Geri „Vileda“ garo šluotelės – reitingai ir apžvalgos – 2021 m. Kovo mėn

Verta pasidomėti „Vileda“ garo šluotelėmis, kurias dažniausiai renkasi vartotojai. Mes kalbame apie modelius 146574 m ir 146578. Pirmasis iš paminėtų produktų buvo mūsų parengto reitingo viršuje. Tai, kas skatina pirkti pateiktą įrangą, visų pirma yra didelė galia, garantuojanti efektyvų darbą. Galite būti tikri, kad modelis sugebės pašalinti net išdžiūvusius nešvarumus nuo grindų. Daugelis žmonių vertina, kad gaminį lengva naudoti, o jo gamyboje naudojamos medžiagos pasižymi dideliu atsparumu pažeidimams. Neabejotinas prietaiso pranašumas yra jo įšilimo laikas, kuris yra tik keliolika sekundžių. Todėl nereikia ilgai laukti, kol pradėsite valyti. Antroji vieta mūsų reitinge buvo garo šluota Vileda 146578. Tai yra baterijomis varoma įranga, o tai reiškia, kad niekas nevaržo mūsų judesių. Modelis turi sukamą galvą ir gerai apgalvotą struktūrą. Interneto vartotojai pabrėžia, kad produktas sveria nedaug ir jį lengva laikyti.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį „Vileda“ garo šluostę pasirinkti?

Pirkinių vadovas

Tikriausiai daugelis iš mūsų sutiks, kad grindų valymas nėra viena maloniausių veiklų. Paprasti šluostės ne visada sugeba susidoroti su dideliu nešvarumu. Jei tokia problema jums artima, verta pagalvoti apie garo modelio pirkimą. Jis veikia dalyvaujant šildytuvui, kuris generuoja vandens garus. Tai leidžia pašalinti net gilias vyno dėmes. Jei ketinate įsigyti tokį įrenginį, rekomenduojame perskaityti mūsų vadovą. Jo pabaigoje rasite trumpą reitingą, kurį mes įtraukėme Geriausi „Vileda“ garo šluostės.

„Vileda“ yra vienas iš pirmaujančių prekės ženklų Lenkijos rinkoje, gaminantis ir platinantis aukštos kokybės namų valymo įrangą. Jo pasiūloje yra aukštos klasės gariniai, įprasti šluostės ir mikropluošto šluostės. Pirkdami šios įmonės produktus investuojate į ilgaamžiškumą ir tvirtumą.

Sprendžiant pirkti garinį šluostę, verta atkreipti dėmesį į jo funkcijų skaičių. Pigesni prietaisai gali susidoroti tik su plytelėmis ir parketu. Tačiau jei jums to nepakanka, verta investuoti į šiek tiek geresnį įrenginį, kuriame bus galimybė gaivinti apmušalus ir apmušalus automobiliuose ir namuose. Šio tipo įranga tikrai susidoros su vyno dėmėmis ant kilimo.

Kitas aspektas, į kurį turėtumėte atsižvelgti, yra galva. Verta užtikrinti, kad jis būtų lankstus. Tai užtikrins, kad pasieksite sunkiai pasiekiamas vietas.

Kitas svarbus klausimas yra jus dominančios įrangos svoris. Kadangi šluostė turi būti naudojama įvairiems paviršiams, įskaitant sienas ir lubas, valyti, jo svoris neturėtų būti per didelis. Be to, valyti grindis sunkia įranga yra labai nepatogu ir tai gali sukelti skausmą.

Norint, kad šluostė būtų paprasta ir maloni, verta pasirūpinti dideliu prietaiso pajėgumu. Kuo jis didesnis, tuo rečiau reikės papildyti vandens rezervuarą. Šis sprendimas sutaupys daug laiko.

„Vileda“ garo šluostės – reitingas

Vileda 146574

Modelis 146574 yra geriausias „Vileda“ garo mopas 2021 m. Jo naudojimas garantuoja gerus rezultatus. Tiesiog ant modelio apačios uždėkite mikropluošto šluostę, kad surinktumėte visus nešvarumus nuo grindų. Naudojant garą, sunaikinama apie 99% ant žemės esančių bakterijų. Tai naudinga, kai namuose turite vaikų.

Valymas naudojant pateiktą modelį yra labai paprastas ir greitas. Viena iš priežasčių yra gana didelis bakas, kurio talpa yra 400 ml. Dėl to nereikia kaskart įpilti vandens į įrangą.

Prietaiso matmenys yra: aukštis – 126 cm, plotis – 30 cm ir gylis – 20 cm. Taigi rasti vietą jam namuose nebus problema. Savo ruožtu modelio svoris yra 2,3 kg, o tai reiškia, kad galėsite lengvai jį pakelti ir išvalyti buto sienas.

Modelio naudojimas yra labai paprastas. Didelės galios, kuri yra 1500 W, dėka, šildytuvas per kelias sekundes sušildo vandenį iki 100 laipsnių temperatūros. Dėl to valymas tampa daug greitesnis.

Vartotojų atsiliepimai yra labai teigiami. Vartotojų teigimu, nuo šio produkto įsigijimo valymo laikas gerokai sutrumpėjo. Be to, tai leidžia atnaujinti sėdynes ir apmušalus automobiliuose. Didžiausias modelio privalumas yra galvos forma, pasiekianti net sunkiai pasiekiamas vietas.

146574 modelis yra labai geras „Vileda“ garo šluostas iki 400 PLN. Prietaiso galia yra 1550 W. Vandens bako talpa yra 400 ml.

Privalumai

Apšilimo laikas:

Įranga aprūpinta efektyviu šildytuvu. Todėl modelis yra paruoštas darbui praėjus vos 15 sekundžių po įjungimo.

Garo intensyvumo valdymas:

Vartotojas gali lengvai pritaikyti šluostę prie nešvarumų ant grindų. Šiuo tikslu pakanka nustatyti norimą garo, išeinančio iš prietaiso, intensyvumą.

Bakas:

Dėl to, kad gaminyje yra talpus bakas, jums nereikia kaskart nustoti veikti, kad vėl užpildytumėte indą. Tai turi įtakos ne tik efektyvumui, bet ir patogumui valant.

Linija:

Garų šluoste yra 6 m ilgio maitinimo laidas. Taigi mes galime išvalyti didelę teritoriją nekeisdami maitinimo šaltinio.

Perdanga:

Rinkinyje yra speciali perdanga, skirta kilimams plauti. Pasak vartotojų, jis yra tvirtai pagamintas ir gerai veikia.

Trūkumai

Šlapios dėmės:

Keliuose atsiliepimuose galite perskaityti, kad produktas palieka šlapias dėmes ant grindų paviršiaus.

Vileda 146578

„Vileda 146578“ leidžia greitai išvalyti namus ekologiškiau. Mopui nereikia naudoti ploviklio, tačiau jis neutralizuoja iki 99,99% bakterijų ir kitų mikroorganizmų. Modelis tinka visų tipų grindims valyti: plytelėms, plokštėms, parketui, laminatui, o specialaus dangčio dėka taip pat galime greitai išvalyti kilimus.

Prietaisas maitinamas iš tinklo ir turi 6 m laidą. Dėl 180 laipsnių šarnyro mes galime lengvai išvalyti visus namo kampus. Produktas įkaista per 15 sekundžių. Korpuso viduje yra 400 ml vandens talpykla, kuri greitai užpildoma. Modelio matmenys yra: 126 cm x 30 cm x 20 cm (sulankstyti).

Vartotojai mano, kad įranga yra puiki alternatyva įprastam šluoste, nes ji efektyviai valo grindis ir pašalina užsispyrusius nešvarumus. Produktas turi ilgą rankeną, todėl valant nereikia per daug sulenkti. Kitas šio modelio privalumas yra tai, kad pilnas vandens rezervuaras leidžia nuplauti iki 130 m2 paviršiaus.

„Vileda 146578“ garo šluotelės galia yra 1200 W. Vandens bako talpa yra 250 ml. Produktas maitinamas baterijomis.

Privalumai

Efektyvumas:

Verta paminėti, kad pateiktas šluostas pašalina iki 99,9% bakterijų nuo nuvalytų paviršių. Jam naudoti pakanka vandens – nereikia jokių ploviklių ar dezinfekavimo priemonių.

Tootsy:

Modelyje yra trikampio formos koja. Dėl to vartotojas turi galimybę pasiekti net sunkiai pasiekiamas vietas ir taip puikiai išvalyti grindis.

Mikropluoštas:

Mopo gamybai naudojamas mikropluoštas yra patvarus ir pasižymi geromis valymo savybėmis.

Sukama galva:

Daugelis žmonių turi teigiamą nuomonę apie sukamą galvą. Jo dėka galima kruopščiai išvalyti paviršių, išlaikant pakankamą komfortą dirbant.

Trūkumai

Vandens šildymas:

Kai kurie žmonės mano, kad laukimo laikas, kol vanduo sušils, yra ilgesnis, nei numato gamintojas.

„Vileda Stopp Mop XXL“

„Vileda Steam XXL“ įranga tinka valyti visoms namuose nedažytoms grindims, taip pat ir medinėms. Viskas todėl, kad mes galime savarankiškai reguliuoti susidariusio garo kiekį. Naudodami šluostę galime pašalinti visus nešvarumus ir papildomai neutralizuoti iki 99,9% bakterijų.

Įrenginio galia yra 1550 W, jis greitai įkaista. Vandens bako talpa yra 400 ml, o maitinimo laido ilgis – 7 m. Valymui nereikia naudoti ploviklių, kurie tikrai patiks žmonėms, kuriems rūpi aplinka. Be mopo, rinkinyje taip pat yra kilimų valymo pagalvėlė ir du mikropluošto įdėklai.

Aprašyta įranga surinko daug teigiamų vartotojų atsiliepimų. Jie mano, kad šluotelė yra lengvai valdoma ir nepalieka dryžių. Pažymėtina 180 laipsnių jungtis ir trapecijos formos pėda. Šių sprendimų dėka mes galime lengvai pasiekti kiekvieną kampelį.

„Vileda Steam XXL“ šluoste yra 400 ml vandens talpa. Valymo pagalvėlės plotis yra 40 cm. Įrangos galia yra 1550 W.

Privalumai

Valymas be ploviklių:

Grindims valyti nereikia naudoti ploviklių, todėl valymas tampa ekologiškesnis. Sukurtas garas leidžia pašalinti visus nešvarumus (net ir labiausiai užsispyrusius) ir neutralizuoti bakterijas.

Lengvas bako užpildymas:

Užpildyti baką nėra sunku, nors jo negalima atsieti nuo korpuso. Mopo viršuje yra didelė skylė, iš kurios vanduo gali išsilieti.

Garo lygio reguliatorius:

Įrangoje yra garų lygio reguliatorius, todėl galime nuspręsti, kaip ji veikia. Dėl to šluostė tinka valyti visas namo grindis, kurios nėra padengtos laku (tai taikoma ir medinėms).

Trūkumai

Susivėlęs laidas:

Kai kurie pirkėjai pataria ne visiškai atsukti laido, jei to nereikia. Viskas, nes jis yra jautrus plokštumų formavimui.

»Naršykite ankstesnių metų produktus

Šių produktų nebėra

„Vileda“ lengvai valomas 146572

Įrenginys, kurio numeris 146578, yra labai modernus ir stilingas garo šluostė gera kaina. Šiuolaikinių technologijų dėka ant bet kokio paviršiaus galite lengvai susidoroti su nešvarumais. Šis modelis gali būti naudojamas ant medinių plokščių, siūlių, stiklo paviršių, taip pat ant kilimų ir apmušalų. Tai gera žinia tiems, kurie turi mažai …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *