869BT“ už funkcionalumą ir sklandų veikimą. Jie taip pat teigiamai vertina galimybę valdyti įrenginį naudojant nuotolinio valdymo pultą.
„Vordon HT-869BT“ įranga turi 7 colių ekraną, kurio skiriamoji geba yra 800 x 400 taškų. Radijo išėjimo galia yra 4 x 45 W.
Privalumai
Palaiko populiariausius failų formatus:
Prietaisas palaiko populiariausius failų formatus: MP3, MP4, WMA, AVI ir RMVB. Tai leidžia klausytis muzikos, taip pat žiūrėti filmus.
Paprasta naudoti:
Radijo valdymas nėra sudėtingas, tam daugiausia įtakos turi didelis ir aiškus jutiklinio ekrano ekranas.
Integruotas „Bluetooth“:
Įranga turi įmontuotą „Bluetooth“ modulį, dėl kurio vairuodami galime laisvai skambinti telefonu (nereikia laikyti telefono prie ausies).
Muzikos grojimas iš išorinės laikmenos:
Važiuodami automobiliu galime klausytis muzikos iš išorinių duomenų laikmenų, t. Y. USB atmintinės ar „microSD“ kortelės.
Galimybė prijungti atbulinės eigos kamerą:
Galime prijungti galinio vaizdo kamerą prie radijo. Jis įjungiamas automatiškai, kai įjungiama atbulinė pavara.
Trūkumai
Uogienės:
Kaip pastebėjo vairuotojai, tai nėra prietaisas be gedimų. Kartais mikčioja arba staiga išsijungia, o tai gali šiek tiek varginti.
„Vordon Dignity HT-869V2“
Mes nusprendėme įtraukti „Vordon Dignity HT-869V2“ centrinę įrangą į savo sąrašą. Jis turi keletą gražių funkcijų, į kurias verta pasidomėti atidžiau. Vienas iš jų yra „MapFactor Navigator“. Šioje programoje rasite visos Europos žemėlapius, kurie yra nuolat atnaujinami. Kitas klausimas yra apšviesti raktai ir naktinis apšvietimas, kurie leidžia mums valdyti įrangą bet kokiomis sąlygomis.
Pateikto radijo pagalba galime klausytis muzikos tiesiai iš atminties kortelės. Įdomus variantas yra tas, kad mes galime valdyti navigacijos ir muzikos garsumą. Taigi mes galime tuo pačiu metu klausytis radijo ir naudoti navigaciją. Viena iš naudingesnių prietaiso funkcijų yra „MirrorLink“. Jis veikia taip, kad nukopijuoja prie grotuvo prijungto išmaniojo telefono ekraną.
Įrangos ekrano skiriamoji geba yra 800 x 480 taškų, o jos įstrižainė yra 7 coliai, o tai suteikia mums komfortą renkantis darbo variantą. Vartotojai vertina radiją „Vordon Dignity“ …