Lubų džiovintuvas. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Kovo mėn

Jūsų namuose nėra balkono? Ar turite mažą vonios kambarį ir ieškote įrangos, kuri užimtų mažai vietos ir būtų praktiška? Žemiau esančiame reitinge rasite geriausių lubų džiovyklų rinkinį. Ant lubų sumontuotas gaminys neužima jokios naudingos vietos, taip pat niekaip nesikiša. Ieškote džiovyklos, kuri atlaikytų didelę pakabinamų skalbinių apkrovą? Jums tikrai patiks modelis „Gimi Lift“ 160. Įranga gali atlaikyti skalbiamų drabužių svorį iki 15 kg. Džiovyklėje yra 6 virvelės, nuleistos ant stulpų, kurios pagamintos iš metalo ir padengtos milteliais, kurios papildomai sustiprina visą konstrukciją. Vartotojų nuomonės analizė rodo, kad antras pagal populiarumą yra lubų džiovintuvas „Sepio 6 – 110 Cm“ strypai. Šiame modelyje strypai pagaminti iš 16 mm skersmens vamzdžio (sidabro spalvos), todėl įranga yra atspari lenkimui.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį lubų džiovintuvą pirkti?

Pirkinių vadovas

Jei vonios kambaryje nėra pakankamai laisvos vietos skalbiniams džiovinti, turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti lubų džiovintuvą. Šis gaminys skirtas montuoti prie lubų, todėl puikiai tinka patalpoms su nedideliu plotu. Ar norite sužinoti, kaip pasirinkti modelį, kuris atitiktų visus jūsų lūkesčius? Būtinai perskaitykite mūsų trumpą vadovą.

Pastatas

Parduotuvėse esančios lubų džiovyklos skiriasi konstrukcija, tiksliau – barų skaičiumi. Jų gali būti 5, 6 ar net šiek tiek daugiau. Kuo platesnį modelį pasirenkame, tuo daugiau skalbinių galime ant jo pakabinti. Iš to išplaukia, kad produktai, kuriuose yra daugiau barų, puikiai tinka daugiavaikėms šeimoms. Tuo pačiu metu turite atsiminti, kad išplėstas džiovintuvas gali užimti daugiau vietos, todėl turėtumėte išmatuoti erdvę, kurioje ketinate ją įrengti (kad ji nepasirodytų, pavyzdžiui, kad ji būtų per didelė) .

Matmenys

Kalbant apie matmenis, produktas turėtų būti gerai pritaikytas montavimo vietoje. Išskleidus lubų džiovyklių ilgis paprastai neviršija 130 cm, nors galime rasti ir modelių, kurių dydis viršija 150 cm. Šio tipo gaminių standartinis plotis yra apie 50 cm. Daugumą modelių galima lengvai sulankstyti, kai to nereikia, todėl jie nėra matomi ir neturi neigiamos įtakos vonios dizainui.

Medžiaga

Geriausias lubų džiovintuvas yra patvarus, atsparus korozijai ir nepalankiems išorės veiksniams, pavyzdžiui, drėgmei. Dėl šios priežasties turime patikrinti, iš ko gaminamas produktas, kuris mums patinka. Tai turėtų būti aliuminis (jis yra lengvas ir tvirtas), tai ypač taikoma juostoms, ant kurių pakabinami drėgni skalbiniai. Džiovintuvo rankenos gali būti pagamintos iš kitos medžiagos, pvz., Geros kokybės plastiko.

Lubų modelius galima sėkmingai sumontuoti namuose ir balkone. Jei gaminį ketinama naudoti lauke, jis turi būti apsaugotas nuo UV spindulių, taip pat nuo lietaus, vėjo ir kitų nepalankių oro sąlygų. Priešingu atveju džiovintuvas greitai rūdys, nebeatrodys estetiškai ir nebus tinkamas naudoti.

Didžiausia apkrova

Priklausomai nuo stiprumo, kiekvieno džiovintuvo maksimali apkrova skiriasi. Tai gali būti 5 kg, 10 kg ir net šiek tiek daugiau, net iki 20 kg. Turime būti atsargūs, kad ant gaminio, kurio svoris žymiai viršija nurodytą didžiausią apkrovą, negalima pakabinti jokių skalbinių. Taigi galime prisidėti prie strypų lenkimo ir džiovyklos konstrukcijos sulaužymo.

Lengva surinkti

Atsakydami į klausimą: kokį lubų džiovintuvą pasirinkti, galime išgirsti, kad geriausia pirkti lengvai montuojamą produktą. Todėl rinkinyje turėtų būti būtini tvirtinimo elementai, tokie kaip kaiščiai ir varžtai. Verta prisiminti, kad norint pritvirtinti džiovyklę prie lubų, joje reikia išgręžti skyles. Todėl būtina gerai apgalvoti gaminio montavimo vietą, kad neatrodytų, jog jį reikia perkelti.

Verta paminėti, kad kai kurie modeliai pritaikyti montuoti net prie pakabinamų lubų. Šiuo tikslu pakanka įsigyti specialius laikiklius. Tai reiškia, kad lubų gaminiai yra tinkami naudoti daugumoje namų.

Naudojimo patogumas

Pasirinktą džiovyklę turi būti lengva sulankstyti ir išskleisti be didelių pastangų. Strypai turėtų būti išdėstyti santykinai dideliu atstumu vienas nuo kito, kad galėtumėte ant jų pakabinti storus drabužius ar rankšluosčius. Produkto naudojimo patogumui, t. Y. Kuris lubų džiovintuvas yra geriausias, įtakoja ir tai, kad yra specialių karoliukų, blokuojančių stygas. Jie leidžia išvengti kabančių skalbinių nuslydimo žemyn.

Lubų džiovyklos geromis kainomis

Džiovyklos, pritaikytos montuoti pagal lubas, kainuoja nuo 30 iki 300 zlotų. Kartais nutinka taip, kad pigesni gaminiai nėra pagaminti iš geros kokybės medžiagų, todėl greitai rūdija ir genda. Dėl šios priežasties verta investuoti į gerai žinomo gamintojo produktą (ypač jei jis turi būti montuojamas lauke), kad jis galėtų mums ilgai tarnauti.

Geriausios lubų džiovyklos 2021 m

Ieškant tinkamos drabužių džiovinimo įrangos, jums padės lubų džiovintuvų reitingas. Jame aprašyti keli praktiniai gaminiai, kuriuos galima montuoti tiek vonioje, tiek lauke.

Mūsų rekomendacijos

„Gimi Lift“ 160

„Gimi Lift 160“ džiovintuvas yra puikus sprendimas patalpoms su pakabinamomis lubomis – įranga tinka tiek sienoms, tiek luboms montuoti. Džiovyklė, kurios matmenys: 160 cm x 43 cm x 135 cm, yra iki 9,5 metro ilgio, džiūsta ant 6 nuleistų stulpų, o tai leidžia pakabinti didelį kiekį drabužių.

Modelyje galime pakabinti iki 15 kg skalbinių, nebijodami, kad pritvirtinta įranga nukris nuo sienos ar lubų. Džiovyklė turi novatoriškų ir unikalių sprendimų. Ant ratų sriegių virvelių sistema leidžia juos patogiai pakelti, kad neapribotų laisvos vietos vonios kambaryje. Modelis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurios yra saugios mūsų plovimui ir užtikrins, kad įranga tarnaus mums daugelį metų.

Metalinė konstrukcija yra padengta milteliais ir papildomai pritvirtinta epoksidine derva. Gamintojo teigimu, modelis yra atsparus spalvos pokyčiams ir rūdims, o tai patvirtina interneto vartotojų nuomonė. Be to, vartotojai patiko džiovintuvą, nes jį taip pat galima montuoti ant sienos. Tai geras sprendimas, kai negalime jo montuoti ant lubų.

Lubų džiovintuvo „Gimi Lift 160“ keliamoji galia yra iki 15 kg. Metaliniai strypai yra 160 cm ilgio.

Privalumai

Storos juostos:

Dėl to, kad džiovykloje yra gana stori strypai, drabužiuose nėra stiprių raukšlių tose vietose, kurios liečiasi su džiovintuvu. Todėl mums lengviau lyginti skalbinius, o kartais net tai nėra būtina.

Atsparumas rūdims:

Produkto paviršius padengtas milteliais, todėl jis yra labai atsparus rūdims. Galime būti tikri, kad investavę į šią džiovyklą galėsime ja naudotis ilgą laiką.

Naudojimo patogumas:

Modelis turi specialų mechanizmą, leidžiantį nuleisti stygas iki tam tikro aukščio, o tai savo ruožtu palengvina drabužių pakabinimą. Pakabinę skalbinius, galime ištraukti linijas aukštyn ir įgyti papildomos vietos kambaryje arba balkone. Naudotis „Gimi Lift 160“ yra labai patogu.

Tvirta konstrukcija:

Vartotojai pripažįsta, kad džiovyklos struktūra yra tvirta. Modelis nesvyruoja į šonus.

Kompaktiški matmenys:

Pateiktas lubų džiovintuvas yra kompaktiškų matmenų, todėl rekomenduojamas ir mažiems butams.

Trūkumai

Surinkimas:

Norėdami įdiegti „Gimi Lift 160“, turite išgręžti skyles sienose. Todėl po įdiegimo gaminio negalima laisvai judėti.

Sepio 110cm

„Sepio 110 Cm“ modelis yra gaminys, pagamintas iš milteliniu būdu padengto plieno, netepantis drabužių. Jame yra 6 strypai, kurių kiekvienas yra 110 cm ilgio. Todėl džiovintuvas puikiai tinka mažose erdvėse. Jis taip pat atsparus įvairioms oro sąlygoms, todėl jį galime montuoti bet kur, taip pat lauke ar balkone. Tačiau geriausia džiovintuvą įrengti virš vonios, nes taip išvengsite vandens lašėjimo ant plytelių ir nesukelsite nemalonių staigmenų ant grindų. Po sulankstymo šis modelis turi matmenis: 170 cm x 5 cm x 5 cm. Tarp barų yra maždaug 4-5 cm atstumas, leidžiantis pakabinti storus rankšluosčius ir drabužius.

Šiame gerame ir pigiame lubų džiovintuve yra pakėlimo ir nuleidimo sistema, dėl kurios daug lengviau pakabinti skalbinius. Virvelės jau yra įsriegtos ant strypų. Vartotojai giria modelio kokybę ir ilgaamžiškumą, jų nuomone, jis yra patvarus, o struktūra lengva ir stabili.

„Sepio“ yra labai gera lubų džiovykla, skirta PLN 50 su strypais, kurių bendras ilgis yra 110 cm. Maksimali modelio apkrova yra 2 kg.

Privalumai

Plieniniai strypai:

Džiovyklėje yra metaliniai strypai, gerai apsaugoti nuo pažeidimų. Dauguma vartotojų teigia, kad minėti elementai yra atsparūs iškraipymams.

Likimas:

Mūsų rekomenduojamas modelis tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Džiovyklę galima įrengti vonios kambaryje arba balkone, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Produktas nėra pažeistas išorinių veiksnių.

Atsparumas rūdims:

Gamintojas užtikrina, kad džiovyklė būtų gerai apsaugota nuo rūdžių, todėl ji greitai nepablogėja.

Estetinis pasirodymas:

Pirkėjai atkreipia dėmesį ne tik į kokybę, bet ir į darbo estetiką. Jie teigia, kad džiovintuvas gerai atrodys bet kuriame vonios kambaryje ir neturės neigiamos įtakos jo dizainui.

Trūkumai

Didžiausia apkrova:

Atsižvelgiant į tai, kad džiovyklės maksimali apkrova yra tik 2 kg, ant jos galite pakabinti labai mažai drabužių.

Artwegeris 120-334

„Artweger 120-334“ yra ant sienos tvirtinamas džiovyklės skalbinių džiovinimo modelis. Sulankstyto gaminio dydis yra 118 cm x 11 cm x 19,5 cm, todėl jis užima labai mažai vietos ir yra praktiškai nepastebimas. Jei reikia naudoti aksesuarą, vienu judesiu galime jį ištraukti ir pakabinti skalbinius …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *