Geriausias filtro ąsotis – reitingai ir nuomonės 2021 m. Kovo mėn

Šių produktų nebėra

Indelio „Astra Unimax 3.0 L“ indikatorius

Jei atsibodo amžinai pirkti mineralinio vandens butelius, galite naudoti „Dafi Astra-Unimax“. Filtrinis ąsotis, kurio dėka vanduo bus gerai išvalytas nuo sunkiųjų metalų, kenksmingų medžiagų, chloro ir junginių, dėl kurių ant virdulio sienelių atsiranda kalkių nuosėdų.

Bendras ąsočio tūris yra 3 litrai, o filtruoto vandens kiekis yra 1,5 l. Vartotojams patinka gerai pagamintas filtras, kurį reikia pakeisti filtravus apie 200 litrų vandens.

Pateiktas filtrinis ąsotis yra gerai pagamintas. Stiklas yra ypač storas, o likusios dalys nėra pažeistos. Verta paminėti, kad ąsočio rankena yra gerai kontūruota ir todėl gali būti lengvai laikoma rankoje. Produktas yra daugybės įdomių spalvų. Galite pasirinkti tą, kuris tinka jūsų virtuvei.

„Dafi Astra-Unimax“ yra ąsočio filtras, kuris vienu metu gali filtruoti iki 1,5 litro vandens. Jo svoris yra apie 1 kg. Produktas parduodamas komplekte su 1 filtro kasete.

Privalumai

Gera išvaizda:

Įranga yra modernios formos, dėl kurios ji gerai atrodo šiuolaikinėse virtuvėse. Be to, ąsotis yra įvairių spalvų.

Efektyvus filtravimas:

Modelis efektyviai pašalina sunkiuosius metalus, chlorą, visas pavojingas medžiagas ir pan. Dėl to jums nebereikia pirkti vandens plastikiniuose buteliuose.

Tvirtas darbas:

Storas stiklas yra labai tvirtas, net jei dažnai naudojate ąsotį, šis nesusibraižo ir taip gražiai atrodo. Papildomos dalys, tokios kaip rankena ir uždarymas, pagamintos iš aukštos kokybės plastiko.

Geras filtras:

Pridedamas filtras tarnauja apie mėnesį (jis sugeba filtruoti apie 200 l vandens). Jums nereikia greitai galvoti apie pakeitimą.

Trūkumai

Bendra talpa negali būti naudojama:

Jei pilsite vandenį iki kraštų, atvartas gali neužsidaryti lengvai. Geriau palikti šiek tiek vietos ir vėliau filtruoti daugiau vandens.

„Dafi Crystal 2.0“ LED filtrinis ąsotis

Kitas mūsų sąraše esantis produktas „Dafi Crystal 2.0 LED“ taip pat gaminamas gerai žinomo lenkiško vandens filtrų prekės ženklo. Pateiktą modelį galima rinktis iš penkių spalvų: baltos, tamsiai mėlynos, juodos, raudonos ir žalios. Jo bendra talpa yra 2 litrai, jame taip pat yra vienas litras filtruoto vandens.

Talpykla pagaminta iš stiklo ir su neslystančiomis kojomis. Indą galima plauti tekančiu vandeniu, mes galime jį plauti ir indaplovėje. Pirkdami šį produktą, komplekte gausite iki 3 keičiamų vandens filtrų kasečių. Su ąsočiu suderinami filtrai yra „Dafi pH +“ ir „Dafi Mg2 +“.

Kai atėjo laikas pakeisti kasetę, nuskaitomas LED jutiklio indikatorius jums pasakys, kuris matuoja filtro nusidėvėjimo lygį. Be to, gamintojas ąsočio dangtelyje įdėjo specialų vandens įleidimo angą su atvartu. Tai apsaugo indo vidų nuo nešvarumų ir palengvina vartotojui indo užpildymą.

Žmonės, nusprendę įsigyti šį produktą, yra patenkinti savo sprendimu. Komentaruose jie sako, kad stiklinis indas ne tik gražiai atrodo, bet ir lengvai valomas.

„Dafi Crystal 2.0 LED“ yra lenkiško prekės ženklo produktas. Jį galima rinktis daugybe patrauklių spalvų, todėl tikrai rasite puodą, kuris tiks jūsų virtuvėje. Šis modelis yra 2l talpos.

Privalumai

Dizainas:

Produktas yra ne tik praktiškas, bet ir patrauklus. Pateiktas tipas yra 5 skirtingų spalvų: juoda, balta, tamsiai mėlyna, raudona ir žalia.

Vykdymas:

Puodelis pagamintas iš stiklo ir turi neslystančias kojas. Visas dalykas yra labai tvirtas.

Lengvas plovimas:

Indą lengva išlaikyti švarų. Mes galime valyti ąsotį po tekančiu vandeniu arba indaplovėje. Todėl šio produkto priežiūra nebus problemiška.

Filtro kasetės:

Komplekte su ąsočiu parduodamos net 3 keičiamos vandens filtro kasetės. Tokiu būdu mes gauname atsargas maždaug 3 mėnesiams.

LED jutiklis:

Puikus šio ąsočio sprendimas yra LED jutiklis, t. Y. Indikatorius, matuojantis filtro nusidėvėjimo lygį. Tokiu būdu mes žinome, kada jį reikia pakeisti. Svarbu tai, kad jutiklis atsižvelgia ne tik į laiką nuo paskutinio pakeitimo, bet ir į jau filtruoto vandens kietumą ar tūrį.

Trūkumai

Medžiaga:

Stiklas yra patrauklus, bet labai pažeidžiamas.

Brita Elemaris XL matuoklis

Vandens filtrų ąsočių reitingą pradėsime „Brita Elemaris XL Meter“. Gerai žinomas prekės ženklas „Brita“ yra lyderis tarp vandens filtravimo prietaisų, skirtų naudoti buityje, ir įmonėse, gamintojų. Aprašytą ąsotį galima įsigyti vienos iš dviejų spalvų: juodos arba baltos. Bendras indo tūris, t. Y. Vieta filtruotam vandeniui ir filtruojamam vandeniui, yra 3,5 litro.

Filtruotam vandeniui skirta vieta yra 2 litrai. Pirkdami šį ąsotį, rinkinyje gausite dvi filtro kasetes, reikalingas vandeniui valyti ir kurias po kurio laiko reikia pakeisti. Todėl labai naudingas įmontuotas „Brita Meter“ indikatorius, rodantis filtro sunaudojimą realiu laiku.

Filtro sąnaudos apskaičiuojamos pagal filtruoto vandens tūrį, jo kietumą ir naudojimo laiką. Taip pat praktiškas sprendimas yra snapelis su dangteliu ir dangčiu su atlenkiamu vandens įleidimo dangčiu, kurie neleidžia dulkėms ir kitiems nešvarumams patekti į indą.

Vartotojai šiam produktui skiria labai aukštus įvertinimus. Savo nuomone, jie pateikia ąsotį kaip labai funkcionalų ir patrauklų.

Vandens filtro ąsotis „Brita Elemaris XL Meter“ yra gerai žinomo prekės ženklo produktas, pirmaujantis vandens filtravimo prietaisų gamyboje. Pateiktas modelis yra labai elegantiškas ir efektyvus, nes filtruoto vandens bako talpa yra 2 litrai, o bendras tūris yra 3,5 litro. Šis tipas įgijo platų vartotojų pripažinimą.

Privalumai

Talpa:

Tai yra vienas didžiausių pasiūlymų mūsų sąraše ir rinkoje. Ąsočio bendras tūris yra 3,5 litro, iš kurio filtruoto vandens vieta yra 2 litrai.

Filtro kasetės:

Indelis parduodamas rinkinyje su dviem filtro kasetėmis. Dėl to jūs gaunate filtrų atsargas.

Brita Meter:

Daugelyje ąsočių rodiklis nėra tikslus. Neatsižvelgiama į filtruoto vandens kiekį – tik laikas, tačiau visi turi skirtingus poreikius ir valo skirtingą vandens kiekį. Todėl „Brita“ indikatorius apskaičiuoja vandens tūrį, taip pat jo kietumą ir užtaiso naudojimo trukmę.

Praktiniai sprendimai:

Be rodiklio, turime ir kitų praktinių sprendimų. Tarp jų yra snapelis su dangčiu ir dangtelis su atlenkiamu vandens įleidimo dangčiu. Dėl to pūkai, dulkės ir vabzdžiai nepatenka į interjerą.

Pažvelk:

Vartotojai labai vertina pateikto modelio išvaizdą. Jie patvirtina, kad tai tvirtas produktas, puikiai tinkantis bet kuriai virtuvei.

„Laica J9015R“

Mes uždarysime savo sąrašą su „Laica J9015R“. Ąsočio talpa yra 2,45 litro, iš jų 1,13 litro – filtruotam vandeniui. Įdomus dizainas ir raudonos bei skaidrios spalvos suteiks mūsų virtuvei charakterio ir leis stebėti filtruoto vandens lygį bei jo filtravimo stadiją.

Šis modelis taip pat yra labai funkcionalus. Ergonomiška rankena ir neslystantis guminis dugnas užtikrina pilstymo patogumą. Be to, galimybė laikyti šaldytuvo durelėse užtikrins nuolatinę prieigą prie šalto vandens. Pirkdami šį ąsotį, komplekte taip pat gausite 3 „Bi-flux“ filtro kasetes. Elektroninis kasetės sunaudojimo indikatorius, įmontuotas bako gūsyje, leis mums kontroliuoti filtro nusidėvėjimo lygį, kai naudojamės ąsočiu.

Šis gamintojas yra toks gerai žinomas Lenkijos rinkoje, kaip ir anksčiau aprašyti mūsų reitinge. Taigi pažiūrėkime, ar nuomonės apie šios įmonės vandens filtrų ąsočius yra geros. Vartotojų komentarai įrodo, kad jie patenkinti šiuo produktu. Jie rodo, kad jis gerai filtruoja vandenį, yra tvirtas ir gražiai atrodo.

„Laica J9015R“ yra ąsotis, kurio bendra talpa yra 2,45 litro, iš kurio 1,13 litro – filtruotam vandeniui.

Privalumai

Dizainas:

Šį modelį išskiria įdomus dizainas ir raudonos bei skaidrios spalvos. Viena vertus, tai yra puikus virtuvės priedas, kita vertus, tai yra praktiškas sprendimas, nes turime supratimą apie filtravimo procesą.

Funkcionalumas:

Prietaisas yra labai funkcionalus. Pirma, dėl to, kad čia turime elektroninį kasečių suvartojimo indikatorių, kuris yra ant ąsočio dangtelio. Antra, neslystantis guminis dugnas užtikrina liejimo komfortą.

Trūkumai

Talpa:

Indelis nėra per didelis. Taigi, jei naudojate daug vandens, turite nepamiršti jo reguliariai papildyti.

Matmenys:

Tai nėra talpus ąsotis, tačiau tuo pačiu metu jis užima gana daug vietos ir gali netelpa į mažesnį šaldytuvą.

Kurį „Dafi“ filtro ąsotį pasirinkti?

Nors daugelyje miestų turime prieigą prie vandens, kurį galima išgerti tiesiai iš čiaupo nevirinant, dauguma mūsų jo nenaudoja dėl kalkių nuosėdų kiekio, bet ir dėl keisto poskonio. Norėdami pagerinti vandens skonį ir sumažinti kalkių kiekį, galime siekti filtro ąsočio. Tokio tirpalo naudojimas bus naudingas ne tik mūsų sveikatai ir arbatos skoniui, bet ir mūsų įrangai. Jei pilsite filtruotą vandenį į kavos aparatą ar virdulį, prietaisai efektyviau veiks ilgesnį laiką. Kad jūsų pasirinkimas būtų lengvesnis, nusprendėme parengti šį trumpą vadovą, kurį pasirinkti „Dafi“ filtro ąsočią.

Ne be reikalo nusprendėme į savo sąrašą įtraukti šio prekės ženklo produktus. „Dafi“ yra gerai žinomas filtrų ąsočių ir atsarginių ąsočių kasečių gamintojas, kuris jau keletą metų mums siūlo tvirtus produktus už patrauklią kainą.

Geriausias 2021 m. „Dafi“ filtro ąsotis atitinka mūsų pajėgumų lūkesčius. Vienai šeimai pakaks 1,5-2 l modelio, tačiau kitoms pakaks …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *