Hidroforai. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Kovo mėn

Jei turite šulinį ar didelę vandens talpą ir nežinote, kaip į kraną ar sodą patekti skysčio, rekomenduojame investuoti į hidroforą. Vienas iš geriausių šio tipo produktų pasirodė esąs Wilo HWJ 50 L 20 3 M. Tai nėra triukšmo keliantis prietaisas. Todėl mes galime jį naudoti bet kuriuo dienos ar nakties metu. Be to, šis modelis pagamintas iš nerūdijančio plieno. Taigi neturime jaudintis, kad po kurio laiko atskiri elementai pasidengs rūdimis. Gaminiui būdingas mažas gedimų dažnis. Taip yra dėl labai stipraus variklio, kuris buvo termiškai apsaugotas. Pagal vartotojų nuomonę jis yra antroje vietoje „Ibo AJ 50/60“. Aukštas įrangos sukeltas slėgis leidžia mums laisvai laistyti daržoves darže arba plauti automobilį.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį hidroforą pirkti?

Pirkinių vadovas

Norėdami pasirinkti tinkamą hidroforą, turime, be kitų dalykų, atsižvelgti į mūsų namo aukštį, jame gyvenančių žmonių skaičių, taip pat atstumą tarp pastato ir šulinio. Suprantame, kad daugeliui žmonių gali būti sunku tinkamai pasirinkti. Jei jums taip pat įdomu, kuris modelis yra tinkamiausias iš visų rinkoje esančių modelių, patekote į reikiamą vietą. Kitame vadove rasite keletą vertingų patarimų, kurį hidroforą pasirinkti.

Kas yra tokio tipo produktas?

Hidroforas yra slėginis bakas, iš dalies pripildytas vandens. Tai yra vienas iš pagrindinių slėgio padidinimo sistemos elementų. Toks produktas leidžia išlaikyti pastovų slėgį vandens tiekimo sistemoje ir tokiu būdu veiksmingai apsaugo nuo pernelyg didelio siurblio naudojimo.

Žmonės, kurie semiasi vandens iš šulinių (pvz., Sklype), turėtų pagalvoti apie hidroforo įsigijimą. Tai bus naudinga ir tada, kai vandens prijungimo prie vandens tiekimo sistemos slėgis yra toks žemas, kad jis negali pasiekti visų taškų, kur jis yra paimamas (pavyzdžiui, atskirose namo patalpose). Tuomet negalima nemokamai naudotis vonia ar skalbimo mašina.

Talpa – kuris hidroforas yra geriausias?

Jei perkamas hidroforas turi būti pagrindinis rezervuaras, tiekiantis mūsų namą vandeniu, jo talpa neturėtų būti mažesnė nei 100 l. Daugelis žmonių teigia, kad tokioje situacijoje produktas, kuriame telpa iki 150 l vandens, yra puikus. Parduotuvėse galima įsigyti ir daug didesnių modelių. Tačiau jie skirti pastatams, kuriems reikalingas labai didelis vandens poreikis.

Manoma, kad mažame name gyvenanti 4 asmenų šeima užima iki 15 m2 plotą3 vandens per mėnesį (atsižvelgiant į namų ūkio gyvenimo būdą ir atskirų prietaisų, tokių kaip skalbimo mašina ar indaplovė, skaičių ir naudojimo dažnumą). Šiuo atveju didesnio nei 200 l talpos gaminio pirkimas yra nepateisinamas, nes tai gali sumažinti visos santechnikos sistemos efektyvumą.

Bako talpa turi įtakos slėgiui vamzdžiuose. Kuo didesnį produktą pasirinksime, tuo rečiau reikės paleisti siurblį, t. Y. Dar vieną svarbų hidroforų rinkinio elementą. Tai savo ruožtu daro įtaką jo gyvenimo pratęsimui (ir taip išvengiama per greito pakeitimo, kuris gali būti palyginti brangus). Tuo pat metu atminkite, kad hidroforo dydis turi būti pritaikytas prie namuose įrengto įrenginio dydžio ir patalpos, kurioje bus talpykla, matmenų.

Forma ir surinkimo būdas

Hidroforai dažniausiai primena cilindrą suapvalintais kraštais. Tokie gaminiai skiriasi surinkimo būdu. Kai kuriuos modelius galima pastatyti vertikaliai, o kitus – horizontaliai. Mūsų pasirinkimas turėtų priklausyti nuo to, kur planuojame talpinti baką.

Pagal galiojančius teisės aktus patalpos, kurioje sumontuota tradicinė slėgio kėlimo sistema, matmenys turi būti ne mažesni kaip 2 mx 2,5 m (jos minimalus aukštis yra 2,2 m). Viduje turėtų būti apšvietimas, taip pat neperšlampama elektros instaliacija. Nereikia pamiršti ir šildymo įrengimo, kuris užtikrins minimalią oro temperatūrą apie +5 laipsnius C.

Membrana ir filtrai

Norėdami būti tikri, kad pasirinktas hidroforas gerai atliks savo funkciją, turėtume patikrinti atskirų jo konstrukcijos dalių kokybę. Svarbiausia yra diafragma, dažnai dar vadinama diafragma. Dėl to, kad jame yra vandens, jis negali būti per subtilus. Mes rekomenduojame įsigyti modelį su membrana, pagaminta iš patvarios gumos. Tai nėra taip jautri žalai, dėl kurios išvengsime pavojaus sumažinti viso įrenginio efektyvumą. Nors hidroforinę diafragmą prireikus galima pakeisti, geriau jos vengti. Nes tai gali pasirodyti labai didelės išlaidos.

Filtrai taip pat yra nepaprastai svarbūs (ypač kai užterštas vanduo iš vietos, iš kurios mes jį traukiame). Jie padeda išvengti vožtuvų ir siurblio užsikimšimo. Todėl vandens ir kanalizacijos sistema nebus netrukdoma, o atskiri jos elementai ilgą laiką veiks.

Elektroninis valdymas

Kiti veiksniai, pavyzdžiui, papildomos funkcijos, taip pat gali turėti įtakos tinkamo produkto pasirinkimui. Dažnai girdima, kad, be kita ko, yra įrengtas geriausias hidroforas elektroninėje valdymo ir srauto valdymo sistemoje. Toks rezervuaras gali savarankiškai valdyti įrenginio veikimą visą parą ir tuo pačiu metu apsaugoti atskirus hidroforo rinkinio elementus nuo gedimo ar perkaitimo (pavyzdžiui, dėl jų nuolatinio veikimo nutrūkus vandens tiekimui).

Siurblys

Kad hidroforas veiktų tinkamai, svarbu rasti tinkamą siurblį. Mes tokius produktus skirstome į gilius ir čiulpiamuosius. Pirmieji dedami į šulinį, kuriame vandens lygis yra mažesnis nei 7 m (todėl negirdime jų skleidžiamų garsų). Aspiruojantys modeliai skirti montuoti vietoje, kur vandens paviršius yra daug didesniame aukštyje – prie tvenkinio. Jų trūkumas yra tas, kad jų keliamas triukšmas yra aiškiai girdimas.

Hidroforai geromis kainomis

Už gerą hidroforą mokėsime vidutiniškai nuo 100 iki 1500 zlotų. Atminkite, kad produktų kainą lemia ne tik prekės ženklas, bet ir talpa. Kuo didesnis bakas mums reikalingas, tuo daugiau išleidžiame pirkimui.

Geriausi hidroforai 2021 m

Perskaitę mūsų vadovą, jūs tikrai sužinosite, kuris modelis jums bus geriausias. Žemiau rasite hidroforų reitingą, kurio jums tikrai reikės apsiperkant.

Mūsų rekomendacijos

Wilo HWJ 50 L 20 3 M

„Wilo HWJ 50 L 20 3 M“ yra pagamintas iš nerūdijančio plieno. Ši medžiaga garantuoja, kad produktas nerūdys, net jei jis nebus naudojamas ilgą laiką. Mes neturime apsisaugoti nuo lietaus ir kitų veiksnių. Be to, siurblio hidraulika buvo suprojektuota taip, kad ji nekeltų jokio triukšmo. Taigi galime būti tikri, kad iš jo sklindantis triukšmas niekam netrukdys.

Galingiausias pateikto produkto elementas yra jo variklis. Gamintojas užtikrina, kad jo tarnavimo laikas būtų labai ilgas. Be to, jis yra termiškai apsaugotas. Be to, tai yra idealus nuolatinio veikimo variklis.

Nuomonės apie šio prekės ženklo hidroforus dažniausiai glostančios. Vartotojai mano, kad „Wilo“ prietaisai labai gerai atlieka savo darbą. Klientai ypač atkreipia dėmesį į galingą gaminio variklį ir tvirtą jo apdirbimą.

„Wilo HWJ 50 L 20 3 EM“ hidroforas turi tokius matmenis: plotis – 42 cm, ilgis – 68,5 cm ir aukštis – 73,5 cm. Variklio galia siekia 0,75 kW.

Privalumai

Vykdymas:

Prietaisas pagamintas iš geros kokybės nerūdijančio plieno. Ši medžiaga yra labai atspari korozijai. Tai užtikrina, kad hidroforas net ir po kelerių metų naudojimo neatrodys pažeistas.

Apsauga nuo perkaitimo:

Įranga turi veiksmingą apsaugą nuo perkaitimo. Todėl neturime jaudintis, kad prietaisas suges ir prarasime prieigą prie tekančio vandens.

Variklis sukurtas nuolatiniam darbui:

Hidrofore naudojamas variklis yra efektyvus, be to, jis buvo pritaikytas nuolatiniam darbui.

Komfortas:

Vartotojai turi teigiamą nuomonę apie prietaiso veikimą. Jis automatiškai palaiko pastovią nustatyto slėgio vertę, kurios dėka užtikrinamas patogumas prausiantis po dušu ar vonioje (pastovus vandens slėgis).

Darbinis tūris:

Daugelis žmonių patvirtina, kad eksploatuojant įranga nesukelia per didelio triukšmo.

Trūkumai

Maitinimo laidas:

Nedidelė interneto vartotojų grupė mano, kad įrenginio maitinimo laidas gali būti šiek tiek ilgesnis.

„Ibo AJ 50/60“

„Ibo AJ 50/60“ modelis yra labai populiarus tarp interneto vartotojų. Viskas dėl lengvo valdymo ir galingo variklio. Prietaiso galia siekia net 1,1 kW. Taigi šio modelio efektyvumas yra 60 l / min. Gaminio korpusas pagamintas iš ketaus. Ši patikima medžiaga užtikrina nepertraukiamą eksploatavimą kelerius metus.

Šis prietaisas rekomenduojamas vienos šeimos namams ar vasarnamiams. Produktas buvo pritaikytas paimti vandenį iš mažiausiai 8 m gylio. Taigi patikrinkime, ar mes turime būtinas jo montavimo sąlygas. Šis geras ir pigus hidroforas sukuria 5 barų slėgį. Tai reiškia, kad iš jo išeinanti vandens srovė yra stipri. Todėl modelis puikiai tinka daržovėms laistyti sode arba automobiliui plauti kieme.

„Ibo AJ 50/60“ yra vienas iš dažniausiai pasirenkamų hidroforų. Vartotojai vertina galingą variklį, tvirtą korpusą ir lengvą valdymą.

„Ibo AJ 50/60“ yra labai geras hidroforas iki 400 PLN. Produkto matmenys yra tokie: plotis – 36 cm, aukštis – 64 cm ir gylis – 55 cm. Modelis sveria 22 kg. Jo galia yra 1,1 kW.

Privalumai

Efektyvumas:

Gamintojo teigimu, siurblys garantuoja iki 60 litrų per minutę našumą. Taigi įranga neabejotinai pateisins reiklių vartotojų lūkesčius.

Bakas:

Nerūdijančio plieno bakas yra atsparus aukštai temperatūrai. Savo …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *